Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 26

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,319
· Najnowszy użytkownik: Gracyse4
Statystyki
statystyka
Krzysztof Budzowski (22)
ImięKrzysztof
Nazwisko:Budzowski
Data urodzenia:13 lipca 1996
Wiek:22 l 1 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Wicher Miedziana Góra
Przebieg kariery:
2011/12 Wicher Miedziana Góra  14/12/  1 1086'
2012/13 Wicher Miedziana Góra  1  5/  4/  0   360'
2013/14 Wicher Miedziana Góra    1/  0/  8   205'
2013/14 Wicher Miedziana Góra  0+1 212/10/  0   975'
2014/15 Wicher Miedziana Góra 2  3  5/  1/11   470'
2014/15 Wicher Miedziana Góra 1  210/  7/  0   765'
2015/16 Wicher Miedziana Góra 1  111/  9/  1   967'
2016/17 Wicher Miedziana Góra  0+1 420/15/  1 1740'
2017/18 Wicher Miedziana Góra 1  3  9/  4/  5   859'

Analityka statystyczna:
Razem: 5 1+2 1587/62/27 7427'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


20 SIE 15:00Victoria 1 — 5 Wicherklasa A
1890'  
27 SIE 12:00Wicher 1 — 0 Radiator$klasa A
1882'  
30' 83' Eryk Pałka
WRZ 15:00Orlęta 1 — 0 Wicherklasa A
1890'  
13'
WRZ 16:30KS Smyków 3 — 2 WicherPuchar okr.
 1845'  
46' Jakub Wałek
WRZ 16:00Wicher 4 — 2 Piast C.klasa A
1890'  
16 WRZ 15:00Wicher 1 — 6 Astraklasa A
 
23 WRZ 15:00Wicher 3 — 1 ŁKS Łopusznoklasa A
184'  
87' Wojciech Siedlarz
PAŹ 11:00Tęcza 3 — 1 Wicherklasa A
1879'  
52' 80' Michał Łyczek
PAŹ 15:00Politechnika Św. 3 — 1 Wicherklasa A
 
14 PAŹ 15:00Wicher 1 — 1 MSS-Klonówkaklasa A
 
22 PAŹ 14:00Top-Spin 4 — 2 Wicherklasa A
 
28 PAŹ 14:00Sokół 3 — 0 Wicherklasa A
 
31 MAR 11:00Wicher 2 — 1 Victoria M.klasa A
1890'  
KWI 15:00Radiator$ 2 — 1 Wicherklasa A
18  
14 KWI 15:00Wicher 3 — 0 Orlętaklasa A
1883'  
84' Bartłomiej Pastucha
Piast C. 0 — 3 Wicherklasa A
 
29 KWI 15:00Astra 3 — 0 Wicherklasa A
1845'  
46' Przemysław Gałecki
MAJ 15:00ŁKS Łopuszno 3 — 2 Wicherklasa A
 
12 MAJ 15:00Wicher 0 — 3 Tęczaklasa A
 
19 MAJ 13:00Wicher 1 — 2 Politechnika Św.klasa A
1877'  
14' Przemysław Gałecki
27 MAJ 15:00MSS-Klonówka 2 — 1 Wicherklasa A
1834'  
57' Przemysław Gałecki
CZE 13:00Wicher 1 — 1 Top-Spinklasa A
1845'  
34' 46' Wojciech Siedlarz
CZE 17:00Wicher 4 — 1 Sokółklasa A
185'  
86' Dawid Surowiec