Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 36

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 84,347
· Najnowszy użytkownik: locks563en
Statystyki
statystyka
Rafał Łukasik (45)
Imię:Rafał
Nazwisko:Łukasik
Data urodzenia:14 stycznia 1976
Wiek:44 l 204 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Gród Wi¶lica

Przebieg kariery:
(1)AKS Busko Zdrój  
(1) (From PZPN)  
(2) (From PZPN)  
2003/04 Wisła Nowy Korczyn  
2004/05 Wisła Nowy Korczyn  
2005/06 Strzelec Chroberz  
2006/07 Strzelec Chroberz  
2007/08 Strzelec Chroberz  
2008/09 Strzelec Chroberz  
2009/10 Strzelec Chroberz    7/  7/  3   727'
2011/12 Gród Wi¶lica  
2015/16 Gród Wi¶lica  
2016/17 Gród Wi¶lica  

Analityka statystyczna:
Razem:    7/  7/  3   727'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


28 SIE 14:00Sparta II 0 — 8 Gródklasa B
 
WRZ 16:00Gród 2 — 1 GKS Szydłówklasa B
 
11 WRZ 11:00Piast II 0 — 1 Gródklasa B
 
18 WRZ 15:00Zorza 0 — 5 Gródklasa B
 
25 WRZ 15:00Gród 5 — 1 Nidzicaklasa B
 
PA¬ 11:00Victoria II — Gródklasa B
   
PA¬ 15:00Gród 6 — 0 ¬ródłoklasa B
 
16 PA¬ 14:00Bizon 2 — 1 Gródklasa B
   
23 PA¬ 14:00Gród 3 — 1 MKS Zdrój IIklasa B
   
30 PA¬ 13:00Jawornik 1 — 1 Gródklasa B
 
LIS 13:00Gród 3 — 1 GTS Rakówklasa B
   
KWI 15:00Gród 6 — 1 Sparta IIklasa B
 
KWI 16:00GKS Szydłów 1 — 7 Gródklasa B
 
15 KWI 16:00Gród 5 — 1 Piast IIklasa B
 
22 KWI 16:00Gród 2 — 0 Zorzaklasa B
 
29 KWI 11:00Nidzica 0 — 2 Gródklasa B
 
MAJ 11:00¬ródło 0 — 4 Gródklasa B
 
13 MAJ 17:00Gród 4 — 0 Bizonklasa B
 
19 MAJ 17:00MKS Zdrój II 0 — 3 Gródklasa B
 
27 MAJ 11:00Gród 7 — 0 Jawornikklasa B
 
CZE 11:00GTS Raków 1 — 5 Gródklasa B