Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 18

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 48,012
· Najnowszy użytkownik: Grittones8
Statystyki
statystyka
Marcin Stolarczyk (22)
ImięMarcin
Nazwisko:Stolarczyk
Data urodzenia:06 grudnia 1996
Wiek:21 l 350 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Tęcza Gowarczów
Przebieg kariery:
2011/12 Neptun Końskie  
2013/14 Neptun Końskie  
2017/18 Tęcza Gowarczów 3   4/  2/  5   452'
2018/19 Tęcza Gowarczów 1   7/  3/  6   602'

Analityka statystyczna:
Razem: 4 11/  5/11 1054'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


15 SIE 11:00GLKS Fałków 1 — 1 TęczaPuchar okr.
 831'  
60' Mateusz Cieślik
19 SIE 11:00Tęcza 2 — 1 Politechnika Św.klasa A
869'  
70' Daniel Feliński
26 SIE 15:00MSS-Klonówka 4 — 0 Tęczaklasa A
 
28 SIE 16:45Victoria M. 2 — 2 TęczaPuchar okr.
 859'  
60' Kamil Galant
WRZ 11:00Tęcza 1 — 2 ŁKS Łopusznoklasa A
823'  
68' Grzegorz Gałązka
WRZ 15:00Lechia 4 — 0 Tęczaklasa A
811'  
80' Arkadiusz Pacocha
16 WRZ 11:00Tęcza 5 — 2 Polanieklasa A
85'  
86' Grzegorz Gałązka
23 WRZ 15:00Gród 0 — 0 Tęczaklasa A
811'  
80' Dominik Ferensztajn
30 WRZ 11:00Tęcza 1 — 2 Samsonklasa A
89'  
82' Grzegorz Gałązka
PAŹ 15:00Orlęta 4 — 1 Tęczaklasa A
890'  
14 PAŹ 11:00Tęcza 1 — 4 Polonia Białogonklasa A
890'  
21 PAŹ 14:00Top-Spin 7 — 0 Tęczaklasa A
845'  
46' Daniel Bakura
28 PAŹ 11:00Tęcza 4 — 7 Sokółklasa A
890'  
42'
LIS 11:00Tęcza 1 — 1 Granatklasa A
869'  
70' Daniel Feliński
10 LIS 13:00Wicher 4 — 0 Tęczaklasa A
8