Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.).

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 50

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 84,208
· Najnowszy użytkownik: locks287yc
Statystyki
statystyka
Patryk Grochowski (21)
Imię:Patryk
Nazwisko:Grochowski
Data urodzenia:01 sierpnia 1999
Wiek:21 l 3 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Wisła Nowy Korczyn

Przebieg kariery:
2011/12 Wisła Nowy Korczyn (jun. mł.)  
2012/13 Wisła Nowy Korczyn (jun. mł.)  
2013/14 Wisła Nowy Korczyn (jun. mł.)    3/  0/  8   241'
2014/15 Wisła Nowy Korczyn (jun. st.)  
2015/16 Wisła Nowy Korczyn (jun. st.)  

Analityka statystyczna:
Razem:    3/  0/  8   241'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


31 SIE 11:00MGTS Działoszyce 1 — 0 Wisłakl. okręg.
 10'  
71' Mateusz Nowak
WRZ 11:00Wisła 0 — 3 Zenitkl. okręg.
 
14 WRZ 11:00Zorza Tempo 6 — 1 Wisłakl. okręg.
 31'  
50' Mateusz Nowak
21 WRZ 11:00Wisła 2 — 1 Naprzódkl. okręg.
 8'  
73' Bartosz Niedźwiedź
28 WRZ 11:00Piaskowianka 5 — 2 Wisłakl. okręg.
 8'  
73' Mateusz Nowak
PAŹ 11:00Wisła 1 — 2 TS 1946 Nidakl. okręg.
 40'  
41' Sylwester Wolański
12 PAŹ 11:00Partyzant 1 — 0 Wisłakl. okręg.
 8'  
73' Piotr Cerazy
19 PAŹ 11:00Wisła 0 — 10 Uniakl. okręg.
 56'  
57' Piotr Cerazy
26 PAŹ 11:00Sparta 1 — 0 Wisłakl. okręg.
 2'  
79' Hubert Kaleta
LIS 11:00Wisła 0 — 1 Gródkl. okręg.
 49'  
50' Patryk Parlak
LIS 10:00Moravia 4 — 0 Wisłakl. okręg.
 
KWI 11:00Wisła 5 — 0 MGTS Działoszycekl. okręg.
 21'  
60' Marcin Pietrzyk
12 KWI 11:00Zenit 7 — 1 Wisłakl. okręg.
 
22 KWI 11:00Wisła 5 — 4 Zorza Tempokl. okręg.
 
26 KWI 11:00Naprzód 12 — 0 Wisłakl. okręg.
 
MAJ 11:00Wisła 3 — 2 Piaskowiankakl. okręg.
 8'  
73' Mateusz Nowak
10 MAJ 11:00TS 1946 Nida 5 — 1 Wisłakl. okręg.
 
17 MAJ 11:00Wisła 3 — 1 Partyzantkl. okręg.
 
24 MAJ 13:00Unia 1 — 4 Wisłakl. okręg.
 
31 MAJ 11:00Wisła 0 — 3 Spartakl. okręg.
 
CZE 11:00Gród 0 — 1 Wisłakl. okręg.
 
14 CZE 11:00Wisła 0 — 1 Moraviakl. okręg.