Transfery 2024
Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Puchar Polski
Okręgowy PP
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
Aktualnie online
· Gości online: 63
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
|
Orlicz Suchedniów
Nr | Imię i nazwisko | Gole | Kartki | Mecze |
Data ur. | Wiek | Klub macierzysty/poprzedni |
---|
pozostali | 13 | Trzpiot Adam | | | 19/19/ 0 1520' | | | FC Łączna | 1 | Kuba Bator | | | 23/23/ 0 1840' | 5 paź 2009 | 14 | Świętokrzyska Akademia Sportu Kielce | FC Łączna | 6 | Igor Dąbrowa | 21 | | 18/18/ 0 1440' | 20 wrz 2009 | 14 | Świętokrzyska Akademia Sportu Kielce | FC Łączna | 7 | Jan Dąbrowa | 2 | | 13/13/ 0 1040' | 29 kwi 2010 | 14 | FC Łączna | 2 | Wojciech Dulęba | 5 | | 7/ 7/ 0 560' | 28 maj 2011 | 13 | wychowanek | 5 | Jakub Fiślak | 4 | | 20/20/ 0 1600' | 30 lip 2009 | 14 | FC Łączna | 8 | Jakub Kopeć | 20 (1) | | 20/20/ 0 1600' | 30 cze 2009 | 15 | Świętokrzyska Akademia Sportu Kielce | FC Łączna | 9 | Karol Kowalik | | | 1/ 1/ 0 80' | | | wychowanek | 4 | Franciszek Kubera | 1 | | 16/16/ 0 1280' | 8 lip 2009 | 14 | Świętokrzyska Akademia Sportu Kielce | FC Łączna | 12 | Jakub Kubiec | 2 | | 3/ 3/ 0 240' | 1 lip 2010 | 13 | Orlicz Suchedniów | FC Łączna | 19 | Norbert Kwaśniewski | 4 | | 12/12/ 0 960' | 26 gru 2009 | 14 | Orlicz Suchedniów | FC Łączna | 10 | Kacper Matysek | 6 | | 18/18/ 0 1440' | 23 sie 2009 | 14 | Świętokrzyska Akademia Sportu Kielce | FC Łączna | 11 | Bartłomiej Moskal | 19 | | 22/22/ 0 1760' | 11 gru 2009 | 14 | wychowanek | FC Łączna | 7 | Franciszek Ołub | 14 | | 22/22/ 0 1420' | 14 mar 2012 | 12 | Orlicz Suchedniów | wychowanek | 14 | Konrad Pająk | 5 | | 15/15/ 0 1200' | 31 maj 2009 | 15 | Świętokrzyska Akademia Sportu Kielce | FC Łączna | 15 | Marcel Pedrycz | | | 20/20/ 0 1600' | 7 cze 2010 | 14 | FC Łączna | 17 | Aleks Walkowicz | | | | | | wychowanek | 3 | Jakub Wojteczek | | | 8/ 8/ 0 640' | 14 lut 2009 | 15 | FC Łączna | 7 | Michał Wojteczek | 5 | | 8/ 8/ 0 500' | 16 mar 2012 | 12 | Łysica Bodzentyn | 9 | Gabriel Woźniak | 4 | | 4/ 4/ 0 240' | 8 lut 2012 | 12 | Orlicz Suchedniów | wychowanek |
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 61/61.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 93%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki ( w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/ pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)
|