Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 II liga kobiet, gr. wschodnia, 2020/21
Ostatnie spotkania
II liga kobiet, gr. wschodnia
Widok  2 — 0  KSP KielceNDZ14:00
Arena Lublin 
KS Raszyn  3 — 1  SokółNDZ14:00
Prądniczanka  3 — 0  WłókniarzNDZ14:00
Sparta  1 — 3  RespektNDZ14:00
KU AZS UW  4 — 2  Loczki WyszkówNDZ14:00
Ząbkovia  4 — 3  WandaNDZ14:00
Tabela rozgrywek
II liga kobiet, gr. wschodnia
1.   Ząbkovia Ząbki 24 58 102–33 19 1 4 12 33 60–16 11 1 12 25 42–17 8 1 3
2.   Respekt Myślenice 24 55 76–18 18 1 5 12 28 37–  8 9 1 2 12 27 39–10 9 3
3.   KS Raszyn 24 51 81–35 16 3 5 12 25 41–18 8 1 3 12 26 40–17 8 2 2
4.   Prądniczanka Kraków 24 48 63–37 15 3 6 12 26 33–17 8 2 2 12 22 30–20 7 1 4
5.   Sokół Kolbuszowa Dolna 24 45 55–42 14 3 7 12 28 34–15 9 1 2 12 17 21–27 5 2 5
6.   Loczki Wyszków 24 31 63–49 9 4 11 12 20 40–23 6 2 4 12 11 23–26 3 2 7
7.   Sparta Daleszyce 24 31 50–53 9 4 11 12 16 23–19 4 4 4 12 15 27–34 5 7
8.   UKS Widok SP 51 Lublin 24 31 52–53 10 1 13 12 16 25–25 5 1 6 12 15 27–28 5 7
9.   KU AZS UW Warszawa 24 30 53–46 8 6 10 12 20 36–25 6 2 4 12 10 17–21 2 4 6
10.   KSP Kielce 24 28 45–48 8 4 12 12 19 25–17 6 1 5 12 9 20–31 2 3 7
11.   Wanda Kraków 24 27 43–63 8 3 13 12 14 21–32 4 2 6 12 13 22–31 4 1 7
12.   Włókniarz Białystok 24 12 22–68 3 3 18 12 4   8–33 1 1 10 12 8 14–35 2 2 8
13.   Rysy Bukowina Tatrzańska 24 3 23–183 1 23 12 0 10–87 12 12 3 13–96 1 11
 

Najlepsi strzelcy
28 bramekSylwia Brzezińska (KS Raszyn), Federica Dall'Ara (Sparta)
25 bramekPaulina Pokraśniewicz (Loczki Wyszków)
21 bramekMonika Walak (Ząbkovia)
20 bramekMałgorzata Kot (Sokół)
19 bramekKarolina Andruszewska (Ząbkovia), Oliwia Czarnocka (KS Raszyn)
17 bramekKaja Franaszczyk (Widok), Zuzanna Węglarz (Respekt)
15 bramekJulita Sterbicka (KU AZS UW), Martyna Ściegienna (KS Raszyn)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Ząbkovia Ząbki  8 — 1  Włókniarz BiałystokSb15 SIE 12:00 
Prądniczanka Kraków  6 — 1  KSP KielceSb15 SIE 14:00 
UKS Widok SP 51 Lublin  3 — 5  Rysy Bukowina TatrzańskaSb15 SIE 16:00 
KU AZS UW Warszawa  4 — 1  Sokół Kolbuszowa DolnaNd16 SIE 14:00 
KS Raszyn  6 — 1  Wanda KrakówNd16 SIE 14:00 
Respekt Myślenice  2 — 0  Loczki WyszkówNd16 SIE 14:00 
Kolejka 2
KSP Kielce  0 — 1  Ząbkovia ZąbkiSb22 SIE 12:00 
Sparta Daleszyce  3 — 1  Loczki WyszkówSb22 SIE 12:00 
Rysy Bukowina Tatrzańska  1 — 8  Prądniczanka KrakówSb22 SIE 15:30 
Włókniarz Białystok  2 — 2  KS RaszynSb22 SIE 16:00 
Sokół Kolbuszowa Dolna  0 — 3  Respekt MyśleniceNd23 SIE 17:00 
Wanda Kraków  1 — 1  KU AZS UW WarszawaNd23 SIE 17:30 
Kolejka 3
Ząbkovia Ząbki  7 — 1  Rysy Bukowina TatrzańskaSb29 SIE 12:15 
Respekt Myślenice  4 — 0  Wanda KrakówNd30 SIE 12:00 
UKS Widok SP 51 Lublin  1 — 2  Sparta DaleszyceNd30 SIE 13:30 
KS Raszyn  3 — 2  KSP KielceNd30 SIE 14:00 
KU AZS UW Warszawa  5 — 1  Włókniarz BiałystokNd30 SIE 14:00 
Loczki Wyszków  1 — 1  Sokół Kolbuszowa DolnaNd30 SIE 18:00 
Kolejka 4
Sparta Daleszyce  1 — 1  Sokół Kolbuszowa DolnaSbWRZ 12:00 
UKS Widok SP 51 Lublin  1 — 4  Prądniczanka KrakówSbWRZ 16:00 
Rysy Bukowina Tatrzańska  1 — 9  KS RaszynSbWRZ 16:00 
Wanda Kraków  2 — 3  Loczki WyszkówSbWRZ 16:30 
Włókniarz Białystok  0 — 4  Respekt MyśleniceNdWRZ 13:30 
KSP Kielce  2 — 1  KU AZS UW WarszawaNdWRZ 16:00 
Kolejka 5
Ząbkovia Ząbki  6 — 2  UKS Widok SP 51 LublinSb12 WRZ 12:00 
Prądniczanka Kraków  3 — 2  Sparta DaleszyceSb12 WRZ 12:00 
KU AZS UW Warszawa  9 — 0  Rysy Bukowina TatrzańskaSb12 WRZ 13:30 
Respekt Myślenice  4 — 0  KSP KielceSb12 WRZ 16:00 
Loczki Wyszków  4 — 1  Włókniarz BiałystokNd13 WRZ 16:00 
Sokół Kolbuszowa Dolna  3 — 0  Wanda KrakówNd13 WRZ 16:30 
Kolejka 6
Sparta Daleszyce  1 — 5  Wanda KrakówSb19 WRZ 12:00 
KSP Kielce  1 — 1  Loczki WyszkówSb19 WRZ 13:30 
Rysy Bukowina Tatrzańska  0 — 9  Respekt MyśleniceNd20 WRZ 15:30 
Włókniarz Białystok  1 — 3  Sokół Kolbuszowa DolnaNd20 WRZ 16:00 
UKS Widok SP 51 Lublin  0 — 4  KS RaszynWt22 WRZ 19:00 
Prądniczanka Kraków  0 — 4  Ząbkovia ZąbkiSb24 PAŹ 15:00 
Kolejka 7
Wanda Kraków  1 — 0  Włókniarz BiałystokSb26 WRZ 16:00 
KS Raszyn  3 — 0  Prądniczanka KrakówNd27 WRZ 13:00 
Loczki Wyszków12 — 0  Rysy Bukowina TatrzańskaNd27 WRZ 14:00 
KU AZS UW Warszawa  4 — 1  UKS Widok SP 51 LublinNd27 WRZ 15:00 
Ząbkovia Ząbki  1 — 3  Sparta DaleszyceNd27 WRZ 16:00 
Sokół Kolbuszowa Dolna  4 — 1  KSP KielceNd27 WRZ 16:30 
Kolejka 8
KSP Kielce  1 — 0  Wanda KrakówSbPAŹ 15:00 
UKS Widok SP 51 Lublin  0 — 2  Respekt MyśleniceSbPAŹ 16:00 
Rysy Bukowina Tatrzańska  1 — 4  Sokół Kolbuszowa DolnaNdPAŹ 12:00 
Ząbkovia Ząbki  3 — 1  KS RaszynNdPAŹ 14:00 
Prądniczanka Kraków  1 — 1  KU AZS UW WarszawaŚr21 PAŹ 19:30 
Sparta Daleszyce  4 — 1  Włókniarz BiałystokSb24 PAŹ 13:00 
Kolejka 9
Wanda Kraków  4 — 3  Rysy Bukowina TatrzańskaSb10 PAŹ 15:00 
KS Raszyn  3 — 2  Sparta DaleszyceNd11 PAŹ 12:00 
KU AZS UW Warszawa  1 — 6  Ząbkovia ZąbkiNd11 PAŹ 14:00 
Loczki Wyszków  5 — 2  UKS Widok SP 51 LublinNd11 PAŹ 14:00 
Włókniarz Białystok  0 — 5  KSP KielceNd11 PAŹ 18:00 
Prądniczanka Kraków  1 — 0  Respekt MyśleniceWt27 PAŹ 19:30 
Kolejka 10
Sparta Daleszyce  0 — 0  KSP KielceSb17 PAŹ 12:00 
KS Raszyn  2 — 2  KU AZS UW WarszawaSb17 PAŹ 13:00 
Ząbkovia Ząbki  3 — 1  Respekt MyśleniceSb17 PAŹ 14:00 
Prądniczanka Kraków  2 — 2  Loczki WyszkówSb17 PAŹ 14:00 
UKS Widok SP 51 Lublin  2 — 4  Sokół Kolbuszowa DolnaSb17 PAŹ 16:00 
Rysy Bukowina Tatrzańska  3 — 6  Włókniarz BiałystokNd18 PAŹ 13:00 
Kolejka 11
Wanda Kraków  2 — 1  UKS Widok SP 51 LublinSb31 PAŹ 12:00 
Respekt Myślenice  1 — 2  KS RaszynSb31 PAŹ 14:00 
KSP Kielce  8 — 1  Rysy Bukowina TatrzańskaSb31 PAŹ 14:00 
Sokół Kolbuszowa Dolna  1 — 0  Prądniczanka KrakówSb31 PAŹ 14:00 
Loczki Wyszków  2 — 3  Ząbkovia ZąbkiSb31 PAŹ 14:00 
Sparta Daleszyce  1 — 0  KU AZS UW WarszawaSb31 PAŹ 16:00 
Kolejka 12
Sparta Daleszyce  7 — 0  Rysy Bukowina TatrzańskaSbLIS 12:00 
UKS Widok SP 51 Lublin  2 — 0  Włókniarz BiałystokSbLIS 13:30 
Ząbkovia Ząbki  7 — 1  Sokół Kolbuszowa DolnaNdLIS 12:00 
KU AZS UW Warszawa  0 — 4  Respekt MyśleniceNdLIS 13:00 
KS Raszyn  2 — 0  Loczki WyszkówNdLIS 13:30 
Prądniczanka Kraków  2 — 1  Wanda KrakówNdLIS 15:30 
Kolejka 13
KSP Kielce  1 — 3  UKS Widok SP 51 LublinSb14 LIS 12:00 
Sokół Kolbuszowa Dolna  1 — 4  KS RaszynSb14 LIS 12:00 
Respekt Myślenice  3 — 0  Sparta DaleszyceSb14 LIS 13:00 
Włókniarz Białystok  0 — 4  Prądniczanka KrakówSb14 LIS 16:30 
Loczki Wyszków  3 — 2  KU AZS UW WarszawaNd15 LIS 13:00 
Wanda Kraków  1 — 5  Ząbkovia ZąbkiNd15 LIS 13:00 
Kolejka 14
Wanda Kraków  1 — 4  KS RaszynSb13 MAR 13:30 
Loczki Wyszków  1 — 3  Respekt MyśleniceSb13 MAR 15:00 
KSP Kielce  3 — 1  Prądniczanka KrakówSb13 MAR 18:30 
Sokół Kolbuszowa Dolna  2 — 1  KU AZS UW WarszawaNd14 MAR 13:30 
Włókniarz Białystok  0 — 2  Ząbkovia ZąbkiNd14 MAR 13:30 
Rysy Bukowina Tatrzańska  0 — 7  UKS Widok SP 51 LublinNd14 MAR 14:00 
Kolejka 15
Prądniczanka Kraków11 — 3  Rysy Bukowina TatrzańskaSb20 MAR 13:00 
Respekt Myślenice  3 — 0  Sokół Kolbuszowa DolnaSb20 MAR 14:15 
KS Raszyn  3 — 1  Włókniarz BiałystokSb20 MAR 15:30 
Ząbkovia Ząbki  7 — 1  KSP KielceNd21 MAR 14:00 
KU AZS UW Warszawa  1 — 1  Wanda KrakówNd21 MAR 15:00 
Loczki Wyszków  4 — 2  Sparta DaleszyceWtKWI 17:00 
Kolejka 16
Sparta Daleszyce  1 — 2  UKS Widok SP 51 LublinSb27 MAR 12:00 
Wanda Kraków  0 — 4  Respekt MyśleniceSb27 MAR 12:00 
Sokół Kolbuszowa Dolna  4 — 3  Loczki WyszkówSb27 MAR 12:00 
Rysy Bukowina Tatrzańska  1 — 12Ząbkovia ZąbkiNd28 MAR 14:00 
Włókniarz Białystok  0 — 3  KU AZS UW WarszawaNd28 MAR 16:00 
KSP Kielce  1 — 3  KS RaszynNd28 MAR 16:30 
Kolejka 17
Respekt Myślenice  2 — 2  Włókniarz BiałystokCzKWI 13:00 
Sokół Kolbuszowa Dolna  4 — 0  Sparta DaleszyceCzKWI 14:30 
Loczki Wyszków  1 — 2  Wanda KrakówCzKWI 16:00 
KS Raszyn13 — 0  Rysy Bukowina TatrzańskaCzKWI 18:00 
Prądniczanka Kraków  2 — 1  UKS Widok SP 51 LublinCzKWI 18:00 
KU AZS UW Warszawa  0 — 0  KSP KielcePtKWI 13:00 
Kolejka 18
Sparta Daleszyce  0 — 2  Prądniczanka KrakówSb10 KWI 12:00 
Wanda Kraków  1 — 2  Sokół Kolbuszowa DolnaSb10 KWI 16:30 
Rysy Bukowina Tatrzańska  1 — 4  KU AZS UW WarszawaNd11 KWI 13:00 
UKS Widok SP 51 Lublin  4 — 2  Ząbkovia ZąbkiNd11 KWI 16:00 
Włókniarz Białystok  0 — 2  Loczki WyszkówNd11 KWI 16:00 
KSP Kielce  3 — 2  Respekt MyśleniceNd11 KWI 16:30 
Kolejka 19
Wanda Kraków  2 — 4  Sparta DaleszyceSb17 KWI 12:00 
Sokół Kolbuszowa Dolna  0 — 0  Włókniarz BiałystokSb17 KWI 13:00 
Ząbkovia Ząbki  6 — 1  Prądniczanka KrakówSb17 KWI 14:00 
Respekt Myślenice  9 — 0  Rysy Bukowina TatrzańskaSb17 KWI 16:00 
Loczki Wyszków  2 — 2  KSP KielceNd18 KWI 14:00 
KS Raszyn  1 — 3  UKS Widok SP 51 LublinNd18 KWI 15:00 
Kolejka 20
Sparta Daleszyce  2 — 2  Ząbkovia ZąbkiSb24 KWI 11:00 
Włókniarz Białystok  0 — 4  Wanda KrakówSb24 KWI 13:30 
Prądniczanka Kraków  1 — 2  KS RaszynSb24 KWI 14:00 
Rysy Bukowina Tatrzańska  0 — 9  Loczki WyszkówNd25 KWI 13:00 
UKS Widok SP 51 Lublin  1 — 1  KU AZS UW WarszawaNd25 KWI 16:00 
KSP Kielce  2 — 3  Sokół Kolbuszowa DolnaNd25 KWI 17:00 
Kolejka 21
KU AZS UW Warszawa  0 — 3  Prądniczanka KrakówSbMAJ 11:00 
Wanda Kraków  3 — 2  KSP KielceSbMAJ 12:00 
Sokół Kolbuszowa Dolna10 — 0  Rysy Bukowina TatrzańskaSbMAJ 12:00 
Włókniarz Białystok  0 — 1  Sparta DaleszyceSbMAJ 18:00 
KS Raszyn  1 — 2  Ząbkovia ZąbkiNdMAJ 14:00 
Respekt Myślenice  2 — 1  UKS Widok SP 51 LublinNdMAJ 15:00 
Kolejka 22
Sparta Daleszyce  2 — 2  KS RaszynSbMAJ 12:00 
Rysy Bukowina Tatrzańska  0 — 4  Wanda KrakówSbMAJ 14:00 
KSP Kielce  0 — 1  Włókniarz BiałystokSbMAJ 17:00 
Ząbkovia Ząbki  3 — 1  KU AZS UW WarszawaNdMAJ 14:00 
Respekt Myślenice  1 — 2  Prądniczanka KrakówNdMAJ 16:00 
UKS Widok SP 51 Lublin  1 — 0  Loczki WyszkówNdMAJ 16:00 
Kolejka 23
Sokół Kolbuszowa Dolna  2 — 1  UKS Widok SP 51 LublinSb15 MAJ 13:00 
KSP Kielce  3 — 0  Sparta DaleszyceSb15 MAJ 17:00 
KU AZS UW Warszawa  0 — 4  KS RaszynNd16 MAJ 10:00 
Włókniarz Białystok  3 — 0  Rysy Bukowina TatrzańskaNd16 MAJ 11:00 
Respekt Myślenice  2 — 1  Ząbkovia ZąbkiNd16 MAJ 12:00 
Loczki Wyszków  1 — 2  Prądniczanka KrakówNd16 MAJ 14:00 
Kolejka 24
KU AZS UW Warszawa  8 — 2  Sparta DaleszyceSb22 MAJ 13:30 
Ząbkovia Ząbki  5 — 0  Loczki WyszkówSb22 MAJ 14:00 
Prądniczanka Kraków  1 — 0  Sokół Kolbuszowa DolnaSb22 MAJ 15:00 
KS Raszyn  1 — 4  Respekt MyśleniceSb22 MAJ 16:00 
Rysy Bukowina Tatrzańska  0 — 6  KSP KielceNd23 MAJ 14:00 
UKS Widok SP 51 Lublin  8 — 1  Wanda KrakówNd23 MAJ 16:00 
Kolejka 25
Loczki Wyszków  4 — 3  KS RaszynSb29 MAJ 15:00 
Sokół Kolbuszowa Dolna  3 — 2  Ząbkovia ZąbkiNd30 MAJ 14:00 
Respekt Myślenice  4 — 0  KU AZS UW WarszawaNd30 MAJ 14:00 
Rysy Bukowina Tatrzańska  2 — 9  Sparta DaleszyceNd30 MAJ 14:00 
Włókniarz Białystok  2 — 3  UKS Widok SP 51 LublinNd30 MAJ 14:00 
Wanda Kraków  3 — 3  Prądniczanka KrakówNd30 MAJ 14:00 
Kolejka 26
UKS Widok SP 51 Lublin  2 — 0  KSP KielceNdCZE 14:00 
KS Raszyn  3 — 1  Sokół Kolbuszowa DolnaNdCZE 14:00 
Prądniczanka Kraków  3 — 0  Włókniarz BiałystokNdCZE 14:00 
Sparta Daleszyce  1 — 3  Respekt MyśleniceNdCZE 14:00 
KU AZS UW Warszawa  4 — 2  Loczki WyszkówNdCZE 14:00 
Ząbkovia Ząbki  4 — 3  Wanda KrakówNdCZE 14:00