Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Prosimy o nadsy�anie informacji o transferach i przymiarkach transferowych na adres e-mail: transfery@kieleckapilka.pl.
Klasa A, gr. I
tekst pogrubiony
transfer potwierdzony

tekst zwykly
przymiarka transferowa
Astra Piekoszów
Karol Kuza (Zenit Chmielnik)
Karol Majchrzyk (Piast Stopnica)
Paweł Mech (Wierna Małogoszcz)
Mateusz Wieczorek (Gród Ćmińsk)
Tomasz Chochulski (Lechia Strawczyn)
Cristian Fabozzi (Gród Ćmińsk)
Rafał Guzy (Gród Ćmińsk)
Olaf Tomasik (Korona Kielce SA (jun. mďż˝.))
Granat Borki
Konrad Wawrzycki (ŁKS Łopuszno)
Kamil Wijas (TS 1946 Nida Pińczów)
Michał Zięba (Płomień Wólka Kłucka)
Daniel Jagodzki (ULKS Łączna)
Bartłomiej Miśta (Wierna Małogoszcz)
Gród Ćmińsk
Cristian Fabozzi (Astra Piekoszów)
Rafał Guzy (Astra Piekoszów)
Paweł Jarząb (Orlicz Suchedniów)
Emil Lurzyński (Wicher Miedziana Góra)
Tomasz Radomski (Skała Tumlin)
Sebastian Siarek (Wicher Miedziana Góra)
Cezary Trojan (Orlęta Kielce)
Mirosław Słoń (Skała Tumlin)
Mateusz Wieczorek (Astra Piekoszów)
KS Smyków
Norbert Brożek (Płomień Wólka Kłucka)
Bartłomiej Dulewicz (KS Smyków (jun. mďż˝.))
Wiktor Dulewicz (KS Smyków (jun. mďż˝.))
Karol Kos (Neptun Końskie)
Aleks Kuśmierczyk (Victoria Mniów)
Dominik Młodziński (Neptun Końskie)
Karol Nieszporek (Partyzant Radoszyce)
Paweł Staciwa (Partyzant Radoszyce)
Mateusz Bujak (Victoria Mniów)
Lechia Strawczyn
Wojciech Błaszczyk (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Tomasz Chochulski (Astra Piekoszów)
Sebastian Drogosz (Skała Tumlin)
Jakub Marszałek (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Tomasz Pawlak (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Michał Picheta (Sparta Strawczynek)
Grzegorz Samburski (Partyzant Radoszyce)
Bartosz Sosiński (Lubrzanka Kajetanów)
Daniel Szlabs (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Wiktor Tomaszewski (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Jakub Wilczkowski (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Mariusz Zapała (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Szymon Zapała (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Mikołaj Ciszek (Sparta Strawczynek)
MSS-Klonówka Masłów
Wojciech Dzwonnik (Futsal Nowiny)
Piotr Jaśkowski (Orlęta Kielce (jun. st.))
Piotr Sidło (Futsal Nowiny)
Bohdan Halyk (Futsal Nowiny)
Polanie Pierzchnica
Jakub Majewski (Spartakus Aureus Daleszyce)
Michał Niebudek (Łysica Bodzentyn)
Dominik Pasternak (Polanie Pierzchnica (jun. mďż˝.))
Wiktor Rosół (GKS Górno)
Adam Siwonia (GKS Górno)
Polonia Białogon Kielce
Kacper Kobryń (Olimpia Pogoń Staszów)
Kamil Olszewski (Orlicz Suchedniów)
Adrian Wołczyk (Spartakus Aureus Daleszyce)
Radiator$ Stąporków
Kacper Borkowski (Radiator$ Stąporków (jun. st.))
Kamil Gumulski (Radiator$ Stąporków (jun. st.))
Kamil Jedynak (Neptun Końskie (jun. st.))
Hubert Kwaśniewski (Radiator$ Stąporków (jun. st.))
Bartłomiej Lisowski (Radiator$ Stąporków (jun. st.))
Bartosz Majos (Radiator$ Stąporków (jun. st.))
Jakub Milcarz (Neptun Końskie)
Adrian Młodawski (Radiator$ Stąporków (jun. st.))
Szymon Niebudek (Radiator$ Stąporków (jun. st.))
Aleksander Pilarski (Neptun Końskie)
Mateusz Różański (Radiator$ Stąporków (jun. st.))
Adrian Stępień (Radiator$ Stąporków (jun. mďż˝.))
Filip Stępień (Radiator$ Stąporków (jun. st.))
Kamil Świtoń (Radiator$ Stąporków (jun. st.))
Mateusz Usiński (Radiator$ Stąporków (jun. st.))
Filip Włudarczyk (Radiator$ Stąporków (jun. st.))
Paweł Wojas (Radiator$ Stąporków (jun. st.))
Filip Wołowiec (Radiator$ Stąporków (jun. st.))
Mikołaj Zatorski (Radiator$ Stąporków (jun. st.))
Piotr Ziomek (Radiator$ Stąporków (jun. st.))
Piotr Bernat (KS Kamienna Wola)
Samson Samsonów
Maciej Paluch (Wicher Miedziana Góra)
Skała Tumlin
Rafał Kucharski (LKS Bolmin)
Paweł Niebudek (Wicher Miedziana Góra)
Mirosław Słoń (Gród Ćmińsk)
Michał Bracha (Lubrzanka Kajetanów)
Sebastian Drogosz (Lechia Strawczyn)
Albert Michta (Partyzant Radoszyce)
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Mikołaj Hajduk (Wierna Małogoszcz (jun. mďż˝.))
Sebastian Miter (Astra Piekoszów)
Michał Poddębniak (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn (jun. st.))
Tomasz Smardzewski (Astra Piekoszów)
Daniel Szymkiewicz (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn (jun. st.))
Marcin Śladkowski (Płomień Wólka Kłucka)
Albin Jaworski (Orlicz Suchedniów)
Victoria Mniów
Mateusz Bujak (KS Smyków)
Karol Opara (Partyzant Radoszyce)
Artur Dobrowolski (Nida Sobków)
Aleks Kuśmierczyk (KS Smyków)
Klasa A, gr. II
Dąb Nagłowice
Tomasz Kamiński (Partyzant Wodzisław)
Rafał Kasiewicz (Partyzant Wodzisław)
Wojciech Molus (Unia Sędziszów)
Łukasz Otręba (Unia Sędziszów)
Bartosz Kotarski (Unia Sędziszów)
GKS Imielno
Patryk Kośmider (Piaskowianka Piaski)
Jakub Poczęty (Piaskowianka Piaski)
Konrad Czarnecki (Piaskowianka Piaski)
Łukasz Misiara (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Gród Wiślica
Kamil Olender (Vitalpol Solec-Zdrój (jun. st.))
Mateusz Kądzielski (Victoria 2015 Skalbmierz)
LKS Bolmin
Kacper Dobrowolski (LKS Bolmin (jun. st.))
Mateusz Jakubczyk (LKS Bolmin (jun. st.))
Igor Ogonowski (Orlęta Kielce)
Grzegorz Pańszczyk (Moravia Morawica)
Maciej Syska (LKS Bolmin (jun. st.))
Rafał Kucharski (Skała Tumlin)
Nida Oksa
Przemysław Łysek (Nida Oksa (jun. st.))
Grzegorz Stefański (Nida Oksa (jun. st.))
Nida Sobków
Bartłomiej Bębenek (Naprzód Jędrzejów)
Artur Dobrowolski (Victoria Mniów)
Krystian Nasidłowski (Piaskowianka Piaski)
Tomasz Paździor (Orlęta Kielce)
Wiktor Wojciechowski (Moravia II Morawica)
Michał Łyczek (Wierna Małogoszcz)
Nidzica Dobiesławice
Michał Darłak (Górnik Wieliczka)
Mateusz Jach (Sparta Kazimierza Wielka (jun. mďż˝.))
Unia Małogoszcz
Dawid Borowski (Wierna Małogoszcz (jun. mďż˝.))
Mateusz Stępień (Piaskowianka Piaski)
Wierna II Małogoszcz
Michał Bała (Wierna Małogoszcz)
Damian Bednarski (Wierna Małogoszcz)
Piotr Chowaniec (Wierna Małogoszcz (jun. mďż˝.))
Konrad Chrabąszcz (Wierna Małogoszcz)
Mateusz Fryc (Wierna Małogoszcz)
Przemysław Gajek (Wierna Małogoszcz)
Karol Gągorowski (Wierna Małogoszcz)
Jakub Grzyb (Wierna Małogoszcz)
Jakub Jaśkiewicz (Wierna Małogoszcz)
Daniel Kuterasiński (Bucovia Bukowa)
Bartosz Kuzincow (GKS Nowiny)
Michał Łyczek (Nida Sobków)
Bartłomiej Miśta (Granat Borki)
Piotr Pawłowski (Wierna Małogoszcz)
Kacper Petelicki (GKS Nowiny (jun. st.))
Daniel Porzucek (Wierna Małogoszcz)
Mateusz Rejowski (Wierna Małogoszcz)
Wiktor Soboń (Wierna Małogoszcz)
Szymon Spurek (Wierna Małogoszcz)
Bartłomiej Szczepańczyk (Wierna Małogoszcz)
Oliwer Szymkiewicz (Wierna Małogoszcz)
Paweł Mech (Astra Piekoszów)
Wisła Nowy Korczyn
Marcin Taler (Olimpia Pogoń Staszów)
Zryw Skroniów
Mikołaj Gołębiowski (Piaskowianka Piaski)
Wiktor Pak (Piaskowianka Piaski)
Dawid Siekaj (Naprzód Jędrzejów (jun. st.))
Kacper Borowiecki (Futsal Nowiny)
Marcin Sadowski (TS 1946 Nida Pińczów)
Dawid Zając (Zenit Chmielnik)
Klasa A, gr. III
Arka Pawłów
Bartłomiej Bado (GKS Rudki)
Dominik Bonia (Arka Pawłów (jun. st.))
Marcin Iwan (Arka Pawłów (jun. st.))
Dawid Jarosz (Arka Pawłów (jun. st.))
Mirosław Kalista (Łysica Bodzentyn)
Mateusz Kołodziejski (Łysica Bodzentyn)
Błażej Kowalik (Arka Pawłów (jun. st.))
Hubert Podgóski (FKS Łazy Starachowice)
Igor Puchała (Arka Pawłów (jun. st.))
Grzegorz Romański (Arka Pawłów (jun. st.))
Łukasz Zapała (Arka Pawłów (jun. st.))
Wojciech Grudziecki (Wodnik Styków)
Michał Zając (FKS Łazy Starachowice)
Arkadiusz Zięba (FKS Łazy Starachowice)
Baszta Rytwiany
Jakub Kaczmarski (Baszta Rytwiany (jun. mďż˝.))
Piotr Malec (Olimpia Pogoń Staszów)
Piotr Maruszak (Czarni Połaniec (jun. st.))
Łukasz Rudnik (Czarni Połaniec (jun. st.))
Dawid Skrzek (Olimpia Pogoń Staszów)
Mariusz Słomka (Koprzywianka Arka Koprzywnica)
Piotr Sojda (Olimpia Pogoń Staszów)
Kamil Śledź (Baszta Rytwiany (jun. mďż˝.))
Mateusz Jońca (Olimpia Pogoń Staszów (jun. st.))
Dawid Łukaszek (Olimpia Pogoń Staszów)
Patryk Rzepa (Olimpia Pogoń Staszów)
Mateusz Wicik (Olimpia Pogoń Staszów)
FKS Łazy Starachowice
Bartłomiej Drabik (Łysica Bodzentyn)
Kamil Koprowski (OKS Instal Michałów Starachowice)
Piotr Moroń (Juventa Starachowice (jun. st.))
Wiktor Pisarski (Łysica Bodzentyn)
Mikołaj Podzielny (Wodnik Styków)
Mateusz Poński (Star Starachowice)
Mateusz Rafalski (Orlicz Suchedniów)
Ariel Spadło (Łysica Bodzentyn)
Piotr Stępień (Kamienna Brody)
Michał Zając (Arka Pawłów)
Arkadiusz Zięba (Arka Pawłów)
Hubert Podgóski (Arka Pawłów)
GKS Obrazów
Łukasz Koryciński (LZS Samborzec)
Kacper Niezgoda (Trójka Sandomierz (jun. mďż˝.))
Jakub Obrębski (LZS Samborzec)
Góral Górno
Adam Bandrowski (MSS-Klonówka Masłów (jun. mďż˝.))
Paweł Sucheński (MSS-Klonówka Masłów)
Damian Szmalec (Piaskowianka Piaski)
Arkadiusz Treska (GKS Rudki)
Wiktor Rosół (Polanie Pierzchnica)
Adam Siwonia (Polanie Pierzchnica)
Huragan Wilczyce
Mariusz Dąbrowski (Klimontowianka Klimontów (jun. st.))
Janusz Duda (Strażak Bidziny)
Jakub Guzik (Strażak Bidziny)
Patryk Mazur (Klimontowianka Klimontów (jun. st.))
Kewin Pyza (Klimontowianka Klimontów)
Paweł Żurek (Zryw Zbigniewice)
Rafał Zając (LZS Samborzec)
Koprzywianka Koprzywnica
Michał Adamczyk (Agricola Łoniów)
Patryk Chara (LZS Samborzec)
Krystian Jarosz (LZS Samborzec)
Darek Ostrowski (Sokół Jachimowice)
LZS Samborzec
Dawid Pacholczak I (Klimontowianka Klimontów)
Paweł Smakowski (Zryw Zbigniewice)
Dawid Śpiewak (Sparta Dwikozy)
Rafał Zając (Huragan Wilczyce)
Maciej Drozdowski (Cukrownik Włostów)
Łukasz Koryciński (GKS Obrazów)
Jakub Obrębski (GKS Obrazów)
Piast Osiek
Tomáš Chudý (TJ pri ŠM Dvorec)
Bartłomiej Dróżdż (Czarni Połaniec (jun. st.))
Tomasz Pytko (Czarni Połaniec (jun. mďż˝.))
Piotr Ryński (Koprzywianka Arka Koprzywnica)
Kamil Kosior (Agricola Łoniów)
Klasa B, gr. I
Futsal Nowiny
Kacper Borowiecki (Zryw Skroniów)
Bohdan Halyk (MSS-Klonówka Masłów)
Kacper Iwan (Rodzina Kielce (jun. st.))
Bartłomiej Janus (Futsal Nowiny (jun. st.))
Mikołaj Parkita (Futsal Nowiny (jun. st.))
Karol Pawłowski (Futsal Nowiny (jun. st.))
Wojciech Dzwonnik (MSS-Klonówka Masłów)
Oskar Jabłoński (Resovia Rzeszów (jun. st.))
Igor Podsiadły (Resovia Rzeszów (jun. st.))
Piotr Sidło (MSS-Klonówka Masłów)
GLKS Fałków
Arkadiusz Kijewski (Kasztelan Żarnów)
Mikołaj Łuczyński (Akademia Piłkarska Końskie)
Piotr Najmrocki (KS Czermno)
Piotr Piątkowski (Neptun Końskie)
KS Kamienna Wola
Piotr Grabusiński (Radiator$ Stąporków)
Moravia II Morawica
Paweł Bożek-Raćkos (Moravia Morawica)
Karol Garbala (Moravia Morawica)
Karol Gilewski (Moravia Morawica)
Maciej Horna (Moravia Morawica)
Artur Januszek (Polanie Pierzchnica)
Kamil Jaroń (Moravia Morawica)
Łukasz Kędra (Huczwa Tyszowce)
Karol Kochel (Moravia Morawica)
Kamil Kubicki (Moravia Morawica)
Piotr Kubicki (Moravia Morawica)
Bartosz Łysak (Moravia Morawica)
Michał Maciejski (Moravia Morawica (jun. st.))
Sebastian Misztal (Zenit Chmielnik)
Bartłomiej Młynarczyk (Moravia Morawica)
Wojciech Młynarczyk (Moravia Morawica)
Norbert Nowak (Polanie Pierzchnica)
Jakub Rabiej (Moravia Morawica)
Michał Rybus (ŁKS Georyt Łagów)
Mateusz Siudak (Moravia Morawica (jun. st.))
Wiktor Stawecki (Korona II Kielce)
Tomasz Śnioch (Moravia Morawica)
Maciej Woś (Moravia Morawica)
Bartłomiej Wysocki (Moravia Morawica)
Mateusz Zawadzki (Moravia Morawica)
Michał Żołądek (Moravia Morawica)
Wiktor Wojciechowski (Moravia Morawica)
Michał Zawadzki (Korona II Kielce)
Orlicz II Suchedniów
Mariusz Bolechowski (Orlicz Suchedniów)
Łukasz Boleń (Orlicz Suchedniów)
Szymon Bujak (Orlicz Suchedniów)
Miłosz Burys (Orlicz Suchedniów (jun. st.))
Piotr Chrzanowski (Łysica Bodzentyn)
Michał Chrzęszczyk (Granat Skarżysko-Kamienna)
Tichomir Czeneszkow (Orlicz Suchedniów)
Aleksander Dudek (Orlęta Kielce)
Paweł Gniaździński (Orlicz Suchedniów)
Piotr Gniaździński (Orlicz Suchedniów)
Piotr Grzejszczyk (Orlicz Suchedniów)
Patryk Herman (Orlicz Suchedniów)
Albin Jaworski (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn)
Arkadiusz Krzymieński (Granat Skarżysko-Kamienna)
Bartosz Kubicki (Orlicz Suchedniów (jun. st.))
Daniel Lasota (Orlicz Suchedniów)
Piotr Mądzik (Orlicz Suchedniów)
Maciej Nowak (Orlicz Suchedniów)
Wojciech Obarski (Orlicz Suchedniów)
Bartosz Pająk (Orlicz Suchedniów)
Jakub Piasta (Orlicz Suchedniów (jun. st.))
Andrzej Pięta (Orlicz Suchedniów (jun. st.))
Łukasz Piotrowski (Orlicz Suchedniów)
Michał Plewa (Orlicz Suchedniów)
Dominik Porębski (Orlicz Suchedniów)
Kacper Sikora (Orlicz Suchedniów)
Piotr Solnica (Orlicz Suchedniów)
Norbert Sołkiewicz (Orlicz Suchedniów (jun. st.))
Kacper Tumulec (Orlicz Suchedniów)
Błażej Turski (Orlicz Suchedniów)
Paweł Witkowski (Orlicz Suchedniów (jun. st.))
Patryk Zygmunt (Granat Skarżysko-Kamienna)
Paweł Jarząb (Gród Ćmińsk)
Karol Kołomański (Lubrzanka Kajetanów)
Karol Świtowski (Korona II Kielce)
Płomień Wólka Kłucka
Kamil Pawłowski (ŁKS Łopuszno)
Damian Nowak (Top-Spin Promnik)
Michał Zięba (Granat Borki)
Politechnika Świętokrzyska Kielce
Igor Bartoszewicz (GKS Nowiny)
Jakub Bębacz (Rodzina Kielce (jun. mďż˝.))
Jan Hermanowski (Orlęta Kielce)
Łukasz Misiara (GKS Imielno)
Dawid Tracz (Czarnovia Kielce (jun. st.))
Paweł Nowicki (Cukrownik Włostów)
Sparta Strawczynek
Mikołaj Ciszek (Lechia Strawczyn)
Bartłomiej Dorosiński (Top-Spin Promnik)
Sebastian Magierowicz (Top-Spin Promnik)
Grzegorz Wolder (Top-Spin Promnik)
Michał Picheta (Lechia Strawczyn)
Top-Spin Promnik
Artur Ernestowicz (Top-Spin Promnik (jun. st.))
Cezary Lisowski (Gród Ćmińsk)
Damian Nowak (Płomień Wólka Kłucka)
Paweł Stępień (Top-Spin Promnik (jun. st.))
Piotr Stępień (Top-Spin Promnik (jun. st.))
Adrian Szymkiewicz (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn)
Mateusz Świercz (Top-Spin Promnik (jun. st.))
Dariusz Turek (Top-Spin Promnik (jun. st.))
Tomasz Wilk (Czarnovia Kielce)
Oskar Wychowaniec (Top-Spin Promnik (jun. st.))
Grzegorz Wolder (Sparta Strawczynek)
Klasa B, gr. II
Bucovia II Bukowa
Radosław Bała (Bucovia Bukowa)
Jakub Bąk (Bucovia Bukowa)
Paweł Bąk (Bucovia Bukowa)
Michał Bąk I (Bucovia Bukowa)
Kamil Cygan (Bucovia Bukowa)
Hubert Frączek (Bucovia Bukowa)
Karol Grabka (Victoria Mniów)
Krystian Grad (ŁKS Łopuszno)
Michał Jamrozik (Bucovia Bukowa)
Aleksander Jędrzejak (Bucovia Bukowa)
Tomasz Kozłowski (Bucovia Bukowa)
Dominik Mierzwa (Bucovia Bukowa)
Łukasz Niebudek (Bucovia Bukowa)
Przemysław Niechciał (Bucovia Bukowa)
Mateusz Nowak (Bucovia Bukowa)
Łukasz Piwowarczyk (Bucovia Bukowa)
Piotr Saladra I (Bucovia Bukowa)
Marcin Słabisz (GLKS Krasocin)
Tymoteusz Tatar (Bucovia Bukowa)
Radosław Wilk (Bucovia Bukowa)
Daniel Kuterasiński (Wierna II Małogoszcz)
GKS Kluczewsko
Paweł Dercz (Deko Włoszczowa)
Bartłomiej Kowalczyk (Hetman Włoszczowa (jun. st.))
Marcin Kozłowski (Bucovia Bukowa)
Jakub Matuszczyk (Hetman Włoszczowa)
Marcin Nowak (Hetman Włoszczowa)
Andrzej Trojszczak (GLKS Krasocin)
Maciej Ziętal (Hetman Włoszczowa (jun. mďż˝.))
Jawornik Gorzków
Michał Cieśniarski (LZS Czarnocin)
Szymon Łyko (LZS Czarnocin)
LZS Czarnocin
Maciej Gołębiowski (Sparta Kazimierza Wielka (jun. st.))
Konrad Wątek (Jawornik Gorzków)
Michał Cieśniarski (Jawornik Gorzków)
Szymon Łyko (Jawornik Gorzków)
Patryk Malara (Sparta Kazimierza Wielka)
MGTS Działoszyce
Piotr Czerw (MGTS Działoszyce (jun. mďż˝.))
Wiktor Biały (Victoria 2015 Skalbmierz)
Sebastian Skóra (Victoria 2015 Skalbmierz)
Partyzant Wodzisław
Bartłomiej Dębicki (Partyzant Wodzisław (jun. st.))
Kamil Gurgul (Partyzant Wodzisław (jun. st.))
Krystian Kaszuba (Unia Sędziszów)
Jarosław Owczarek (Naprzód Jędrzejów)
Daniel Radwan (Partyzant Wodzisław (jun. st.))
Sebastian Stachera (Partyzant Wodzisław (jun. st.))
Mikołaj Wasik (Partyzant Wodzisław (jun. st.))
Bartosz Zieliński (Partyzant Wodzisław (jun. st.))
Tomasz Kamiński (Dąb Nagłowice)
Rafał Kasiewicz (Dąb Nagłowice)
Strzelec Chroberz
Michał Bednarski (Strzelec Chroberz (jun. st.))
Mateusz Berowski (Strzelec Chroberz (jun. st.))
Wiktor Cieloch (Strzelec Chroberz (jun. st.))
Mateusz Czyszczoń (Strzelec Chroberz (jun. st.))
Dominik Dziura (Strzelec Chroberz (jun. st.))
Mateusz Godzic (Strzelec Chroberz (jun. st.))
Rafał Golik (Strzelec Chroberz (jun. st.))
Dawid Krawczyk (Strzelec Chroberz (jun. st.))
Mateusz Marzec (Strzelec Chroberz (jun. st.))
Tomasz Piłat (Strzelec Chroberz (jun. st.))
Łukasz Poros (Strzelec Chroberz (jun. st.))
Vitalpol Solec-Zdrój
Radosław Kardas (MKS Zdrój Busko)
Klasa B, gr. III
Agricola Łoniów
Kamil Kosior (Piast Osiek)
Michał Adamczyk (Koprzywianka Arka Koprzywnica)
Cukrownik Włostów
Maciej Drozdowski (LZS Samborzec)
Patryk Godek (Cukrownik Włostów (jun. st.))
Paweł Maciąg (Cukrownik Włostów (jun. st.))
Paweł Nowicki (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Ester Wojciechowice
Robert Kmera (Ester Wojciechowice (jun. mďż˝.))
Piotr Kubacki (Świt Ćmielów)
Michał Maruniak (Ester Wojciechowice (jun. mďż˝.))
Mateusz Matyka (Ester Wojciechowice (jun. mďż˝.))
Arkadiusz Michałowski (Świt Ćmielów)
Mateusz Nowak (Ester Wojciechowice (jun. mďż˝.))
Mateusz Ryczkowski (Ester Wojciechowice (jun. mďż˝.))
Mateusz Skórski (Ester Wojciechowice (jun. mďż˝.))
Łukasz Cebula (Klimontowianka Klimontów)
Jakub Łukawski (OKS Opatów)
Łukasz Portacha (Świt Ćmielów)
GKS Iwaniska
Karol Chaja (UKS Iwaniska)
Marcin Halik (UKS Iwaniska)
GKS Świniary
Adrian Bernyś (Klimontowianka Klimontów)
Filip Kusik (Klimontowianka Klimontów (jun. st.))
GTS Raków
Sławomir Doroz (Zenit Chmielnik)
Łukasz Kwiecień (Wisła Nowy Korczyn)
Marol Jacentów
Tomasz Boroń (Marol Jacentów (jun. mďż˝.))
Rafał Molęda (OKS Opatów)
Adrian Ostatek (KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.)
Karol Niedbała (ŁKS Georyt Łagów (jun. st.))
OKS Instal Michałów Starachowice
Damian Adamczyk (Stal Kunów)
Grzegorz Duda (Juventa Starachowice)
Przemysław Gruba (Arka Pawłów)
Mateusz Kiełek (Ester Wojciechowice)
Bartosz Lipczyński (Arka Pawłów)
Dawid Lipczyński (Arka Pawłów)
Mariusz Łebek (Arka Pawłów)
Adrian Maciąg (Arka Pawłów)
Wojciech Petrus (Wodnik Styków)
Konrad Prześrut (Juventa Starachowice (jun. mďż˝.))
Bartosz Sęga (Stal Kunów)
Patryk Werbowecki (AP SKS Star Starachowice (jun. mďż˝.))
Kamil Koprowski (FKS Łazy Starachowice)
Wodnik Styków
Damian Bidziński (Kamienna Brody)
Wojciech Grudziecki (Arka Pawłów)
Karol Winter (Juventa Starachowice (jun. mďż˝.))
Mikołaj Podzielny (FKS Łazy Starachowice)