Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Morawicka LF
Zagnańska LF
Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Sparta Kazimierza Wielka
Historia
2000/01
kl. okręg.
POZ: 9/16
12 – 7 – 11
2001/02
kl. okręg.
POZ: 14/15
7 – 1 – 20
2002/03
kl. okręg.
POZ: 12/16
10 – 7 – 13
2003/04
klasa A
POZ: 1/13
20 – 2 – 2
2004/05
kl. okręg.
POZ: 6/16
11 – 6 – 13
2005/06
kl. okręg.
POZ: 2/12
11 – 5 – 6
2006/07
kl. okręg.
POZ: 4/13
13 – 7 – 4
2007/08
kl. okręg.
POZ: 3/14
16 – 7 – 3
2008/09
4 liga
POZ: 5/16
14 – 5 – 11
2009/10
4 liga
POZ: 10/16
13 – 4 – 13
2010/11
4 liga
POZ: 5/16
13 – 9 – 8
2011/12
4 liga
POZ: 3/16
17 – 8 – 5
2012/13
4 liga
POZ: 9/16
13 – 5 – 12
2013/14
4 liga
POZ: 7/16
10 – 12 – 8
2014/15
4 liga
POZ: 1/16
24 – 2 – 4
2015/16
3 liga
POZ: 15/18
6 – 5 – 21
2016/17
4 liga
POZ: 18/18
2 – 8 – 24
2017/18
kl. okręg.
POZ: 5/16
16 – 5 – 9
2018/19
kl. okręg.
POZ: 5/16
15 – 3 – 12
2019/20
kl. okręg.
POZ: 5/16
7 – 4 – 4
2020/21
kl. okręg.
POZ: 2/16
21 – 5 – 4
SparingiSb31 LIP
 
  3 — 2   TS 1946 Nida Pińczów
Hummel IV ligaKolejka 1Sb14 SIE16:30
 
  0 — 0  Olimpia Pogoń Staszów
Hummel IV ligaKolejka 2Śr18 SIE18:00
 
  1 — 3  Korona II Kielce
Adrian Sandach 14' (sam.)
Hummel IV ligaKolejka 3Sb21 SIE11:00
 
  3 — 2  Orlicz Suchedniów
Mateusz Wołowski 35', 45', Krystian Kądzielski 41'
Hummel IV ligaKolejka 4Nd29 SIE17:00
 
  0 — 2  Spartakus Daleszyce
Hummel IV ligaKolejka 5NdWRZ16:00
 
  2 — 5  Wierna Małogoszcz
Krystian Kądzielski 16', 87'
Hummel IV ligaKolejka 6Sb11 WRZ15:00
 
  1 — 1  Alit Ożarów
Mateusz Wołowski 52'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 3Śr15 WRZ15:45
 
  2 — 4   Piast Stopnica
Sebastian Maderak 43', Wiktor Nowakowski 59'
Hummel IV ligaKolejka 7Nd19 WRZ16:00
 
  3 — 0  Łysica Bodzentyn
Krystian Kądzielski 10', 89', Kamil Mitka 73'
Hummel IV ligaKolejka 8Sb25 WRZ16:00
 
  3 — 0  TS 1946 Nida Pińczów
Kamil Mitka 49', Mateusz Wołowski 71', 73'
Hummel IV ligaKolejka 9NdPAŹ15:00
 
  0 — 0  Klimontowianka PBI Klimontów
Hummel IV ligaKolejka 10Nd10 PAŹ15:00
 
  2 — 1  Moravia Morawica
Mateusz Wołowski 48', Mariusz Adamczyk 76'
Hummel IV ligaKolejka 11Nd17 PAŹ15:00
 
  0 — 3  GKS Nowiny
Hummel IV ligaKolejka 12Nd24 PAŹ14:00
 
  0 — 4  Granat Skarżysko-Kamienna
Hummel IV ligaKolejka 13Sb30 PAŹ14:00
 
  0 — 3  GKS Rudki
Hummel IV ligaKolejka 14NdLIS11:00
 
  1 — 2  Star Starachowice
Kacper Maciaś 37'
Hummel IV ligaKolejka 15Cz11 LIS13:00
 
  1 — 5  Neptun Końskie
Mariusz Adamczyk 48'
Hummel IV ligaKolejka 16Nd14 LIS11:00
 
  4 — 1  Lubrzanka Kajetanów
Kamil Kłoda 21', Mateusz Wołowski 47', 78', Sebastian Maderak 90'
Hummel IV ligaKolejka 17Sb20 LIS17:00
 
  2 — 4  AKS 1947 Busko-Zdrój
Mateusz Wołowski 10', Michał Kozioł 90'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie