Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
    ¦LJS 1, ¦LJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.
    ¦LJM;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.
    ¦LTS 1, ¦LTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ¦LTM 1, ¦LTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ¦LMS 1, ¦LMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ¦LMS 1, ¦LMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ¦LJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ¦LTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    wios.: I ¦LTM, II ¦LTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Victoria 2015 Skalbmierz (trampkarz mł.)
Historia
2000/012001/022002/032003/042004/052005/062006/07
2007/08
kl. okręg.
POZ: 9/9
1 – 0 – 15
2008/092009/10
kl. okręg.
POZ: 10/10
0 – 0 – 0
2010/112011/122012/132013/14
kl. okręg.
POZ: 8/11
4 – 1 – 12
2014/152015/162016/17
kl. okręg.
POZ: 1/5
6 – 0 – 0
2017/182018/192019/202020/21
¦więtokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 2SbWRZ15:00
 
  3 — 8  Hetman Włoszczowa
Szymon Galus 6', Mateusz Labi¶ 61', Kamil Kotorz 79'
¦więtokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 3Nd12 WRZ12:00
 
  5 — 1  Sport CK
Kapcer Włosowicz 22', Michał Labi¶ 34', Kamil Kotorz 52', Gracjan Malara 54', 70'
¦więtokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 4Nd19 WRZ11:00
 
  1 — 3  DAP Kielce
Kapcer Włosowicz 51'
¦więtokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 5Sb25 WRZ10:00
 
  2 — 16Korona Kielce (Stadion Politechniki, al. 100-lecia Państwa Polskiego, Kielce)
Szymon Galus 60', Bartosz Sorkowicz 80'
¦więtokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 6SbPA¬10:00
 
  1 — 8  Wicher Miedziana Góra
Mateusz Labi¶ 39'
¦więtokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 7SbPA¬11:00
 
  5 — 4  Hetman Włoszczowa
Szymon Galus 15', 45', 60', Filip Pudo 30', Kamil Kotorz 70'
¦więtokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 8Sb16 PA¬10:00
 
  4 — 3  Sport CK (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Szymon Galus 33', 38', Kamil Kotorz 44', Mateusz Labi¶ 64'
¦więtokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 9Nd24 PA¬10:30
 
  2 — 1  DAP Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Michał Labi¶ 13', Szymon Galus 22'
¦więtokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 10Nd31 PA¬10:00
 
   —   Korona Kielce
¦więtokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 1NdLIS11:00
 
   —   Wicher Miedziana Góra
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie