Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Krystian Bracisiewicz (22)
Imił:Krystian
Nazwisko:Bracisiewicz
Data urodzenia:04 wrzełnia 1999
Wiek:21 l 285 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:AKS 1947 Busko-Zdrój

Przebieg kariery:
2012/13MKS Zdrój Busko (trampk. st.)    0/  0/  2     98'
2013/14 MKS Zdrój Busko (jun. mł.)  16/11/  0 1214'
2014/15 MKS Zdrój Busko (jun. mł.) 15 (8) 14/  6/  0   959'
2015/16 MKS Zdrój Busko (jun. st.) 4 (2) 18/10/  1 1521'
2015/16 MKS Zdrój Busko (jun. mł.) 1   2/  2/  0   160'
2016/17 MKS Zdrój Busko  
2016/17 MKS Zdrój Busko (jun. st.) 3 11/  6/  2   957'
2017/18 MKS Zdrój Busko (jun. st.) 12 (4) 16/16/  0 1440'
2018/19 Piast Stopnica   1  6/  1/10   657'
2018/19 MKS Zdrój Busko 1   5/  1/11   602'
2019/20 MKS Zdrój Busko    4/  2/  7   408'
2020/21 Zorza Tempo Pacanów   2  8/  5/  3   738'
2020/21 AKS 1947 Busko-Zdrój 1   9/  2/  6   830'

Analityka statystyczna:
Razem: 37 (14)  3109/62/42 9584'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


SIE 17:30Zenit 2 — 1 Zorza Tempokl. okręg.
825'  
66' Jarosław Gwóźdź
SIE 17:00Zorza Tempo 0 — 0 Wicherkl. okręg.
823'  
68' Kamil Mazur
15 SIE 11:00Orlęta 4 — 0 Zorza Tempokl. okręg.
890'  
23 SIE 17:00Zorza Tempo 2 — 3 Piaskowiankakl. okręg.
879'  
80' Jarosław Gwóźdź
30 SIE 17:00Sparta K. W. 5 — 1 Zorza Tempokl. okręg.
866'  
67' Mateusz Kobos
WRZ 16:00Zorza Tempo 0 — 1 Piastkl. okręg.
890'  
65'
13 WRZ 16:00Zryw 4 — 0 Zorza Tempokl. okręg.
890'  
20 WRZ 15:00Zorza Tempo 3 — 2 Stalkl. okręg.
 
23 WRZ 15:30Zorza Tempo 1 — 2 NaprzódPuchar okr.
   
27 WRZ 15:00Unia 1 — 2 Zorza Tempokl. okręg.
 
PAŹ 15:00Zorza Tempo 1 — 1 Świt Ć.kl. okręg.
 
11 PAŹ 15:00Kamienna 0 — 0 Zorza Tempokl. okręg.
890'  
73'
18 PAŹ 14:00Zorza Tempo 3 — 6 Klimontowiankakl. okręg.
815'  
76' Mateusz Kobos
24 PAŹ 13:00Victoria 2015 1 — 1 Zorza Tempokl. okręg.
890'  
31 PAŹ 13:00Sparta D. 4 — 1 Zorza Tempokl. okręg.
 
LIS 13:00Zorza Tempo 1 — 2 Bucoviakl. okręg.
880'  
81' Jarosław Gwóźdź
13 MAR 13:00AKS 1947 6 — 2 OKS Opatów4 liga
864'  
65' Hubert Pańtak
27 MAR 15:00AKS 1947 1 — 4 GKS Nowiny4 liga
1766'  
67' Albert Lasia
KWI 16:00AKS 1947 1 — 2 Star4 liga
1521'  
70' Łukasz Mika
11 KWI 16:00Moravia 2 — 1 AKS 19474 liga
853'  
38' Łukasz Mika
17 KWI 16:00Czarni 2 — 1 AKS 19474 liga
864'  
65' Łukasz Mika
21 KWI 17:00Hetman 1 — 2 AKS 19474 liga
1979'  
80' Łukasz Mika
24 KWI 17:00AKS 1947 3 — 0 Naprzód4 liga
883'  
84' Łukasz Mika
28 KWI 17:00Partyzant 1 — 1 AKS 19474 liga
81'  
90' Norbert Sinkiewicz
MAJ 19:47AKS 1947 0 — 1 Pogoń4 liga
870'  
71' Łukasz Mika
MAJ 17:00GKS Rudki 1 — 2 AKS 19474 liga
833'  
58' Hubert Pańtak
15 MAJ 19:47AKS 1947 7 — 1 Lubrzanka4 liga
867'  
68' Łukasz Mika
19 MAJ 17:30TS 1946 Nida 1 — 1 AKS 19474 liga
8  
22 MAJ 19:47AKS 1947 1 — 0 Spartakus4 liga
823'  
68' Hubert Pańtak
29 MAJ 17:00Granat 0 — 1 AKS 19474 liga
826'  
65' Hubert Pańtak
CZE 18:00AKS 1947 5 — 1 Alit4 liga
890'  
4'
CZE 11:00Wierna 1 — 3 AKS 19474 liga
8  
13 CZE 17:00AKS 1947 2 — 0 Orlicz4 liga
890'