Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ¦LJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ¦LTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    wios.: I ¦LTM, II ¦LTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Bartosz Obł±k (23)
Imił:Bartosz
Nazwisko:Obł±k
Data urodzenia:15 czerwca 1998
Wiek:23 l 43 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:D±b Nagłowice

Przebieg kariery:
2012/13Piaskowianka Piaski (trampk. st.)    1/  1/  0     90'
2013/14 Piaskowianka Piaski (jun. mł.)  
2014/15 D±b Nagłowice 1   9/  1/  6   659'
2015/16 D±b Nagłowice 1  427/16/  0 2273'
2016/17 D±b Nagłowice 2  217/14/  0 1471'
2017/18 D±b Nagłowice   110/  7/  1   876'
2018/19 D±b Nagłowice   310/  2/  1   792'
2020/21 D±b Nagłowice    0/  0/  3     97'

Analityka statystyczna:
Razem: 4  1074/41/11 6258'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkan, w których bra3 udzia3 Bartosz Obł±k.


SIE 15:00Wisła 1 — 1 D±bklasa A
1531'  
60' Szymon Wasik
SIE 15:00D±b 1 — 4 Startklasa A
1521'  
70' Szymon Wasik
16 SIE 15:00Nidzica 2 — 3 D±bklasa A
 
19 SIE 17:00D±b 0 — 5 Polonia BiałogonPuchar okr.
   
23 SIE 15:00D±b 2 — 2 Zryw S.klasa A
1545'  
46' Radosław Osman
30 SIE 15:00Nida O. 2 — 2 D±bklasa A
 
WRZ 15:00D±b 3 — 3 GKS Imielnoklasa A
 
13 WRZ 15:00D±b 2 — 0 Nida S.klasa A
 
20 WRZ 15:00D±b 3 — 1 Gród W.klasa A
 
27 WRZ 15:00LKS Bolmin 4 — 2 D±bklasa A
 
PA¬ 15:00D±b 1 — 2 Zieleńklasa A
 
25 PA¬ 13:00D±b 2 — 1 Uniaklasa A
 
31 PA¬ 13:00Wierna II 5 — 1 D±bklasa A
 
25 KWI 15:00GKS Imielno 4 — 1 D±bklasa A
 
MAJ 11:00Nida S. 1 — 2 D±bklasa A
 
MAJ 17:00D±b 1 — 6 Wisła N. K.klasa A
 
MAJ 11:00Gród W. 0 — 0 D±bklasa A
 
12 MAJ 17:30Start 0 — 2 D±bklasa A
 
16 MAJ 11:00D±b 2 — 0 LKS Bolminklasa A
 
23 MAJ 15:00Zieleń 2 — 4 D±bklasa A
 
30 MAJ 17:00D±b 6 — 0 Wierna IIklasa A
 
CZE 11:00D±b 1 — 0 Nidzicaklasa A
 
13 CZE 15:00Zryw S. 1 — 2 D±bklasa A
 
20 CZE 11:00D±b 1 — 4 Nida O.klasa A
 
27 CZE 15:00Unia 1 — 3 D±bklasa A