Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Miłosz Kujawa (18)
Imił:Miłosz
Nazwisko:Kujawa
Data urodzenia:19 czerwca 2003
Wiek:18 l 48 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Radiator$ Stąporków

Przebieg kariery:
(1) (COMPLETE)  
(2) (COMPLETE)  
2013/14Radiator$ Stąporków (trampk. mł.)  
2014/15Radiator$ Stąporków (trampk. st.)    0/  0/  1     21'
2015/16Radiator$ Stąporków (trampk. st.)  
2016/17 Radiator$ Stąporków (jun. mł.)  
2017/18 Radiator$ Stąporków (jun. mł.)    3/  2/  0   200'
2017/18Radiator$ Stąporków (trampk. st.)  
2018/19 Radiator$ Stąporków (jun. mł.)   1  9/  7/  5   774'
2019/20 Radiator$ Stąporków (jun. mł.)    2/  1/  0   159'
2020/21 Radiator$ Stąporków  
2020/21 Radiator$ Stąporków (jun. st.) 1   3/  3/  1   303'

Analityka statystyczna:
Razem: 1  117/13/  7 1457'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkan, w których bra3 udzia3 Miłosz Kujawa.


SIE 15:00Skała 1 — 2 Radiator$klasa A
 
SIE 16:00Radiator$ 2 — 2 Samsonklasa A
 
15 SIE 11:00MSS-Klonówka 2 — 3 Radiator$klasa A
 
19 SIE 17:00Płomień 2 — 3 Radiator$Puchar okr.
   
29 SIE 13:00Polonia Białogon 0 — 0 Radiator$klasa A
 
WRZ 17:30Sokół 1 — 4 Radiator$kl. okręg.
 
WRZ 10:30Radiator$ 0 — 5 Partyzantkl. okręg.
 
WRZ 16:00Radiator$ 2 — 1 Lechiaklasa A
 
WRZ 16:15Radiator$ 3 — 2 GóralPuchar okr.
   
12 WRZ 10:00Top-Spin 4 — 1 Radiator$kl. okręg.
1790'  
27'
13 WRZ 15:00Polanie 0 — 0 Radiator$klasa A
 
15 WRZ 16:30Radiator$ 1 — 3 Czarnoviakl. okręg.
 
19 WRZ 10:00Neptun 4 — 0 Radiator$kl. okręg.
 
19 WRZ 16:00Radiator$ 3 — 1 Tęczaklasa A
 
22 WRZ 16:30Radiator$ 0 — 1 Lechiakl. okręg.
 
23 WRZ 15:30Radiator$ 2 — 6 OrlętaPuchar okr.
   
26 WRZ 11:00LKS Bolmin 4 — 4 Radiator$kl. okręg.
17  
27 WRZ 15:00Granat B. 1 — 3 Radiator$klasa A
 
30 WRZ 16:00Radiator$ 4 — 3 KS Smykówklasa A
 
PAŹ 10:30Radiator$ 3 — 2 Sokółkl. okręg.
 
PAŹ 15:00Radiator$ 3 — 1 Victoria M.klasa A
 
PAŹ 16:00Radiator$ 0 — 10 LKS Bolminkl. okręg.
 
11 PAŹ 15:00Astra 0 — 0 Radiator$klasa A
 
17 PAŹ 10:00Radiator$ 4 — 3 Top-Spinkl. okręg.
 
18 PAŹ 14:00Radiator$ 1 — 0 Sokółklasa A
 
24 PAŹ 09:30Czarnovia 0 — 3 Radiator$kl. okręg.
 
25 PAŹ 13:00Gród Ć. 2 — 1 Radiator$klasa A
 
31 PAŹ 10:30Radiator$ 1 — 0 Neptunkl. okręg.
1733'  
58' Mateusz Różański
LIS 14:00Partyzant 5 — 0 Radiator$kl. okręg.
17  
LIS 11:00Lechia 1 — 1 Radiator$kl. okręg.
590'  
25 KWI 15:00Lechia 4 — 1 Radiator$klasa A
 
MAJ 11:00Radiator$ 4 — 0 Polanieklasa A
 
MAJ 17:00Radiator$ 1 — 0 Skałaklasa A
 
MAJ 11:00Radiator$ 2 — 0 Sokółkl. okręg.
1790'  
MAJ 11:00Tęcza 5 — 2 Radiator$klasa A
 
12 MAJ 17:30Samson 8 — 7 Radiator$klasa A
 
16 MAJ 10:00Czarnovia 0 — 3 Radiator$kl. okręg.
 
16 MAJ 15:00Radiator$ 1 — 1 Granat B.klasa A
 
18 MAJ 17:00Radiator$ 2 — 3 LKS Bolminkl. okręg.
 
22 MAJ 10:00Hetman 6 — 2 Radiator$kl. okręg.
 
23 MAJ 15:00Victoria M. 2 — 0 Radiator$klasa A
 
29 MAJ 11:00Radiator$ 6 — 1 Partyzantkl. okręg.
 
30 MAJ 15:00Radiator$ 0 — 3 Astraklasa A
 
CZE 18:00Sokół 1 — 1 Radiator$kl. okręg.
 
CZE 13:00Radiator$ 0 — 2 MSS-Klonówkaklasa A
 
CZE 11:00Radiator$ 7 — 0 Czarnoviakl. okręg.
 
CZE 17:30Sokół 1 — 0 Radiator$klasa A
 
12 CZE 13:00LKS Bolmin 1 — 1 Radiator$kl. okręg.
 
13 CZE 15:00KS Smyków 2 — 3 Radiator$klasa A
 
15 CZE 17:30Radiator$ 1 — 4 Hetmankl. okręg.
 
19 CZE 11:00Partyzant 3 — 0 Radiator$kl. okręg.
 
20 CZE 15:00Radiator$ 0 — 4 Polonia Białogonklasa A
 
26 CZE 17:00Radiator$ 1 — 2 Gród Ć.klasa A