Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ¦LJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ¦LTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    wios.: I ¦LTM, II ¦LTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Bartłomiej Szczepańczyk (18)
Imił:Bartłomiej
Nazwisko:Szczepańczyk
Data urodzenia:12 listopada 2003
Wiek:17 l 216 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Wierna II Małogoszcz

Przebieg kariery:
(1) (2014.08.swie2)  
(2) (2014.08.swie2)  
2014/15Wierna Małogoszcz (młodz. mł.) 4 (1) 14/14/  0   840'
2015/16Wierna Małogoszcz (trampk. st.)  
2015/16Wierna Małogoszcz (młodz. st.) 2  116/16/  0   960'
2016/17Wierna Małogoszcz (trampk. mł.) 5 (1) 18/18/  0 1260'
2017/18 Wierna Małogoszcz (trampk. st.) 3 11/11/  0   880'
2018/19 Wierna Małogoszcz (jun. mł.) 3  219/  9/  1 1386'
2019/20 Wierna Małogoszcz    1/  0/  2     59'
2019/20 Wierna II Małogoszcz    2/  0/  3   170'
2019/20 Wierna Małogoszcz (jun. mł.) 3   8/  7/  0   675'
2020/21 Wierna Małogoszcz 1  4  9/  2/21 1030'
2020/21 Wierna II Małogoszcz 1  112/  8/  0   971'

Analityka statystyczna:
Razem: 22 (2)  8110/85/27 8231'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


18 LIP 17:30Wierna 0 — 2 Czarni4 liga
27'  
84' Paweł Rogula
26 LIP 17:30Naprzód 6 — 2 Wierna4 liga
2  
SIE 16:00Start 3 — 0 Wierna IIklasa A
 
SIE 17:30Wierna 3 — 0 Partyzant4 liga
250'  
76' 41' Mateusz Rejowski
SIE 15:00Wierna II 1 — 4 Nidzicaklasa A
 
SIE 17:30Pogoń 1 — 4 Wierna4 liga
27'  
90+3' 84' Bartłomiej Kraus
15 SIE 11:00Wierna 2 — 1 GKS Rudki4 liga
216'  
75' Bartłomiej Kraus
16 SIE 15:00Zryw 6 — 0 Wierna IIklasa A
1090'  
23 SIE 13:00Lubrzanka 3 — 2 Wierna4 liga
223'  
68' Oliwer Szymkiewicz
23 SIE 17:30Wierna II 2 — 4 Nida O.klasa A
290'  
29 SIE 16:00Wierna 5 — 1 TS 1946 Nida4 liga
218'  
73' Bartłomiej Kraus
WRZ 16:00Wierna II 4 — 0 Nida S.klasa A
 
WRZ 16:00Spartakus 3 — 2 Wierna4 liga
219'  
72' Bartłomiej Kraus
12 WRZ 16:00Wierna 2 — 5 Granat4 liga
245'  
46' Jakub Ja¶kiewicz
12 WRZ 16:00Gród 3 — 0 Wierna IIklasa A
 
19 WRZ 15:00Alit 3 — 2 Wierna4 liga
282'  
83' Hubert Sielecki
20 WRZ 15:00Wierna II 0 — 4 LKS Bolminklasa A
 
26 WRZ 11:00Wierna 1 — 0 Star4 liga
2  
27 WRZ 15:00Zieleń 4 — 1 Wierna IIklasa A
690'  
30 WRZ 16:15GKS Imielno 1 — 5 Wierna IIklasa A
987'  
88' Krzysztof Zdeb
PA¬ 15:00Wierna 2 — 0 Neptun4 liga
290'  
50'
17 PA¬ 11:00Wierna 6 — 4 OKS Opatów4 liga
267'  
46' 68' Łukasz Jędrzejczyk
18 PA¬ 14:00Unia 2 — 0 Wierna IIklasa A
 
21 PA¬ 14:30Hetman 2 — 0 WiernaPuchar okr.
 1590'  
24 PA¬ 13:30Wierna II 0 — 6 Wisła N. K.klasa A
 
25 PA¬ 13:00Hetman 3 — 1 Wierna4 liga
260'  
61' Jakub Grzyb
30 PA¬ 13:30Wierna 0 — 1 GKS Nowiny4 liga
286'  
87' Michał Bała
31 PA¬ 13:00Wierna II 5 — 1 D±bklasa A
 
LIS 13:30Łysica 2 — 2 Wierna4 liga
218'  
89' 73' Mateusz Rejowski
LIS 13:30AKS 1947 1 — 2 Wierna4 liga
 
11 LIS 13:00Wierna 1 — 1 Moravia4 liga
218'  
73' Bartłomiej Kraus
14 LIS 13:00Orlicz 1 — 1 Wierna4 liga
274'  
75' Jakub Ja¶kiewicz
14 MAR 11:00Czarni 3 — 2 Wierna4 liga
254'  
55' Oliwer Szymkiewicz
28 MAR 15:00Partyzant 0 — 1 Wierna4 liga
1524'  
67' Bartłomiej Kraus
KWI 11:00Wierna 1 — 2 Pogoń4 liga
1511'  
80' Bartłomiej Kraus
10 KWI 16:00GKS Rudki 3 — 2 Wierna4 liga
1527'  
64' Bartłomiej Kraus
18 KWI 16:00TS 1946 Nida 2 — 2 Wierna4 liga
1526'  
65' Bartłomiej Kraus
21 KWI 17:00Wierna 3 — 1 Naprzód4 liga
15  
24 KWI 16:00Wierna 2 — 1 Spartakus4 liga
154'  
87' Jakub Grzyb
25 KWI 16:00Nida S. 5 — 1 Wierna IIklasa A
1690'  
28 KWI 17:00Granat S. 4 — 0 Wierna4 liga
15  
MAJ 11:00Wierna II 0 — 4 Gród W.klasa A
645'  
46' Michał Łyczek
MAJ 16:00Wierna 1 — 1 Alit4 liga
155'  
86' Bartłomiej Kraus
MAJ 17:00Wierna II 3 — 2 Startklasa A
674'  
75' Bartłomiej Trybek
MAJ 17:00Star S. 2 — 4 Wierna4 liga
154'  
87' Jakub Grzyb
MAJ 17:00LKS Bolmin 10 — 0 Wierna IIklasa A
 
12 MAJ 17:30Nidzica 2 — 1 Wierna IIklasa A
1990'  
15 MAJ 17:00Wierna II 1 — 3 Zieleńklasa A
645'  
46' Konrad Chrab±szcz
16 MAJ 17:00Neptun 1 — 1 Wierna4 liga
15  
19 MAJ 17:30Wierna 4 — 1 Łysica4 liga
1517'  
74' Wiktor Soboń
23 MAJ 17:00OKS Opatów 1 — 2 Wierna4 liga
156'  
85' Mateusz Rejowski
29 MAJ 17:00Wierna 4 — 1 Hetman4 liga
1511'  
80' Bartłomiej Kraus
30 MAJ 17:00D±b 6 — 0 Wierna IIklasa A
690'  
CZE 17:30GKS Nowiny 4 — 0 Wierna4 liga
1545'  
46' Karol Stalmasiński
CZE 15:00Wierna II 2 — 1 Zryw S.klasa A
1590'  
90+4' 5'
CZE 11:00Wierna 1 — 3 AKS 19474 liga
1526'  
65' Jakub Grzyb
CZE 14:30Wierna II 4 — 1 Uniaklasa A
590'  
12 CZE 16:00Wierna 7 — 0 Lubrzanka4 liga
15  
13 CZE 15:00Nida O. 8 — 2 Wierna IIklasa A