Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Olaf Kopeć (14)
Imił:Olaf
Nazwisko:Kopeć
Data urodzenia:24 czerwca 2007
Wiek:14 l 36 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Granat Skarżysko-Kamienna

Przebieg kariery:
2018/19 Granat Skarżysko-Kamienna (młodz. mł.)    9/  9/  0   540'
2019/20 Granat Skarżysko-Kamienna (trampk. mł.)  
2019/20Granat Skarżysko-Kamienna (młodz. st.)    4/  4/  0   240'

Analityka statystyczna:
Razem:  13/13/  0   780'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


31 SIE 09:30Granat 8 — 0 Celsiumkl. okręg.
 160'  
31 SIE 11:00Granat 7 — 1 Football AcademyŚLTM
 
WRZ 17:00GKS Nowiny 2 — 3 GranatŚLTM
 
WRZ 11:00Granat 0 — 0 OrlętaŚLTM
 
WRZ 12:00KP KSZO 1929 II 1 — 6 Granatkl. okręg.
 160'  
11 WRZ 16:00Granat 3 — 2 KP KSZO 1929ŚLTM
 
14 WRZ 09:00Granat 2 — 0 Spartakuskl. okręg.
   
24 WRZ 17:15Alit 2 — 4 GranatŚLTM
 
26 WRZ 15:15Celsium 0 — 2 Granatkl. okręg.
 160'  
28 WRZ 10:00Football Academy 6 — 4 GranatŚLTM
 
PAŹ 16:30Stal 0 — 4 Granatkl. okręg.
 1  
PAŹ 13:15Granat 4 — 0 KP KSZO 1929 IIkl. okręg.
 160'  
PAŹ 16:15Granat 4 — 1 GKS NowinyŚLTM
 
12 PAŹ 09:30Orlęta 2 — 0 GranatŚLTM
 
19 PAŹ 09:30Spartakus 2 — 4 Granatkl. okręg.
   
19 PAŹ 10:00KP KSZO 1929 4 — 0 GranatŚLTM
 
26 PAŹ 09:00Granat 1 — 2 Stalkl. okręg.
   
26 PAŹ 10:30Granat 3 — 2 KKP KoronaŚLTM
 
30 PAŹ 17:30KKP Korona 3 — 3 GranatŚLTM
 
LIS 09:30Granat 6 — 0 AlitŚLTM