Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ¦LJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ¦LTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    wios.: I ¦LTM, II ¦LTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Kamil Kozoduj (24)
Imił:Kamil
Nazwisko:Kozoduj
Data urodzenia:24 czerwca 1997
Wiek:24 l 36 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Piast Osiek

Przebieg kariery:
2010/11 Piast Osiek (jun. mł.)  
2011/12 Piast Osiek (jun. st.)    7/  6/  6   803'
2012/13 Piast Osiek (jun. mł.)    8/  5/  0   573'
2013/14 Piast Osiek   1  4/  3/  2   416'
2014/15 Piast Osiek    0/  0/  1       3'

Analityka statystyczna:
Razem:   119/14/  9 1795'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkan, w których bra3 udzia3 Kamil Kozoduj.


31 SIE 11:00GTS Raków 0 — 3 Piastklasa B
163'  
88' Marcin B±k
WRZ 16:00Piast 0 — 0 GKS ¦winiaryklasa B
 
14 WRZ 11:00¬ródło 0 — 3 Piastklasa B
 
21 WRZ 15:00Piast 8 — 3 Arkaklasa B
 
28 WRZ 15:00Piast 3 — 1 Jawornikklasa B
 
PA¬ 15:00Piast 3 — 1 Strzelecklasa B
 
12 PA¬ 11:00Zorza 3 — 2 Piastklasa B
 
19 PA¬ 11:00Victoria 2 — 1 Piastklasa B
 
25 PA¬ 13:00Piast 1 — 1 LZS Czarnocinklasa B
 
19 KWI 16:15Piast 3 — 1 GTS Rakówklasa B
 
26 KWI 14:00GKS ¦winiary 3 — 3 Piastklasa B
 
Piast 3 — 0 ¬ródłoklasa B
 
10 MAJ 14:00Arka 4 — 3 Piastklasa B
 
17 MAJ 16:00Jawornik 4 — 0 Piastklasa B
 
31 MAJ 17:00Piast 3 — 0 Zorzaklasa B
 
CZE 16:00Strzelec 5 — 3 Piastklasa B
 
CZE 17:00Piast 4 — 1 Victoriaklasa B
 
14 CZE 11:00LZS Czarnocin 5 — 3 Piastklasa B