Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ¦LJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ¦LTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    wios.: I ¦LTM, II ¦LTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Marcin Ołubek (25)
Imił:Marcin
Nazwisko:Ołubek
Data urodzenia:20 czerwca 1996
Wiek:25 l 47 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:MSS-Klonówka Masłów

Przebieg kariery:
2011/12 Orlęta Kielce (jun. st.)  
2011/12 Orlęta Kielce (jun. mł.)    9/  5/  2   722'
2012/13 KKP Korona Kielce (jun. mł.)  
2012/13 Korona Kielce SA (jun. mł.)    2/  0/  6   269'
2012/13 Orlęta Kielce (jun. mł.) 3  1  6/  3/  0   403'
2012/13 Orlęta Kielce (jun. st.)  
2013/14 Orlęta Kielce  
2013/14 Orlęta Kielce (jun. st.)    7/  5/  4   754'
2014/15 Orlęta Kielce 1  123/11/  1 1868'
2014/15 Orlęta Kielce (jun. st.) 6  1  7/  7/  1   651'
2015/16 Orlęta Kielce 2  223/  7/  5 1696'
2016/17 GKS Nowiny    5/  1/13   693'
2017/18 MSS-Klonówka Masłów   1  8/  2/  0   603'
2018/19 MSS-Klonówka Masłów 4  223/15/  1 1957'
2019/20 MSS-Klonówka Masłów 2 13/  9/  0 1151'
2020/21 MSS-Klonówka Masłów 2  225/10/  1 1996'

Analityka statystyczna:
Razem: 20  10151/75/34 12763'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (2) ze spotkan, w których bra3 udzia3 Marcin Ołubek.


SIE 15:00MSS-Klonówka 2 — 4 Sokółklasa A
890'  
SIE 15:00Skała 4 — 1 MSS-Klonówkaklasa A
878'  
52' 79' Piotr Sitkowski
15 SIE 11:00MSS-Klonówka 2 — 3 Radiator$klasa A
860'  
61' Przemysław Kupis
19 SIE 17:00MSS-Klonówka 2 — 1 UKS BaćkowicePuchar okr.
 845'  
46' Piotr Sitkowski
22 SIE 14:00MSS-Klonówka 1 — 4 Polonia Białogonklasa A
890'  
30 SIE 15:00Polanie 2 — 6 MSS-Klonówkaklasa A
874'  
8' 75' Piotr Sitkowski
WRZ 15:00MSS-Klonówka 2 — 2 Granat B.klasa A
889'  
90' Mateusz Susło
WRZ 16:15MSS-Klonówka 0 — 3 ZenitPuchar okr.
 861'  
62' Piotr Kasperek
13 WRZ 15:00Astra 4 — 2 MSS-Klonówkaklasa A
883'  
84' Piotr Sitkowski
20 WRZ 12:30MSS-Klonówka 0 — 3 Gród Ć.klasa A
853'  
54' Piotr Kasperek
27 WRZ 15:00Samson 2 — 1 MSS-Klonówkaklasa A
 
PA¬ 15:00MSS-Klonówka 1 — 2 KS Smykówklasa A
845'  
46' Michał Kuzka
11 PA¬ 14:00Lechia 8 — 1 MSS-Klonówkaklasa A
841'  
50' Przemysław Kupis
24 PA¬ 11:00Victoria M. 3 — 0 MSS-Klonówkaklasa A
890'  
31 PA¬ 13:00MSS-Klonówka 1 — 1 Tęczaklasa A
863'  
64' Piotr Ry¶
25 KWI 15:00Granat B. 1 — 2 MSS-Klonówkaklasa A
890'  
30 KWI 17:00MSS-Klonówka 1 — 4 Astraklasa A
884'  
85' Piotr Ja¶kowski
MAJ 17:00Sokół 5 — 0 MSS-Klonówkaklasa A
890'  
MAJ 15:00Gród Ć. 7 — 0 MSS-Klonówkaklasa A
890'  
12 MAJ 17:30MSS-Klonówka 2 — 0 Skałaklasa A
890'  
88'
16 MAJ 15:00MSS-Klonówka 3 — 0 Samsonklasa A
1090'  
23 MAJ 10:00KS Smyków 4 — 1 MSS-Klonówkaklasa A
1880'  
81' Piotr Ja¶kowski
30 MAJ 15:00MSS-Klonówka 7 — 1 Lechiaklasa A
1884'  
85' Piotr Sidło
CZE 13:00Radiator$ 0 — 2 MSS-Klonówkaklasa A
890'  
24'
CZE 11:00Tęcza 3 — 1 MSS-Klonówkaklasa A
890'  
12 CZE 13:00Polonia Białogon 0 — 0 MSS-Klonówkaklasa A
 
20 CZE 15:00MSS-Klonówka 6 — 1 Polanieklasa A
872'  
73' Piotr Ry¶
26 CZE 17:00MSS-Klonówka 5 — 2 Victoria M.klasa A
884'  
85' Piotr Sidło