Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2015
Święt. Halowa Liga Firm
Rozgrywki
2015/2016
Puchar Polski
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga

Junior starszy:
    CLJ, ŚLJS;
    l. okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    MAKRO, ŚLJM;
    l. okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    gr.: finał, A, B, C, D.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3;
    gr.: finał, A, B.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  gr.: fin, A, B, C, D, E, F.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: finał, A, B.



2014/2015
Puchar Polski
Ekstraklasa
I liga
II liga [B]
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Klasa B, gr. IV
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga

Junior starszy:
    CLJ
, ŚLJS [B];
    l. okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    MAKRO, ŚLJM;
    l. okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    fin., A, B, C, D.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3;
    fin., A, B.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3;
    fin., A, B.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    fin., A, B, C, D.
Aktualnie online
· Gości online: 24

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 8,492
· Najnowszy użytkownik: Jan Iwanski
Statystyki
statystyka
 Radiator$ Stąporków
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Pełna nazwa: Miejski Klub Sportowy Radiators Stąporków
Adres koresp.: Piłsudskiego 110, 26-220 Stąporków
Historia pierwszego zespołu
2006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/14
klasa B
POZ: 8/10
3 – 2 – 13
2014/15
klasa B
POZ: 11/12
2 – 1 – 8
2015/16
klasa B
POZ: 2/11
1 – 0 – 0
  Seniorzy
Terminarz:
Nd10 KWI14:00
 
  1 — 1  Tęcza Gowarczówklasa B
Nd17 KWI11:45
 
10 — 0  Polonia Białogon Kielceklasa B
Nd24 KWI14:00
 
  3 — 2  KS Kamienna Wolaklasa B
NdMAJ11:00
 
  3 — 0  ULKS Łącznaklasa B
NdMAJ14:00
 
   —   Granat Borkiklasa B
 
   —   Łysica II Bodzentynklasa B
Nd22 MAJ14:00
 
   —   Unia Małogoszczklasa B
Nd29 MAJ11:00
 
   —   Appk Kielceklasa B
  Trampkarz starszy
Terminarz:
Nd24 KWI11:00
 
  0 — 10Neptun Końskiekl. okręg.
ŚrMAJ17:00
 
  2 — 4  Gród Ćmińskkl. okręg.
NdMAJ11:00
 
   —   Orlicz Suchedniów kl. okręg.
Sb14 MAJ11:00
 
   —   Kamienna Brodykl. okręg.
  Trampkarz młodszy
W bieżącym sezonie drużyna nie bierze udziału w żadnych grach.
Kadra seniorzy 2015 (jesień)
pozostali
K. Bednarz (21)T. Cech (24)
K. Chrzan (18)K. Ciaś (26)
P. Gajewski (18)P. Górecki (26)
P. Grabusiński (26)P. Grabusiński (24)
P. Janus (33)J. Jaskólski (19)
S. Jedynak (33)Ł. Józwik (34)
D. Klusek (25)K. Kowalczyk (18)
K. Kowalczyk (17)D. Kucbart (33)
K. Kurp (19)D. Kwiecień (21)
Ł. Kwiecień (24)K. Lisowski (17)
P. Łuczyński (22)D. Mastalerz (22)
P. Mastalerz (20)A. Misiowiec (23)
K. Misiowiec (18)Ł. Piątek (23)
M. Polakowski (24)P. Połeć (24)
P. Rybicki (25)H. Seweryński (18)
G. Siudek (28)P. Skowron (19)
P. Szkurłat (28)D. Szmit (26)
B. Śliwiński (17)P. Śliwiński (29)
M. Ślusarczyk (27)P. Telecki (23)
G. Teper (18)S. Wilkowski (25)
N. Witkowski (23)P. Wydra (20)
M. Zawada (22)
Kadra trampkarz starszy 2015 (jesień)
H. Barański (14)
H. Czechowicz (12)F. Dąbrowski (14)
K. Gwarek (13)D. Jartyś (14)
K. Kalinowski (14)K. Kołodziej (14)
P. Kołodziejski (14)M. Kotwica (14)
K. Kowalik II (14)M. Kujawa (12)
F. Kujawski (13)J. Kujawski (12)
P. Kurbacki (14)M. Kurp (15)
H. Kwaśniewski (12)M. Kwiecień (14)
B. Lisowski (14)K. Lisowski (13)
G. Łazarczyk (14)P. Łazarczyk (11)
P. Łoboda (14)B. Majos (12)
W. Nowakowski (14)M. Olszyna (13)
K. Pastucha (14)S. Piotrowski (14)
S. Polak (12)M. Purtak (11)
K. Rupniewski (11)M. Salata (14)
P. Skorupa (13)M. Smoliński (14)
B. Sobczyk (14)P. Socha (14)
P. Sorbian (14)D. Sroka (14)
A. Stęień (13)K. Stępień (14)
E. Szkurłat (14)B. Trudnos (13)
W. Wierzbowski (14)O. Wilczyński (11)
F. Wołowiec (12)A. Wydra (14)