Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 39

· Użytkowników online: 1
Rozan_7

· Łącznie użytkowników: 66,588
· Najnowszy użytkownik: 6evanc363tg4
Statystyki
statystyka
 Tęcza Gowarczów
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Pełna nazwa: Klub Sportowy Tęcza Gowarczów
Data założenia: 2000
Adres koresp.: Aleja Wyzwolenia 39
26-225 Gowarczów
Telefon: (48) 672 40 53
Faks: (41) 672 40 37
Historia pierwszego zespołu
1997/981998/991999/002000/01
klasa A
POZ: 3/11
9 – 3 – 5
2001/02
klasa A
POZ: 11/12
4 – 3 – 15
2002/03
klasa A
POZ: 10/12
5 – 6 – 11
2003/04
klasa A
POZ: 10/12
6 – 1 – 15
2004/05
klasa A
POZ: 9/13
6 – 4 – 14
2005/06
klasa A
POZ: 9/12
6 – 3 – 13
2006/07
klasa A
POZ: 8/12
6 – 7 – 9
2007/08
klasa A
POZ: 6/13
11 – 1 – 8
2008/09
klasa A
POZ: 14/14
4 – 7 – 15
2009/10
klasa B
POZ: 6/13
11 – 4 – 9
2010/11
klasa B
POZ: 6/11
10 – 3 – 7
2011/12
klasa B
POZ: 6/10
6 – 5 – 7
2012/13
klasa B
POZ: 1/11
14 – 5 – 1
2013/14
klasa A
POZ: 14/14
1 – 8 – 17
2014/15
klasa B
POZ: 2/12
15 – 1 – 6
2015/16
klasa B
POZ: 1/11
13 – 6 – 1
2016/17
klasa A
POZ: 12/17
9 – 6 – 15
2017/18
klasa A
POZ: 2/12
14 – 5 – 3
  Seniorzy
Terminarz:
Sb24 SIE17:00
 
  2 — 2  Gród Ćmińskklasa A
Sb31 SIE16:00
 
  2 — 6  Orlęta Kielceklasa A
NdWRZ15:00
 
  1 — 2  Lechia Strawczynklasa A
Nd15 WRZ16:30
 
  4 — 7  Polonia Białogon Kielceklasa A
Sb21 WRZ15:00
 
   —   Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynklasa A
Nd29 WRZ11:00
 
   —   Granat Borkiklasa A
NdPAŹ11:00
 
   —   Radiator$ Stąporkówklasa A
Nd13 PAŹ11:00
 
   —   MSS-Klonówka Masłówklasa A
  Junior starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Junior młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz młodszy
Terminarz:
Wt10 WRZ15:30
 
  3 — 5  UKS Chęcinykl. okręg.
Sb14 WRZ10:30
 
  1 — 9  Neptun Końskiekl. okręg.
Sb21 WRZ10:00
 
   —   Orlicz Suchedniów kl. okręg.
Śr25 WRZ
 
   —   Hetman Włoszczowakl. okręg.
      Młodzik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
Kadra seniorzy 2019 (jesień)
pozostali
Ł. Arcab (32)D. Bakura (19)
R. Baran (41)M. Baska (19)
H. Cieślik (33)M. Cieślik (29)
M. Cieślik (27)M. Feliński (31)
D. Ferensztajn (23)G. Gałązka (31)
R. Hladik (35)D. Krzyważnia (20)
P. Majchrzak (33)T. Makuch (26)
A. Pacocha (24)N. Pałos (20)
P. Pielarz (23)Ł. Ryszkiewicz (22)
B. Sidor (21)P. Skowron (47)
Ł. Sołtuniak (25)K. Stępień (24)
P. Sutowicz (19)D. Węgrecki (31)
M. Więckowski (18)D. Zych (37)
K. Zych (25)
Kadra trampkarz młodszy 2019 (jesień)
K. Ciumaszko (13)
A. Fabiszewski (13)M. Gad (12)
M. Graca (11)J. Jach (12)
I. Kamoda (12)J. Kołodziejczyk (12)
M. Kwintal (13)D. Maleszak (11)
D. Michałowski (11)D. Obratański (10)
J. Pańczyk (13)M. Pawłowska (13)
B. Pluta (12)K. Rejmer (10)
K. Rynkiewicz (13)S. Szulc (12)
P. Świeboda (12)P. Zieliński (13)
E. Zych (11)