Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
KALP
Terminarz i tabela


Święt. Halowa Liga Firm
Rozgrywki
2013/2014
Puchar Polski
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Klasa B, gr. IV
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Puchar Polski

Junior starszy:
 CLJ
, ŚLJS;
 l. okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
MAKRO, ŚLJM;
 l. okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
 gr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
 gr.: 1, 2, 3.
Młodzik starszy:
 gr.: 1, 2, 3;
 gr.: A (finał), B, C.
Młodzik młodszy:
 gr.: 1, 2, 3.


2012/2013
Puchar Polski
Ekstraklasa (MESA)
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, grupa I
Klasa A, grupa II
Klasa B, grupa I
Klasa B, grupa II
Klasa B, grupa III
Klasa B, grupa IV
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
 MAKRO
, ŚLJS;
 l. okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
 MAKRO
, ŚLJM;
 l. okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
 gr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
 gr.: 1, 2, 3.
Młodzik starszy:
 gr.: 1, 2, 3.
Młodzik młodszy:
 gr.: 1, 2.
Orlik starszy:
 gr.: 1, 2, 3, 4, 5.
Aktualnie online
· Gości online: 20

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1,574
· Najnowszy użytkownik: Albert30
Ostatnio Widziani
· plomienwolka...00:32:44
· ghs01:16:18
· Angel19:06:53
· Ryba21:39:49
· adik6621:40:55
· sylwestros21:51:27
· millekk26 1 dzień
· kamil1121 1 dzień
· marekon 2 dni
· Giba007 3 dni
Statystyki
statystyka
 Klasa A, gr. I, 2013/14
Nadchodz�ce spotkania
Klasa A, gr. I
Wicher   —   ZieleńNDZ15:00
Piast   —   GKS GórnoNDZ15:00
Nida   —   ZrywNDZ15:00
Victoria G. S.   —   MSS-KlonówkaNDZ15:00
Piaskowianka   —   TęczaNDZ15:00
GLKS Krasocin   —   Victoria M.NDZ15:00
Lechia   —   Politechnika Św.NDZ15:00
Tabela rozgrywek
Klasa A, gr. I
1.   Politechnika Świętokrzyska Kielce 17 40 31–16 13 1 3 8 21 15–  5 7 1 9 19 16–11 6 1 2
2.   Wicher Miedziana Góra 17 38 33–14 12 2 3 8 19 18–  8 6 1 1 9 19 15–  6 6 1 2
3.   GKS Górno 17 31 35–16 10 1 6 9 12 16–  7 4 5 8 19 19–  9 6 1 1
4.   Piaskowianka Piaski 17 28 32–23 8 4 5 8 15 21–14 5 3 9 13 11–  9 3 4 2
5.   MSS-Klonówka Masłów 17 28 32–32 8 4 5 9 18 20–11 5 3 1 8 10 12–21 3 1 4
6.   Victoria Mniów 17 27 41–24 8 3 6 9 17 26–12 5 2 2 8 10 15–12 3 1 4
7.   Zryw Skroniów 17 27 32–28 8 3 6 10 11 17–18 3 2 5 7 16 15–10 5 1 1
8.   Lechia Strawczyn 17 26 37–31 8 2 7 8 13 19–14 4 1 3 9 13 18–17 4 1 4
9.   Piast Chęciny 17 21 21–31 5 6 6 8 13 14–10 3 4 1 9 8   7–21 2 2 5
10.   Victoria Górki Szczukowskie 17 19 28–25 5 4 8 8 11 17–  9 3 2 3 9 8 11–16 2 2 5
11.   Nida Sobków 17 16 20–33 3 7 7 8 10   9–12 2 4 2 9 6 11–21 1 3 5
12.   Zieleń Żelisławice 17 15 17–38 4 3 10 9 6   6–20 2 7 8 9 11–18 2 3 3
13.   GLKS Krasocin 17 11 21–45 3 2 12 8 10 16–15 3 1 4 9 1   5–30 1 8
14.   Tęcza Gowarczów 17 6 14–38 6 11 9 4   8–17 4 5 8 2   6–21 2 6
 

Najlepsi strzelcy
14 bramekBartosz Szkil (Victoria M.)
13 bramekCezary Zarzycki (MSS-Klonówka)
12 bramekRobert Radek (GKS Górno)
10 bramekRafał Krzysztofik (Piaskowianka)
7 bramekMirosław Gałęziowski (6 + 1 k.) (Lechia), Krzysztof Stańczyk (6 + 1 k.) (Zryw), Mateusz Łukasiewicz (6 + 1 k.) (Wicher), Krzysztof Kosiński (2 + 5 k.) (Politechnika Św.)
6 bramekSebastian Malarczyk (Victoria G. S.), Jakub Pasierbek (Victoria M.), Damian Szałas (Zryw), Adam Wawrzeńczyk (Lechia), Karol Grabka (4 + 2 k.) (GLKS Krasocin), Adrian Stępień (1 + 5 k.) (Piaskowianka)
Zobacz pełna klasyfikację strzelców
Fotogalerie
Terminarz
Kolejka 1
Zieleń Żelisławice  1 — 3  Piaskowianka PiaskiSb17 SIE 13:00 
Nida Sobków  0 — 2  Wicher Miedziana GóraNd18 SIE 15:00 
GKS Górno  4 — 1  GLKS KrasocinNd18 SIE 15:00 
Zryw Skroniów  1 — 3  Lechia StrawczynNd18 SIE 15:00 
MSS-Klonówka Masłów  3 — 1  Politechnika Świętokrzyska KielceNd18 SIE 15:00 
Tęcza Gowarczów  2 — 2  Victoria MniówNd18 SIE 15:00 
Piast Chęciny  3 — 2  Victoria Górki SzczukowskieŚrWRZ 16:45 
Kolejka 2
Wicher Miedziana Góra  2 — 1  Victoria MniówNd25 SIE 15:00 
Politechnika Świętokrzyska Kielce  1 — 0  Tęcza GowarczówNd25 SIE 15:00 
Lechia Strawczyn  2 — 3  MSS-Klonówka MasłówNd25 SIE 15:00 
GLKS Krasocin  3 — 1  Zryw SkroniówNd25 SIE 15:00 
Victoria Górki Szczukowskie  1 — 1  Zieleń ŻelisławiceNd25 SIE 15:00 
Nida Sobków  1 — 1  Piast ChęcinyNd25 SIE 15:00 
Piaskowianka Piaski  1 — 2  GKS GórnoNd25 SIE 15:20 
Kolejka 3
Zieleń Żelisławice  0 — 1  Nida SobkówSb31 SIE 15:00 
Tęcza Gowarczów  0 — 4  Lechia StrawczynNdWRZ 11:00 
Piast Chęciny  1 — 1  Wicher Miedziana GóraNdWRZ 15:00 
GKS Górno  0 — 1  Victoria Górki SzczukowskieNdWRZ 15:00 
Zryw Skroniów  1 — 2  Piaskowianka PiaskiNdWRZ 15:00 
Politechnika Świętokrzyska Kielce  1 — 0  Victoria MniówNdWRZ 15:00 
MSS-Klonówka Masłów  5 — 1  GLKS KrasocinNdWRZ 16:30 
Kolejka 4
GLKS Krasocin  3 — 3  Tęcza GowarczówSbWRZ 16:00 
Wicher Miedziana Góra  1 — 0  Politechnika Świętokrzyska KielceSbWRZ 17:00 
Piaskowianka Piaski  5 — 3  MSS-Klonówka MasłówNdWRZ 15:00 
Victoria Górki Szczukowskie  1 — 2  Zryw SkroniówNdWRZ 15:00 
Nida Sobków  1 — 0  GKS GórnoNdWRZ 15:00 
Piast Chęciny  2 — 2  Zieleń ŻelisławiceNdWRZ 15:00 
Lechia Strawczyn  3 — 0  Victoria MniówNdWRZ 17:00 
Kolejka 5
Zieleń Żelisławice  1 — 5  Wicher Miedziana GóraSb14 WRZ 15:00 
Victoria Mniów  7 — 0  GLKS KrasocinSb14 WRZ 16:00 
Tęcza Gowarczów  1 — 1  Piaskowianka PiaskiNd15 WRZ 11:00 
GKS Górno  0 — 1  Piast ChęcinyNd15 WRZ 15:00 
Zryw Skroniów  3 — 3  Nida SobkówNd15 WRZ 15:00 
MSS-Klonówka Masłów  2 — 2  Victoria Górki SzczukowskieNd15 WRZ 15:00 
Politechnika Świętokrzyska Kielce  4 — 2  Lechia StrawczynNd15 WRZ 15:00 
Kolejka 6
Zieleń Żelisławice  0 — 3  GKS GórnoSb21 WRZ 15:00 
Wicher Miedziana Góra  0 — 2  Lechia StrawczynNd22 WRZ 15:00 
GLKS Krasocin  1 — 3  Politechnika Świętokrzyska KielceNd22 WRZ 15:00 
Piaskowianka Piaski  2 — 1  Victoria MniówNd22 WRZ 15:00 
Victoria Górki Szczukowskie  1 — 1  Tęcza GowarczówNd22 WRZ 15:00 
Nida Sobków  3 — 0  MSS-Klonówka MasłówNd22 WRZ 15:00 
Piast Chęciny  1 — 1  Zryw SkroniówNd22 WRZ 15:00 
Kolejka 7
GKS Górno  0 — 1  Wicher Miedziana GóraNd29 WRZ 15:00 
Zryw Skroniów  4 — 1  Zieleń ŻelisławiceNd29 WRZ 15:00 
MSS-Klonówka Masłów  3 — 1  Piast ChęcinyNd29 WRZ 15:00 
Tęcza Gowarczów  2 — 2  Nida SobkówNd29 WRZ 15:00 
Victoria Mniów  2 — 2  Victoria Górki SzczukowskieNd29 WRZ 15:00 
Politechnika Świętokrzyska Kielce  1 — 0  Piaskowianka PiaskiNd29 WRZ 15:00 
Lechia Strawczyn  2 — 0  GLKS KrasocinNd29 WRZ 15:00 
Kolejka 8
Zieleń Żelisławice  1 — 2  MSS-Klonówka MasłówSbPAŹ 15:00 
Wicher Miedziana Góra  3 — 2  GLKS KrasocinNdPAŹ 15:00 
Piaskowianka Piaski  2 — 1  Lechia StrawczynNdPAŹ 15:00 
Victoria Górki Szczukowskie  1 — 3  Politechnika Świętokrzyska KielceNdPAŹ 15:00 
Nida Sobków  0 — 5  Victoria MniówNdPAŹ 15:00 
Piast Chęciny  2 — 0  Tęcza GowarczówNdPAŹ 15:00 
GKS Górno  1 — 2  Zryw SkroniówNdPAŹ 15:00 
Kolejka 9
Zryw Skroniów  0 — 1  Wicher Miedziana GóraNd13 PAŹ 15:00 
Tęcza Gowarczów  1 — 2  Zieleń ŻelisławiceNd13 PAŹ 15:00 
Victoria Mniów  1 — 2  Piast ChęcinyNd13 PAŹ 15:00 
Politechnika Świętokrzyska Kielce  2 — 1  Nida SobkówNd13 PAŹ 15:00 
Lechia Strawczyn  2 — 1  Victoria Górki SzczukowskieNd13 PAŹ 15:00 
GLKS Krasocin  1 — 3  Piaskowianka PiaskiNd13 PAŹ 15:00 
MSS-Klonówka Masłów  2 — 2  GKS GórnoNd13 PAŹ 15:30 
Kolejka 10
Zieleń Żelisławice  0 — 3  Victoria MniówSb19 PAŹ 14:00 
Wicher Miedziana Góra  0 — 0  Piaskowianka PiaskiNd20 PAŹ 14:00 
Victoria Górki Szczukowskie  5 — 0  GLKS KrasocinNd20 PAŹ 14:00 
Nida Sobków  2 — 2  Lechia StrawczynNd20 PAŹ 14:00 
Piast Chęciny  1 — 2  Politechnika Świętokrzyska KielceNd20 PAŹ 14:00 
GKS Górno  5 — 0  Tęcza GowarczówNd20 PAŹ 14:00 
Zryw Skroniów  3 — 3  MSS-Klonówka MasłówNd20 PAŹ 14:00 
Kolejka 11
Tęcza Gowarczów  1 — 2  Zryw SkroniówNd27 PAŹ 13:00 
Victoria Mniów  2 — 4  GKS GórnoNd27 PAŹ 13:00 
Politechnika Świętokrzyska Kielce  3 — 0  Zieleń ŻelisławiceNd27 PAŹ 13:00 
Lechia Strawczyn  1 — 1  Piast ChęcinyNd27 PAŹ 13:00 
GLKS Krasocin  3 — 1  Nida SobkówNd27 PAŹ 13:00 
Piaskowianka Piaski  1 — 2  Victoria Górki SzczukowskieNd27 PAŹ 13:00 
MSS-Klonówka Masłów  0 — 2  Wicher Miedziana GóraNd27 PAŹ 14:00 
Kolejka 12
Zieleń Żelisławice  0 — 3  Lechia StrawczynSbLIS 13:00 
Wicher Miedziana Góra  3 — 1  Victoria Górki SzczukowskieNdLIS 13:00 
Nida Sobków  1 — 1  Piaskowianka PiaskiNdLIS 13:00 
Piast Chęciny  3 — 1  GLKS KrasocinNdLIS 13:00 
GKS Górno  0 — 1  Politechnika Świętokrzyska KielceNdLIS 13:00 
Zryw Skroniów  2 — 3  Victoria MniówNdLIS 13:00 
MSS-Klonówka Masłów  2 — 1  Tęcza GowarczówNdLIS 13:00 
Kolejka 13
Tęcza Gowarczów  0 — 2  Wicher Miedziana GóraNd10 LIS 13:00 
Lechia Strawczyn  2 — 5  GKS GórnoNd10 LIS 13:00 
GLKS Krasocin  0 — 2  Zieleń ŻelisławiceNd10 LIS 13:00 
Piaskowianka Piaski  3 — 0  Piast ChęcinyNd10 LIS 13:00 
Victoria Mniów  3 — 0  MSS-Klonówka MasłówNd10 LIS 16:00 
Zryw Skroniów  1 — 2  Politechnika Świętokrzyska KielceNd17 LIS 12:00 
Victoria Górki Szczukowskie  2 — 1  Nida SobkówNd17 LIS 12:00 
Kolejka 14
Wicher Miedziana Góra  4 — 1  Nida SobkówNd30 MAR 15:00 
Victoria Górki Szczukowskie  6 — 0  Piast ChęcinyNd30 MAR 15:00 
Piaskowianka Piaski  6 — 2  Zieleń ŻelisławiceNd30 MAR 15:00 
GLKS Krasocin  1 — 2  GKS GórnoNd30 MAR 15:00 
Lechia Strawczyn  2 — 4  Zryw SkroniówNd30 MAR 15:00 
Politechnika Świętokrzyska Kielce  0 — 1  MSS-Klonówka MasłówNd30 MAR 15:00 
Victoria Mniów  2 — 1  Tęcza GowarczówNd30 MAR 15:00 
Kolejka 15
Tęcza Gowarczów  1 — 2  Politechnika Świętokrzyska KielceNdKWI 11:00 
Victoria Mniów  1 — 0  Wicher Miedziana GóraNdKWI 15:00 
MSS-Klonówka Masłów  2 — 0  Lechia StrawczynNdKWI 15:00 
Zryw Skroniów  1 — 0  GLKS KrasocinNdKWI 15:00 
GKS Górno  2 — 0  Piaskowianka PiaskiNdKWI 15:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 0  Victoria Górki SzczukowskieNdKWI 15:00 
Piast Chęciny  1 — 1  Nida SobkówNdKWI 15:00 
Kolejka 16
Wicher Miedziana Góra  5 — 1  Piast ChęcinyNd13 KWI 15:00 
Nida Sobków  1 — 1  Zieleń ŻelisławiceNd13 KWI 15:00 
Victoria Górki Szczukowskie  0 — 1  GKS GórnoNd13 KWI 15:00 
Piaskowianka Piaski  1 — 3  Zryw SkroniówNd13 KWI 15:00 
GLKS Krasocin  4 — 0  MSS-Klonówka MasłówNd13 KWI 15:00 
Lechia Strawczyn  5 — 0  Tęcza GowarczówNd13 KWI 15:00 
Victoria Mniów  2 — 2  Politechnika Świętokrzyska KielceNd13 KWI 15:00 
Kolejka 17
Victoria Mniów  6 — 1  Lechia StrawczynSb19 KWI 11:00 
Tęcza Gowarczów  0 — 0  GLKS KrasocinSb19 KWI 11:00 
MSS-Klonówka Masłów  1 — 1  Piaskowianka PiaskiSb19 KWI 11:00 
Zryw Skroniów  1 — 0  Victoria Górki SzczukowskieSb19 KWI 11:00 
GKS Górno  4 — 0  Nida SobkówSb19 KWI 11:00 
Zieleń Żelisławice  1 — 0  Piast ChęcinySb19 KWI 11:00 
Politechnika Świętokrzyska Kielce  3 — 1  Wicher Miedziana GóraSb19 KWI 15:00 
Kolejka 18
Wicher Miedziana Góra   —   Zieleń ŻelisławiceNd27 KWI 15:00 
Piast Chęciny   —   GKS GórnoNd27 KWI 15:00 
Nida Sobków   —   Zryw SkroniówNd27 KWI 15:00 
Victoria Górki Szczukowskie   —   MSS-Klonówka MasłówNd27 KWI 15:00 
Piaskowianka Piaski   —   Tęcza GowarczówNd27 KWI 15:00 
GLKS Krasocin   —   Victoria MniówNd27 KWI 15:00 
Lechia Strawczyn   —   Politechnika Świętokrzyska KielceNd27 KWI 15:00 
Kolejka 19
Tęcza Gowarczów   —   Victoria Górki SzczukowskieCzMAJ 11:00 
Lechia Strawczyn   —   Wicher Miedziana GóraCzMAJ 15:00 
Politechnika Świętokrzyska Kielce   —   GLKS KrasocinCzMAJ 15:00 
Victoria Mniów   —   Piaskowianka PiaskiCzMAJ 15:00 
MSS-Klonówka Masłów   —   Nida SobkówCzMAJ 15:00 
Zryw Skroniów   —   Piast ChęcinyCzMAJ 15:00 
GKS Górno   —   Zieleń ŻelisławiceCzMAJ 15:00 
Kolejka 20
Wicher Miedziana Góra   —   GKS GórnoNdMAJ 15:00 
Zieleń Żelisławice   —   Zryw SkroniówNdMAJ 15:00 
Piast Chęciny   —   MSS-Klonówka MasłówNdMAJ 15:00 
Nida Sobków   —   Tęcza GowarczówNdMAJ 15:00 
Victoria Górki Szczukowskie   —   Victoria MniówNdMAJ 15:00 
Piaskowianka Piaski   —   Politechnika Świętokrzyska KielceNdMAJ 15:00 
GLKS Krasocin   —   Lechia StrawczynNdMAJ 15:00 
Kolejka 21
Politechnika Świętokrzyska Kielce   —   Victoria Górki SzczukowskieSb10 MAJ 17:00 
Tęcza Gowarczów   —   Piast ChęcinyNd11 MAJ 11:00 
GLKS Krasocin   —   Wicher Miedziana GóraNd11 MAJ 15:00 
Lechia Strawczyn   —   Piaskowianka PiaskiNd11 MAJ 15:00 
Victoria Mniów   —   Nida SobkówNd11 MAJ 15:00 
MSS-Klonówka Masłów   —   Zieleń ŻelisławiceNd11 MAJ 15:00 
Zryw Skroniów   —   GKS GórnoNd11 MAJ 15:00 
Kolejka 22
Wicher Miedziana Góra   —   Zryw SkroniówNd18 MAJ 15:00 
GKS Górno   —   MSS-Klonówka MasłówNd18 MAJ 15:00 
Zieleń Żelisławice   —   Tęcza GowarczówNd18 MAJ 15:00 
Piast Chęciny   —   Victoria MniówNd18 MAJ 15:00 
Nida Sobków   —   Politechnika Świętokrzyska KielceNd18 MAJ 15:00 
Victoria Górki Szczukowskie   —   Lechia StrawczynNd18 MAJ 15:00 
Piaskowianka Piaski   —   GLKS KrasocinNd18 MAJ 15:00 
Kolejka 23
Politechnika Świętokrzyska Kielce   —   Piast ChęcinySb24 MAJ 17:00 
Tęcza Gowarczów   —   GKS GórnoNd25 MAJ 11:00 
Piaskowianka Piaski   —   Wicher Miedziana GóraNd25 MAJ 15:00 
GLKS Krasocin   —   Victoria Górki SzczukowskieNd25 MAJ 15:00 
Lechia Strawczyn   —   Nida SobkówNd25 MAJ 15:00 
Victoria Mniów   —   Zieleń ŻelisławiceNd25 MAJ 15:00 
MSS-Klonówka Masłów   —   Zryw SkroniówNd25 MAJ 15:00 
Kolejka 24
Zryw Skroniów   —   Tęcza GowarczówSb31 MAJ 17:00 
Wicher Miedziana Góra   —   MSS-Klonówka MasłówNdCZE 15:00 
GKS Górno   —   Victoria MniówNdCZE 15:00 
Zieleń Żelisławice   —   Politechnika Świętokrzyska KielceNdCZE 15:00 
Piast Chęciny   —   Lechia StrawczynNdCZE 15:00 
Nida Sobków   —   GLKS KrasocinNdCZE 15:00 
Victoria Górki Szczukowskie   —   Piaskowianka PiaskiNdCZE 15:00 
Kolejka 25
Tęcza Gowarczów   —   MSS-Klonówka MasłówNdCZE 11:00 
Victoria Górki Szczukowskie   —   Wicher Miedziana GóraNdCZE 15:00 
Piaskowianka Piaski   —   Nida SobkówNdCZE 15:00 
GLKS Krasocin   —   Piast ChęcinyNdCZE 15:00 
Lechia Strawczyn   —   Zieleń ŻelisławiceNdCZE 15:00 
Politechnika Świętokrzyska Kielce   —   GKS GórnoNdCZE 15:00 
Victoria Mniów   —   Zryw SkroniówNdCZE 15:00 
Kolejka 26
Wicher Miedziana Góra   —   Tęcza GowarczówNd15 CZE 15:00 
MSS-Klonówka Masłów   —   Victoria MniówNd15 CZE 15:00 
Politechnika Świętokrzyska Kielce   —   Zryw SkroniówNd15 CZE 15:00 
GKS Górno   —   Lechia StrawczynNd15 CZE 15:00 
Zieleń Żelisławice   —   GLKS KrasocinNd15 CZE 15:00 
Piast Chęciny   —   Piaskowianka PiaskiNd15 CZE 15:00 
Nida Sobków   —   Victoria Górki SzczukowskieNd15 CZE 15:00