Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Junior starszy:
    CLJ U-18.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 43

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 60,151
· Najnowszy użytkownik: bryonc3a
Statystyki
statystyka
 Klasa A, gr. I, 2005/06
Ostatnie spotkania
Klasa A, gr. I
Naprzód II  4 — 2  ZrywCZW17:00
Strzelec  3 — 2  CzarnoviaCZW17:00
Jawornik  3 — 0  Piaskowianka IICZW17:00
Partyzant  3 — 1  StartCZW17:00
AZS WSU  7 — 0  ¦witCZW17:00
Orlęta II  1 — 0  D±bCZW17:00
Tabela rozgrywek
Klasa A, gr. I
1.   Naprzód II Jędrzejów 22 54 66–17 17 3 2 11 29 41–  6 9 2 11 25 25–11 8 1 2
2.   Orlęta II Kielce 22 46 40–16 14 4 4 11 25 21–  7 8 1 2 11 21 19–  9 6 3 2
3.   Jawornik Gorzków 22 46 49–21 14 4 4 11 27 27–  9 9 2 11 19 22–12 5 4 2
4.   AZS WSU Kielce 22 42 53–35 14 8 11 27 28–  7 9 2 11 15 25–28 5 6
5.   Partyzant Wodzisław 22 38 44–31 11 5 6 11 21 29–20 6 3 2 11 17 15–11 5 2 4
6.   MGTS Działoszyce 22 35 48–44 10 5 7 11 24 29–14 7 3 1 11 11 19–30 3 2 6
7.   Zryw Skroniów 22 33 38–40 10 3 9 11 18 18–18 5 3 3 11 15 20–22 5 6
8.   Piaskowianka II Piaski 22 31 62–40 9 4 9 11 20 45–17 6 2 3 11 11 17–23 3 2 6
9.   Czarnovia Kielce 22 30 28–39 9 3 10 11 20 16–13 6 2 3 11 10 12–26 3 1 7
10.   Strzelec Chroberz 22 10 17–61 2 4 16 11 4 10–30 1 1 9 11 6   7–31 1 3 7
11.   Start Słupia Jędrzejowska 22 8 18–59 2 2 18 11 4   6–24 1 1 9 11 4 12–35 1 1 9
12.   D±b Nagłowice 22 4 16–76 1 1 20 11 1   9–35 1 10 11 3   7–41 1 10
 

Patrz tak�e
Baraże, klasa okręgowa, 2005/06
Terminarz
Kolejka 1
Orlęta II Kielce  0 — 1  Naprzód II JędrzejówNd28 SIE 17:00 
AZS WSU Kielce  3 — 0  D±b NagłowiceNd28 SIE 17:00 
Partyzant Wodzisław  6 — 2  ¦wit DziałoszyceNd28 SIE 17:00 
Jawornik Gorzków  4 — 1  Start Słupia JędrzejowskaNd28 SIE 17:00 
Strzelec Chroberz  1 — 3  Piaskowianka II PiaskiNd28 SIE 17:00 
Zryw Skroniów  2 — 3  Czarnovia KielceNd28 SIE 17:00 
Kolejka 2
Naprzód II Jędrzejów  4 — 1  Czarnovia KielceNdWRZ 16:00 
Piaskowianka II Piaski  3 — 5  Zryw SkroniówNdWRZ 16:00 
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 1  Strzelec ChroberzNdWRZ 16:00 
¦wit Działoszyce  2 — 2  Jawornik GorzkówNdWRZ 16:00 
D±b Nagłowice  1 — 3  Partyzant WodzisławNdWRZ 16:00 
Orlęta II Kielce  3 — 1  AZS WSU KielceNdWRZ 16:00 
Kolejka 3
AZS WSU Kielce  4 — 3  Naprzód II JędrzejówNd11 WRZ 16:00 
Partyzant Wodzisław  1 — 2  Orlęta II KielceNd11 WRZ 16:00 
Jawornik Gorzków  5 — 1  D±b NagłowiceNd11 WRZ 16:00 
Strzelec Chroberz  1 — 4  ¦wit DziałoszyceNd11 WRZ 16:00 
Zryw Skroniów  4 — 2  Start Słupia JędrzejowskaNd11 WRZ 16:00 
Czarnovia Kielce  1 — 0  Piaskowianka II PiaskiNd11 WRZ 16:00 
Kolejka 4
Naprzód II Jędrzejów  5 — 0  Piaskowianka II PiaskiNd18 WRZ 16:00 
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 2  Czarnovia KielceNd18 WRZ 16:00 
¦wit Działoszyce  1 — 2  Zryw SkroniówNd18 WRZ 16:00 
D±b Nagłowice  1 — 1  Strzelec ChroberzNd18 WRZ 16:00 
Orlęta II Kielce  1 — 1  Jawornik GorzkówNd18 WRZ 16:00 
AZS WSU Kielce  0 — 2  Partyzant WodzisławNd18 WRZ 16:00 
Kolejka 5
Partyzant Wodzisław  0 — 0  Naprzód II JędrzejówNd25 WRZ 15:00 
Jawornik Gorzków  1 — 0  AZS WSU KielceNd25 WRZ 15:00 
Strzelec Chroberz  0 — 2  Orlęta II KielceNd25 WRZ 15:00 
Zryw Skroniów  3 — 0  D±b NagłowiceNd25 WRZ 15:00 
Czarnovia Kielce  2 — 1  ¦wit DziałoszyceNd25 WRZ 15:00 
Piaskowianka II Piaski  6 — 0  Start Słupia JędrzejowskaNd25 WRZ 15:00 
Kolejka 6
Naprzód II Jędrzejów  7 — 0  Start Słupia JędrzejowskaNdPA¬ 15:00 
¦wit Działoszyce  2 — 2  Piaskowianka II PiaskiNdPA¬ 15:00 
D±b Nagłowice  0 — 1  Czarnovia KielceNdPA¬ 15:00 
Orlęta II Kielce  1 — 0  Zryw SkroniówNdPA¬ 15:00 
AZS WSU Kielce  3 — 0  Strzelec ChroberzNdPA¬ 15:00 
Partyzant Wodzisław  2 — 2  Jawornik GorzkówNdPA¬ 15:00 
Kolejka 7
Jawornik Gorzków  1 — 2  Naprzód II JędrzejówNdPA¬ 15:00 
Strzelec Chroberz  1 — 2  Partyzant WodzisławNdPA¬ 15:00 
Zryw Skroniów  2 — 0  AZS WSU KielceNdPA¬ 15:00 
Czarnovia Kielce  1 — 3  Orlęta II KielceNdPA¬ 15:00 
Piaskowianka II Piaski  9 — 0  D±b NagłowiceNdPA¬ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 3  ¦wit DziałoszyceNdPA¬ 15:00 
Kolejka 8
Naprzód II Jędrzejów  7 — 1  ¦wit DziałoszyceNd16 PA¬ 14:00 
D±b Nagłowice  1 — 3  Start Słupia JędrzejowskaNd16 PA¬ 14:00 
Orlęta II Kielce  3 — 1  Piaskowianka II PiaskiNd16 PA¬ 14:00 
AZS WSU Kielce  3 — 1  Czarnovia KielceNd16 PA¬ 14:00 
Partyzant Wodzisław  1 — 0  Zryw SkroniówNd16 PA¬ 14:00 
Jawornik Gorzków  4 — 1  Strzelec ChroberzNd16 PA¬ 14:00 
Kolejka 9
Strzelec Chroberz  1 — 3  Naprzód II JędrzejówNd23 PA¬ 14:00 
Zryw Skroniów  1 — 0  Jawornik GorzkówNd23 PA¬ 14:00 
Czarnovia Kielce  0 — 0  Partyzant WodzisławNd23 PA¬ 14:00 
Piaskowianka II Piaski  6 — 2  AZS WSU KielceNd23 PA¬ 14:00 
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 2  Orlęta II KielceNd23 PA¬ 14:00 
¦wit Działoszyce  4 — 1  D±b NagłowiceNd23 PA¬ 14:00 
Kolejka 10
Naprzód II Jędrzejów  5 — 1  D±b NagłowiceNd30 PA¬ 13:00 
Orlęta II Kielce  4 — 1  ¦wit DziałoszyceNd30 PA¬ 13:00 
AZS WSU Kielce  1 — 0  Start Słupia JędrzejowskaNd30 PA¬ 13:00 
Partyzant Wodzisław  3 — 0  Piaskowianka II PiaskiNd30 PA¬ 13:00 
Jawornik Gorzków  3 — 0  Czarnovia KielceNd30 PA¬ 13:00 
Strzelec Chroberz  1 — 3  Zryw SkroniówNd30 PA¬ 13:00 
Kolejka 11
Zryw Skroniów  1 — 4  Naprzód II JędrzejówNdLIS 13:00 
Czarnovia Kielce  0 — 0  Strzelec ChroberzNdLIS 13:00 
Piaskowianka II Piaski  2 — 4  Jawornik GorzkówNdLIS 13:00 
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 4  Partyzant WodzisławNdLIS 13:00 
¦wit Działoszyce  7 — 2  AZS WSU KielceNdLIS 13:00 
D±b Nagłowice  1 — 5  Orlęta II KielceNdLIS 13:00 
Kolejka 12
Naprzód II Jędrzejów  0 — 0  Orlęta II KielceNdKWI 15:00 
D±b Nagłowice  2 — 3  AZS WSU KielceNdKWI 15:00 
¦wit Działoszyce  1 — 1  Partyzant WodzisławNdKWI 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 2  Jawornik GorzkówNdKWI 15:00 
Piaskowianka II Piaski  7 — 1  Strzelec ChroberzNdKWI 15:00 
Czarnovia Kielce  1 — 0  Zryw SkroniówNdKWI 15:00 
Kolejka 13
Czarnovia Kielce  1 — 3  Naprzód II JędrzejówNdKWI 15:00 
Zryw Skroniów  2 — 7  Piaskowianka II PiaskiNdKWI 15:00 
Strzelec Chroberz  2 — 2  Start Słupia JędrzejowskaNdKWI 15:00 
Jawornik Gorzków  2 — 1  ¦wit DziałoszyceNdKWI 15:00 
Partyzant Wodzisław  5 — 2  D±b NagłowiceNdKWI 15:00 
AZS WSU Kielce  1 — 0  Orlęta II KielceNdKWI 15:00 
Kolejka 14
Naprzód II Jędrzejów  1 — 0  AZS WSU KielceNd23 KWI 16:00 
Orlęta II Kielce  0 — 1  Partyzant WodzisławNd23 KWI 16:00 
D±b Nagłowice  0 — 4  Jawornik GorzkówNd23 KWI 16:00 
¦wit Działoszyce  2 — 0  Strzelec ChroberzNd23 KWI 16:00 
Start Słupia Jędrzejowska  2 — 5  Zryw SkroniówNd23 KWI 16:00 
Piaskowianka II Piaski  5 — 0  Czarnovia KielceNd23 KWI 16:00 
Kolejka 15
Piaskowianka II Piaski  1 — 2  Naprzód II JędrzejówNd30 KWI 16:00 
Czarnovia Kielce  1 — 0  Start Słupia JędrzejowskaNd30 KWI 16:00 
Zryw Skroniów  1 — 1  ¦wit DziałoszyceNd30 KWI 16:00 
Strzelec Chroberz  0 — 2  D±b NagłowiceNd30 KWI 16:00 
Jawornik Gorzków  1 — 2  Orlęta II KielceNd30 KWI 16:00 
Partyzant Wodzisław  2 — 7  AZS WSU KielceNd30 KWI 16:00 
Kolejka 16
Naprzód II Jędrzejów  1 — 0  Partyzant WodzisławNdMAJ 17:00 
AZS WSU Kielce  0 — 1  Jawornik GorzkówNdMAJ 17:00 
Orlęta II Kielce  3 — 0  Strzelec ChroberzNdMAJ 17:00 
D±b Nagłowice  1 — 2  Zryw SkroniówNdMAJ 17:00 
¦wit Działoszyce  3 — 1  Czarnovia KielceNdMAJ 17:00 
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 0  Piaskowianka II PiaskiNdMAJ 17:00 
Kolejka 17
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 3  Naprzód II JędrzejówNd14 MAJ 17:00 
Piaskowianka II Piaski  0 — 0  ¦wit DziałoszyceNd14 MAJ 17:00 
Czarnovia Kielce  3 — 0  D±b NagłowiceNd14 MAJ 17:00 
Zryw Skroniów  1 — 1  Orlęta II KielceNd14 MAJ 17:00 
Strzelec Chroberz  0 — 4  AZS WSU KielceNd14 MAJ 17:00 
Jawornik Gorzków  1 — 0  Partyzant WodzisławNd14 MAJ 17:00 
Kolejka 18
Naprzód II Jędrzejów  1 — 1  Jawornik GorzkówNd21 MAJ 17:00 
Partyzant Wodzisław  5 — 3  Strzelec ChroberzNd21 MAJ 17:00 
AZS WSU Kielce  5 — 0  Zryw SkroniówNd21 MAJ 17:00 
Orlęta II Kielce  2 — 0  Czarnovia KielceNd21 MAJ 17:00 
D±b Nagłowice  2 — 4  Piaskowianka II PiaskiNd21 MAJ 17:00 
¦wit Działoszyce  3 — 2  Start Słupia JędrzejowskaNd21 MAJ 17:00 
Kolejka 19
¦wit Działoszyce  2 — 0  Naprzód II JędrzejówNd28 MAJ 17:00 
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 0  D±b NagłowiceNd28 MAJ 17:00 
Piaskowianka II Piaski  1 — 1  Orlęta II KielceNd28 MAJ 17:00 
Czarnovia Kielce  3 — 4  AZS WSU KielceNd28 MAJ 17:00 
Zryw Skroniów  1 — 0  Partyzant WodzisławNd28 MAJ 17:00 
Strzelec Chroberz  0 — 3  Jawornik GorzkówNd28 MAJ 17:00 
Kolejka 20
Naprzód II Jędrzejów  6 — 0  Strzelec ChroberzNdCZE 17:00 
Jawornik Gorzków  2 — 1  Zryw SkroniówNdCZE 17:00 
Partyzant Wodzisław  1 — 1  Czarnovia KielceNdCZE 17:00 
AZS WSU Kielce  1 — 0  Piaskowianka II PiaskiNdCZE 17:00 
Orlęta II Kielce  3 — 1  Start Słupia JędrzejowskaNdCZE 17:00 
D±b Nagłowice  0 — 5  ¦wit DziałoszyceNdCZE 17:00 
Kolejka 21
D±b Nagłowice  0 — 4  Naprzód II JędrzejówNd11 CZE 17:00 
¦wit Działoszyce  2 — 1  Orlęta II KielceNd11 CZE 17:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 2  AZS WSU KielceNd11 CZE 17:00 
Piaskowianka II Piaski  5 — 2  Partyzant WodzisławNd11 CZE 17:00 
Czarnovia Kielce  3 — 2  Jawornik GorzkówNd11 CZE 17:00 
Zryw Skroniów  0 — 0  Strzelec ChroberzNd11 CZE 17:00 
Kolejka 22
Naprzód II Jędrzejów  4 — 2  Zryw SkroniówCz15 CZE 17:00 
Strzelec Chroberz  3 — 2  Czarnovia KielceCz15 CZE 17:00 
Jawornik Gorzków  3 — 0  Piaskowianka II PiaskiCz15 CZE 17:00 
Partyzant Wodzisław  3 — 1  Start Słupia JędrzejowskaCz15 CZE 17:00 
AZS WSU Kielce  7 — 0  ¦wit DziałoszyceCz15 CZE 17:00 
Orlęta II Kielce  1 — 0  D±b NagłowiceCz15 CZE 17:00