Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ¦LJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ¦LTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. ¦w.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Go¶ci online: 52

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 58,380
· Najnowszy użytkownik: Gunnarsonaq8
Statystyki
statystyka
 Klasa A, gr. I, 2010/11
Ostatnie spotkania
Klasa A, gr. I
Astra  3 — 0  Jawornik
Skała  4 — 2  ZieleńCZW15:00
Moravia II  4 — 2  Łysica IICZW15:00
D±b  4 — 0  PolanieCZW15:00
Sparta  5 — 1  GródCZW15:00
Krasocin/Buc.  0 — 6  SamsonCZW15:00
Piast  2 — 2  LKS BolminCZW15:00
Tabela rozgrywek
Klasa A, gr. I
1.   Skała Tumlin 26 60 71–21 18 6 2 13 31 40–11 9 4 13 29 31–10 9 2 2
2.   Samson Samsonów 26 55 72–35 17 4 5 13 31 42–17 10 1 2 13 24 30–18 7 3 3
3.   Astra Suchedniów 26 53 55–30 16 5 5 13 32 35–14 10 2 1 13 21 20–16 6 3 4
4.   Gród Ćmińsk 26 42 43–35 12 6 8 13 21 20–15 6 3 4 13 21 23–20 6 3 4
5.   Łysica II Bodzentyn 26 40 58–53 12 4 10 13 29 40–22 9 2 2 13 11 18–31 3 2 8
6.   Sparta Zagnańsk 26 37 43–38 10 7 9 13 22 24–14 6 4 3 13 15 19–24 4 3 6
7.   LKS Bolmin 26 36 54–51 11 3 12 13 24 33–23 8 5 13 12 21–28 3 3 7
8.   Zieleń Żelisławice 26 35 50–51 11 2 13 13 32 37–17 10 2 1 13 3 13–34 1 12
9.   Piast Chęciny 26 34 38–31 9 7 10 13 20 24–18 6 2 5 13 14 14–13 3 5 5
10.   Polanie Pierzchnica 26 33 29–30 9 6 11 13 15 12–14 4 3 6 13 18 17–16 5 3 5
11.   D±b Nagłowice 26 31 46–54 8 7 11 13 19 25–18 5 4 4 13 12 21–36 3 3 7
12.   Moravia II Morawica 26 29 41–72 9 2 15 13 20 25–22 6 2 5 13 9 16–50 3 10
13.   Bucovia Bukowa 26 16 35–84 4 4 18 13 15 23–32 4 3 6 13 1 12–52 1 12
14.   Jawornik Gorzków 26 13 24–74 4 1 21 13 12 14–28 4 9 13 1 10–46 1 12

Najlepsi strzelcy
22 bramekPaweł Wijas (21 + 1 k.) (Skała), Piotr Wójcik (18 + 4 k.) (D±b)
15 bramekPiotr Wijas (13 + 2 k.) (Skała)
14 bramekMichał Wawrzeńczyk (Astra), Mateusz Kołodziejski (13 + 1 k.) (Samson)
13 bramekWojciech Kucała (4 + 9 k.) (Łysica II)
11 bramekRafał Kowalski (Samson), Karol Piwowarczyk (Samson)
10 bramekMichał Rynk (Samson), Grzegorz Skarbek (Astra)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców
Fotogalerie
Terminarz
Kolejka 1
Moravia II Morawica  2 — 0  Jawornik GorzkówSb21 SIE 11:00 
Krasocin/Bucovia  3 — 2  Gród ĆmińskSb21 SIE 15:00 
Astra Suchedniów  4 — 1  Zieleń ŻelisławiceNd22 SIE 13:00 
Skała Tumlin  0 — 0  Piast ChęcinyNd22 SIE 15:00 
D±b Nagłowice  2 — 2  Łysica II BodzentynNd22 SIE 15:00 
Sparta Zagnańsk  0 — 2  Polanie PierzchnicaNd22 SIE 15:00 
LKS Bolmin  2 — 3  Samson SamsonówNd22 SIE 15:00 
Kolejka 2
Łysica II Bodzentyn  2 — 1  Sparta ZagnańskNd29 SIE 11:00 
Piast Chęciny  3 — 1  Samson SamsonówNd29 SIE 15:00 
Gród Ćmińsk  1 — 0  LKS BolminNd29 SIE 15:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 0  Krasocin/BucoviaNd29 SIE 15:00 
Jawornik Gorzków  0 — 3  D±b NagłowiceNd29 SIE 15:00 
Skała Tumlin  3 — 2  Astra SuchedniówNd29 SIE 15:00 
Zieleń Żelisławice  6 — 1  Moravia II MorawicaŚrWRZ 16:30 
Kolejka 3
Krasocin/Bucovia  1 — 3  Łysica II BodzentynSbWRZ 15:00 
D±b Nagłowice  2 — 0  Zieleń ŻelisławiceNdWRZ 15:00 
Sparta Zagnańsk  3 — 0  Jawornik GorzkówNdWRZ 15:00 
LKS Bolmin  0 — 1  Polanie PierzchnicaNdWRZ 15:00 
Samson Samsonów  0 — 2  Gród ĆmińskNdWRZ 15:00 
Astra Suchedniów  1 — 0  Piast ChęcinyŚr15 WRZ 16:00 
Moravia II Morawica  0 — 1  Skała TumlinŚr22 WRZ 16:00 
Kolejka 4
Piast Chęciny  0 — 1  Gród ĆmińskSb11 WRZ 16:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 1  Samson SamsonówNd12 WRZ 15:00 
Łysica II Bodzentyn  2 — 1  LKS BolminNd12 WRZ 15:00 
Jawornik Gorzków  2 — 0  Krasocin/BucoviaNd12 WRZ 15:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 2  Sparta ZagnańskNd12 WRZ 15:00 
Skała Tumlin  5 — 1  D±b NagłowiceNd12 WRZ 15:00 
Astra Suchedniów  7 — 0  Moravia II MorawicaNd12 WRZ 15:00 
Kolejka 5
Moravia II Morawica  0 — 3  Piast ChęcinyNd19 WRZ 11:00 
D±b Nagłowice  0 — 1  Astra SuchedniówNd19 WRZ 15:00 
Sparta Zagnańsk  0 — 0  Skała TumlinNd19 WRZ 15:00 
Krasocin/Bucovia  2 — 1  Zieleń ŻelisławiceNd19 WRZ 15:00 
LKS Bolmin  4 — 3  Jawornik GorzkówNd19 WRZ 15:00 
Samson Samsonów  6 — 1  Łysica II BodzentynNd19 WRZ 15:00 
Gród Ćmińsk  0 — 2  Polanie PierzchnicaNd19 WRZ 15:00 
Kolejka 6
Piast Chęciny  0 — 3  Polanie PierzchnicaSb25 WRZ 16:00 
Łysica II Bodzentyn  2 — 2  Gród ĆmińskNd26 WRZ 11:00 
Jawornik Gorzków  1 — 2  Samson SamsonówNd26 WRZ 15:00 
Zieleń Żelisławice  4 — 2  LKS BolminNd26 WRZ 15:00 
Skała Tumlin  5 — 1  Krasocin/BucoviaNd26 WRZ 15:00 
Astra Suchedniów  5 — 1  Sparta ZagnańskNd26 WRZ 15:00 
Moravia II Morawica  3 — 2  D±b NagłowiceNd26 WRZ 15:00 
Kolejka 7
D±b Nagłowice  1 — 1  Piast ChęcinyNdPA¬ 15:00 
Sparta Zagnańsk  3 — 0  Moravia II MorawicaNdPA¬ 15:00 
Krasocin/Bucovia  1 — 3  Astra SuchedniówNdPA¬ 15:00 
LKS Bolmin  1 — 4  Skała TumlinNdPA¬ 15:00 
Samson Samsonów  3 — 1  Zieleń ŻelisławiceNdPA¬ 15:00 
Gród Ćmińsk  3 — 0  Jawornik GorzkówNdPA¬ 15:00 
Polanie Pierzchnica  1 — 0  Łysica II BodzentynNdPA¬ 15:00 
Kolejka 8
Piast Chęciny  0 — 3  Łysica II BodzentynSbPA¬ 14:00 
Moravia II Morawica  3 — 2  Krasocin/BucoviaSbPA¬ 14:00 
D±b Nagłowice  0 — 0  Sparta ZagnańskNd10 PA¬ 11:00 
Jawornik Gorzków  0 — 2  Polanie PierzchnicaNd10 PA¬ 14:00 
Zieleń Żelisławice  3 — 1  Gród ĆmińskNd10 PA¬ 14:00 
Skała Tumlin  2 — 1  Samson SamsonówNd10 PA¬ 14:00 
Astra Suchedniów  3 — 1  LKS BolminNd10 PA¬ 14:00 
Kolejka 9
LKS Bolmin  7 — 2  Moravia II MorawicaSb16 PA¬ 15:00 
Sparta Zagnańsk  3 — 1  Piast ChęcinyNd17 PA¬ 14:00 
Krasocin/Bucovia  9 — 3  D±b NagłowiceNd17 PA¬ 14:00 
Samson Samsonów  2 — 3  Astra SuchedniówNd17 PA¬ 14:00 
Gród Ćmińsk  0 — 3  Skała TumlinNd17 PA¬ 14:00 
Polanie Pierzchnica  2 — 0  Zieleń ŻelisławiceNd17 PA¬ 14:00 
Łysica II Bodzentyn  4 — 2  Jawornik GorzkówSb20 LIS 13:00 
Kolejka 10
Moravia II Morawica  1 — 1  Samson SamsonówSb23 PA¬ 13:00 
Astra Suchedniów  3 — 1  Gród ĆmińskSb23 PA¬ 14:00 
Piast Chęciny  3 — 1  Jawornik GorzkówSb23 PA¬ 14:30 
Zieleń Żelisławice  3 — 1  Łysica II BodzentynNd24 PA¬ 13:00 
Skała Tumlin  1 — 0  Polanie PierzchnicaNd24 PA¬ 13:00 
D±b Nagłowice  2 — 1  LKS BolminNd24 PA¬ 13:00 
Sparta Zagnańsk  2 — 1  Krasocin/BucoviaNd24 PA¬ 13:00 
Kolejka 11
Krasocin/Bucovia  0 — 0  Piast ChęcinySb30 PA¬ 13:00 
Gród Ćmińsk  2 — 0  Moravia II MorawicaSb30 PA¬ 13:00 
LKS Bolmin  2 — 1  Sparta ZagnańskNd31 PA¬ 13:00 
Samson Samsonów  3 — 0  D±b NagłowiceNd31 PA¬ 13:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 0  Astra SuchedniówNd31 PA¬ 13:00 
Łysica II Bodzentyn  4 — 2  Skała TumlinNd31 PA¬ 13:00 
Jawornik Gorzków  3 — 1  Zieleń ŻelisławiceNd31 PA¬ 13:00 
Kolejka 12
Moravia II Morawica  1 — 1  Polanie PierzchnicaSbLIS 11:00 
Krasocin/Bucovia  3 — 2  LKS BolminSbLIS 12:00 
Piast Chęciny  1 — 0  Zieleń ŻelisławiceNdLIS 12:00 
Astra Suchedniów  2 — 1  Łysica II BodzentynNdLIS 12:00 
D±b Nagłowice  0 — 3  Gród ĆmińskNdLIS 12:00 
Sparta Zagnańsk  2 — 3  Samson SamsonówNdLIS 12:00 
Skała Tumlin11 — 0  Jawornik GorzkówNdLIS 12:35 
Kolejka 13
LKS Bolmin  0 — 1  Piast ChęcinyNd14 LIS 12:00 
Samson Samsonów  5 — 2  Krasocin/BucoviaNd14 LIS 12:00 
Gród Ćmińsk  1 — 1  Sparta ZagnańskNd14 LIS 12:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 1  D±b NagłowiceNd14 LIS 12:00 
Jawornik Gorzków  0 — 2  Astra SuchedniówNd14 LIS 12:00 
Zieleń Żelisławice  1 — 1  Skała TumlinNd14 LIS 12:00 
Łysica II Bodzentyn  6 — 1  Moravia II MorawicaNd14 LIS 13:30 
Kolejka 14
Łysica II Bodzentyn  3 — 0  D±b NagłowiceSbKWI 15:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 1  Astra SuchedniówSbKWI 15:00 
Samson Samsonów  5 — 3  LKS BolminNdKWI 15:00 
Gród Ćmińsk  3 — 0  Krasocin/BucoviaNdKWI 15:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 2  Sparta ZagnańskNdKWI 15:00 
Jawornik Gorzków  1 — 4  Moravia II MorawicaNdKWI 15:00 
Piast Chęciny  0 — 1  Skała TumlinNdKWI 15:00 
Kolejka 15
Astra Suchedniów  0 — 5  Skała TumlinNd10 KWI 15:00 
Moravia II Morawica  3 — 1  Zieleń ŻelisławiceNd10 KWI 15:00 
D±b Nagłowice  2 — 1  Jawornik GorzkówNd10 KWI 15:00 
Sparta Zagnańsk  0 — 1  Łysica II BodzentynNd10 KWI 15:00 
Krasocin/Bucovia  2 — 2  Polanie PierzchnicaNd10 KWI 15:00 
LKS Bolmin  0 — 2  Gród ĆmińskNd10 KWI 15:00 
Samson Samsonów  0 — 0  Piast ChęcinyNd10 KWI 15:00 
Kolejka 16
Łysica II Bodzentyn  6 — 1  Krasocin/BucoviaSb16 KWI 15:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 1  D±b NagłowiceSb16 KWI 15:00 
Gród Ćmińsk  1 — 4  Samson SamsonówNd17 KWI 15:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 1  LKS BolminNd17 KWI 15:00 
Jawornik Gorzków  1 — 5  Sparta ZagnańskNd17 KWI 15:00 
Skała Tumlin  2 — 1  Moravia II MorawicaNd17 KWI 15:00 
Piast Chęciny  2 — 1  Astra SuchedniówNd17 KWI 15:00 
Kolejka 17
Moravia II Morawica  1 — 2  Astra SuchedniówSb23 KWI 11:00 
D±b Nagłowice  0 — 3  Skała TumlinSb23 KWI 11:00 
Sparta Zagnańsk  2 — 1  Zieleń ŻelisławiceSb23 KWI 11:00 
Krasocin/Bucovia  1 — 1  Jawornik GorzkówSb23 KWI 11:00 
LKS Bolmin  4 — 2  Łysica II BodzentynSb23 KWI 11:00 
Samson Samsonów  2 — 1  Polanie PierzchnicaSb23 KWI 11:00 
Gród Ćmińsk  1 — 1  Piast ChęcinySb23 KWI 11:00 
Kolejka 18
Łysica II Bodzentyn  2 — 2  Samson SamsonówSb30 KWI 14:30 
Zieleń Żelisławice  6 — 2  Krasocin/BucoviaSb30 KWI 15:00 
Polanie Pierzchnica  2 — 2  Gród ĆmińskNdMAJ 15:00 
Jawornik Gorzków  1 — 2  LKS BolminNdMAJ 15:00 
Skała Tumlin  4 — 0  Sparta ZagnańskNdMAJ 15:00 
Astra Suchedniów  2 — 2  D±b NagłowiceNdMAJ 15:00 
Piast Chęciny  6 — 0  Moravia II MorawicaNdMAJ 15:00 
Kolejka 19
D±b Nagłowice  2 — 3  Moravia II MorawicaNdMAJ 15:00 
Sparta Zagnańsk  1 — 1  Astra SuchedniówNdMAJ 15:00 
Krasocin/Bucovia  1 — 3  Skała TumlinNdMAJ 15:00 
LKS Bolmin  2 — 1  Zieleń ŻelisławiceNdMAJ 15:00 
Samson Samsonów  5 — 1  Jawornik GorzkówNdMAJ 15:00 
Gród Ćmińsk  3 — 0  Łysica II BodzentynNdMAJ 15:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 3  Piast ChęcinyNdMAJ 15:00 
Kolejka 20
Moravia II Morawica  2 — 0  Sparta ZagnańskSb14 MAJ 11:00 
Łysica II Bodzentyn  2 — 1  Polanie PierzchnicaSb14 MAJ 16:00 
Jawornik Gorzków  0 — 3  Gród ĆmińskNd15 MAJ 15:00 
Zieleń Żelisławice  0 — 3  Samson SamsonówNd15 MAJ 15:00 
Skała Tumlin  1 — 1  LKS BolminNd15 MAJ 15:00 
Astra Suchedniów  2 — 0  Krasocin/BucoviaNd15 MAJ 15:00 
Piast Chęciny  2 — 2  D±b NagłowiceNd15 MAJ 15:00 
Kolejka 21
Sparta Zagnańsk  2 — 2  D±b NagłowiceNd22 MAJ 15:00 
Krasocin/Bucovia  0 — 3  Moravia II MorawicaNd22 MAJ 15:00 
LKS Bolmin  3 — 1  Astra SuchedniówNd22 MAJ 15:00 
Samson Samsonów  3 — 2  Skała TumlinNd22 MAJ 15:00 
Gród Ćmińsk  3 — 0  Zieleń ŻelisławiceNd22 MAJ 15:00 
Polanie Pierzchnica  2 — 1  Jawornik GorzkówNd22 MAJ 15:00 
Łysica II Bodzentyn  3 — 2  Piast ChęcinyNd22 MAJ 15:00 
Kolejka 22
Jawornik Gorzków  3 — 0  Łysica II BodzentynNd29 MAJ 15:00 
Zieleń Żelisławice  3 — 1  Polanie PierzchnicaNd29 MAJ 15:00 
Skała Tumlin  0 — 0  Gród ĆmińskNd29 MAJ 15:00 
Astra Suchedniów  2 — 1  Samson SamsonówNd29 MAJ 15:00 
Moravia II Morawica  3 — 4  LKS BolminNd29 MAJ 15:00 
D±b Nagłowice  8 — 1  Krasocin/BucoviaNd29 MAJ 15:00 
Piast Chęciny  0 — 3  Sparta ZagnańskNd29 MAJ 15:00 
Kolejka 23
Łysica II Bodzentyn  3 — 4  Zieleń ŻelisławiceNdCZE 13:00 
Krasocin/Bucovia  0 — 3  Sparta ZagnańskNdCZE 15:00 
LKS Bolmin  3 — 0  D±b NagłowiceNdCZE 15:00 
Samson Samsonów  3 — 1  Moravia II MorawicaNdCZE 15:00 
Gród Ćmińsk  0 — 0  Astra SuchedniówNdCZE 15:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 3  Skała TumlinNdCZE 15:00 
Jawornik Gorzków  2 — 1  Piast ChęcinyNdCZE 15:00 
Kolejka 24
Astra Suchedniów  1 — 1  Polanie PierzchnicaSb11 CZE 15:00 
Zieleń Żelisławice  3 — 0  Jawornik GorzkówSb11 CZE 16:00 
Skała Tumlin  2 — 2  Łysica II BodzentynNd12 CZE 15:00 
Moravia II Morawica  2 — 3  Gród ĆmińskNd12 CZE 15:00 
D±b Nagłowice  2 — 2  Samson SamsonówNd12 CZE 15:00 
Sparta Zagnańsk  1 — 1  LKS BolminNd12 CZE 15:00 
Piast Chęciny  5 — 0  Krasocin/BucoviaNd12 CZE 15:00 
Kolejka 25
LKS Bolmin  5 — 2  Krasocin/BucoviaNd19 CZE 15:00 
Samson Samsonów  5 — 0  Sparta ZagnańskNd19 CZE 15:00 
Gród Ćmińsk  2 — 4  D±b NagłowiceNd19 CZE 15:00 
Polanie Pierzchnica  5 — 0  Moravia II MorawicaNd19 CZE 15:00 
Łysica II Bodzentyn  1 — 3  Astra SuchedniówNd19 CZE 15:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 1  Piast ChęcinyNd19 CZE 15:00 
Jawornik Gorzków  0 — 3  Skała Tumlin 
Kolejka 26
Astra Suchedniów  3 — 0  Jawornik Gorzków 
Skała Tumlin  4 — 2  Zieleń ŻelisławiceCz23 CZE 15:00 
Moravia II Morawica  4 — 2  Łysica II BodzentynCz23 CZE 15:00 
D±b Nagłowice  4 — 0  Polanie PierzchnicaCz23 CZE 15:00 
Sparta Zagnańsk  5 — 1  Gród ĆmińskCz23 CZE 15:00 
Krasocin/Bucovia  0 — 6  Samson SamsonówCz23 CZE 15:00 
Piast Chęciny  2 — 2  LKS BolminCz23 CZE 15:00