Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ¦LJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ¦LTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. ¦w.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Go¶ci online: 40

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 52,286
· Najnowszy użytkownik: Donald97
Statystyki
statystyka
 D±b Nagłowice
Historia
2007/08
klasa A
POZ: 7/11
8 – 3 – 9
2008/09
klasa A
POZ: 8/14
9 – 3 – 14
2009/10
klasa A
POZ: 7/14
10 – 5 – 11
2010/11
klasa A
POZ: 11/14
8 – 7 – 11
2011/12
klasa A
POZ: 13/14
2 – 1 – 21
2012/13
klasa B
POZ: 2/10
7 – 3 – 4
2013/14
klasa B
POZ: 4/9
8 – 4 – 4
2014/15
klasa B
POZ: 1/10
14 – 3 – 1
2015/16
klasa A
POZ: 14/16
7 – 5 – 18
2016/17
klasa B
POZ: 1/11
13 – 2 – 5
Klasa A, gr. IIKolejka 1Nd26 SIE11:00
 
  5 — 4  Wierna II Małogoszcz
Piotr Wójcik 22', 28', Radosław Szota 58', Łukasz Radecki 65' (k.), Piotr Seweryn 83'
Klasa A, gr. IIKolejka 2NdWRZ11:00
 
  2 — 2  Zieleń Żelisławice
Szymon Wasik 68', Dawid Wilk 82'
Klasa A, gr. IIKolejka 3NdWRZ15:00
 
  1 — 3  Nidzica Dobiesławice
Radosław Szota 18'
Klasa A, gr. IIKolejka 4Nd16 WRZ15:00
 
  1 — 2  Nida Oksa
Mateusz Frejowski 25'
Klasa A, gr. IIKolejka 5Nd23 WRZ11:00
 
  0 — 4  Nida Sobków
Klasa A, gr. IIKolejka 6Nd30 WRZ15:00
 
  1 — 1  Gród Wi¶lica
Radosław Szota 16'
Klasa A, gr. IIKolejka 7NdPA¬11:00
 
  7 — 0  Partyzant Wodzisław
Łukasz Radecki 7', 35' (k.), 48' (k.), Radosław Szota 45', Dominik Wierzbowski 69', Tomasz Kamiński 72', Mateusz Zyguła 81' (sam.)
Klasa A, gr. IIKolejka 8Nd14 PA¬15:00
 
  2 — 4  Victoria 2015 Skalbmierz
Sylwester Zapała 2', Radosław Szota 13'
Klasa A, gr. IIKolejka 9Nd21 PA¬11:00
 
  2 — 3  GKS Kluczewsko
Łukasz Radecki 3', Radosław Szota 61'
Klasa A, gr. IIKolejka 10Nd28 PA¬13:00
 
  2 — 3  LKS Bolmin
Sylwester Zapała 2', Tomasz Kamiński 46'
Klasa A, gr. IIKolejka 11NdLIS11:00
 
  2 — 5  Wisła Nowy Korczyn
Łukasz Misiewicz 11' (sam.), Sebastian Nowak 71'
Klasa A, gr. IIKolejka 12Nd31 MAR15:00
 
   —   Wierna II Małogoszcz
Klasa A, gr. IIKolejka 13NdKWI15:00
 
   —   Zieleń Żelisławice
Klasa A, gr. IIKolejka 14Nd14 KWI11:00
 
   —   Nidzica Dobiesławice
Klasa A, gr. IIKolejka 15Sb20 KWI11:00
 
   —   Nida Oksa
Klasa A, gr. IIKolejka 16Nd28 KWI15:00
 
   —   Nida Sobków
Klasa A, gr. IIKolejka 17NdMAJ11:00
 
   —   Gród Wi¶lica
Klasa A, gr. IIKolejka 18Nd12 MAJ15:00
 
   —   Partyzant Wodzisław
Klasa A, gr. IIKolejka 19Nd19 MAJ11:00
 
   —   Victoria 2015 Skalbmierz
Klasa A, gr. IIKolejka 20Nd26 MAJ15:00
 
   —   GKS Kluczewsko
Klasa A, gr. IIKolejka 21NdCZE11:00
 
   —   LKS Bolmin
Klasa A, gr. IIKolejka 22NdCZE15:00
 
   —   Wisła Nowy Korczyn
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie