Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ¦LJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ¦LJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM 1, ¦LTM 2;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS 1, ¦LMS 2;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 55

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 85,425
· Najnowszy użytkownik: Marziliaq50a
Statystyki
statystyka
 Klasa A, gr. II, 2020/21
Nadchodz±ce spotkania
Klasa A, gr. II
GKS Imielno   —   StartSOB11:00
Nida S.   —   WisłaSOB15:00
Gród   —   UniaSOB16:00
LKS Bolmin   —   D±bNDZ15:00
Nida O.   —   NidzicaNDZ15:00
Zieleń   —   Wierna IINDZ15:00
Tabela rozgrywek
Klasa A, gr. II
1.   Zryw Skroniów 8 17 29–15 5 2 1 4 12 14–  3 4 4 5 15–12 1 2 1
2.   Nida Oksa 8 16 21–12 5 1 2 4 7   9–  5 2 1 1 4 9 12–  7 3 1
3.   Wisła Nowy Korczyn 7 14 18–13 4 2 1 4 8 13–  9 2 2 3 6   5–  4 2 1
4.   Nidzica Dobiesławice 7 13 22–13 4 1 2 4 6 10–  9 2 2 3 7 12–  4 2 1
5.   D±b Nagłowice 8 13 17–15 3 4 1 5 8 11–10 2 2 1 3 5   6–  5 1 2
6.   GKS Imielno 6 11 16–12 3 2 1 3 7   7–  3 2 1 3 4   9–  9 1 1 1
7.   Start Słupia Jędrzejowska 7 10 15–16 3 1 3 4 7   8–  7 2 1 1 3 3   7–  9 1 2
8.   Unia Małogoszcz 7 10 10–15 3 1 3 4 9   8–  9 3 1 3 1   2–  6 1 2
9.   LKS Bolmin 7 9 21–17 3 4 3 6 12–  6 2 1 4 3   9–11 1 3
10.   Gród Wi¶lica 6 6 10–12 2 4 2 3   6–  5 1 1 4 3   4–  7 1 3
11.   Zieleń Żelisławice 6 6 13–18 2 4 2 3   5–  7 1 1 4 3   8–11 1 3
12.   Wierna II Małogoszcz 6 3   7–21 1 5 4 3   7–12 1 3 2 0   0–  9 2
13.   Nida Sobków 7 0   4–24 7 2 0   1–  7 2 5 0   3–17 5
 

Najlepsi strzelcy
8 bramekAndrzej Kusaj (Nida O.), Mariusz Paluch (LKS Bolmin)
7 bramekGrzegorz Toboła (Zryw), Paweł Niedziela (6 + 1 k.) (Zryw)
6 bramekMichał Krzemiński (Wisła), Kamil Lozia (Gród), Łukasz Niemstak (D±b), Adrian Koprowski (5 + 1 k.) (Start), Kamil Woliński (5 + 1 k.) (GKS Imielno)
5 bramekCezary Nawrot (LKS Bolmin), Mateusz Sygut (GKS Imielno), Przemysław Nowak (3 + 2 k.) (Nidzica)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 0  Wierna II MałogoszczSbSIE 16:00 
GKS Imielno  2 — 1  Nida SobkówSbSIE 17:00 
Nidzica Dobiesławice  2 — 0  Zieleń ŻelisławiceNdSIE 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  1 — 1  D±b NagłowiceNdSIE 15:00 
Zryw Skroniów  4 — 3  LKS BolminNdSIE 15:00 
Nida Oksa  2 — 1  Gród Wi¶licaNdSIE 16:30 
Kolejka 2
D±b Nagłowice  1 — 4  Start Słupia JędrzejowskaNdSIE 15:00 
Gród Wi¶lica  3 — 4  GKS ImielnoNdSIE 15:00 
LKS Bolmin  1 — 2  Nida OksaNdSIE 15:00 
Zieleń Żelisławice  3 — 7  Zryw SkroniówNdSIE 15:00 
Wierna II Małogoszcz  1 — 4  Nidzica DobiesławiceNdSIE 15:00 
Unia Małogoszcz  1 — 0  Wisła Nowy KorczynNdSIE 15:00 
Kolejka 3
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 1  Unia MałogoszczSb15 SIE 16:00 
GKS Imielno  4 — 1  LKS BolminSb15 SIE 17:00 
Nidzica Dobiesławice  2 — 3  D±b NagłowiceNd16 SIE 15:00 
Zryw Skroniów  6 — 0  Wierna II MałogoszczNd16 SIE 15:00 
Nida Oksa  4 — 0  Zieleń ŻelisławiceNd16 SIE 15:00 
Nida Sobków  0 — 2  Gród Wi¶licaNd16 SIE 16:00 
Kolejka 4
LKS Bolmin  7 — 1  Nida SobkówSb22 SIE 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  6 — 3  Start Słupia JędrzejowskaNd23 SIE 11:00 
D±b Nagłowice  2 — 2  Zryw SkroniówNd23 SIE 15:00 
Unia Małogoszcz  2 — 7  Nidzica DobiesławiceNd23 SIE 15:00 
Wierna II Małogoszcz  2 — 4  Nida OksaNd23 SIE 17:30 
Zieleń Żelisławice   —   GKS ImielnoSb31 PA¬ 13:00 
Kolejka 5
Gród Wi¶lica  3 — 1  LKS BolminSb29 SIE 16:00 
Nidzica Dobiesławice  2 — 3  Wisła Nowy KorczynNd30 SIE 15:00 
Zryw Skroniów  2 — 0  Unia MałogoszczNd30 SIE 15:00 
Nida Oksa  2 — 2  D±b NagłowiceNd30 SIE 15:00 
Nida Sobków  1 — 5  Zieleń ŻelisławiceNd30 SIE 16:00 
GKS Imielno   —   Wierna II MałogoszczŚr30 WRZ 16:15 
Kolejka 6
Wierna II Małogoszcz  4 — 0  Nida SobkówSbWRZ 16:00 
Wisła Nowy Korczyn  3 — 3  Zryw SkroniówNdWRZ 15:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 0  Gród Wi¶licaNdWRZ 15:00 
D±b Nagłowice  3 — 3  GKS ImielnoNdWRZ 15:00 
Unia Małogoszcz  3 — 1  Nida OksaNdWRZ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 1  Nidzica DobiesławiceNdWRZ 15:00 
Kolejka 7
Gród Wi¶lica   —   Wierna II MałogoszczSb12 WRZ 16:00 
Zryw Skroniów  2 — 0  Start Słupia JędrzejowskaSb12 WRZ 16:00 
GKS Imielno  1 — 1  Unia MałogoszczNd13 WRZ 15:00 
LKS Bolmin  4 — 3  Zieleń ŻelisławiceNd13 WRZ 15:00 
D±b Nagłowice  2 — 0  Nida SobkówNd13 WRZ 15:00 
Nida Oksa  1 — 2  Wisła Nowy KorczynNd13 WRZ 15:00 
Kolejka 8
Nidzica Dobiesławice  4 — 3  Zryw SkroniówNd20 WRZ 15:00 
Wierna II Małogoszcz  0 — 4  LKS BolminNd20 WRZ 15:00 
D±b Nagłowice  3 — 1  Gród Wi¶licaNd20 WRZ 15:00 
Unia Małogoszcz  2 — 1  Nida SobkówNd20 WRZ 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  3 — 2  GKS ImielnoNd20 WRZ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 5  Nida OksaNd20 WRZ 15:00 
Kolejka 9
GKS Imielno   —   Start Słupia JędrzejowskaSb26 WRZ 11:00 
Nida Sobków   —   Wisła Nowy KorczynSb26 WRZ 15:00 
Gród Wi¶lica   —   Unia MałogoszczSb26 WRZ 16:00 
LKS Bolmin   —   D±b NagłowiceNd27 WRZ 15:00 
Nida Oksa   —   Nidzica DobiesławiceNd27 WRZ 15:00 
Zieleń Żelisławice   —   Wierna II MałogoszczNd27 WRZ 15:00 
Kolejka 10
Wisła Nowy Korczyn   —   Gród Wi¶licaNdPA¬ 11:00 
Nidzica Dobiesławice   —   GKS ImielnoNdPA¬ 15:00 
D±b Nagłowice   —   Zieleń ŻelisławiceNdPA¬ 15:00 
Unia Małogoszcz   —   LKS BolminNdPA¬ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska   —   Nida SobkówNdPA¬ 15:00 
Zryw Skroniów   —   Nida OksaNdPA¬ 15:00 
Kolejka 11
Nida Sobków   —   Nidzica DobiesławiceSb10 PA¬ 15:00 
Zieleń Żelisławice   —   Unia MałogoszczNd11 PA¬ 14:00 
GKS Imielno   —   Zryw SkroniówNd11 PA¬ 14:00 
Gród Wi¶lica   —   Start Słupia JędrzejowskaNd11 PA¬ 14:00 
LKS Bolmin   —   Wisła Nowy KorczynNd11 PA¬ 14:00 
Wierna II Małogoszcz   —   D±b NagłowiceNd11 PA¬ 14:00 
Kolejka 12
Zryw Skroniów   —   Nida SobkówNd18 PA¬ 14:00 
Unia Małogoszcz   —   Wierna II MałogoszczNd18 PA¬ 14:00 
Wisła Nowy Korczyn   —   Zieleń ŻelisławiceNd18 PA¬ 14:00 
Start Słupia Jędrzejowska   —   LKS BolminNd18 PA¬ 14:00 
Nidzica Dobiesławice   —   Gród Wi¶licaNd18 PA¬ 14:00 
Nida Oksa   —   GKS ImielnoNd18 PA¬ 14:00 
Kolejka 13
Wierna II Małogoszcz   —   Wisła Nowy KorczynSb24 PA¬ 13:00 
Nida Oksa   —   Nida SobkówNd25 PA¬ 13:00 
Gród Wi¶lica   —   Zryw SkroniówNd25 PA¬ 13:00 
LKS Bolmin   —   Nidzica DobiesławiceNd25 PA¬ 13:00 
Zieleń Żelisławice   —   Start Słupia JędrzejowskaNd25 PA¬ 13:00 
D±b Nagłowice   —   Unia MałogoszczNd25 PA¬ 13:00