Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2021

Morawicka LF
Zagna艅ska LF
Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    艢LJS 1, 艢LJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    艢LJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz m艂odszy:
    艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik starszy:
    艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik m艂odszy:
    艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okr臋gowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    艢LJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior m艂odszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    艢LJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    艢LTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz m艂odszy:
    I 艢LTM, II 艢LTM;
    wios.: I 艢LTM, II 艢LTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

M艂odzik starszy:
    I 艢LMS, II 艢LMS;
    wios.: I 艢LMS, II 艢LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
M艂odzik m艂odszy:
    艢LMM;
    wios.: I 艢LMS, II 艢LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Klasa A, gr. II, 2020/21
Najlepsi strzelcy
35 bramekAndrzej Kusaj (30 + 5 k.) (Nida O.)
28 bramekDamian Walig贸ra (LKS Bolmin)
22 bramekKamil Lozia (21 + 1 k.) (Gr贸d)
21 bramek艁ukasz Niemstak (19 + 2 k.) (D膮b), Adrian Koprowski (18 + 3 k.) (Start), Micha艂 Piotrowski (16 + 5 k.) (Wis艂a)
17 bramekMariusz Paluch (LKS Bolmin), Kamil Woli艅ski (15 + 2 k.) (GKS Imielno)
15 bramekIgor Ogonowski (LKS Bolmin), Mateusz Piekacz (Ziele艅), Tomasz R贸偶a艅ski (Nida O.)
13 bramekCezary Nawrot (LKS Bolmin), Tomasz Pa藕dzior (Nida S.)
12 bramekBart艂omiej W贸jcik (Ziele艅)
11 bramekArtur Fira (10 + 1 k.) (Ziele艅)
10 bramekHubert Pietras (9 + 1 k.) (Nidzica)
9 bramekMicha艂 Krzemi艅ski (Wis艂a)
8 bramekDominik Jaworski (Nidzica), Patryk Klepacz (Gr贸d), Marcin Motyczy艅ski (Nida O.), Jakub Przygodzki (Nida S.), Grzegorz Tobo艂a (7 + 1 k.) (Zryw), Przemys艂aw Nowak (6 + 2 k.) (Nidzica)
7 bramekKamil Buczak (Wis艂a), Karol G膮gorowski (Wierna II), Aleksander Karpi艅ski (Nida O.), Mateusz Sygut (GKS Imielno), Pawe艂 Niedziela (6 + 1 k.) (Zryw), Wiktor Tutaj (5 + 2 k.) (Zryw), Grzegorz Su艂ek (2 + 5 k.) (Nida S.)
6 bramekPatryk Brz贸ska (Start), Patryk Gadawski (Wis艂a), Dawid Kumor (Wis艂a), Piotr K臋pi艅ski (Unia), 艁ukasz Misiewicz (Wis艂a), Tomasz Pakaszewski (Unia), Rafa艂 Witkowski (Wis艂a)
5 bramekKarol B艂aszczyk (GKS Imielno), Pawe艂 Jask贸lski (Nida O.), 艁ukasz J臋drzejczyk (Wierna II), Patryk Ko艣mider (GKS Imielno), Hubert My艣li艅ski (LKS Bolmin), Piotr Seweryn (D膮b)
4 bramkiRafa艂 Bonek (Ziele艅), Patryk Gnidzi艅ski (Start), Patryk Kasi艅ski (Nida S.), Mateusz K膮dzielski (Gr贸d), Micha艂 K艂ek (Nida O.), Fabian Malec (Start), Daniel Matuszewski (Nida O.), Jakub Mitr臋ga (GKS Imielno), Mi艂osz Nazimek (Zryw), Jakub Podsiad艂o (GKS Imielno), Przemys艂aw Pyczek (LKS Bolmin), Przemys艂aw St臋pie艅 (Unia), Jakub Swat (Gr贸d), Sylwester Zapa艂a (D膮b), Damian Grabowski (2 + 2 k.) (Unia)
3 bramkiKamil Banaszek (Zryw), Dominik Domaga艂a (Wis艂a), Dawid Dosta艂 (GKS Imielno), Przemys艂aw Gajek (Wierna II), Arkadiusz Kasprzyk (Nida S.), Wojciech Koza (GKS Imielno), Sebastian Krzemi艅ski (Nida S.), Patryk Mackiewicz (Zryw), Kamil Maj (Gr贸d), Sebastian Nowak (D膮b), Bart艂omiej Rutkowski (GKS Imielno), Mateusz Skupin (Ziele艅), Oliwer Szymkiewicz (Wierna II), Stanis艂aw Tr臋dowski (Nidzica), Szymon Wasik (D膮b), 艁ukasz Radecki (2 + 1 k.) (D膮b)
2 bramkiMarcin Borek (Start), Miko艂aj Bucki (Wis艂a), Dominik B艂aszkiewicz (GKS Imielno), Konrad Chrab膮szcz (Wierna II), Pawe艂 Foremnik (Unia), Mateusz Frejowski (D膮b), Grzegorz Go艂ucki (Nida O.), Mateusz Jakubczyk (LKS Bolmin), Filip Jasi艅ski (Gr贸d), Jaros艂aw J贸zefowski (Ziele艅), Adam Kaczor (Nida S.), Marcin Kilian (Zryw), Kamil Kolanowski (Wis艂a), Krystian Kosiniak (Unia), Micha艂 Kowalski (Zryw), 艁ukasz Kucharski (Gr贸d), Micha艂 Maciejczyk (Nida O.), Bart艂omiej Mi艣ta (Wierna II), Bartosz Pokrzepa (Nida S.), Eryk Pude艂ko (Nidzica), Sebastian Rusek (Zryw), Jakub Sikorski (Ziele艅), Mateusz Skuta (GKS Imielno), Wiktor Sobo艅 (Wierna II), Maksymilian Strzelecki (Gr贸d), Grzegorz Tomczyk (Nidzica), Dawid Wnuk (LKS Bolmin), Dawid Zasada (Start), Dariusz Zawadzki (Nidzica), Pawe艂 艁uszcz (Wis艂a), Marcin 艢cis艂owski (Nida O.), Dawid Karasek (1 + 1 k.) (GKS Imielno), Hubert Sielecki (1 + 1 k.) (Wierna II)
1 bramka艁ukasz Bali艅ski (GKS Imielno), Krystian Bo偶kiewicz (D膮b), Rafa艂 Brzezi艅ski (Start), Bart艂omiej B臋benek (Nida S.), Szymon B艂aszczyk (LKS Bolmin), Piotr Chowaniec (Wierna II), Kamil Chr贸st (Unia), Robert Ciekalski (Zryw), Zbigniew Cieplewicz (Start), Pawe艂 D膮bek (GKS Imielno), Artur Grad (GKS Imielno), Adam Idziak (Nidzica), Dominik Iwa艅ski (Nidzica), Szymon Jesionka (Nidzica), Tomasz Kami艅ski (D膮b), Micha艂 Karkocha (GKS Imielno), Dawid Kaszuba (Wis艂a), Rafa艂 Konieczny (D膮b), Sebastian Koprowski (Start), Krzysztof Krzemi艅ski (Ziele艅), 艁ukasz Ku艂aga (Nida O.), Szymon Kwapie艅 (Nida O.), Marcin Micha艂ek (Nida O.), Kamil Molus (Start), Szymon M膮cznik (Gr贸d), Daniel M艂y艅czak (Wis艂a), Bart艂omiej Niedziela (Zryw), Pawe艂 Nowaczek (LKS Bolmin), Sebastian Nowak (Nidzica), Bartosz Nowak (GKS Imielno), Mateusz Paty艅ski (Unia), Grzegorz Pa艅szczyk (LKS Bolmin), Patryk Pietrzyk (Nidzica), Mariusz Pisarski (Gr贸d), Wojciech Plebanek (Ziele艅), Albert Pude艂ko (Nidzica), Marcin Sadowski (Zryw), Andrzej Segda (Wis艂a), Mariusz Segieta (Zryw), Bartosz Skowron (Nidzica), Karol Stalmasi艅ski (Wierna II), Grzegorz Stefa艅ski (Nida O.), 艁ukasz St臋pie艅 (Unia), Przemys艂aw St臋pie艅 (Nida S.), Szymon Swat (Gr贸d), Bart艂omiej Szczepa艅czyk (Wierna II), Patryk Szczygie艂 (Wis艂a), Rados艂aw Szota (D膮b), Andrzej Tambor (D膮b), Rados艂aw Tkaczyk (D膮b), Patryk Tracz (Unia), Bart艂omiej Trybek (Wierna II), Rafa艂 Woli艅ski (Nida S.), Piotr W贸jcik (D膮b), Dawid Zaj膮c (GKS Imielno), Krystian Zasada (Zryw), Wojciech Zi贸艂kowski I (Zryw), Dominik 艁ata艣 (Unia), Micha艂 艁yczek (Nida S.), Kamil Borowski (1 k.) (Unia), Jakub Grzyb (1 k.) (Wierna II), Daniel Porzucek (1 k.) (Wierna II), Mateusz Stefa艅ski (1 k.) (Wierna II), Sylwester Wola艅ski (1 k.) (Wis艂a)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w