Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar okr.
Juniorki

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 25

· Użytkowników online: 1
glass401cy

· Ł±cznie użytkowników: 69,974
· Najnowszy użytkownik: glass401cy
Statystyki
statystyka
 Klasa B, gr. II, 2012/13
Ostatnie spotkania
Klasa B, gr. II
Polonia Białogon  2 — 1  StartNDZ11:00
D±b  2 — 2  PartyzantNDZ11:00
Nida  5 — 0  GKS KluczewskoNDZ11:00
Hetman II  3 — 0  Wierna II
Tabela rozgrywek
Klasa B, gr. II
1.   Nida Sobków 14 31 36–  8 10 1 3 7 19 27–  1 6 1 7 12   9–  7 4 3
2.   D±b Nagłowice 14 24 33–14 7 3 4 7 12 19–10 3 3 1 7 12 14–  4 4 3
3.   Polonia Białogon Kielce 14 24 26–29 8 6 7 15 13–11 5 2 7 9 13–18 3 4
4.   Hetman II Włoszczowa 14 23 33–21 6 5 3 7 19 21–  5 6 1 7 4 12–16 4 3
5.   Partyzant Wodzisław 14 21 29–25 6 3 5 7 13 17–12 4 1 2 7 8 12–13 2 2 3
6.   Start Słupia Jędrzejowska 14 19 22–34 6 1 7 7 13 12–11 4 1 2 7 6 10–23 2 5
7.   GKS Kluczewsko 14 13 23–29 3 4 7 7 4   9–15 1 1 5 7 9 14–14 2 3 2
8.   Wierna II Małogoszcz 14 4   8–50 1 1 12 7 1   4–23 1 6 7 3   4–27 1 6
  Sokół-Nordkalk Górnik II Rykoszyn 0   –    –    – 
  LKS Bolmin 0   –    –    – 
 

Najlepsi strzelcy
12 bramekPrzemysław Objosło (Partyzant), Adrian Koprowski (11 + 1 k.) (Start)
9 bramekRafał Woliński (Nida)
7 bramekPaweł Nowak (D±b), Piotr Pasteczka (Partyzant)
6 bramekWaldemar Dziopa (Nida), Michał Niemstak (D±b)
5 bramekKamil Kozieł (Polonia Białogon), Krzysztof Ostrowski (Start), Paweł Rak (Hetman II), Bartosz Przytarski (2 + 3 k.) (GKS Kluczewsko)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców
Fotogalerie
Terminarz
Kolejka 1
Hetman II Włoszczowa  5 — 1  Partyzant WodzisławNdWRZ 11:00 
Nida Sobków  7 — 0  Wierna II MałogoszczNdWRZ 13:00 
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 3  GKS KluczewskoNdWRZ 15:00 
D±b Nagłowice  4 — 1  Polonia Białogon KielceNdWRZ 16:00 
Kolejka 2
D±b Nagłowice  3 — 3  Hetman II WłoszczowaSbWRZ 16:00 
Wierna II Małogoszcz  2 — 4  Start Słupia JędrzejowskaNdWRZ 14:00 
Partyzant Wodzisław  0 — 1  Nida SobkówNdWRZ 16:00 
Kolejka 3
Hetman II Włoszczowa  2 — 1  Polonia Białogon KielceNd16 WRZ 11:00 
Nida Sobków  1 — 0  D±b NagłowiceNd16 WRZ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  2 — 0  Partyzant WodzisławNd16 WRZ 15:00 
Kolejka 4
Hetman II Włoszczowa  4 — 0  Nida SobkówSb22 WRZ 15:00 
Polonia Białogon Kielce  1 — 4  GKS KluczewskoNd23 WRZ 11:00 
D±b Nagłowice  3 — 0  Start Słupia JędrzejowskaNd23 WRZ 16:00 
Kolejka 5
GKS Kluczewsko  0 — 1  Wierna II MałogoszczNd30 WRZ 14:00 
Nida Sobków  6 — 0  Polonia Białogon KielceNd30 WRZ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  2 — 1  Hetman II WłoszczowaNd30 WRZ 15:00 
Kolejka 6
Polonia Białogon Kielce  5 — 1  Wierna II MałogoszczNdPA¬ 15:00 
Partyzant Wodzisław  3 — 2  GKS KluczewskoNdPA¬ 15:00 
Nida Sobków  6 — 1  Start Słupia JędrzejowskaNdPA¬ 15:00 
Kolejka 7
Wierna II Małogoszcz  0 — 5  Partyzant WodzisławSb13 PA¬ 13:30 
GKS Kluczewsko  1 — 0  D±b NagłowiceNd14 PA¬ 11:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 4  Polonia Białogon KielceNd14 PA¬ 15:00 
Kolejka 8
Hetman II Włoszczowa  1 — 1  GKS KluczewskoNd21 PA¬ 11:00 
D±b Nagłowice  6 — 2  Wierna II MałogoszczNd21 PA¬ 14:00 
Polonia Białogon Kielce  2 — 1  Partyzant WodzisławNd21 PA¬ 15:15 
Kolejka 9
Partyzant Wodzisław  0 — 4  D±b NagłowiceSb27 PA¬ 14:00 
Wierna II Małogoszcz  2 — 2  Hetman II WłoszczowaSbLIS 13:00 
GKS Kluczewsko  1 — 4  Nida SobkówNdLIS 11:00 
Kolejka 10
Polonia Białogon Kielce  0 — 3  D±b NagłowiceSb27 KWI 11:00 
Partyzant Wodzisław  3 — 3  Hetman II WłoszczowaSb27 KWI 17:00 
GKS Kluczewsko  2 — 3  Start Słupia JędrzejowskaNd28 KWI 11:00 
Wierna II Małogoszcz  0 — 3  Nida Sobków 
Kolejka 11
Nida Sobków  0 — 0  Partyzant WodzisławNdMAJ 11:00 
Hetman II Włoszczowa  2 — 1  D±b NagłowiceNdMAJ 11:00 
GKS Kluczewsko  1 — 2  Polonia Białogon KielceNdMAJ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 0  Wierna II Małogoszcz 
Kolejka 12
Partyzant Wodzisław  4 — 0  Start Słupia JędrzejowskaSb11 MAJ 17:00 
Polonia Białogon Kielce  2 — 1  Hetman II WłoszczowaNd12 MAJ 16:00 
D±b Nagłowice  0 — 1  Nida SobkówNd12 MAJ 16:00 
Wierna II Małogoszcz  0 — 3  GKS Kluczewsko 
Kolejka 13
GKS Kluczewsko  2 — 3  Partyzant WodzisławNd19 MAJ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 3  D±b NagłowiceNd19 MAJ 15:00 
Nida Sobków  2 — 0  Hetman II WłoszczowaNd19 MAJ 16:00 
Wierna II Małogoszcz  0 — 3  Polonia Białogon Kielce 
Kolejka 14
Polonia Białogon Kielce  1 — 0  Nida SobkówSb25 MAJ 11:00 
Partyzant Wodzisław  3 — 0  Wierna II Małogoszcz 
Hetman II Włoszczowa  4 — 1  Start Słupia JędrzejowskaNd26 MAJ 16:00 
D±b Nagłowice  1 — 1  GKS KluczewskoNd26 MAJ 17:00 
Kolejka 15
GKS Kluczewsko  2 — 2  Hetman II WłoszczowaSbCZE 17:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 0  Nida SobkówNdCZE 15:00 
Partyzant Wodzisław  4 — 2  Polonia Białogon KielceNdCZE 16:00 
Wierna II Małogoszcz  0 — 3  D±b Nagłowice 
Kolejka 16
Polonia Białogon Kielce  2 — 1  Start Słupia JędrzejowskaNdCZE 11:00 
D±b Nagłowice  2 — 2  Partyzant WodzisławNdCZE 11:00 
Nida Sobków  5 — 0  GKS KluczewskoNdCZE 11:00 
Hetman II Włoszczowa  3 — 0  Wierna II Małogoszcz