Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2015
Święt. Halowa Liga Firm
Rozgrywki
2015/2016
Puchar Polski
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga

Junior starszy:
    CLJ, ŚLJS;
    l. okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    MAKRO, ŚLJM;
    l. okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    gr.: finał, A, B, C, D.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3;
    gr.: finał, A, B.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  gr.: fin, A, B, C, D, E, F.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: finał, A, B.



2014/2015
Puchar Polski
Ekstraklasa
I liga
II liga [B]
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Klasa B, gr. IV
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga

Junior starszy:
    CLJ
, ŚLJS [B];
    l. okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    MAKRO, ŚLJM;
    l. okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    fin., A, B, C, D.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3;
    fin., A, B.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3;
    fin., A, B.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    fin., A, B, C, D.
Aktualnie online
· Gości online: 11

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 8,495
· Najnowszy użytkownik: Grzechu
Statystyki
statystyka
 Klasa B, gr. II, 2015/16
Nadchodz�ce spotkania
Klasa B, gr. II
GTS Raków   —   DekoNDZ11:00
Nida   —   Wierna IINDZ11:00
Strzelec   —   GLKS KrasocinNDZ11:00
LKS Bolmin   —   GKS KluczewskoNDZ11:00
ŁKS Łopuszno   —   LZS CzarnocinNDZ11:00
Top-Spin   —   StartNDZ11:00
Tabela rozgrywek
Klasa B, gr. II
1.   ŁKS Łopuszno 21 49 65–22 15 4 2 10 25 40–11 8 1 1 11 24 25–11 7 3 1
2.   Nida Oksa 21 46 72–28 15 1 5 10 27 41–10 9 1 11 19 31–18 6 1 4
3.   LKS Bolmin 21 45 59–25 14 3 4 10 28 41–  9 9 1 11 17 18–16 5 2 4
4.   GKS Kluczewsko 21 43 49–31 13 4 4 11 22 24–12 6 4 1 10 21 25–19 7 3
5.   Start Słupia Jędrzejowska 21 34 64–49 10 4 7 11 21 35–18 6 3 2 10 13 29–31 4 1 5
6.   Top-Spin Promnik 21 29 42–49 9 2 10 10 15 20–14 5 5 11 14 22–35 4 2 5
7.   Wierna II Małogoszcz 21 28 60–41 8 4 9 11 17 42–18 5 2 4 10 11 18–23 3 2 5
8.   GLKS Krasocin 21 25 39–54 7 4 10 11 17 29–21 5 2 4 10 8 10–33 2 2 6
9.   GTS Raków 21 23 33–78 7 2 12 10 16 20–24 5 1 4 11 7 13–54 2 1 8
10.   Deko Włoszczowa 21 16 32–60 5 1 15 11 10 21–27 3 1 7 10 6 11–33 2 8
11.   LZS Czarnocin 21 16 32–81 5 1 15 11 12 21–32 4 7 10 4 11–49 1 1 8
12.   Strzelec Chroberz 21 8 38–67 2 2 17 10 7 30–25 2 1 7 11 1   8–42 1 10
 

Najlepsi strzelcy
26 bramekAdrian Koprowski (25 + 1 k.) (Start)
25 bramekAndrzej Kusaj (23 + 2 k.) (Nida)
14 bramekŁukasz Niebudek (ŁKS Łopuszno), Kamil Cygan (12 + 2 k.) (Wierna II)
13 bramekKamil Wijas (12 + 1 k.) (ŁKS Łopuszno)
12 bramekKrzysztof Ostrowski (Start), Tomasz Różański (Nida)
11 bramekHubert Myśliński (LKS Bolmin), Konrad Wawrzycki (ŁKS Łopuszno), Karol Krzyżyk (10 + 1 k.) (Wierna II), Artur Gaweł (8 + 3 k.) (Top-Spin)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Fotogalerie
Terminarz
Kolejka 1
Top-Spin Promnik  1 — 2  GTS RakówNd23 SIE 11:00 
LKS Bolmin  2 — 2  LZS CzarnocinNd23 SIE 11:00 
Deko Włoszczowa  3 — 2  Wierna II MałogoszczNd23 SIE 11:00 
ŁKS Łopuszno  8 — 0  Start Słupia JędrzejowskaNd23 SIE 15:00 
GKS Kluczewsko  2 — 1  Strzelec ChroberzNd23 SIE 15:00 
Nida Oksa  9 — 0  GLKS KrasocinNd23 SIE 15:00 
Kolejka 2
GKS Kluczewsko  3 — 1  Nida OksaSb29 SIE 15:00 
Top-Spin Promnik  1 — 2  ŁKS ŁopusznoNd30 SIE 11:00 
GTS Raków  3 — 1  Wierna II MałogoszczNd30 SIE 11:00 
GLKS Krasocin  3 — 1  Deko WłoszczowaNd30 SIE 11:00 
Start Słupia Jędrzejowska  2 — 2  LKS BolminNd30 SIE 15:00 
LZS Czarnocin  3 — 0  Strzelec ChroberzNd30 SIE 15:00 
Kolejka 3
Deko Włoszczowa  2 — 4  GKS KluczewskoNdWRZ 11:00 
Wierna II Małogoszcz  6 — 0  GLKS KrasocinNdWRZ 15:00 
ŁKS Łopuszno  7 — 2  GTS RakówNdWRZ 15:00 
Strzelec Chroberz  1 — 3  Start Słupia JędrzejowskaNdWRZ 15:00 
Nida Oksa  8 — 1  LZS CzarnocinNdWRZ 15:00 
LKS Bolmin  4 — 1  Top-Spin PromnikNdWRZ 16:00 
Kolejka 4
GKS Kluczewsko  0 — 0  Wierna II MałogoszczSb12 WRZ 14:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 0  Nida OksaSb12 WRZ 17:00 
GTS Raków  1 — 4  GLKS KrasocinNd13 WRZ 11:00 
LZS Czarnocin  2 — 3  Deko WłoszczowaNd13 WRZ 15:00 
ŁKS Łopuszno  2 — 0  LKS BolminNd13 WRZ 15:00 
Top-Spin Promnik  4 — 0  Strzelec ChroberzNd13 WRZ 16:00 
Kolejka 5
Wierna II Małogoszcz  3 — 0  LZS CzarnocinSb19 WRZ 13:00 
Deko Włoszczowa  2 — 7  Start Słupia JędrzejowskaNd20 WRZ 11:00 
GLKS Krasocin  2 — 3  GKS KluczewskoNd20 WRZ 11:00 
LKS Bolmin  7 — 1  GTS RakówNd20 WRZ 15:00 
Strzelec Chroberz  2 — 2  ŁKS ŁopusznoNd20 WRZ 15:00 
Nida Oksa  5 — 2  Top-Spin PromnikNd20 WRZ 15:00 
Kolejka 6
GTS Raków  1 — 4  GKS KluczewskoNd27 WRZ 15:00 
LZS Czarnocin  3 — 1  GLKS KrasocinNd27 WRZ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 5  Wierna II MałogoszczNd27 WRZ 15:00 
Top-Spin Promnik  1 — 2  Deko WłoszczowaNd27 WRZ 15:00 
ŁKS Łopuszno  2 — 1  Nida OksaNd27 WRZ 15:00 
LKS Bolmin  7 — 0  Strzelec ChroberzNd27 WRZ 15:00 
Kolejka 7
Wierna II Małogoszcz13 — 2  Top-Spin PromnikSbPAŹ 13:00 
Deko Włoszczowa  0 — 2  ŁKS ŁopusznoNdPAŹ 11:00 
GLKS Krasocin  2 — 2  Start Słupia JędrzejowskaNdPAŹ 11:00 
Strzelec Chroberz  9 — 0  GTS RakówNdPAŹ 15:00 
Nida Oksa  1 — 0  LKS BolminNdPAŹ 15:00 
GKS Kluczewsko  5 — 1  LZS CzarnocinNdPAŹ 15:00 
Kolejka 8
GTS Raków  5 — 2  LZS CzarnocinNd11 PAŹ 11:00 
Top-Spin Promnik  1 — 0  GLKS KrasocinNd11 PAŹ 11:00 
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 0  GKS KluczewskoNd11 PAŹ 15:00 
ŁKS Łopuszno  1 — 1  Wierna II MałogoszczNd11 PAŹ 15:00 
Strzelec Chroberz  2 — 4  Nida OksaNd11 PAŹ 15:00 
LKS Bolmin  4 — 1  Deko WłoszczowaNd11 PAŹ 15:30 
Kolejka 9
Wierna II Małogoszcz  1 — 2  LKS BolminSb17 PAŹ 10:00 
Deko Włoszczowa  3 — 0  Strzelec ChroberzNd18 PAŹ 11:00 
GLKS Krasocin  1 — 3  ŁKS ŁopusznoNd18 PAŹ 11:00 
Nida Oksa  3 — 0  GTS RakówNd18 PAŹ 14:00 
GKS Kluczewsko  1 — 2  Top-Spin PromnikNd18 PAŹ 14:00 
LZS Czarnocin  6 — 5  Start Słupia JędrzejowskaNd18 PAŹ 14:00 
Kolejka 10
Top-Spin Promnik  2 — 0  LZS CzarnocinNd25 PAŹ 11:00 
LKS Bolmin  5 — 0  GLKS KrasocinNd25 PAŹ 13:00 
GTS Raków  1 — 3  Start Słupia JędrzejowskaNd25 PAŹ 13:00 
ŁKS Łopuszno  4 — 2  GKS KluczewskoNd25 PAŹ 13:00 
Strzelec Chroberz  2 — 3  Wierna II MałogoszczNd25 PAŹ 13:00 
Nida Oksa  1 — 0  Deko WłoszczowaNd25 PAŹ 13:00 
Kolejka 11
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 3  Top-Spin PromnikSb31 PAŹ 11:00 
Deko Włoszczowa  2 — 2  GTS RakówSb31 PAŹ 13:00 
Wierna II Małogoszcz  2 — 2  Nida OksaSb31 PAŹ 13:00 
GLKS Krasocin  5 — 1  Strzelec ChroberzSb31 PAŹ 13:00 
GKS Kluczewsko  1 — 1  LKS BolminSb31 PAŹ 13:00 
LZS Czarnocin  0 — 3  ŁKS ŁopusznoSb31 PAŹ 13:15 
Kolejka 12
Wierna II Małogoszcz  2 — 1  Deko WłoszczowaSbKWI 16:00 
GTS Raków  2 — 1  Top-Spin PromnikNdKWI 11:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 2  ŁKS ŁopusznoNdKWI 11:00 
Strzelec Chroberz  0 — 3  GKS KluczewskoNdKWI 11:00 
GLKS Krasocin  1 — 4  Nida OksaNdKWI 11:00 
LZS Czarnocin  1 — 3  LKS BolminNdKWI 15:00 
Kolejka 13
LKS Bolmin  2 — 1  Start Słupia JędrzejowskaSbKWI 16:00 
ŁKS Łopuszno  1 — 3  Top-Spin PromnikNd10 KWI 11:00 
Nida Oksa  5 — 0  GKS KluczewskoNd10 KWI 11:00 
Strzelec Chroberz  3 — 4  LZS CzarnocinCz28 KWI 17:45 
Deko Włoszczowa  0 — 1  GLKS KrasocinŚr11 MAJ 17:30 
Wierna II Małogoszcz10 — 1  GTS RakówŚr18 MAJ 18:00 
Kolejka 14
LZS Czarnocin  0 — 8  Nida OksaNd17 KWI 10:00 
Top-Spin Promnik  4 — 1  LKS BolminNd17 KWI 11:00 
GKS Kluczewsko  2 — 0  Deko WłoszczowaNd17 KWI 11:00 
GLKS Krasocin  4 — 3  Wierna II MałogoszczNd17 KWI 11:00 
GTS Raków  2 — 2  ŁKS ŁopusznoNd17 KWI 11:00 
Start Słupia Jędrzejowska  5 — 2  Strzelec ChroberzNd17 KWI 11:00 
Kolejka 15
Wierna II Małogoszcz  1 — 3  GKS KluczewskoSb23 KWI 16:00 
GLKS Krasocin  3 — 0  GTS RakówNd24 KWI 11:00 
Strzelec Chroberz  2 — 4  Top-Spin PromnikNd24 KWI 11:00 
Deko Włoszczowa  6 — 1  LZS CzarnocinNd24 KWI 11:00 
Nida Oksa  3 — 2  Start Słupia JędrzejowskaNd24 KWI 13:00 
LKS Bolmin  3 — 2  ŁKS ŁopusznoNd24 KWI 16:00 
Kolejka 16
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 2  Deko WłoszczowaNdMAJ 11:00 
GTS Raków  2 — 1  LKS BolminNdMAJ 11:00 
Top-Spin Promnik  1 — 3  Nida OksaNdMAJ 11:00 
ŁKS Łopuszno  3 — 0  Strzelec ChroberzNdMAJ 14:00 
LZS Czarnocin  1 — 2  Wierna II MałogoszczNdMAJ 15:00 
GKS Kluczewsko  2 — 2  GLKS KrasocinNdMAJ 16:00 
Kolejka 17
GLKS Krasocin  7 — 0  LZS CzarnocinNdMAJ 11:00 
Strzelec Chroberz  1 — 2  LKS BolminNdMAJ 11:15 
Deko Włoszczowa  1 — 2  Top-Spin PromnikNdMAJ 14:00 
Nida Oksa  0 — 4  ŁKS ŁopusznoNdMAJ 14:00 
GKS Kluczewsko  3 — 0  GTS RakówNdMAJ 17:00 
Wierna II Małogoszcz  2 — 3  Start Słupia JędrzejowskaPnMAJ 17:30 
Kolejka 18
Top-Spin Promnik  5 — 0  Wierna II MałogoszczNd15 MAJ 11:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 1  GLKS KrasocinNd15 MAJ 11:00 
GTS Raków  2 — 1  Strzelec ChroberzNd15 MAJ 11:00 
ŁKS Łopuszno  7 — 1  Deko WłoszczowaNd15 MAJ 14:00 
LZS Czarnocin  1 — 2  GKS KluczewskoNd15 MAJ 15:00 
LKS Bolmin  4 — 0  Nida OksaNd15 MAJ 16:00 
Kolejka 19
Wierna II Małogoszcz  0 — 2  ŁKS ŁopusznoSb21 MAJ 16:00 
LZS Czarnocin  2 — 4  GTS RakówNd22 MAJ 11:00 
GLKS Krasocin  1 — 1  Top-Spin PromnikNd22 MAJ 11:00 
GKS Kluczewsko  4 — 3  Start Słupia JędrzejowskaNd22 MAJ 11:00 
Deko Włoszczowa  1 — 3  LKS BolminNd22 MAJ 14:00 
Nida Oksa  6 — 1  Strzelec ChroberzNd22 MAJ 14:00 
Kolejka 20
Strzelec Chroberz  8 — 0  Deko WłoszczowaCz26 MAJ 14:00 
LKS Bolmin  3 — 1  Wierna II MałogoszczCz26 MAJ 14:00 
ŁKS Łopuszno  5 — 1  GLKS KrasocinCz26 MAJ 14:00 
Start Słupia Jędrzejowska  8 — 0  LZS CzarnocinCz26 MAJ 14:00 
Top-Spin Promnik  0 — 4  GKS KluczewskoCz26 MAJ 15:00 
GTS Raków  1 — 5  Nida OksaCz26 MAJ 16:00 
Kolejka 21
Wierna II Małogoszcz  2 — 2  Strzelec ChroberzSb28 MAJ 17:00 
GLKS Krasocin  0 — 3  LKS BolminNd29 MAJ 11:00 
Start Słupia Jędrzejowska  7 — 1  GTS RakówNd29 MAJ 11:00 
Deko Włoszczowa  1 — 3  Nida OksaNd29 MAJ 14:00 
LZS Czarnocin  2 — 1  Top-Spin PromnikNd29 MAJ 15:00 
GKS Kluczewsko  1 — 1  ŁKS ŁopusznoNd29 MAJ 15:00 
Kolejka 22
GTS Raków   —   Deko WłoszczowaNdCZE 11:00 
Nida Oksa   —   Wierna II MałogoszczNdCZE 11:00 
Strzelec Chroberz   —   GLKS KrasocinNdCZE 11:00 
LKS Bolmin   —   GKS KluczewskoNdCZE 11:00 
ŁKS Łopuszno   —   LZS CzarnocinNdCZE 11:00 
Top-Spin Promnik   —   Start Słupia JędrzejowskaNdCZE 11:00