Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 18

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 53,648
· Najnowszy użytkownik: bejudyzgagu535
Statystyki
statystyka
 Polanie Pierzchnica
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Pełna nazwa: Klub Sportowy Polanie Pierzchnica
Data założenia: 1978
Adres koresp.: ul. Lipowa 6
26-015 Pierzchnica
Telefon: 605 536 593
Faks: (41) 353 81 70
Historia pierwszego zespołu
2007/08
kl. okręg.
POZ: 11/14
6 – 7 – 13
2008/09
klasa A
POZ: 5/14
10 – 8 – 8
2009/10
klasa A
POZ: 4/14
13 – 6 – 7
2010/11
klasa A
POZ: 10/14
9 – 6 – 11
2011/12
klasa A
POZ: 7/14
10 – 3 – 11
2012/13
klasa A
POZ: 4/14
13 – 2 – 11
2013/14
klasa A
POZ: 3/14
16 – 4 – 6
2014/15
klasa A
POZ: 1/14
21 – 1 – 4
2015/16
kl. okręg.
POZ: 9/16
12 – 6 – 12
2016/17
kl. okręg.
POZ: 8/16
12 – 7 – 11
  Seniorzy
Terminarz:
NdMAR15:00
 
  5 — 1  Samson Samsonówsparing
Nd10 MAR11:00
 
  4 — 2  Skała Tumlinsparing
Nd17 MAR
 
  4 — 4  GKS Górnosparing
Nd24 MAR11:00
 
  4 — 2  Czarnovia Kielcesparing
Nd31 MAR15:00
 
   —   Samson Samsonówklasa A
NdKWI15:00
 
   —   Orlęta Kielceklasa A
Nd14 KWI15:00
 
   —   Polonia Białogon Kielceklasa A
Sb20 KWI12:00
 
   —   Top-Spin Promnikklasa A
  Junior starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Junior młodszy
Terminarz:
Nd12 CZE17:00
 
  2 — 1  GKS Iwaniskakl. okręg.
Sb23 MAR11:00
 
   —   Zryw Skroniówkl. okręg.
Sb30 MAR
 
   —   Gród Wiślicakl. okręg.
Sb13 KWI12:00
 
   —   Piast Stopnicakl. okręg.
      Trampkarz starszy
Terminarz:
ŚrPAŹ16:30
 
  1 — 3  Zenit Chmielnikkl. okręg.
SbPAŹ10:00
 
  1 — 1  TS 1946 Nida Pińczówkl. okręg.
Śr10 PAŹ16:30
 
  4 — 2  MGTS Działoszycekl. okręg.
Sb27 PAŹ10:00
 
  4 — 0  Gród Wiślicakl. okręg.
      Trampkarz młodszy
Terminarz:
Sb10 CZE11:00
 
  1 — 1  Spartakus Aureus Daleszycekl. okręg.
Sb23 MAR12:00
 
  7 — 3  Moravia Morawicakl. okręg.
Sb30 MAR
 
   —   KKP Korona II Kielcekl. okręg.
SbKWI13:00
 
   —   Football Academy Jędrzejówkl. okręg.
      Młodzik starszy
Terminarz:
Sb20 PAŹ10:00
 
11 — 1  Football Academy Chmielnikkl. okręg.
Sb27 PAŹ12:00
 
  3 — 0  Wisła Nowy Korczynkl. okręg.
SbLIS11:00
 
  3 — 2  Arka Kluczewskobaraż
Sb10 LIS11:00
 
  3 — 1  Arka Kluczewskobaraż
      Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
Kadra junior młodszy 2020 (wiosna)
pozostali
D. Bednarski (15)G. Bielecki (15)
B. Chmielewski (14)W. Harabin (14)
D. Karwat (15)K. Kogut (14)
M. Kogut (14)Ł. Kozub (14)
B. Lipa (14)B. Litwin (14)
B. Majewski (14)A. Markiewicz (14)
A. Moskwa (15)J. Musiał (14)
M. Pasternak (16)P. Pasternak (16)
K. Wrona (16)A. Zychowicz (16)
Kadra trampkarz młodszy 2020 (wiosna)
B. Bandura (12)K. Bodzioch (13)
M. Harabin (11)D. Kamiński (13)
R. Karwat (12)J. Kuzia (12)
K. Kwaśniewski (13)M. Kwaśniewski (12)
A. Litwin (12)M. Misztal (13)
K. Moskwa (11)M. Niedziela (11)
M. Niedziela (11)A. Pasternak (11)
D. Pasternak (13)J. Pasternak (13)
P. Pasternak (13)R. Rajca (13)
M. Stępień (14)H. Tkacz (13)