Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2016/2017
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Makroregion jun.

Junior starszy:
    CLJ, ŚLJS;
    l. okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    MAKRO, ŚLJM (wsn);
    okr.: 1, 2, 3 (wsn), 4.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
    gr.: A, B, C, D, E, F, G.
Młodzik starszy:
    gr.: fin., A, B.
    gr.: 1, 2, 4.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B, C.

Aktualnie online
· Gości online: 42

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 13,848
· Najnowszy użytkownik: Darcoaq7k
Statystyki
statystyka
 Klasa okręgowa, 2015/16
Ostatnie spotkania
Klasa okręgowa
Gród  3 — 0  PiastSOB15:00
Koprzywianka Arka  2 — 5  ZieleńSOB17:00
Orlicz  2 — 0  OrlętaSOB17:00
Star  3 — 1  MoraviaSOB17:00
GKS Nowiny  3 — 1  SpartaSOB17:00
Wisła  4 — 4  WicherSOB17:00
Polanie  4 — 0  StalSOB17:00
Zenit  2 — 0  GranatSOB17:00
Tabela rozgrywek
Klasa okręgowa
1.   Moravia Morawica 30 73 84–19 23 4 3 15 38 55–11 12 2 1 15 35 29–  8 11 2 2
2.   GKS Nowiny 30 70 76–24 22 4 4 15 35 41–11 11 2 2 15 35 35–13 11 2 2
3.   Star Starachowice 30 57 61–39 19 11 15 36 34–12 12 3 15 21 27–27 7 8
4.   Granat Skarżysko-Kamienna 30 51 61–26 15 6 9 15 31 38–10 10 1 4 15 20 23–16 5 5 5
5.   Stal Kunów 30 49 47–41 14 7 9 15 28 26–15 8 4 3 15 21 21–26 6 3 6
6.   Piast Stopnica 30 48 51–43 15 3 12 15 28 32–17 9 1 5 15 20 19–26 6 2 7
7.   Gród Ćmińsk 30 47 53–33 14 5 11 15 28 29–11 8 4 3 15 19 24–22 6 1 8
8.   Sparta Dwikozy 30 43 56–56 13 4 13 15 19 24–23 5 4 6 15 24 32–33 8 7
9.   Polanie Pierzchnica 30 42 64–55 12 6 12 15 20 33–27 6 2 7 15 22 31–28 6 4 5
10.   Orlicz Suchedniów 30 41 45–52 13 2 15 15 23 28–25 7 2 6 15 18 17–27 6 9
11.   Zenit Chmielnik 30 38 40–43 11 5 14 15 25 23–14 7 4 4 15 13 17–29 4 1 10
12.   Wicher Miedziana Góra 30 37 46–51 10 7 13 15 19 20–27 6 1 8 15 18 26–24 4 6 5
13.   Wisła Nowy Korczyn 30 36 64–79 11 3 16 15 25 43–38 8 1 6 15 11 21–41 3 2 10
14.   Orlęta Kielce 30 25 38–73 8 1 21 15 18 25–30 6 9 15 7 13–43 2 1 12
15.   Koprzywianka Arka Koprzywnica 30 17 22–115 5 2 23 15 10 14–53 3 1 11 15 7   8–62 2 1 12
16.   Zieleń Żelisławice 30 13 28–87 2 7 21 15 7 14–33 1 4 10 15 6 14–54 1 3 11

Najlepsi strzelcy
27 bramekMariusz Fabjański (22 + 5 k.) (Star)
22 bramekJakub Majewski (Polanie), Dominik Szewczyk (GKS Nowiny), Michał Piotrowski (14 + 8 k.) (Wisła)
15 bramekMirosław Słoń (Orlicz)
14 bramekArtur Kuliński (Gród)
13 bramekTomasz Kołodziejczyk (10 + 3 k.) (Orlęta)
11 bramekMarcin Wojtasiński (10 + 1 k.) (Wicher), Łukasz Zawadzki (9 + 2 k.) (Moravia), Wojciech Młynarczyk (8 + 3 k.) (Moravia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Fotogalerie
Terminarz
Kolejka 1
Wisła Nowy Korczyn  2 — 3  Stal KunówSb15 SIE 17:00 
GKS Nowiny  3 — 1  Wicher Miedziana GóraSb15 SIE 17:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 2  Orlęta KielceNd16 SIE 13:00 
Zenit Chmielnik  4 — 0  Koprzywianka KoprzywnicaNd16 SIE 17:00 
Polanie Pierzchnica  1 — 4  Granat Skarżysko-KamiennaNd16 SIE 17:00 
Gród Ćmińsk  6 — 0  Sparta DwikozyNd16 SIE 17:00 
Star Starachowice  1 — 0  Piast StopnicaNd16 SIE 17:00 
Orlicz Suchedniów   0 — 6  Moravia MorawicaNd16 SIE 17:00 
Kolejka 2
Piast Stopnica  2 — 0  Orlicz Suchedniów Sb22 SIE 17:00 
Koprzywianka Koprzywnica  2 — 0  Orlęta KielceNd23 SIE 17:00 
Moravia Morawica  5 — 2  Zieleń ŻelisławiceNd23 SIE 17:00 
Sparta Dwikozy  3 — 4  Star StarachowiceNd23 SIE 17:00 
Wicher Miedziana Góra  0 — 4  Gród ĆmińskNd23 SIE 17:00 
Stal Kunów  0 — 0  GKS NowinyNd23 SIE 17:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  3 — 0  Wisła Nowy KorczynNd23 SIE 17:00 
Zenit Chmielnik  2 — 2  Polanie PierzchnicaNd23 SIE 17:00 
Kolejka 3
GKS Nowiny  0 — 0  Granat Skarżysko-KamiennaPt28 SIE 17:30 
Wisła Nowy Korczyn  3 — 0  Zenit ChmielnikSb29 SIE 17:00 
Gród Ćmińsk  1 — 1  Stal KunówNd30 SIE 17:00 
Star Starachowice  2 — 1  Wicher Miedziana GóraNd30 SIE 17:00 
Orlicz Suchedniów   0 — 1  Sparta DwikozyNd30 SIE 17:00 
Zieleń Żelisławice  0 — 1  Piast StopnicaNd30 SIE 17:00 
Orlęta Kielce  0 — 2  Moravia MorawicaNd30 SIE 17:00 
Polanie Pierzchnica  2 — 0  Koprzywianka KoprzywnicaŚrPAŹ 16:00 
Kolejka 4
Piast Stopnica  4 — 0  Orlęta KielceSbWRZ 12:00 
Koprzywianka Koprzywnica  0 — 3  Moravia MorawicaNdWRZ 16:00 
Sparta Dwikozy  1 — 1  Zieleń ŻelisławiceNdWRZ 16:00 
Wicher Miedziana Góra  0 — 1  Orlicz Suchedniów NdWRZ 16:00 
Stal Kunów  0 — 2  Star StarachowiceNdWRZ 16:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  4 — 0  Gród ĆmińskNdWRZ 16:00 
Zenit Chmielnik  1 — 1  GKS NowinyNdWRZ 16:00 
Polanie Pierzchnica  1 — 1  Wisła Nowy KorczynNdWRZ 16:00 
Kolejka 5
Star Starachowice  1 — 2  Granat Skarżysko-KamiennaSb12 WRZ 15:00 
Orlicz Suchedniów   0 — 2  Stal KunówSb12 WRZ 16:00 
Wisła Nowy Korczyn  2 — 3  Koprzywianka KoprzywnicaNd13 WRZ 16:00 
Gród Ćmińsk  2 — 0  Zenit ChmielnikNd13 WRZ 16:00 
Zieleń Żelisławice  1 — 1  Wicher Miedziana GóraNd13 WRZ 16:00 
Orlęta Kielce  2 — 0  Sparta DwikozyNd13 WRZ 16:00 
Moravia Morawica  6 — 1  Piast StopnicaNd13 WRZ 16:00 
GKS Nowiny  2 — 2  Polanie PierzchnicaNd13 WRZ 16:00 
Kolejka 6
Koprzywianka Koprzywnica  1 — 1  Piast StopnicaNd20 WRZ 16:00 
Sparta Dwikozy  1 — 1  Moravia MorawicaNd20 WRZ 16:00 
Wicher Miedziana Góra  2 — 3  Orlęta KielceNd20 WRZ 16:00 
Stal Kunów  0 — 0  Zieleń ŻelisławiceNd20 WRZ 16:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  2 — 0  Orlicz Suchedniów Nd20 WRZ 16:00 
Zenit Chmielnik  2 — 0  Star StarachowiceNd20 WRZ 16:00 
Polanie Pierzchnica  1 — 3  Gród ĆmińskNd20 WRZ 16:00 
Wisła Nowy Korczyn  3 — 2  GKS NowinyNd20 WRZ 16:00 
Kolejka 7
Star Starachowice  3 — 0  Polanie PierzchnicaSb26 WRZ 15:00 
GKS Nowiny  2 — 0  Koprzywianka KoprzywnicaSb26 WRZ 15:00 
Piast Stopnica  6 — 2  Sparta DwikozySb26 WRZ 15:15 
Gród Ćmińsk  4 — 0  Wisła Nowy KorczynNd27 WRZ 15:00 
Orlicz Suchedniów   3 — 0  Zenit ChmielnikNd27 WRZ 15:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 0  Granat Skarżysko-KamiennaNd27 WRZ 15:00 
Orlęta Kielce  2 — 3  Stal KunówNd27 WRZ 15:00 
Moravia Morawica  5 — 1  Wicher Miedziana GóraNd27 WRZ 15:00 
Kolejka 8
GKS Nowiny  2 — 1  Gród ĆmińskSbPAŹ 15:00 
Koprzywianka Koprzywnica  3 — 2  Sparta DwikozyNdPAŹ 15:00 
Wicher Miedziana Góra  0 — 1  Piast StopnicaNdPAŹ 15:00 
Stal Kunów  2 — 1  Moravia MorawicaNdPAŹ 15:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  5 — 0  Orlęta KielceNdPAŹ 15:00 
Zenit Chmielnik  2 — 1  Zieleń ŻelisławiceNdPAŹ 15:00 
Polanie Pierzchnica  3 — 1  Orlicz Suchedniów NdPAŹ 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  4 — 3  Star StarachowiceNdPAŹ 15:00 
Kolejka 9
Star Starachowice  0 — 1  GKS NowinySb10 PAŹ 15:00 
Moravia Morawica  2 — 0  Granat Skarżysko-KamiennaSb10 PAŹ 15:00 
Piast Stopnica  2 — 3  Stal KunówSb10 PAŹ 15:00 
Gród Ćmińsk  0 — 0  Koprzywianka KoprzywnicaNd11 PAŹ 15:00 
Orlicz Suchedniów   2 — 0  Wisła Nowy KorczynNd11 PAŹ 15:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 4  Polanie PierzchnicaNd11 PAŹ 15:00 
Orlęta Kielce  5 — 1  Zenit ChmielnikNd11 PAŹ 15:00 
Sparta Dwikozy  1 — 1  Wicher Miedziana GóraNd11 PAŹ 15:00 
Kolejka 10
GKS Nowiny  0 — 2  Orlicz Suchedniów Sb17 PAŹ 14:00 
Wisła Nowy Korczyn  6 — 3  Zieleń ŻelisławiceSb17 PAŹ 15:30 
Koprzywianka Koprzywnica  0 — 4  Wicher Miedziana GóraNd18 PAŹ 14:00 
Stal Kunów  4 — 1  Sparta DwikozyNd18 PAŹ 14:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  3 — 2  Piast StopnicaNd18 PAŹ 14:00 
Zenit Chmielnik  0 — 1  Moravia MorawicaNd18 PAŹ 14:00 
Polanie Pierzchnica  5 — 3  Orlęta KielceNd18 PAŹ 14:00 
Gród Ćmińsk  2 — 0  Star StarachowiceSb21 LIS 11:00 
Kolejka 11
Star Starachowice  7 — 0  Koprzywianka KoprzywnicaSb24 PAŹ 13:00 
Piast Stopnica  2 — 0  Zenit ChmielnikSb24 PAŹ 13:00 
Orlicz Suchedniów   3 — 0  Gród ĆmińskSb24 PAŹ 14:00 
Zieleń Żelisławice  1 — 3  GKS NowinyNd25 PAŹ 13:00 
Orlęta Kielce  3 — 4  Wisła Nowy KorczynNd25 PAŹ 13:00 
Moravia Morawica  0 — 0  Polanie PierzchnicaNd25 PAŹ 13:00 
Sparta Dwikozy  1 — 1  Granat Skarżysko-KamiennaNd25 PAŹ 13:00 
Wicher Miedziana Góra  1 — 0  Stal KunówNd25 PAŹ 13:00 
Kolejka 12
Koprzywianka Koprzywnica  4 — 1  Stal KunówSb31 PAŹ 13:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  2 — 0  Wicher Miedziana GóraSb31 PAŹ 13:00 
Zenit Chmielnik  0 — 1  Sparta DwikozySb31 PAŹ 13:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 1  Piast StopnicaSb31 PAŹ 13:00 
Wisła Nowy Korczyn  1 — 2  Moravia MorawicaSb31 PAŹ 13:00 
Star Starachowice  2 — 1  Orlicz Suchedniów Sb31 PAŹ 13:00 
GKS Nowiny  2 — 1  Orlęta KielceSb31 PAŹ 14:00 
Gród Ćmińsk  4 — 1  Zieleń ŻelisławiceSb31 PAŹ 14:00 
Kolejka 13
Piast Stopnica  3 — 0  Wisła Nowy KorczynSbLIS 13:00 
Orlicz Suchedniów   4 — 0  Koprzywianka KoprzywnicaNdLIS 13:00 
Zieleń Żelisławice  1 — 5  Star StarachowiceNdLIS 13:00 
Orlęta Kielce  0 — 2  Gród ĆmińskNdLIS 13:00 
Moravia Morawica  3 — 1  GKS NowinyNdLIS 13:00 
Sparta Dwikozy  1 — 2  Polanie PierzchnicaNdLIS 13:00 
Wicher Miedziana Góra  2 — 1  Zenit ChmielnikNdLIS 13:00 
Stal Kunów  1 — 1  Granat Skarżysko-KamiennaNdLIS 13:00 
Kolejka 14
Zenit Chmielnik  1 — 1  Stal KunówŚr11 LIS 11:00 
Koprzywianka Koprzywnica  1 — 5  Granat Skarżysko-KamiennaŚr11 LIS 12:00 
Polanie Pierzchnica  2 — 4  Wicher Miedziana GóraŚr11 LIS 12:00 
Wisła Nowy Korczyn  1 — 8  Sparta DwikozyŚr11 LIS 12:00 
GKS Nowiny  4 — 1  Piast StopnicaŚr11 LIS 12:00 
Gród Ćmińsk  0 — 1  Moravia MorawicaŚr11 LIS 12:00 
Star Starachowice  2 — 0  Orlęta KielceŚr11 LIS 12:00 
Orlicz Suchedniów   4 — 0  Zieleń ŻelisławiceŚr11 LIS 12:00 
Kolejka 15
Sparta Dwikozy  0 — 3  GKS NowinySb14 LIS 11:00 
Moravia Morawica  4 — 0  Star StarachowiceSb14 LIS 13:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 3  Koprzywianka KoprzywnicaNd15 LIS 12:00 
Orlęta Kielce  4 — 1  Orlicz Suchedniów Nd15 LIS 12:00 
Piast Stopnica  3 — 0  Gród ĆmińskNd15 LIS 12:00 
Wicher Miedziana Góra  4 — 3  Wisła Nowy KorczynNd15 LIS 12:00 
Stal Kunów  3 — 1  Polanie PierzchnicaNd15 LIS 12:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  2 — 1  Zenit ChmielnikNd15 LIS 12:00 
Kolejka 16
Piast Stopnica  2 — 5  Star StarachowiceSb19 MAR 15:00 
Koprzywianka Arka Koprzywnica  0 — 3  Zenit ChmielnikNd20 MAR 15:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  1 — 1  Polanie PierzchnicaNd20 MAR 15:00 
Stal Kunów  2 — 2  Wisła Nowy KorczynNd20 MAR 15:00 
Sparta Dwikozy  1 — 3  Gród ĆmińskNd20 MAR 15:00 
Moravia Morawica  1 — 2  Orlicz Suchedniów Nd20 MAR 15:00 
Orlęta Kielce  3 — 0  Zieleń ŻelisławiceNd20 MAR 15:00 
Wicher Miedziana Góra  2 — 6  GKS NowinyNd20 MAR 15:00 
Kolejka 17
Orlicz Suchedniów   2 — 2  Piast StopnicaSb26 MAR 13:00 
Gród Ćmińsk  1 — 1  Wicher Miedziana GóraSb26 MAR 13:25 
Orlęta Kielce  3 — 1  Koprzywianka Arka KoprzywnicaSb26 MAR 15:00 
Zieleń Żelisławice  1 — 4  Moravia MorawicaSb26 MAR 15:00 
Star Starachowice  2 — 3  Sparta DwikozySb26 MAR 15:00 
GKS Nowiny  3 — 1  Stal KunówSb26 MAR 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  3 — 1  Granat Skarżysko-KamiennaSb26 MAR 15:00 
Polanie Pierzchnica  1 — 2  Zenit ChmielnikSb26 MAR 15:00 
Kolejka 18
Piast Stopnica  4 — 0  Zieleń ŻelisławiceSbKWI 11:00 
Wicher Miedziana Góra  1 — 0  Star StarachowiceNdKWI 15:00 
Koprzywianka Arka Koprzywnica  1 — 7  Polanie PierzchnicaNdKWI 16:00 
Zenit Chmielnik  4 — 0  Wisła Nowy KorczynNdKWI 16:00 
Stal Kunów  2 — 0  Gród ĆmińskNdKWI 16:00 
Sparta Dwikozy  3 — 1  Orlicz Suchedniów NdKWI 16:00 
Moravia Morawica  5 — 0  Orlęta KielceNdKWI 16:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  0 — 2  GKS NowinyNdKWI 16:00 
Kolejka 19
Star Starachowice  2 — 0  Stal KunówSbKWI 16:00 
GKS Nowiny  1 — 0  Zenit ChmielnikSbKWI 16:00 
Moravia Morawica10 — 0  Koprzywianka Arka KoprzywnicaNd10 KWI 16:00 
Zieleń Żelisławice  0 — 3  Sparta DwikozyNd10 KWI 16:00 
Orlicz Suchedniów   0 — 4  Wicher Miedziana GóraNd10 KWI 16:00 
Gród Ćmińsk  0 — 0  Granat Skarżysko-KamiennaNd10 KWI 16:00 
Wisła Nowy Korczyn  1 — 3  Polanie PierzchnicaNd10 KWI 16:00 
Orlęta Kielce  0 — 4  Piast StopnicaNd10 KWI 16:00 
Kolejka 20
Piast Stopnica  0 — 3  Moravia MorawicaSb16 KWI 16:00 
Koprzywianka Arka Koprzywnica  0 — 7  Wisła Nowy KorczynNd17 KWI 16:00 
Zenit Chmielnik  0 — 3  Gród ĆmińskNd17 KWI 16:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  1 — 0  Star StarachowiceNd17 KWI 16:00 
Stal Kunów  2 — 0  Orlicz Suchedniów Nd17 KWI 16:00 
Wicher Miedziana Góra  1 — 1  Zieleń ŻelisławiceNd17 KWI 16:00 
Sparta Dwikozy  1 — 2  Orlęta KielceNd17 KWI 16:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 1  GKS NowinyNd17 KWI 16:00 
Kolejka 21
Piast Stopnica  1 — 0  Koprzywianka Arka KoprzywnicaSb23 KWI 16:00 
Star Starachowice  3 — 2  Zenit ChmielnikSb23 KWI 16:00 
Gród Ćmińsk  0 — 4  Polanie PierzchnicaSb23 KWI 16:00 
GKS Nowiny  6 — 0  Wisła Nowy KorczynSb23 KWI 16:00 
Moravia Morawica  4 — 2  Sparta DwikozyNd24 KWI 16:00 
Orlęta Kielce  0 — 2  Wicher Miedziana GóraNd24 KWI 16:00 
Zieleń Żelisławice  0 — 2  Stal KunówNd24 KWI 16:00 
Orlicz Suchedniów   0 — 0  Granat Skarżysko-KamiennaNd24 KWI 16:00 
Kolejka 22
Wicher Miedziana Góra  0 — 2  Moravia MorawicaPt29 KWI 17:30 
Wisła Nowy Korczyn  2 — 1  Gród ĆmińskSb30 KWI 17:00 
Polanie Pierzchnica  4 — 1  Star StarachowiceSb30 KWI 17:00 
Zenit Chmielnik  1 — 3  Orlicz Suchedniów Sb30 KWI 17:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  4 — 0  Zieleń ŻelisławiceSb30 KWI 17:00 
Stal Kunów  1 — 0  Orlęta KielceSb30 KWI 17:00 
Koprzywianka Arka Koprzywnica  0 — 4  GKS NowinySb30 KWI 17:00 
Sparta Dwikozy  1 — 0  Piast StopnicaSb30 KWI 17:00 
Kolejka 23
Sparta Dwikozy  6 — 1  Koprzywianka Arka KoprzywnicaWtMAJ 17:00 
Piast Stopnica  0 — 0  Wicher Miedziana GóraWtMAJ 17:00 
Moravia Morawica  1 — 1  Stal KunówWtMAJ 17:00 
Orlęta Kielce  0 — 5  Granat Skarżysko-KamiennaWtMAJ 17:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 2  Zenit ChmielnikWtMAJ 17:00 
Orlicz Suchedniów   6 — 2  Polanie PierzchnicaWtMAJ 17:00 
Star Starachowice  3 — 1  Wisła Nowy KorczynWtMAJ 17:00 
Gród Ćmińsk  0 — 2  GKS NowinyWtMAJ 17:00 
Kolejka 24
Koprzywianka Arka Koprzywnica  0 — 7  Gród ĆmińskSbMAJ 17:00 
GKS Nowiny  3 — 0  Star StarachowiceSbMAJ 17:00 
Wicher Miedziana Góra  0 — 1  Sparta DwikozySbMAJ 17:00 
Wisła Nowy Korczyn  3 — 1  Orlicz Suchedniów NdMAJ 17:00 
Polanie Pierzchnica  7 — 0  Zieleń ŻelisławiceNdMAJ 17:00 
Zenit Chmielnik  2 — 1  Orlęta KielceNdMAJ 17:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  0 — 1  Moravia MorawicaNdMAJ 17:00 
Stal Kunów  1 — 2  Piast StopnicaNdMAJ 17:00 
Kolejka 25
Sparta Dwikozy  3 — 1  Stal KunówSb14 MAJ 11:00 
Star Starachowice  2 — 0  Gród ĆmińskSb14 MAJ 17:00 
Piast Stopnica  2 — 1  Granat Skarżysko-KamiennaNd15 MAJ 15:00 
Wicher Miedziana Góra  4 — 0  Koprzywianka Arka KoprzywnicaNd15 MAJ 17:00 
Moravia Morawica  2 — 0  Zenit ChmielnikNd15 MAJ 17:00 
Orlęta Kielce  3 — 1  Polanie PierzchnicaNd15 MAJ 17:00 
Zieleń Żelisławice  0 — 2  Wisła Nowy KorczynNd15 MAJ 17:00 
Orlicz Suchedniów   2 — 4  GKS NowinyNd15 MAJ 17:00 
Kolejka 26
Stal Kunów  3 — 2  Wicher Miedziana GóraSb21 MAJ 11:00 
GKS Nowiny10 — 0  Zieleń ŻelisławiceSb21 MAJ 17:00 
Koprzywianka Arka Koprzywnica  0 — 2  Star StarachowiceNd22 MAJ 17:00 
Gród Ćmińsk  4 — 1  Orlicz Suchedniów Nd22 MAJ 17:00 
Wisła Nowy Korczyn  6 — 1  Orlęta KielceNd22 MAJ 17:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 0  Moravia MorawicaNd22 MAJ 17:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  0 — 1  Sparta DwikozyNd22 MAJ 17:00 
Zenit Chmielnik  2 — 0  Piast StopnicaNd22 MAJ 17:00 
Kolejka 27
Stal Kunów  4 — 0  Koprzywianka Arka KoprzywnicaCz26 MAJ 17:00 
Wicher Miedziana Góra  0 — 3  Granat Skarżysko-KamiennaCz26 MAJ 17:00 
Sparta Dwikozy  0 — 2  Zenit ChmielnikCz26 MAJ 17:00 
Piast Stopnica  0 — 1  Polanie PierzchnicaCz26 MAJ 17:00 
Moravia Morawica  5 — 1  Wisła Nowy KorczynCz26 MAJ 17:00 
Orlęta Kielce  0 — 3  GKS NowinyCz26 MAJ 17:00 
Zieleń Żelisławice  0 — 0  Gród ĆmińskCz26 MAJ 17:00 
Orlicz Suchedniów   0 — 4  Star StarachowiceCz26 MAJ 17:00 
Kolejka 28
Koprzywianka Arka Koprzywnica  0 — 2  Orlicz Suchedniów Nd29 MAJ 17:00 
Star Starachowice  1 — 0  Zieleń ŻelisławiceNd29 MAJ 17:00 
Gród Ćmińsk  2 — 0  Orlęta KielceNd29 MAJ 17:00 
GKS Nowiny  0 — 1  Moravia MorawicaNd29 MAJ 17:00 
Polanie Pierzchnica  2 — 6  Sparta DwikozyNd29 MAJ 17:00 
Zenit Chmielnik  0 — 0  Wicher Miedziana GóraNd29 MAJ 17:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  0 — 2  Stal KunówNd29 MAJ 17:00 
Wisła Nowy Korczyn  2 — 3  Piast StopnicaNd29 MAJ 17:00 
Kolejka 29
Stal Kunów  1 — 3  Zenit ChmielnikSbCZE 15:00 
Piast Stopnica  1 — 2  GKS NowinySbCZE 17:00 
Granat Skarżysko-Kamienna11 — 0  Koprzywianka Arka KoprzywnicaNdCZE 17:00 
Wicher Miedziana Góra  3 — 1  Polanie PierzchnicaNdCZE 17:00 
Sparta Dwikozy  1 — 0  Wisła Nowy KorczynNdCZE 17:00 
Moravia Morawica  2 — 0  Gród ĆmińskNdCZE 17:00 
Orlęta Kielce  0 — 1  Star StarachowiceNdCZE 17:00 
Zieleń Żelisławice  0 — 1  Orlicz Suchedniów NdCZE 17:00 
Kolejka 30
Gród Ćmińsk  3 — 0  Piast StopnicaSb11 CZE 15:00 
Koprzywianka Arka Koprzywnica  2 — 5  Zieleń ŻelisławiceSb11 CZE 17:00 
Orlicz Suchedniów   2 — 0  Orlęta KielceSb11 CZE 17:00 
Star Starachowice  3 — 1  Moravia MorawicaSb11 CZE 17:00 
GKS Nowiny  3 — 1  Sparta DwikozySb11 CZE 17:00 
Wisła Nowy Korczyn  4 — 4  Wicher Miedziana GóraSb11 CZE 17:00 
Polanie Pierzchnica  4 — 0  Stal KunówSb11 CZE 17:00 
Zenit Chmielnik  2 — 0  Granat Skarżysko-KamiennaSb11 CZE 17:00