Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS.
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ¦LJM.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS.
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM; okr.: 1, 2.
Młodzik starszy:
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety
II liga
III liga

2016/2017
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga (bar.)
Klasa okręgowa (bar.)
Klasa A, gr. I (bar.)
Klasa A, gr. II (bar.)
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Makroregion jun.

Junior starszy:
    CLJ, ¦LJS (bar.), MP;
    l. okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    MAKRO, MP; ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
    gr.: A, B, C, D, E, F, G.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B, C.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 22

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 27,830
· Najnowszy użytkownik: Petenuq
Statystyki
statystyka
 Klasa okręgowa, 2016/17
Ostatnie spotkania
Klasa okręgowa
GKS Rudki  4 — 2  StalCZW17:00
Gród W.  0 — 6  GranatCZW17:00
Kamienna  5 — 0  Gród Ć.CZW17:00
Sparta  0 — 3  PolanieCZW17:00
Lechia  2 — 6  GKS NowinyCZW17:00
Wicher  1 — 4  KlimontowiankaCZW17:00
Zenit  2 — 2  StarCZW17:00
Orlicz  5 — 1  PiastCZW17:00
Tabela rozgrywek
Klasa okręgowa
1.   Kamienna Brody 30 70 74–23 22 4 4 15 35 45–12 11 2 2 15 35 29–11 11 2 2
2.   GKS Nowiny 30 68 72–20 20 8 2 15 37 42–  8 11 4 15 31 30–12 9 4 2
3.   Granat Skarżysko-Kamienna 30 67 60–21 20 7 3 15 41 32–  7 13 2 15 26 28–14 7 5 3
4.   Klimontowianka Klimontów 30 55 80–38 16 7 7 15 31 43–17 10 1 4 15 24 37–21 6 6 3
5.   Zenit Chmielnik 30 52 58–36 14 10 6 15 27 31–20 8 3 4 15 25 27–16 6 7 2
6.   Sparta Dwikozy 30 50 53–39 14 8 8 15 29 29–18 8 5 2 15 21 24–21 6 3 6
7.   Star Starachowice 30 49 56–39 13 10 7 15 20 23–19 5 5 5 15 29 33–20 8 5 2
8.   Polanie Pierzchnica 30 43 60–64 12 7 11 15 26 33–34 8 2 5 15 17 27–30 4 5 6
9.   GKS Rudki 30 41 44–44 11 8 11 15 23 23–17 6 5 4 15 18 21–27 5 3 7
10.   Orlicz Suchedniów 30 39 56–49 12 3 15 15 24 39–21 7 3 5 15 15 17–28 5 10
11.   Stal Kunów 30 38 54–51 12 2 16 15 18 17–16 6 9 15 20 37–35 6 2 7
12.   Gród Ćmińsk 30 24 34–53 5 9 16 15 12 17–27 2 6 7 15 12 17–26 3 3 9
13.   Lechia Strawczyn 30 24 51–91 6 6 18 15 13 28–46 3 4 8 15 11 23–45 3 2 10
14.   Piast Stopnica 30 22 29–68 5 7 18 15 11 16–29 2 5 8 15 11 13–39 3 2 10
15.   Gród Wi¶lica 30 18 27–84 4 6 20 15 15 18–40 4 3 8 15 3   9–44 3 12
16.   Wicher Miedziana Góra 30 8 18–106 2 2 26 15 5 12–47 1 2 12 15 3   6–59 1 14
 

Najlepsi strzelcy
37 bramekJacek Rożek (33 + 4 k.) (Klimontowianka)
26 bramekTomasz Staszewski (21 + 5 k.) (Orlicz)
19 bramekJakub Majewski (18 + 1 k.) (Polanie), Dominik Szewczyk (18 + 1 k.) (GKS Nowiny)
16 bramekJakub Olearczyk (GKS Nowiny), Marcin Dynarek (14 + 2 k.) (Stal)
15 bramekArtur Kuliński (Granat), Marcin Piotrowski (Zenit), Kacper Wiecha (GKS Rudki), Mariusz Fabjański (8 + 7 k.) (Star)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Zenit Chmielnik  5 — 2  Piast StopnicaSb13 SIE 11:00 
Sparta Dwikozy  0 — 0  GKS NowinySb13 SIE 11:00 
Gród Wi¶lica  1 — 1  Gród ĆmińskSb13 SIE 11:00 
Orlicz Suchedniów   0 — 0  GKS RudkiSb13 SIE 12:00 
Kamienna Brody  2 — 2  Polanie PierzchnicaSb13 SIE 17:00 
Star Starachowice  2 — 0  Wicher Miedziana GóraNd14 SIE 17:00 
Lechia Strawczyn  2 — 4  Klimontowianka KlimontówNd14 SIE 17:30 
Stal Kunów  0 — 3  Granat Skarżysko-KamiennaNd14 SIE 17:30 
Kolejka 2
GKS Nowiny  0 — 0  Kamienna BrodySb20 SIE 17:00 
Star Starachowice  1 — 1  Lechia StrawczynSb20 SIE 17:00 
Piast Stopnica  3 — 0  Wicher Miedziana GóraSb20 SIE 17:00 
GKS Rudki  0 — 3  Granat Skarżysko-KamiennaNd21 SIE 17:00 
Gród Ćmińsk  2 — 3  Stal KunówNd21 SIE 17:00 
Polanie Pierzchnica  4 — 1  Gród Wi¶licaNd21 SIE 17:00 
Klimontowianka Klimontów  2 — 0  Sparta DwikozyNd21 SIE 17:00 
Orlicz Suchedniów   1 — 1  Zenit ChmielnikNd21 SIE 17:00 
Kolejka 3
Zenit Chmielnik  7 — 0  GKS RudkiŚr24 SIE 17:00 
Wicher Miedziana Góra  1 — 2  Orlicz Suchedniów Śr24 SIE 17:00 
Sparta Dwikozy  0 — 1  Star StarachowiceŚr24 SIE 17:00 
Kamienna Brody  1 — 1  Klimontowianka KlimontówŚr24 SIE 17:00 
Gród Wi¶lica  0 — 1  GKS NowinyŚr24 SIE 17:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  2 — 0  Gród ĆmińskŚr24 SIE 17:00 
Lechia Strawczyn  3 — 2  Piast StopnicaŚr24 SIE 17:30 
Stal Kunów  4 — 2  Polanie PierzchnicaŚr31 SIE 17:00 
Kolejka 4
GKS Nowiny  5 — 1  Stal KunówSb27 SIE 17:00 
Star Starachowice  0 — 1  Kamienna BrodySb27 SIE 17:00 
Orlicz Suchedniów   6 — 1  Lechia StrawczynSb27 SIE 17:00 
Piast Stopnica  0 — 5  Sparta DwikozyNd28 SIE 14:00 
GKS Rudki  1 — 1  Gród ĆmińskNd28 SIE 17:00 
Polanie Pierzchnica  2 — 1  Granat Skarżysko-KamiennaNd28 SIE 17:00 
Klimontowianka Klimontów  3 — 0  Gród Wi¶licaNd28 SIE 17:00 
Zenit Chmielnik  2 — 1  Wicher Miedziana GóraNd28 SIE 17:00 
Kolejka 5
Stal Kunów  1 — 2  Klimontowianka KlimontówSbWRZ 13:00 
Wicher Miedziana Góra  0 — 6  GKS RudkiNdWRZ 16:00 
Lechia Strawczyn  0 — 0  Zenit ChmielnikNdWRZ 16:00 
Sparta Dwikozy  2 — 1  Orlicz Suchedniów NdWRZ 16:00 
Kamienna Brody  3 — 0  Piast StopnicaNdWRZ 16:00 
Gród Wi¶lica  2 — 2  Star StarachowiceNdWRZ 16:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  2 — 0  GKS NowinyNdWRZ 16:00 
Gród Ćmińsk  3 — 6  Polanie PierzchnicaNdWRZ 16:00 
Kolejka 6
GKS Nowiny  1 — 0  Gród ĆmińskSb10 WRZ 16:00 
Star Starachowice  1 — 0  Stal KunówSb10 WRZ 16:00 
Piast Stopnica  1 — 1  Gród Wi¶licaSb10 WRZ 16:00 
GKS Rudki  2 — 0  Polanie PierzchnicaNd11 WRZ 16:00 
Klimontowianka Klimontów  0 — 3  Granat Skarżysko-KamiennaNd11 WRZ 16:00 
Orlicz Suchedniów   1 — 2  Kamienna BrodyNd11 WRZ 16:00 
Zenit Chmielnik  0 — 3  Sparta DwikozyNd11 WRZ 16:00 
Wicher Miedziana Góra  3 — 4  Lechia StrawczynNd11 WRZ 16:00 
Kolejka 7
Kamienna Brody  4 — 0  Zenit ChmielnikSb17 WRZ 14:00 
Gród Wi¶lica  1 — 0  Orlicz Suchedniów Sb17 WRZ 16:00 
Lechia Strawczyn  2 — 2  GKS RudkiNd18 WRZ 16:00 
Sparta Dwikozy  3 — 1  Wicher Miedziana GóraNd18 WRZ 16:00 
Stal Kunów  0 — 1  Piast StopnicaNd18 WRZ 16:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  3 — 1  Star StarachowiceNd18 WRZ 16:00 
Gród Ćmińsk  1 — 1  Klimontowianka KlimontówNd18 WRZ 16:00 
Polanie Pierzchnica  1 — 5  GKS NowinyNd18 WRZ 16:00 
Kolejka 8
Lechia Strawczyn  0 — 3  Sparta DwikozySb24 WRZ 11:00 
Star Starachowice  2 — 0  Gród ĆmińskSb24 WRZ 16:00 
Piast Stopnica  1 — 1  Granat Skarżysko-KamiennaSb24 WRZ 16:00 
GKS Rudki  2 — 1  GKS NowinyNd25 WRZ 16:00 
Klimontowianka Klimontów  1 — 0  Polanie PierzchnicaNd25 WRZ 16:00 
Orlicz Suchedniów   1 — 2  Stal KunówNd25 WRZ 16:00 
Zenit Chmielnik  2 — 1  Gród Wi¶licaNd25 WRZ 16:00 
Wicher Miedziana Góra  0 — 4  Kamienna BrodyNd25 WRZ 16:00 
Kolejka 9
Gród Wi¶lica  4 — 1  Wicher Miedziana GóraSbPA¬ 15:00 
GKS Nowiny  3 — 1  Klimontowianka KlimontówSbPA¬ 15:00 
Sparta Dwikozy  1 — 1  GKS RudkiNdPA¬ 15:00 
Kamienna Brody  5 — 3  Lechia StrawczynNdPA¬ 15:00 
Stal Kunów  0 — 1  Zenit ChmielnikNdPA¬ 15:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  1 — 0  Orlicz Suchedniów NdPA¬ 15:00 
Gród Ćmińsk  0 — 2  Piast StopnicaNdPA¬ 15:00 
Polanie Pierzchnica  3 — 3  Star StarachowiceNdPA¬ 15:00 
Kolejka 10
Star Starachowice  2 — 2  GKS NowinySbPA¬ 13:00 
Piast Stopnica  2 — 2  Polanie PierzchnicaSbPA¬ 15:00 
GKS Rudki  0 — 0  Klimontowianka KlimontówNdPA¬ 15:00 
Orlicz Suchedniów   4 — 0  Gród ĆmińskNdPA¬ 15:00 
Zenit Chmielnik  1 — 1  Granat Skarżysko-KamiennaNdPA¬ 15:00 
Wicher Miedziana Góra  1 — 8  Stal KunówNdPA¬ 15:00 
Lechia Strawczyn  3 — 2  Gród Wi¶licaNdPA¬ 15:00 
Sparta Dwikozy  0 — 0  Kamienna BrodyNdPA¬ 15:00 
Kolejka 11
Gród Wi¶lica  1 — 0  Sparta DwikozySb15 PA¬ 15:00 
GKS Nowiny  2 — 1  Piast StopnicaSb15 PA¬ 15:00 
Kamienna Brody  2 — 0  GKS RudkiNd16 PA¬ 15:00 
Stal Kunów  0 — 1  Lechia StrawczynNd16 PA¬ 15:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  1 — 0  Wicher Miedziana GóraNd16 PA¬ 15:00 
Gród Ćmińsk  0 — 0  Zenit ChmielnikNd16 PA¬ 15:00 
Polanie Pierzchnica  3 — 1  Orlicz Suchedniów Nd16 PA¬ 15:00 
Klimontowianka Klimontów  0 — 2  Star StarachowiceNd16 PA¬ 15:00 
Kolejka 12
Piast Stopnica  0 — 5  Klimontowianka KlimontówSb22 PA¬ 14:00 
GKS Rudki  1 — 3  Star StarachowiceNd23 PA¬ 14:00 
Orlicz Suchedniów   1 — 5  GKS NowinyNd23 PA¬ 14:00 
Zenit Chmielnik  0 — 2  Polanie PierzchnicaNd23 PA¬ 14:00 
Wicher Miedziana Góra  0 — 2  Gród ĆmińskNd23 PA¬ 14:00 
Lechia Strawczyn  2 — 2  Granat Skarżysko-KamiennaNd23 PA¬ 14:00 
Sparta Dwikozy  3 — 3  Stal KunówNd23 PA¬ 14:00 
Kamienna Brody  6 — 0  Gród Wi¶licaNd23 PA¬ 14:00 
Kolejka 13
Granat Skarżysko-Kamienna  2 — 2  Sparta DwikozySb29 PA¬ 13:00 
Gród Wi¶lica  1 — 2  GKS RudkiSb29 PA¬ 14:00 
Gród Ćmińsk  2 — 2  Lechia StrawczynSb29 PA¬ 14:00 
GKS Nowiny  1 — 1  Zenit ChmielnikSb29 PA¬ 14:00 
Star Starachowice  1 — 1  Piast StopnicaSb29 PA¬ 14:00 
Stal Kunów  0 — 1  Kamienna BrodyNd30 PA¬ 13:00 
Polanie Pierzchnica  6 — 0  Wicher Miedziana GóraNd30 PA¬ 13:00 
Klimontowianka Klimontów  6 — 2  Orlicz Suchedniów Nd30 PA¬ 13:00 
Kolejka 14
Gród Wi¶lica  0 — 4  Stal KunówSbLIS 13:00 
GKS Rudki  0 — 0  Piast StopnicaNdLIS 13:00 
Orlicz Suchedniów   1 — 2  Star StarachowiceNdLIS 13:00 
Zenit Chmielnik  1 — 1  Klimontowianka KlimontówNdLIS 13:00 
Wicher Miedziana Góra  0 — 1  GKS NowinyNdLIS 13:00 
Lechia Strawczyn  2 — 3  Polanie PierzchnicaNdLIS 13:00 
Sparta Dwikozy  2 — 1  Gród ĆmińskNdLIS 13:00 
Kamienna Brody  5 — 1  Granat Skarżysko-KamiennaNdLIS 13:00 
Kolejka 15
Klimontowianka Klimontów  9 — 0  Wicher Miedziana GóraPt11 LIS 12:00 
Gród Ćmińsk  0 — 3  Kamienna BrodySb12 LIS 12:00 
GKS Nowiny  1 — 0  Lechia StrawczynSb12 LIS 13:00 
Star Starachowice  1 — 1  Zenit ChmielnikSb12 LIS 13:00 
Piast Stopnica  0 — 1  Orlicz Suchedniów Sb12 LIS 13:00 
Stal Kunów  0 — 2  GKS RudkiNd13 LIS 13:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  3 — 1  Gród Wi¶licaNd13 LIS 13:00 
Polanie Pierzchnica  1 — 1  Sparta DwikozyNd13 LIS 13:00 
Kolejka 16
GKS Nowiny  5 — 0  Sparta DwikozySb18 MAR 15:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 4  Kamienna BrodySb18 MAR 15:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  4 — 1  Stal KunówSb18 MAR 15:00 
Piast Stopnica  1 — 2  Zenit ChmielnikNd19 MAR 14:00 
GKS Rudki  2 — 1  Orlicz Suchedniów Nd19 MAR 15:00 
Wicher Miedziana Góra  0 — 4  Star StarachowiceNd19 MAR 15:00 
Klimontowianka Klimontów  2 — 1  Lechia StrawczynNd19 MAR 15:00 
Gród Ćmińsk  1 — 1  Gród Wi¶licaŚr24 MAJ 17:30 
Kolejka 17
Granat Skarżysko-Kamienna  1 — 0  GKS RudkiSb25 MAR 15:00 
Stal Kunów  0 — 2  Gród ĆmińskNd26 MAR 15:00 
Gród Wi¶lica  3 — 3  Polanie PierzchnicaNd26 MAR 15:00 
Kamienna Brody  0 — 2  GKS NowinyNd26 MAR 15:00 
Sparta Dwikozy  3 — 2  Klimontowianka KlimontówNd26 MAR 15:00 
Lechia Strawczyn  1 — 4  Star StarachowiceNd26 MAR 15:00 
Wicher Miedziana Góra  1 — 2  Piast StopnicaNd26 MAR 15:00 
Zenit Chmielnik  1 — 2  Orlicz Suchedniów ŚrKWI 17:00 
Kolejka 18
Gród Ćmińsk  0 — 1  Granat Skarżysko-KamiennaSbKWI 14:00 
Piast Stopnica  4 — 1  Lechia StrawczynSbKWI 16:00 
GKS Nowiny  2 — 0  Gród Wi¶licaSbKWI 16:00 
GKS Rudki  1 — 1  Zenit ChmielnikNdKWI 16:00 
Orlicz Suchedniów   5 — 0  Wicher Miedziana GóraNdKWI 16:00 
Star Starachowice  0 — 2  Sparta DwikozyNdKWI 16:00 
Klimontowianka Klimontów  1 — 3  Kamienna BrodyNdKWI 16:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 4  Stal KunówNdKWI 16:00 
Kolejka 19
Granat Skarżysko-Kamienna  1 — 0  Polanie PierzchnicaSbKWI 16:00 
Kamienna Brody  0 — 1  Star StarachowiceSbKWI 16:00 
Wicher Miedziana Góra  1 — 4  Zenit ChmielnikSbKWI 16:00 
Gród Ćmińsk  4 — 1  GKS RudkiNdKWI 16:00 
Stal Kunów  0 — 1  GKS NowinyNdKWI 16:00 
Gród Wi¶lica  0 — 9  Klimontowianka KlimontówNdKWI 16:00 
Sparta Dwikozy  1 — 0  Piast StopnicaNdKWI 16:00 
Lechia Strawczyn  2 — 1  Orlicz Suchedniów NdKWI 16:00 
Kolejka 20
GKS Rudki  5 — 0  Wicher Miedziana GóraSb15 KWI 14:00 
Zenit Chmielnik  5 — 2  Lechia StrawczynSb15 KWI 14:00 
Orlicz Suchedniów   7 — 2  Sparta DwikozySb15 KWI 14:00 
Klimontowianka Klimontów  2 — 0  Stal KunówSb15 KWI 14:00 
GKS Nowiny  0 — 0  Granat Skarżysko-KamiennaSb15 KWI 14:00 
Polanie Pierzchnica  3 — 1  Gród ĆmińskSb15 KWI 14:00 
Star Starachowice  4 — 0  Gród Wi¶licaSb15 KWI 14:15 
Piast Stopnica  1 — 2  Kamienna BrodySb15 KWI 15:00 
Kolejka 21
Granat Skarżysko-Kamienna  0 — 0  Klimontowianka KlimontówSb22 KWI 16:00 
Gród Ćmińsk  0 — 0  GKS NowinyNd23 KWI 11:00 
Polanie Pierzchnica  2 — 1  GKS RudkiNd23 KWI 16:00 
Stal Kunów  3 — 0  Star StarachowiceNd23 KWI 16:00 
Gród Wi¶lica  2 — 0  Piast StopnicaNd23 KWI 16:00 
Kamienna Brody  2 — 0  Orlicz Suchedniów Nd23 KWI 16:00 
Sparta Dwikozy  2 — 2  Zenit ChmielnikNd23 KWI 16:00 
Lechia Strawczyn  2 — 3  Wicher Miedziana GóraNd23 KWI 16:00 
Kolejka 22
Piast Stopnica  1 — 3  Stal KunówSb29 KWI 17:00 
Zenit Chmielnik  3 — 0  Kamienna BrodyNd30 KWI 17:00 
Orlicz Suchedniów   2 — 0  Gród Wi¶licaNd30 KWI 17:00 
Klimontowianka Klimontów  3 — 2  Gród ĆmińskNd30 KWI 17:00 
Star Starachowice  1 — 2  Granat Skarżysko-KamiennaŚr17 MAJ 17:00 
GKS Nowiny  5 — 1  Polanie PierzchnicaŚr17 MAJ 17:00 
Wicher Miedziana Góra  0 — 4  Sparta DwikozyŚr24 MAJ 17:00 
GKS Rudki  3 — 1  Lechia StrawczynŚr24 MAJ 17:30 
Kolejka 23
Kamienna Brody  3 — 0  Wicher Miedziana GóraŚrMAJ 16:00 
GKS Nowiny  3 — 0  GKS RudkiŚrMAJ 17:00 
Polanie Pierzchnica  3 — 5  Klimontowianka KlimontówŚrMAJ 17:00 
Gród Ćmińsk  0 — 4  Star StarachowiceŚrMAJ 17:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  4 — 0  Piast StopnicaŚrMAJ 17:00 
Stal Kunów  2 — 0  Orlicz Suchedniów ŚrMAJ 17:00 
Sparta Dwikozy  3 — 1  Lechia StrawczynŚrMAJ 17:00 
Gród Wi¶lica  1 — 4  Zenit ChmielnikŚr17 MAJ 17:30 
Kolejka 24
Wicher Miedziana Góra  2 — 0  Gród Wi¶licaSbMAJ 17:00 
Piast Stopnica  0 — 0  Gród ĆmińskSbMAJ 17:00 
GKS Rudki  0 — 1  Sparta DwikozyNdMAJ 17:00 
Lechia Strawczyn  2 — 3  Kamienna BrodyNdMAJ 17:00 
Zenit Chmielnik  1 — 0  Stal KunówNdMAJ 17:00 
Orlicz Suchedniów   0 — 3  Granat Skarżysko-KamiennaNdMAJ 17:00 
Star Starachowice  3 — 1  Polanie PierzchnicaNdMAJ 17:00 
Klimontowianka Klimontów  1 — 1  GKS NowinyŚr31 MAJ 17:30 
Kolejka 25
GKS Nowiny  3 — 3  Star StarachowiceSb13 MAJ 16:00 
Klimontowianka Klimontów  2 — 0  GKS RudkiSb13 MAJ 17:00 
Gród Ćmińsk  0 — 2  Orlicz Suchedniów Sb13 MAJ 17:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  2 — 1  Zenit ChmielnikSb13 MAJ 17:00 
Stal Kunów  3 — 0  Wicher Miedziana GóraNd14 MAJ 17:00 
Kamienna Brody  1 — 0  Sparta DwikozyNd14 MAJ 17:00 
Polanie Pierzchnica  2 — 1  Piast StopnicaŚr24 MAJ 17:30 
Gród Wi¶lica  2 — 4  Lechia StrawczynŚrCZE 18:00 
Kolejka 26
GKS Rudki  2 — 3  Kamienna BrodyPt19 MAJ 17:30 
Wicher Miedziana Góra  1 — 1  Granat Skarżysko-KamiennaSb20 MAJ 17:00 
Piast Stopnica  1 — 2  GKS NowinySb20 MAJ 17:00 
Sparta Dwikozy  8 — 2  Gród Wi¶licaNd21 MAJ 17:00 
Lechia Strawczyn  4 — 4  Stal KunówNd21 MAJ 17:00 
Zenit Chmielnik  1 — 0  Gród ĆmińskNd21 MAJ 17:00 
Orlicz Suchedniów   1 — 1  Polanie PierzchnicaNd21 MAJ 17:00 
Star Starachowice  1 — 1  Klimontowianka KlimontówNd21 MAJ 17:00 
Kolejka 27
GKS Nowiny  3 — 0  Orlicz Suchedniów Sb27 MAJ 17:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  5 — 1  Lechia StrawczynSb27 MAJ 17:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 6  Zenit ChmielnikNd28 MAJ 15:00 
Star Starachowice  2 — 3  GKS RudkiNd28 MAJ 17:00 
Gród Ćmińsk  3 — 0  Wicher Miedziana GóraNd28 MAJ 17:00 
Stal Kunów  1 — 0  Sparta DwikozyNd28 MAJ 17:00 
Gród Wi¶lica  0 — 3  Kamienna BrodyNd28 MAJ 17:00 
Klimontowianka Klimontów10 — 0  Piast StopnicaŚrCZE 17:30 
Kolejka 28
Lechia Strawczyn  1 — 7  Gród ĆmińskCzCZE 18:00 
Sparta Dwikozy  1 — 0  Granat Skarżysko-KamiennaSbCZE 17:00 
Wicher Miedziana Góra  1 — 1  Polanie PierzchnicaSbCZE 17:00 
Piast Stopnica  1 — 1  Star StarachowiceSbCZE 17:00 
Kamienna Brody  6 — 2  Stal KunówNdCZE 15:00 
Zenit Chmielnik  0 — 3  GKS NowinyNdCZE 17:00 
Orlicz Suchedniów   4 — 1  Klimontowianka KlimontówNdCZE 17:00 
GKS Rudki  0 — 0  Gród Wi¶licaNdCZE 17:30 
Kolejka 29
Granat Skarżysko-Kamienna  1 — 0  Kamienna BrodySb10 CZE 14:00 
Piast Stopnica  0 — 3  GKS RudkiSb10 CZE 17:00 
GKS Nowiny  8 — 0  Wicher Miedziana GóraSb10 CZE 17:00 
Star Starachowice  2 — 4  Orlicz Suchedniów Nd11 CZE 17:00 
Klimontowianka Klimontów  1 — 3  Zenit ChmielnikNd11 CZE 17:00 
Polanie Pierzchnica  3 — 0  Lechia StrawczynNd11 CZE 17:00 
Gród Ćmińsk  1 — 1  Sparta DwikozyNd11 CZE 17:00 
Stal Kunów  3 — 0  Gród Wi¶licaNd11 CZE 17:00 
Kolejka 30
GKS Rudki  4 — 2  Stal KunówCz15 CZE 17:00 
Gród Wi¶lica  0 — 6  Granat Skarżysko-KamiennaCz15 CZE 17:00 
Kamienna Brody  5 — 0  Gród ĆmińskCz15 CZE 17:00 
Sparta Dwikozy  0 — 3  Polanie PierzchnicaCz15 CZE 17:00 
Lechia Strawczyn  2 — 6  GKS NowinyCz15 CZE 17:00 
Wicher Miedziana Góra  1 — 4  Klimontowianka KlimontówCz15 CZE 17:00 
Zenit Chmielnik  2 — 2  Star StarachowiceCz15 CZE 17:00 
Orlicz Suchedniów   5 — 1  Piast StopnicaCz15 CZE 17:00