Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS.
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS.
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM; okr.: 1, 2.
Młodzik starszy:
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety
II liga
III liga

2016/2017
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga (bar.)
Klasa okręgowa (bar.)
Klasa A, gr. I (bar.)
Klasa A, gr. II (bar.)
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Makroregion jun.

Junior starszy:
    CLJ, ŚLJS (bar.), MP;
    l. okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    MAKRO, MP; ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
    gr.: A, B, C, D, E, F, G.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B, C.

Aktualnie online
· Gości online: 27

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 25,597
· Najnowszy użytkownik: jgdimmimh2k
Statystyki
statystyka
 Klasa okręgowa, 2017/18
Nadchodz�ce spotkania
Klasa okręgowa
Bucovia   —   PiastSOB11:00
Granat   —   StarSOB12:00
Sparta D.   —   GródNDZ14:00
Stal   —   ZenitNDZ14:00
Polanie   —   LechiaNDZ14:00
GKS Rudki   —   OrliczNDZ14:00
OKS Opatów   —   Sparta K. W.NDZ14:00
Klimontowianka   —   ŚwitNDZ14:00
Tabela rozgrywek
Klasa okręgowa
1.   Granat Skarżysko-Kamienna 10 30 38–  2 10 4 12 21–  1 4 6 18 17–  1 6
2.   Star Starachowice 10 23 26–11 7 2 1 4 10   7–  2 3 1 6 13 19–  9 4 1 1
3.   Zenit Chmielnik 10 22 15–  8 7 1 2 6 18 13–  4 6 4 4   2–  4 1 1 2
4.   Sparta Dwikozy 10 21 23–12 7 3 5 15 18–  5 5 5 6   5–  7 2 3
5.   Klimontowianka Klimontów 10 20 23–10 6 2 2 5 10   7–  4 3 1 1 5 10 16–  6 3 1 1
6.   Sparta Kazimierza Wielka 10 18 12–  8 5 3 2 5 10   6–  4 3 1 1 5 8   6–  4 2 2 1
7.   Świt Ćmielów 10 18 23–11 5 3 2 8 12 18–10 3 3 2 2 6   5–  1 2
8.   Orlicz Suchedniów 10 17 29–15 5 2 3 6 13 20–  7 4 1 1 4 4   9–  8 1 1 2
9.   Stal Kunów 10 12 20–18 3 3 4 4 4   9–11 1 1 2 6 8 11–  7 2 2 2
10.   Bucovia Bukowa 10 9 14–24 3 7 5 9 10–  6 3 2 5 0   4–18 5
11.   Piast Stopnica 10 8 11–27 2 2 6 5 5   5–12 1 2 2 5 3   6–15 1 4
12.   OKS Opatów 10 8   8–26 2 2 6 5 5   5–11 1 2 2 5 3   3–15 1 4
13.   Lechia Strawczyn 10 6 15–29 1 3 6 5 5   8–12 1 2 2 5 1   7–17 1 4
14.   GKS Rudki 10 5   6–21 1 2 7 3 0   0–  9 3 7 5   6–12 1 2 4
15.   Gród Ćmińsk 10 4 13–29 4 6 5 1   5–18 1 4 5 3   8–11 3 2
16.   Polanie Pierzchnica 10 4   6–31 1 1 8 5 3   3–11 1 4 5 1   3–20 1 4
 

Najlepsi strzelcy
13 bramekMariusz Fabjański (10 + 3 k.) (Star)
11 bramekTomasz Staszewski (10 + 1 k.) (Orlicz)
10 bramekKrzysztof Rzeszowski (Granat)
9 bramekMarcin Dynarek (8 + 1 k.) (Stal)
8 bramekBłażej Miller (Granat)
7 bramekMateusz Majewski (Sparta D.), Piotr Solnica (Orlicz)
6 bramekMarcin Piotrowski (Zenit)
5 bramekAdrian Bernyś (Klimontowianka), Dawid Byrski (Sparta K. W.), Artur Kuliński (Granat), Łukasz Bąk (4 + 1 k.) (Bucovia), Jacek Rożek (4 + 1 k.) (Klimontowianka)
Zobacz pe�n� klasyfikacj� strzelc�w
Terminarz
Kolejka 1
Świt Ćmielów  1 — 2  Granat Skarżysko-KamiennaNd13 SIE 17:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 5  Klimontowianka KlimontówNd13 SIE 17:00 
Bucovia Bukowa  1 — 2  GKS RudkiNd13 SIE 17:00 
Sparta Dwikozy  3 — 1  Stal KunówNd13 SIE 17:00 
Orlicz Suchedniów   4 — 0  Piast StopnicaNd13 SIE 17:00 
Lechia Strawczyn  2 — 6  Star StarachowiceNd13 SIE 17:00 
Zenit Chmielnik  2 — 1  Sparta Kazimierza WielkaNd13 SIE 17:00 
OKS Opatów  3 — 3  Gród ĆmińskNd13 SIE 17:00 
Kolejka 2
Granat Skarżysko-Kamienna  6 — 0  Bucovia BukowaSb19 SIE 17:00 
OKS Opatów  0 — 3  Świt ĆmielówNd20 SIE 17:00 
Orlicz Suchedniów   4 — 1  Lechia StrawczynNd20 SIE 17:00 
Sparta Kazimierza Wielka  1 — 1  Gród ĆmińskNd20 SIE 17:00 
Piast Stopnica  0 — 3  Stal KunówNd20 SIE 17:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 1  Sparta DwikozyNd20 SIE 17:00 
Klimontowianka Klimontów  2 — 1  GKS RudkiNd20 SIE 17:00 
Star Starachowice  2 — 0  Zenit ChmielnikŚr23 SIE 17:30 
Kolejka 3
Sparta Dwikozy  3 — 0  GKS RudkiSb26 SIE 11:00 
Klimontowianka Klimontów  0 — 1  Granat Skarżysko-KamiennaNd27 SIE 17:00 
Stal Kunów  5 — 1  Polanie PierzchnicaNd27 SIE 17:00 
Lechia Strawczyn  2 — 0  Piast StopnicaNd27 SIE 17:00 
Zenit Chmielnik  1 — 0  Orlicz Suchedniów Nd27 SIE 17:00 
Gród Ćmińsk  0 — 4  Star StarachowiceNd27 SIE 17:00 
Świt Ćmielów  1 — 3  Sparta Kazimierza WielkaNd27 SIE 17:00 
Bucovia Bukowa  4 — 0  OKS OpatówNd27 SIE 17:00 
Kolejka 4
GKS Rudki  0 — 4  Stal KunówSbWRZ 11:00 
Orlicz Suchedniów   2 — 2  Gród ĆmińskSbWRZ 11:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  4 — 1  Sparta DwikozySbWRZ 16:00 
Piast Stopnica  2 — 2  Polanie PierzchnicaNdWRZ 16:00 
OKS Opatów  1 — 5  Klimontowianka KlimontówNdWRZ 16:00 
Sparta Kazimierza Wielka  2 — 1  Bucovia BukowaNdWRZ 16:00 
Lechia Strawczyn  0 — 2  Zenit ChmielnikNdWRZ 16:00 
Świt Ćmielów  2 — 2  Star StarachowiceNdWRZ 16:00 
Kolejka 5
Gród Ćmińsk  3 — 3  Lechia StrawczynSbWRZ 16:00 
Zenit Chmielnik  2 — 0  Piast StopnicaNd10 WRZ 16:00 
Świt Ćmielów  1 — 1  Orlicz Suchedniów Nd10 WRZ 16:00 
Stal Kunów  0 — 3  Granat Skarżysko-KamiennaNd10 WRZ 16:00 
Polanie Pierzchnica  2 — 1  GKS RudkiNd10 WRZ 16:00 
Bucovia Bukowa  1 — 3  Star StarachowiceNd10 WRZ 16:00 
Klimontowianka Klimontów  0 — 0  Sparta Kazimierza WielkaNd10 WRZ 16:00 
Sparta Dwikozy  4 — 1  OKS OpatówNd10 WRZ 16:00 
Kolejka 6
Granat Skarżysko-Kamienna  5 — 0  Polanie PierzchnicaPt15 WRZ 16:30 
Star Starachowice  2 — 1  Klimontowianka KlimontówSb16 WRZ 16:00 
OKS Opatów  1 — 0  Stal KunówSb16 WRZ 16:00 
Sparta Kazimierza Wielka  1 — 0  Sparta DwikozySb16 WRZ 16:00 
Świt Ćmielów  2 — 1  Lechia StrawczynNd17 WRZ 16:00 
Piast Stopnica  2 — 2  GKS RudkiNd17 WRZ 16:00 
Orlicz Suchedniów   3 — 1  Bucovia BukowaNd17 WRZ 16:00 
Zenit Chmielnik  4 — 2  Gród ĆmińskNd17 WRZ 16:00 
Kolejka 7
Sparta Dwikozy  3 — 2  Star StarachowiceNd24 WRZ 16:00 
Gród Ćmińsk  0 — 6  Piast StopnicaNd24 WRZ 16:00 
Świt Ćmielów  0 — 0  Zenit ChmielnikNd24 WRZ 16:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 2  OKS OpatówNd24 WRZ 16:00 
GKS Rudki  0 — 4  Granat Skarżysko-KamiennaNd24 WRZ 16:00 
Bucovia Bukowa  3 — 1  Lechia StrawczynNd24 WRZ 16:00 
Klimontowianka Klimontów  3 — 2  Orlicz Suchedniów Nd24 WRZ 16:00 
Stal Kunów  1 — 1  Sparta Kazimierza WielkaNd24 WRZ 16:00 
Kolejka 8
Sparta Kazimierza Wielka  2 — 0  Polanie PierzchnicaSb30 WRZ 11:00 
Star Starachowice  1 — 1  Stal KunówSb30 WRZ 15:00 
Zenit Chmielnik  3 — 1  Bucovia BukowaNdPAŹ 15:00 
Lechia Strawczyn  2 — 2  Klimontowianka KlimontówNdPAŹ 15:00 
OKS Opatów  0 — 0  GKS RudkiNdPAŹ 15:00 
Piast Stopnica  0 — 5  Granat Skarżysko-KamiennaNdPAŹ 15:00 
Gród Ćmińsk  1 — 2  Świt ĆmielówNdPAŹ 15:00 
Orlicz Suchedniów   1 — 3  Sparta DwikozyNdPAŹ 15:00 
Kolejka 9
Granat Skarżysko-Kamienna  6 — 0  OKS OpatówSbPAŹ 15:00 
Sparta Dwikozy  5 — 1  Lechia StrawczynSbPAŹ 15:10 
Bucovia Bukowa  1 — 0  Gród ĆmińskNdPAŹ 15:00 
Klimontowianka Klimontów  2 — 0  Zenit ChmielnikNdPAŹ 15:00 
Świt Ćmielów  7 — 0  Piast StopnicaNdPAŹ 15:00 
Polanie Pierzchnica  1 — 2  Star StarachowiceNdPAŹ 15:00 
GKS Rudki  0 — 1  Sparta Kazimierza WielkaNdPAŹ 15:00 
Stal Kunów  3 — 6  Orlicz Suchedniów NdPAŹ 15:00 
Kolejka 10
Star Starachowice  2 — 0  GKS RudkiNd15 PAŹ 15:00 
Piast Stopnica  1 — 0  OKS OpatówNd15 PAŹ 15:00 
Sparta Kazimierza Wielka  0 — 2  Granat Skarżysko-KamiennaNd15 PAŹ 15:00 
Orlicz Suchedniów   6 — 0  Polanie PierzchnicaNd15 PAŹ 15:00 
Lechia Strawczyn  2 — 2  Stal KunówNd15 PAŹ 15:00 
Zenit Chmielnik  1 — 0  Sparta DwikozyNd15 PAŹ 15:00 
Gród Ćmińsk  1 — 3  Klimontowianka KlimontówNd15 PAŹ 15:00 
Świt Ćmielów  4 — 1  Bucovia BukowaNd15 PAŹ 15:20 
Kolejka 11
Bucovia Bukowa   —   Piast StopnicaSb21 PAŹ 11:00 
Granat Skarżysko-Kamienna   —   Star StarachowiceSb21 PAŹ 12:00 
Sparta Dwikozy   —   Gród ĆmińskNd22 PAŹ 14:00 
Stal Kunów   —   Zenit ChmielnikNd22 PAŹ 14:00 
Polanie Pierzchnica   —   Lechia StrawczynNd22 PAŹ 14:00 
GKS Rudki   —   Orlicz Suchedniów Nd22 PAŹ 14:00 
OKS Opatów   —   Sparta Kazimierza WielkaNd22 PAŹ 14:00 
Klimontowianka Klimontów   —   Świt ĆmielówNd22 PAŹ 14:00 
Kolejka 12
Świt Ćmielów   —   Sparta DwikozySb28 PAŹ 11:00 
Orlicz Suchedniów    —   Granat Skarżysko-KamiennaNd29 PAŹ 13:00 
Star Starachowice   —   OKS OpatówNd29 PAŹ 13:00 
Piast Stopnica   —   Sparta Kazimierza WielkaNd29 PAŹ 13:00 
Lechia Strawczyn   —   GKS RudkiNd29 PAŹ 13:00 
Zenit Chmielnik   —   Polanie PierzchnicaNd29 PAŹ 13:00 
Gród Ćmińsk   —   Stal KunówNd29 PAŹ 13:00 
Bucovia Bukowa   —   Klimontowianka KlimontówNd29 PAŹ 13:00 
Kolejka 13
Stal Kunów   —   Świt ĆmielówNdLIS 13:00 
Polanie Pierzchnica   —   Gród ĆmińskNdLIS 13:00 
GKS Rudki   —   Zenit ChmielnikNdLIS 13:00 
Granat Skarżysko-Kamienna   —   Lechia StrawczynNdLIS 13:00 
OKS Opatów   —   Orlicz Suchedniów NdLIS 13:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   Star StarachowiceNdLIS 13:00 
Sparta Dwikozy   —   Bucovia BukowaNdLIS 13:00 
Klimontowianka Klimontów   —   Piast StopnicaNdLIS 13:00 
Kolejka 14
Lechia Strawczyn   —   OKS OpatówNd12 LIS 13:00 
Zenit Chmielnik   —   Granat Skarżysko-KamiennaNd12 LIS 13:00 
Gród Ćmińsk   —   GKS RudkiNd12 LIS 13:00 
Świt Ćmielów   —   Polanie PierzchnicaNd12 LIS 13:00 
Bucovia Bukowa   —   Stal KunówNd12 LIS 13:00 
Klimontowianka Klimontów   —   Sparta DwikozyNd12 LIS 13:00 
Piast Stopnica   —   Star StarachowiceNd12 LIS 13:00 
Orlicz Suchedniów    —   Sparta Kazimierza WielkaNd12 LIS 13:00 
Kolejka 15
Star Starachowice   —   Orlicz Suchedniów Sb18 LIS 12:00 
Granat Skarżysko-Kamienna   —   Gród ĆmińskSb18 LIS 12:00 
OKS Opatów   —   Zenit ChmielnikNd19 LIS 12:00 
Sparta Kazimierza Wielka   —   Lechia StrawczynNd19 LIS 12:00 
Sparta Dwikozy   —   Piast StopnicaNd19 LIS 12:00 
Polanie Pierzchnica   —   Bucovia BukowaNd19 LIS 12:00 
Stal Kunów   —   Klimontowianka KlimontówNd19 LIS 12:00 
GKS Rudki   —   Świt ĆmielówNd19 LIS 12:00