Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Junior starszy:
    CLJ U-18.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 23

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 60,057
· Najnowszy użytkownik: jertysodowa4
Statystyki
statystyka
 GKS Górno
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Pełna nazwa: Gminny Klub Sportowy Górno
Adres koresp.: Górno 169
26-008 Górno
Telefon: (41) 302 30 18
Historia pierwszego zespołu
1997/981998/991999/002000/012001/022002/032003/04
2004/052005/062006/072007/082008/09
klasa B
POZ: 3/7
5 – 0 – 5
2009/10
klasa B
POZ: 1/13
18 – 4 – 2
2010/11
klasa A
POZ: 9/14
8 – 8 – 10
2011/12
klasa A
POZ: 3/14
15 – 4 – 5
2012/13
klasa A
POZ: 11/14
9 – 4 – 13
2013/14
klasa A
POZ: 5/14
15 – 2 – 9
2014/15
klasa A
POZ: 9/14
10 – 6 – 10
2015/16
klasa A
POZ: 10/14
8 – 6 – 12
2016/17
klasa A
POZ: 6/16
14 – 6 – 10
2017/18
klasa A
POZ: 3/12
13 – 2 – 7
  Seniorzy
Terminarz:
Sb20 KWI12:00
 
  1 — 2  Strażak Bidzinyklasa A
Sb27 KWI11:00
 
  2 — 1  Agricola Łoniówklasa A
NdMAJ15:00
 
  1 — 1  Zryw Zbigniewiceklasa A
Nd12 MAJ13:00
 
  2 — 0  Baszta Rytwianyklasa A
Sb18 MAJ16:00
 
  0 — 2  Piast Osiekklasa A
Sb25 MAJ17:30
 
  1 — 0  Spartakus II Daleszyceklasa A
NdCZE15:00
 
  1 — 1  Zorza Tempo Pacanówklasa A
NdCZE13:00
 
  3 — 5  Arka Pawłówklasa A
  Junior starszy
W bież±cym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Junior młodszy
Terminarz:
SbCZE12:00
 
  0 — 5  Rodzina Kielcekl. okręg.
WtCZE17:30
 
  2 — 2  Skała Tumlinkl. okręg.
NdCZE10:00
 
   —   Spartakus Daleszycekl. okręg.
Sb15 CZE10:00
 
  0 — 3  Gród Ćmińskkl. okręg.
      Trampkarz starszy
Terminarz:
Sb29 WRZ13:00
 
  2 — 6  Orlęta Kielcekl. okręg.
WtPA¬16:00
 
  2 — 8  Wicher Miedziana Górakl. okręg.
Nd21 PA¬10:30
 
  0 — 0  Łysica Bodzentynkl. okręg.
Sb27 PA¬14:00
 
  0 — 5  Victoria Mniówkl. okręg.
Kadra seniorzy 2020 (wiosna)
pozostali
J. Filipczak (28)N. Grudzień (21)
D. Haba (21)S. Haba (22)
S. Iwan (26)H. Janik (18)
P. Jaworski (23)P. Jędrzejewski (36)
M. Kaczmarczyk (21)K. Kaleta (29)
R. Kaleta (41)D. Kobus (31)
P. Kowalik (23)P. Kowalik (31)
A. Krawczyk (21)A. Krzysiek (32)
D. Kuzka (21)P. Łygoński (19)
A. Matuszewski (24)R. Matuszewski (34)
H. Matysek (22)Ł. Morawski (30)
E. Niemaszewski (22)D. Parszowski (28)
P. Piłat (24)W. Poniewierski (23)
R. Radek (28)A. Sasiela (30)
B. Strz±bała (21)S. Strz±bała (20)
F. Szczurek (22)P. W±¶ (31)
A. Wypych (24)D. Zemsta (17)
E. Zieliński (23)K. Zieliński (22)
K. Zielonka (25)
Kadra junior młodszy 2020 (wiosna)
bramkarze
Ł. Niebudek (16)
pozostali
J. Adamski (14)M. B±k (14)
M. Błędziński (13)K. Cedro (15)
P. D±brosiak (15)K. Galera (17)
M. Gała (16)K. Kaleta (14)
M. Kaleta (15)P. Kaleta (14)
M. Klimek (14)T. Krajcarz (14)
M. Krawczyk (15)D. Łakomiec (15)
K. Łakomiec (14)D. Łodejski (14)
J. Łygoński (13)A. Mochocki (14)
K. Nowak (14)W. Ramian (16)
D. Stochmal (14)A. Strzabała (14)
K. Strz±bała (15)A. Syska (17)
W. Tofil (14)F. Więckowicz (15)
M. Wrona (16)D. Zemsta (17)