Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 22

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,685
· Najnowszy użytkownik: locks228lt
Statystyki
statystyka
 Astra Piekoszów
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Pełna nazwa: Gminny Ludowy Klub Sportowy Astra Piekoszów
Data założenia: 1974-04-01
Adres koresp.: ul. Kolejowa 2
26-065 Piekoszów
Telefon: (41) 306 10 44
Historia pierwszego zespołu
1998/991999/00
klasa A
POZ: 4/11
7 – 3 – 3
2000/01
klasa A
POZ: 5/12
8 – 3 – 7
2001/02
klasa A
POZ: 6/12
9 – 3 – 10
2002/03
klasa A
POZ: 7/12
8 – 4 – 10
2003/04
klasa A
POZ: 2/12
13 – 6 – 3
2004/05
klasa A
POZ: 1/13
18 – 4 – 2
2005/06
kl. okręg.
POZ: 9/12
7 – 5 – 10
2006/07
kl. okręg.
POZ: 8/13
9 – 5 – 10
2007/08
kl. okręg.
POZ: 11/14
9 – 4 – 13
2008/09
klasa A
POZ: 7/14
9 – 6 – 11
2009/10
klasa A
POZ: 2/14
18 – 3 – 5
2010/11
kl. okręg.
POZ: 7/16
12 – 7 – 11
2011/12
kl. okręg.
POZ: 13/16
8 – 8 – 14
2012/13
klasa A
POZ: 1/14
16 – 4 – 6
2013/14
kl. okręg.
POZ: 12/16
8 – 7 – 15
2014/15
kl. okręg.
POZ: 14/16
5 – 6 – 19
2015/16
klasa A
POZ: 3/16
19 – 5 – 6
2016/17
klasa A
POZ: 4/17
16 – 7 – 7
2017/18
klasa A
POZ: 1/12
17 – 0 – 5
2018/19
kl. okręg.
POZ: 15/16
6 – 2 – 22
  Seniorzy
Terminarz:
Nd24 MAJ15:00
 
   —   Samson Samsonówklasa A
Nd31 MAJ15:00
 
   —   ŁKS Łopusznoklasa A
NdCZE15:00
 
   —   Victoria Mniówklasa A
Nd14 CZE12:00
 
  3 — 5  Granat Borkisparing
Nd14 CZE15:00
 
   —   Gród Ćmińskklasa A
Pt26 CZE
 
  1 — 6  Unia Sędziszówsparing
Nd28 CZE18:30
 
  5 — 3  LKS Bolminsparing
PtLIP
 
  1 — 2  Victoria Mniówsparing
  Junior młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Orlik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.