Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 12

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 53,414
· Najnowszy użytkownik: Ninakjqhrr
Statystyki
statystyka
 I Dafi Morawicka Liga Futsalu, 2018/19



POBIERZ REGULAMIN

Ostatnie spotkania
I Dafi Morawicka Liga Futsalu
Hardes  1 — 5  CezarSOB17:30
Albatrosi  3 — 1  NetbikSOB18:10
Tompawex  6 — 2  Ceramik MurexinSOB18:45
Tabela rozgrywek
I Dafi Morawicka Liga Futsalu
1.   Tompawex Obice 12 34 75–21 10 2
2.   Netbik Brzeziny 12 23 57–39 7 2 3
3.   Albatrosi Morawica 12 21 32–27 7 5
4.   Cezar Morawica 12 18 39–39 5 2 5
5.   Ceramik Murexin 12 16 49–44 5 1 6
6.   Hardes Bilcza 12 14 36–50 4 1 7
7.   Orion Radomice 12 0 17–85 12

Najlepsi strzelcy
22 bramekKrzysztof Wiśniewski (Ceramik Murexin), Michał Zawadzki (Tompawex)
16 bramekMateusz Zawadzki (Tompawex)
15 bramekPiotr Pietrzyk (Netbik), Marcin Piotrowski (Netbik)
13 bramekJacek Cieślik (Hardes)
12 bramekKrzysztof Polak (Hardes)
10 bramekŁukasz Zawadzki (Tompawex)
9 bramekKarol Gilewski (Cezar), Kamil Kubicki (Cezar), Damian Pietras (Tompawex)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Termin I
Orion Radomice  0 — 6  Cezar MorawicaNd18 LIS 15:40 
Ceramik Murexin  9 — 2  Orion RadomiceNd18 LIS 16:50 
Termin II
Hardes Bilcza  6 — 0  Orion RadomiceSb24 LIS 14:00 
Cezar Morawica  3 — 3  
k. 2–3
Hardes BilczaSb24 LIS 15:10 
Netbik Brzeziny  2 — 2  
k. 1–3
Cezar MorawicaSb24 LIS 16:25 
Netbik Brzeziny  4 — 2  Ceramik MurexinSb24 LIS 17:30 
Tompawex Obice  3 — 0  Albatrosi MorawicaSb24 LIS 18:10 
Termin III
Albatrosi Morawica  2 — 0  Orion RadomiceSbGRU 16:05 
Hardes Bilcza  2 — 7  Tompawex ObiceSbGRU 16:40 
Hardes Bilcza  4 — 7  Netbik BrzezinySbGRU 18:30 
Cezar Morawica  1 — 2  Ceramik MurexinSbGRU 19:10 
Termin IV
Orion Radomice  0 — 7  Ceramik MurexinNdGRU 14:25 
Netbik Brzeziny  1 — 2  Tompawex ObiceNdGRU 15:00 
Albatrosi Morawica  0 — 2  Hardes BilczaNdGRU 16:50 
Termin V
Ceramik Murexin  1 — 2  Albatrosi MorawicaPtGRU 20:45 
Cezar Morawica  0 — 11Tompawex ObicePtGRU 21:20 
Netbik Brzeziny11 — 3  Orion RadomicePtGRU 21:55 
Termin VI
Orion Radomice  1 — 6  Albatrosi MorawicaPt14 GRU 21:20 
Termin VII
Netbik Brzeziny  3 — 6  Albatrosi MorawicaSb15 GRU 15:05 
Orion Radomice  3 — 5  Hardes BilczaSb15 GRU 19:20 
Ceramik Murexin  4 — 1  Hardes BilczaSb15 GRU 20:35 
Ceramik Murexin  4 — 5  Cezar MorawicaSb15 GRU 21:45 
Termin VIII
Tompawex Obice10 — 2  Hardes BilczaSb22 GRU 15:05 
Albatrosi Morawica  0 — 3  Tompawex ObiceSb22 GRU 16:15 
Albatrosi Morawica  3 — 5  Cezar MorawicaSb22 GRU 17:30 
Cezar Morawica  3 — 6  Netbik BrzezinySb22 GRU 18:45 
Ceramik Murexin  4 — 6  Netbik BrzezinySb22 GRU 19:55 
Termin IX
Cezar Morawica  7 — 0  Orion RadomiceSbSTY 15:05 
Ceramik Murexin  9 — 9  
k. 3–4
Tompawex ObiceSbSTY 17:30 
Hardes Bilcza  3 — 4  Albatrosi MorawicaSbSTY 20:00 
Termin X
Cezar Morawica  2 — 4  Albatrosi MorawicaSb12 STY 15:40 
Netbik Brzeziny  5 — 1  Hardes BilczaSb12 STY 18:10 
Tompawex Obice  8 — 2  Orion RadomiceSb12 STY 18:45 
Hardes Bilcza  6 — 2  Ceramik MurexinSb12 STY 19:20 
Termin XI
Tompawex Obice  3 — 3  
k. 2–0
Netbik BrzezinyNd13 STY 09:00 
Orion Radomice  6 — 8  Netbik BrzezinyNd13 STY 10:10 
Tompawex Obice  3 — 0  Cezar MorawicaNd13 STY 10:50 
Orion Radomice  0 — 10Tompawex ObiceNd13 STY 12:00 
Albatrosi Morawica  2 — 3  Ceramik MurexinNd13 STY 13:50 
Termin XII
Hardes Bilcza  1 — 5  Cezar MorawicaSb19 STY 17:30 
Albatrosi Morawica  3 — 1  Netbik BrzezinySb19 STY 18:10 
Tompawex Obice  6 — 2  Ceramik MurexinSb19 STY 18:45