Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nowińska LF
Święt. Halowa Liga Firm
Rozgrywki
2014/2015
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Klasa B, gr. IV

Kobiety
II liga

Junior starszy:
 CLJ
, ŚLJS;
 l. okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
ŚLJM;
 l. okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz starszy:
 gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
 gr.: 1, 2, 3.

2013/2014
Puchar Polski
Ekstraklasa
I liga
II liga [B]
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I [B]
Klasa A, gr. II [B]
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Klasa B, gr. IV
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Puchar Polski

Junior starszy:
 CLJ
, ŚLJS;
 l. okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
MAKRO, ŚLJM;
 l. okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
 gr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
 gr.: 1, 2, 3.
Młodzik starszy:
 gr.: 1, 2, 3;
 gr.: A (finał), B, C.
Młodzik młodszy:
 gr.: 1, 2, 3.
Aktualnie online
· Gości online: 17

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1,574
· Najnowszy użytkownik: Albert30
Ostatnio Widziani
· patryk962000:32:32
· ghs00:51:48
· Liban01:49:18
· brn1705:02:12
· adik6612:01:48
· Angel23:44:44
· Ryba 1 dzień
· as 1 dzień
· kiczor2124 1 dzień
· kamil1121 3 dni
Statystyki
statystyka
 Trampkarz młodszy, gr. III, 2011/12
Ostatnie spotkania
Trampkarz młodszy, gr. III
ŁKS Łagów  4 — 2  PiastSOB10:00
Tabela rozgrywek
Trampkarz młodszy, gr. III
1.   MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. 18 54 161–  5 18 9 27 80–  1 9 9 27 81–  4 9
2.   Łysica Akamit Bodzentyn 18 48 80–29 16 2 9 24 34–15 8 1 9 24 46–14 8 1
3.   Wisła Sandomierz 18 30 40–40 9 3 6 9 16 23–20 5 1 3 9 14 17–20 4 2 3
4.   Star Starachowice 18 26 40–57 7 5 6 9 13 17–18 3 4 2 9 13 23–39 4 1 4
5.   ŁKS Georyt Łagów 18 26 35–44 8 2 8 9 13 19–26 4 1 4 9 13 16–18 4 1 4
6.   Baszta Rytwiany 18 23 39–62 7 2 9 9 12 25–38 4 5 9 11 14–24 3 2 4
7.   Huragan Wilczyce 18 16 36–87 4 4 10 9 10 20–43 3 1 5 9 6 16–44 1 3 5
8.   Piast Osiek 18 15 29–48 4 3 11 9 7 18–29 2 1 6 9 8 11–19 2 2 5
9.   Sparta Dwikozy 18 13 27–57 4 1 13 9 7 13–27 2 1 6 9 6 14–30 2 7
10.   Czarni Połaniec 18 8 24–82 2 2 14 9 5   9–36 1 2 6 9 3 15–46 1 8
 

Terminarz
Termin 1
Baszta Rytwiany  5 — 2  Huragan WilczyceSb27 SIE 09:00 
Sparta Dwikozy  1 — 2  Wisła SandomierzSb27 SIE 11:00 
ŁKS Georyt Łagów  0 — 7  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Sb27 SIE 11:00 
Star Starachowice  0 — 6  Łysica Akamit BodzentynSb27 SIE 11:00 
Piast Osiek  2 — 0  Czarni PołaniecŚrWRZ 17:00 
Termin 2
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.15 — 0  Star StarachowiceSbWRZ 10:00 
Czarni Połaniec  0 — 4  Łysica Akamit BodzentynSbWRZ 11:00 
Huragan Wilczyce  4 — 2  ŁKS Georyt ŁagówSbWRZ 11:00 
Wisła Sandomierz  2 — 0  Baszta RytwianySbWRZ 11:00 
Piast Osiek  1 — 2  Sparta DwikozySbWRZ 11:00 
Termin 3
Sparta Dwikozy  3 — 1  Czarni PołaniecSb10 WRZ 11:00 
ŁKS Georyt Łagów  0 — 3  Wisła SandomierzSb10 WRZ 11:00 
Star Starachowice  2 — 2  Huragan WilczyceSb10 WRZ 11:00 
Baszta Rytwiany  0 — 1  Piast OsiekSb10 WRZ 13:30 
Łysica Akamit Bodzentyn  0 — 9  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Nd11 WRZ 11:00 
Termin 4
Huragan Wilczyce  0 — 1  Łysica Akamit BodzentynPt16 WRZ 16:30 
Czarni Połaniec  1 — 15MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Sb17 WRZ 11:00 
Wisła Sandomierz  8 — 1  Star StarachowiceSb17 WRZ 11:00 
Piast Osiek  2 — 3  ŁKS Georyt ŁagówSb17 WRZ 11:00 
Sparta Dwikozy  0 — 1  Baszta RytwianyWt27 WRZ 16:30 
Termin 5
Baszta Rytwiany  6 — 2  Czarni PołaniecSb24 WRZ 11:00 
ŁKS Georyt Łagów  1 — 0  Sparta DwikozySb24 WRZ 11:00 
Star Starachowice  1 — 1  Piast OsiekSb24 WRZ 11:00 
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.12 — 0  Huragan WilczyceSb24 WRZ 11:00 
Łysica Akamit Bodzentyn  2 — 0  Wisła SandomierzNd25 WRZ 11:00 
Termin 6
Czarni Połaniec  1 — 1  Huragan WilczyceSbPAŹ 11:00 
Wisła Sandomierz  1 — 6  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.SbPAŹ 11:00 
Piast Osiek  1 — 8  Łysica Akamit BodzentynSbPAŹ 11:00 
Sparta Dwikozy  4 — 2  Star StarachowiceSbPAŹ 11:00 
Baszta Rytwiany  2 — 3  ŁKS Georyt ŁagówSbPAŹ 13:30 
Termin 7
ŁKS Georyt Łagów  3 — 2  Czarni PołaniecSbPAŹ 11:00 
Star Starachowice  6 — 2  Baszta RytwianySbPAŹ 11:00 
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  6 — 0  Piast OsiekSbPAŹ 11:00 
Huragan Wilczyce  0 — 2  Wisła SandomierzSbPAŹ 14:00 
Łysica Akamit Bodzentyn  3 — 0  Sparta DwikozySbPAŹ 15:30 
Termin 8
Piast Osiek  6 — 2  Huragan WilczyceSb15 PAŹ 11:00 
Sparta Dwikozy  0 — 8  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Sb15 PAŹ 11:00 
ŁKS Georyt Łagów  3 — 3  Star StarachowiceSb15 PAŹ 12:30 
Baszta Rytwiany  1 — 13Łysica Akamit BodzentynSb15 PAŹ 13:30 
Czarni Połaniec  0 — 1  Wisła SandomierzPn17 PAŹ 15:30 
Termin 9
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  6 — 0  Baszta RytwianySb22 PAŹ 10:00 
Huragan Wilczyce  1 — 7  Sparta DwikozySb22 PAŹ 11:00 
Wisła Sandomierz  2 — 0  Piast OsiekSb22 PAŹ 11:00 
Star Starachowice  2 — 1  Czarni PołaniecSb22 PAŹ 11:00 
Łysica Akamit Bodzentyn  2 — 0  ŁKS Georyt ŁagówSb22 PAŹ 11:00 
Kolejka 10
Czarni Połaniec  1 — 5  Piast OsiekSb14 KWI 10:00 
Wisła Sandomierz  2 — 1  Sparta DwikozySb14 KWI 10:00 
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  3 — 0  ŁKS Georyt ŁagówSb14 KWI 10:00 
Łysica Akamit Bodzentyn  5 — 2  Star StarachowiceSb14 KWI 10:00 
Huragan Wilczyce  3 — 3  Baszta RytwianySb14 KWI 13:00 
Kolejka 11
Łysica Akamit Bodzentyn  6 — 1  Czarni PołaniecSb21 KWI 10:00 
Star Starachowice  0 — 3  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Sb21 KWI 10:00 
Baszta Rytwiany  5 — 4  Wisła SandomierzSb21 KWI 10:00 
Sparta Dwikozy  1 — 1  Piast OsiekSb21 KWI 10:00 
ŁKS Georyt Łagów  4 — 3  Huragan WilczyceŚrMAJ 17:00 
Kolejka 12
Czarni Połaniec  4 — 3  Sparta DwikozySb28 KWI 10:00 
Piast Osiek  0 — 2  Baszta RytwianySb28 KWI 10:00 
Wisła Sandomierz  4 — 0  ŁKS Georyt ŁagówSb28 KWI 10:00 
Huragan Wilczyce  2 — 6  Star StarachowiceSb28 KWI 10:00 
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  5 — 0  Łysica Akamit BodzentynSb28 KWI 13:00 
Kolejka 13
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.16 — 0  Czarni PołaniecWtMAJ 10:00 
Łysica Akamit Bodzentyn11 — 1  Huragan WilczyceWtMAJ 10:00 
Star Starachowice  2 — 2  Wisła SandomierzWtMAJ 10:00 
Baszta Rytwiany  5 — 0  Sparta DwikozyWtMAJ 10:00 
ŁKS Georyt Łagów  4 — 2  Piast OsiekSbCZE 10:00 
Kolejka 14
Czarni Połaniec  2 — 2  Baszta RytwianySbMAJ 10:00 
Sparta Dwikozy  0 — 3  ŁKS Georyt ŁagówSbMAJ 10:00 
Piast Osiek  2 — 3  Star StarachowiceSbMAJ 10:00 
Wisła Sandomierz  2 — 5  Łysica Akamit BodzentynSbMAJ 10:00 
Huragan Wilczyce  0 — 19MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.SbMAJ 10:00 
Kolejka 15
Huragan Wilczyce  8 — 3  Czarni PołaniecSb12 MAJ 10:00 
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  7 — 0  Wisła SandomierzSb12 MAJ 10:00 
Star Starachowice  3 — 0  Sparta DwikozySb12 MAJ 10:00 
ŁKS Georyt Łagów  2 — 3  Baszta RytwianySb12 MAJ 15:00 
Łysica Akamit Bodzentyn  2 — 1  Piast OsiekNd13 MAJ 11:45 
Kolejka 16
Czarni Połaniec  0 — 4  ŁKS Georyt ŁagówSb19 MAJ 10:00 
Baszta Rytwiany  0 — 5  Star StarachowiceSb19 MAJ 10:00 
Sparta Dwikozy  3 — 6  Łysica Akamit BodzentynSb19 MAJ 10:00 
Piast Osiek  1 — 6  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Sb19 MAJ 10:00 
Wisła Sandomierz  2 — 2  Huragan WilczyceWt22 MAJ 17:30 
Kolejka 17
Wisła Sandomierz  0 — 5  Czarni PołaniecSb26 MAJ 10:00 
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.10 — 1  Sparta DwikozySb26 MAJ 10:00 
Łysica Akamit Bodzentyn  3 — 1  Baszta RytwianySb26 MAJ 10:00 
Star Starachowice  1 — 1  ŁKS Georyt ŁagówSb26 MAJ 10:00 
Huragan Wilczyce  2 — 0  Piast OsiekŚr30 MAJ 17:30 
Kolejka 18
Baszta Rytwiany  1 — 8  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.SbCZE 10:00 
Sparta Dwikozy  1 — 3  Huragan WilczyceSbCZE 10:00 
Piast Osiek  3 — 3  Wisła SandomierzSbCZE 10:00 
Czarni Połaniec  0 — 1  Star StarachowiceSbCZE 10:00 
ŁKS Georyt Łagów  2 — 3  Łysica Akamit BodzentynSbCZE 16:00