Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Junior starszy:
    CLJ U-18.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 43

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 60,130
· Najnowszy użytkownik: Poredaes5
Statystyki
statystyka
 Baraże, II liga, 2007/08
Ostatnie spotkania
Baraże, II liga
Czarni  2 — 1  Polonia/SpartaŚRD17:00
LZS Leśnica  0 — 1  ZawiszaŚRD17:00
Aluminium  0 — 2  GKS Tychy '71ŚRD17:00
Jeziorak  1 — 0  
k. 3–2
UniaŚRD17:00
Start  2 — 0  Stal N.ŚRD17:00
Izolator  3 — 2  Ponidzie NidaŚRD17:00
Stal P.  4 — 0  SupraślankaŚRD17:00
Pogoń  4 — 1  ZatokaŚRD18:00
Patrz tak�e
II liga, gr. wschodnia, 2008/09
IV liga, 2007/08
III liga, gr. IV, 2007/08
Terminarz
Runda wstępna, termin 1
Sparta Oborniki  0 — 1  Aluminium Konin Sb31 MAJ 17:00 
GKS Tychy '71  3 — 1  Pniówek Pawłowice Śląskie ŚrCZE 18:00 
Runda wstępna, termin 2
Aluminium Konin  1 — 0  Sparta Oborniki SbCZE 14:00 
Pniówek Pawłowice Śląskie  1 — 1  GKS Tychy '71 SbCZE 17:00 
Kolejka 1
Unia Tarnów  1 — 0  Jeziorak Iława Pt13 CZE 15:00 
Polonia/Sparta Świdnica  2 — 3  Czarni Żagań Pt13 CZE 17:00 
Zawisza Bydgoszcz  2 — 0  LZS Leśnica Pt13 CZE 17:00 
GKS Tychy '71  4 — 0  Aluminium Konin Pt13 CZE 17:00 
Zatoka Puck  0 — 1  Pogoń Szczecin Pt13 CZE 17:00 
Stal Niewiadów  2 — 1  Start Otwock Pt13 CZE 17:00 
Ponidzie Nida Pińczów  1 — 0  Izolator Boguchwała Pt13 CZE 17:00 
Supraślanka Supraśl  0 — 3  Stal Poniatowa Pt13 CZE 17:00 
Kolejka 2
Czarni Żagań  2 — 1  Polonia/Sparta Świdnica Śr18 CZE 17:00 
LZS Leśnica  0 — 1  Zawisza Bydgoszcz Śr18 CZE 17:00 
Aluminium Konin  0 — 2  GKS Tychy '71 Śr18 CZE 17:00 
Jeziorak Iława  1 — 0  
k. 3–2
Unia Tarnów Śr18 CZE 17:00 
Start Otwock  2 — 0  Stal Niewiadów Śr18 CZE 17:00 
Izolator Boguchwała  3 — 2  Ponidzie Nida Pińczów Śr18 CZE 17:00 
Stal Poniatowa  4 — 0  Supraślanka Supraśl Śr18 CZE 17:00 
Pogoń Szczecin  4 — 1  Zatoka Puck Śr18 CZE 18:00