Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.

Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 48

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 61,889
· Najnowszy użytkownik: Czeslaw
Statystyki
statystyka
 Trampkarz młodszy, gr. B, 2014/15
Ostatnie spotkania
Trampkarz młodszy, gr. B
Strażak  3 — 0  WicherSOB11:30
Tabela rozgrywek
Trampkarz młodszy, gr. B
1.   Świt Ćmielów 8 18 27–10 6 2 4 12 14–  3 4 4 6 13–  7 2 2
2.   Astra Piekoszów 8 15 27–16 5 3 4 12 21–  4 4 4 3   6–12 1 3
3.   Strażak Bidziny 8 12 16–23 4 4 4 9   9–  9 3 1 4 3   7–14 1 3
4.   Astra Suchedniów 8 9 23–31 3 5 4 9 19–  9 3 1 4 0   4–22 4
5.   Wicher Miedziana Góra 8 6 11–24 2 6 4 6   8–  8 2 2 4 0   3–16 4
6.   Łysica Bodzentyn 0   –    –    – 

Najlepsi strzelcy
11 bramekJakub Jeziorski (Świt), Mateusz Tumulec (10 + 1 k.) (Astra S.)
9 bramekJakub Gruszka (Świt), Dominik Pękalski (8 + 1 k.) (Astra P.)
6 bramekŁukasz Brożek (Astra P.), Wojciech Surma (Astra P.)
3 bramkiJakub Cieszkowski (Strażak), Kacper Gałczyński (Astra S.), Mateusz Szymkiewicz (Wicher)
2 bramkiBartłomiej Biesaga (Astra S.), Dawid Borkowski (Wicher), Zuzanna Dudek (Astra P.), Karol Lipski (Wicher), Michał Maruniak (Strażak), Przemysław Michalski (Świt), Kacper Oraniec (Świt)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Wicher Miedziana Góra  2 — 3  Strażak BidzinySb11 KWI 11:30 
Świt Ćmielów  3 — 0  Astra PiekoszówSb11 KWI 11:30 
Kolejka 2
Strażak Bidziny  3 — 0  Astra PiekoszówSb18 KWI 11:30 
Wicher Miedziana Góra  3 — 0  Astra SuchedniówSb18 KWI 11:30 
Kolejka 3
Świt Ćmielów  1 — 0  Wicher Miedziana GóraSb25 KWI 11:30 
Astra Suchedniów  5 — 2  Strażak BidzinyPn27 KWI 16:00 
Kolejka 4
Wicher Miedziana Góra  2 — 1  Astra PiekoszówSbMAJ 11:30 
Astra Suchedniów  4 — 2  Świt ĆmielówSbMAJ 11:30 
Kolejka 5
Astra Piekoszów10 — 1  Astra SuchedniówSbMAJ 11:30 
Świt Ćmielów  4 — 2  Strażak BidzinyŚr20 MAJ 17:00 
Kolejka 6
Astra Piekoszów  2 — 0  Świt ĆmielówNd17 MAJ 11:30 
Strażak Bidziny  3 — 0  Wicher Miedziana GóraSb20 CZE 11:30 
Kolejka 7
Astra Suchedniów  6 — 0  Wicher Miedziana GóraSb23 MAJ 13:30 
Astra Piekoszów  3 — 0  Strażak BidzinyNd24 MAJ 11:30 
Kolejka 8
Strażak Bidziny  3 — 2  Astra SuchedniówCz28 MAJ 17:30 
Wicher Miedziana Góra  1 — 4  Świt ĆmielówSb30 MAJ 10:30 
Kolejka 9
Astra Piekoszów  6 — 3  Wicher Miedziana GóraSbCZE 11:30 
Świt Ćmielów  6 — 1  Astra SuchedniówSbCZE 11:30 
Kolejka 10
Strażak Bidziny  0 — 7  Świt ĆmielówSb13 CZE 11:30 
Astra Suchedniów  4 — 5  Astra PiekoszówSb13 CZE 13:00