Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS.
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS.
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM; okr.: 1, 2.
Młodzik starszy:
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety
II liga
III liga

2016/2017
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga (bar.)
Klasa okręgowa (bar.)
Klasa A, gr. I (bar.)
Klasa A, gr. II (bar.)
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Makroregion jun.

Junior starszy:
    CLJ, ŚLJS (bar.), MP;
    l. okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    MAKRO, MP; ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
    gr.: A, B, C, D, E, F, G.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B, C.

Aktualnie online
· Gości online: 23

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 27,828
· Najnowszy użytkownik: modyna7
Statystyki
statystyka
 Makroregion juniorów młodszych, 2016/17
Ostatnie spotkania
Makroregion juniorów młodszych
Karpaty  0 — 2  StalSOB11:00
Górnik  1 — 3  MotorSOB14:00
KKP Korona  0 — 1  CracoviaSOB14:00
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta 
AP 21  1 — 2  Korona SASOB14:00
Tabela rozgrywek
Makroregion juniorów młodszych
1.   Motor Lublin 14 28 24–14 8 4 2 7 17 14–  5 5 2 7 11 10–  9 3 2 2
2.   Stal Mielec 14 28 25–16 8 4 2 7 17 14–  6 5 2 7 11 11–10 3 2 2
3.   Cracovia Kraków 14 26 22–17 8 2 4 7 16 14–  5 5 1 1 7 10   8–12 3 1 3
4.   Górnik Łęczna 14 23 24–23 7 2 5 7 13 13–  7 4 1 2 7 10 11–16 3 1 3
5.   Korona Kielce SA 14 21 21–12 5 6 3 7 10 14–  6 2 4 1 7 11   7–  6 3 2 2
6.   Akademia Piłkarska 21 Kraków 14 14 14–19 4 2 8 7 7   5–  7 2 1 4 7 7   9–12 2 1 4
7.   Karpaty Krosno 14 10   9–15 2 4 8 7 5   6–  9 1 2 4 7 5   3–  6 1 2 4
8.   KKP Korona Kielce 14 4   4–27 4 10 7 1   3–15 1 6 7 3   1–12 3 4
 

Najlepsi strzelcy
9 bramekMikołaj Grzęda (5 + 4 k.) (Motor)
8 bramekPrzemysław Skałecki (6 + 2 k.) (Górnik)
7 bramekEdwin Rachoń (Górnik), Rafał Dusiło (6 + 1 k.) (Stal)
6 bramekArtur Piróg (Korona SA)
5 bramekJakub Bator (Cracovia)
4 bramkiRemigiusz Biernat (Cracovia), Piotr Goliasz (Stal), Artur Grzechynka (Cracovia), Michał Puzon (Stal)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
KKP Korona Kielce  1 — 1  Motor LublinSb18 MAR 12:00 
Stal Mielec  3 — 1  Cracovia KrakówSb18 MAR 12:00 
Górnik Łęczna  1 — 0  Korona Kielce SASb18 MAR 15:00 
Akademia Piłkarska 21 Kraków  1 — 0  Karpaty KrosnoSb18 MAR 15:30 
Kolejka 2
Korona Kielce SA  1 — 1  KKP Korona KielceSb25 MAR 10:00 
Motor Lublin  4 — 1  Stal MielecSb25 MAR 12:00 
Karpaty Krosno  3 — 0  Cracovia KrakówSb25 MAR 12:00 
Akademia Piłkarska 21 Kraków  0 — 1  Górnik ŁęcznaSb25 MAR 12:30 
Kolejka 3
KKP Korona Kielce  0 — 2  Akademia Piłkarska 21 KrakówSbKWI 12:00 
Stal Mielec  1 — 1  Korona Kielce SASbKWI 12:00 
Górnik Łęczna  2 — 0  Karpaty KrosnoSbKWI 14:00 
Cracovia Kraków  3 — 0  Motor LublinNdKWI 16:00 
Kolejka 4
Karpaty Krosno  1 — 3  Motor LublinSbKWI 13:00 
Akademia Piłkarska 21 Kraków  1 — 1  Stal MielecSbKWI 14:30 
Górnik Łęczna  5 — 0  KKP Korona KielceSbKWI 16:00 
Korona Kielce SA  0 — 0  Cracovia KrakówNdKWI 16:00 
Kolejka 5
Stal Mielec  3 — 1  Górnik ŁęcznaCz13 KWI 12:00 
Motor Lublin  0 — 0  Korona Kielce SACz13 KWI 12:00 
KKP Korona Kielce  0 — 3  Karpaty KrosnoCz13 KWI 12:00 
Cracovia Kraków  0 — 2  Akademia Piłkarska 21 KrakówCz13 KWI 13:30 
Kolejka 6
Karpaty Krosno  0 — 1  Korona Kielce SASb22 KWI 13:00 
Akademia Piłkarska 21 Kraków  0 — 1  Motor LublinSb22 KWI 14:30 
KKP Korona Kielce  1 — 3  Stal MielecSb22 KWI 14:30 
Górnik Łęczna  1 — 2  Cracovia KrakówNd23 KWI 14:00 
Kolejka 7
Stal Mielec  0 — 0  Karpaty KrosnoPt28 KWI 16:00 
Korona Kielce SA  6 — 2  Akademia Piłkarska 21 KrakówSb29 KWI 12:00 
Motor Lublin  2 — 1  Górnik ŁęcznaNd30 KWI 12:00 
Cracovia Kraków  3 — 0  KKP Korona KielceNd30 KWI 12:00 
Kolejka 8
Karpaty Krosno  1 — 1  Akademia Piłkarska 21 KrakówSbMAJ 12:00 
Korona Kielce SA  7 — 2  Górnik ŁęcznaSbMAJ 12:00 
Cracovia Kraków  2 — 1  Stal MielecSbMAJ 12:00 
Motor Lublin  0 — 0  KKP Korona KielceNdMAJ 14:30 
Kolejka 9
KKP Korona Kielce  0 — 3  Korona Kielce SASb13 MAJ 10:00 
Stal Mielec  3 — 2  Motor LublinSb13 MAJ 12:00 
Cracovia Kraków  1 — 0  Karpaty KrosnoNd14 MAJ 13:00 
Górnik Łęczna  1 — 0  Akademia Piłkarska 21 KrakówNd14 MAJ 16:00 
Kolejka 10
Korona Kielce SA  0 — 1  Stal MielecSb20 MAJ 12:00 
Karpaty Krosno  1 — 2  Górnik ŁęcznaSb20 MAJ 14:30 
Akademia Piłkarska 21 Kraków  1 — 0  KKP Korona KielceSb20 MAJ 14:30 
Motor Lublin  4 — 2  Cracovia KrakówSb20 MAJ 16:00 
Kolejka 11
KKP Korona Kielce  1 — 2  Górnik ŁęcznaWt23 MAJ 16:00 
Cracovia Kraków  3 — 0  Korona Kielce SAŚr24 MAJ 14:00 
Motor Lublin  2 — 0  Karpaty KrosnoŚr24 MAJ 16:00 
Stal Mielec  2 — 1  Akademia Piłkarska 21 KrakówŚr24 MAJ 17:00 
Kolejka 12
Górnik Łęczna  2 — 2  Stal MielecNd28 MAJ 12:00 
Akademia Piłkarska 21 Kraków  1 — 2  Cracovia KrakówNd28 MAJ 14:30 
Korona Kielce SA  0 — 0  Motor LublinNd28 MAJ 14:30 
Karpaty Krosno  0 — 0  KKP Korona KielceŚr31 MAJ 13:00 
Kolejka 13
Motor Lublin  2 — 1  Akademia Piłkarska 21 KrakówNdCZE 15:00 
Stal Mielec  2 — 0  KKP Korona KielceNdCZE 15:00 
Cracovia Kraków  2 — 2  Górnik ŁęcznaNdCZE 15:00 
Korona Kielce SA  0 — 0  Karpaty KrosnoNdCZE 15:00 
Kolejka 14
Karpaty Krosno  0 — 2  Stal MielecSb10 CZE 11:00 
Górnik Łęczna  1 — 3  Motor LublinSb10 CZE 14:00 
KKP Korona Kielce  0 — 1  Cracovia KrakówSb10 CZE 14:00 
Akademia Piłkarska 21 Kraków  1 — 2  Korona Kielce SASb10 CZE 14:00