Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS.
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS.
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM; okr.: 1, 2.
Młodzik starszy:
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety
II liga
III liga

2016/2017
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga (bar.)
Klasa okręgowa (bar.)
Klasa A, gr. I (bar.)
Klasa A, gr. II (bar.)
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Makroregion jun.

Junior starszy:
    CLJ, ŚLJS (bar.), MP;
    l. okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    MAKRO, MP; ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
    gr.: A, B, C, D, E, F, G.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B, C.

Aktualnie online
· Gości online: 23

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 25,590
· Najnowszy użytkownik: oskarek69
Statystyki
statystyka
 Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych, 2017/18
Nadchodz�ce spotkania
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
Czarni   —   Victoria 2015SOB11:00
Wierna   —   JuventaSOB11:00
MKS Zdrój   —   HetmanSOB11:00
Orlęta   —   GranatSOB15:00
Tabela rozgrywek
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
1.   Juventa Starachowice 10 27 38–  8 9 1 6 15 16–  7 5 1 4 12 22–  1 4
2.   Orlęta Kielce 10 23 36–16 7 2 1 4 7 11–  7 2 1 1 6 16 25–  9 5 1
3.   Czarni Połaniec 10 21 37–11 7 3 4 9 19–  5 3 1 6 12 18–  6 4 2
4.   Victoria 2015 Skalbmierz 11 14 23–27 4 2 5 6 7 12–18 2 1 3 5 7 11–  9 2 1 2
5.   Granat Skarżysko-Kamienna 10 12 18–28 4 6 6 6   7–16 2 4 4 6 11–12 2 2
6.   MKS Zdrój Busko 11 12 13–20 4 7 5 6   6–  8 2 3 6 6   7–12 2 4
7.   Wierna Małogoszcz 11 9   9–30 3 8 5 9   8–15 3 2 6 0   1–15 6
8.   Hetman Włoszczowa 11 6 13–47 2 9 6 6 10–22 2 4 5 0   3–25 5
 

Najlepsi strzelcy
13 bramekOskar Łąk (11 + 2 k.) (Czarni)
12 bramekŁukasz Dziewięcki (Orlęta)
9 bramekJakub Różycki (8 + 1 k.) (Victoria 2015)
7 bramekAdrian Żyła (5 + 2 k.) (Czarni)
6 bramekAdam Hamera (Juventa), Sebastian Stajniak (Juventa), Hubert Węgierek (Granat)
5 bramekJakub Harabin (Orlęta), Jakub Jagiełło (Juventa)
4 bramkiJakub Banaś (Victoria 2015), Bartosz Jopek (Juventa), Jakub Wiszniewski (Czarni)
Zobacz pe�n� klasyfikacj� strzelc�w
Terminarz
Kolejka 1
Victoria 2015 Skalbmierz  1 — 4  Granat Skarżysko-KamiennaSbWRZ 11:00 
Orlęta Kielce  2 — 0  MKS Zdrój BuskoSbWRZ 11:00 
Czarni Połaniec  4 — 0  Wierna MałogoszczSbWRZ 14:00 
Hetman Włoszczowa  0 — 7  Juventa StarachowiceNdWRZ 11:00 
Kolejka 2
MKS Zdrój Busko  2 — 3  Granat Skarżysko-KamiennaSbWRZ 11:00 
Wierna Małogoszcz  2 — 1  Hetman WłoszczowaSbWRZ 11:00 
Juventa Starachowice  3 — 2  Victoria 2015 SkalbmierzSbWRZ 11:00 
Orlęta Kielce  1 — 5  Czarni PołaniecSbWRZ 13:00 
Kolejka 3
Czarni Połaniec  2 — 1  MKS Zdrój BuskoŚr13 WRZ 17:00 
Hetman Włoszczowa  1 — 4  Orlęta KielceŚr13 WRZ 17:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  1 — 10Juventa StarachowiceŚr13 WRZ 17:00 
Wierna Małogoszcz  1 — 3  Victoria 2015 SkalbmierzŚr13 WRZ 17:15 
Kolejka 4
Czarni Połaniec11 — 1  Hetman WłoszczowaSb16 WRZ 11:00 
Orlęta Kielce  2 — 2  Victoria 2015 SkalbmierzSb16 WRZ 11:00 
Juventa Starachowice  3 — 1  MKS Zdrój BuskoSb16 WRZ 13:00 
Wierna Małogoszcz  3 — 2  Granat Skarżysko-KamiennaNd17 WRZ 11:00 
Kolejka 5
Juventa Starachowice  1 — 0  Wierna MałogoszczWt19 WRZ 16:30 
Victoria 2015 Skalbmierz  1 — 6  Czarni PołaniecWt19 WRZ 16:30 
Hetman Włoszczowa  3 — 4  MKS Zdrój BuskoWt19 WRZ 16:30 
Granat Skarżysko-Kamienna  1 — 2  Orlęta KielceWt19 WRZ 16:30 
Kolejka 6
MKS Zdrój Busko  1 — 0  Wierna MałogoszczSb23 WRZ 11:00 
Czarni Połaniec   —   Granat Skarżysko-KamiennaSb23 WRZ 11:00 
Hetman Włoszczowa  3 — 2  Victoria 2015 SkalbmierzSb23 WRZ 11:00 
Orlęta Kielce   —   Juventa StarachowiceSb23 WRZ 13:00 
Kolejka 7
Wierna Małogoszcz  0 — 9  Orlęta KielceSb30 WRZ 11:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  2 — 0  MKS Zdrój BuskoSb30 WRZ 12:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  3 — 1  Hetman WłoszczowaSb30 WRZ 13:00 
Juventa Starachowice  0 — 2  Czarni PołaniecSb30 WRZ 13:00 
Kolejka 8
MKS Zdrój Busko  1 — 3  Orlęta KielceWtPAŹ 16:30 
Juventa Starachowice  3 — 0  Hetman WłoszczowaWtPAŹ 16:30 
Wierna Małogoszcz  2 — 0  Czarni PołaniecŚrPAŹ 16:30 
Granat Skarżysko-Kamienna  0 — 2  Victoria 2015 SkalbmierzŚrPAŹ 16:30 
Kolejka 9
Victoria 2015 Skalbmierz  0 — 4  Juventa StarachowiceSbPAŹ 10:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  0 — 1  MKS Zdrój BuskoSbPAŹ 11:00 
Czarni Połaniec  2 — 3  Orlęta KielceSbPAŹ 11:00 
Hetman Włoszczowa  3 — 1  Wierna MałogoszczSbPAŹ 11:00 
Kolejka 10
Orlęta Kielce  6 — 0  Hetman WłoszczowaSb14 PAŹ 11:00 
MKS Zdrój Busko  2 — 1  Czarni PołaniecSb14 PAŹ 11:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  4 — 0  Wierna MałogoszczSb14 PAŹ 11:00 
Juventa Starachowice  6 — 2  Granat Skarżysko-KamiennaSb14 PAŹ 12:00 
Kolejka 11
Granat Skarżysko-Kamienna  2 — 0  Wierna MałogoszczWt17 PAŹ 16:00 
MKS Zdrój Busko  0 — 1  Juventa StarachowiceWt17 PAŹ 16:00 
Hetman Włoszczowa  0 — 4  Czarni PołaniecWt17 PAŹ 16:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  4 — 4  Orlęta KielceWt17 PAŹ 16:00 
Kolejka 12
Czarni Połaniec   —   Victoria 2015 SkalbmierzSb21 PAŹ 11:00 
Wierna Małogoszcz   —   Juventa StarachowiceSb21 PAŹ 11:00 
MKS Zdrój Busko   —   Hetman WłoszczowaSb21 PAŹ 11:00 
Orlęta Kielce   —   Granat Skarżysko-KamiennaSb21 PAŹ 15:00 
Kolejka 13
Wierna Małogoszcz   —   MKS Zdrój BuskoSb28 PAŹ 11:00 
Juventa Starachowice   —   Orlęta KielceSb28 PAŹ 11:30 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Hetman WłoszczowaSb28 PAŹ 12:00 
Granat Skarżysko-Kamienna   —   Czarni PołaniecSb28 PAŹ 13:00 
Kolejka 14
MKS Zdrój Busko   —   Victoria 2015 SkalbmierzSbLIS 11:00 
Czarni Połaniec   —   Juventa StarachowiceSbLIS 11:00 
Orlęta Kielce   —   Wierna MałogoszczSbLIS 11:00 
Hetman Włoszczowa   —   Granat Skarżysko-KamiennaSbLIS 11:00