Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM

2016/2017
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga (bar.)
Klasa okręgowa (bar.)
Klasa A, gr. I (bar.)
Klasa A, gr. II (bar.)
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Makroregion jun.

Junior starszy:
    CLJ, ŚLJS (bar.), MP;
    l. okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    MAKRO, MP; ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
    gr.: A, B, C, D, E, F, G.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B, C.

Aktualnie online
· Gości online: 28

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 37,085
· Najnowszy użytkownik: MacyJahn
Statystyki
statystyka
 Miejska II LF Stąporków, 2016/17
Ostatnie spotkania
Miejska II LF Stąporków
Czarni  2 — 5  RadośniSOB12:35
Nofar  3 — 7  FC CHGWSOB13:45
OSP Gosań  1 — 7  ChłopakiGDB SOB15:30
Kozia Wola  4 — 6  CzarniSOB16:05
Tabela rozgrywek
Miejska II LF Stąporków
1.   Czarni Stąporków 12 31 54–24 10 1 1
2.   Radośni 12 24 49–43 8 4
3.   FC CHGW 12 21 43–23 6 3 3
4.   ChłopakiGDB 12 17 45–38 5 2 5
5.   OSP Gosań 12 15 38–37 5 7
6.   Kozia Wola 12 11 46–57 3 2 7
7.   Nofar Sołtyków 12 3 25–78 1 11

Najlepsi strzelcy
20 bramekŁukasz Szac (Kozia Wola)
17 bramekPatryk Mastalerz (Radośni)
16 bramekKacper Swat (FC CHGW)
14 bramekTomasz Krawczyk (Czarni)
13 bramekKacper Majkrzak (Kozia Wola)
12 bramekRadosław Gula (Czarni)
11 bramekPiotrek Bednarski (ChłopakiGDB )
10 bramekBartek Szkurłat (ChłopakiGDB )
8 bramekMichał Bernat (OSP Gosań), Bartłomiej Martys (Nofar), Kacper Misiowiec (Radośni)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Radośni  2 — 1  Nofar SołtykówSb25 LIS 13:00 
Czarni Stąporków  2 — 2  FC CHGWSb25 LIS 13:35 
Kozia Wola  2 — 10OSP GosańSb25 LIS 14:10 
ChłopakiGDB   7 — 1  Nofar SołtykówSb25 LIS 14:45 
Kolejka 2
Nofar Sołtyków  6 — 9  Kozia WolaSbGRU 12:00 
FC CHGW  4 — 2  RadośniSbGRU 12:45 
Czarni Stąporków  3 — 0  OSP GosańSbGRU 13:45 
Czarni Stąporków  3 — 1  ChłopakiGDB SbGRU 15:45 
Kolejka 3
Radośni  6 — 1  ChłopakiGDB Nd10 GRU 16:05 
Kozia Wola  0 — 2  FC CHGWNd10 GRU 17:55 
OSP Gosań  5 — 0  Nofar SołtykówNd10 GRU 18:30 
Radośni10 — 3  Kozia WolaNd10 GRU 19:05 
Kolejka 4
Nofar Sołtyków  3 — 12Czarni StąporkówSb16 GRU 15:30 
FC CHGW  1 — 4  OSP GosańSb16 GRU 17:50 
ChłopakiGDB   4 — 4  Kozia WolaSb16 GRU 18:25 
OSP Gosań  2 — 4  RadośniSb16 GRU 19:00 
FC CHGW  1 — 1  ChłopakiGDB Sb16 GRU 19:35 
Kolejka 5
Czarni Stąporków  2 — 1  Kozia WolaSb13 STY 13:30 
Nofar Sołtyków  0 — 10FC CHGWSb13 STY 14:05 
OSP Gosań  2 — 3  ChłopakiGDB Sb13 STY 15:45 
Czarni Stąporków  6 — 2  RadośniSb13 STY 16:50 
Kolejka 6
Kozia Wola  1 — 3  OSP GosańNd14 STY 09:00 
Radośni  3 — 2  Nofar SołtykówNd14 STY 09:35 
Czarni Stąporków  2 — 0  FC CHGWNd14 STY 10:45 
Nofar Sołtyków  5 — 4  ChłopakiGDB Nd14 STY 12:30 
Kolejka 7
Czarni Stąporków  6 — 4  ChłopakiGDB Sb20 STY 13:35 
FC CHGW  7 — 0  RadośniSb20 STY 14:45 
Czarni Stąporków  5 — 0  OSP GosańSb20 STY 15:20 
Nofar Sołtyków  1 — 9  Kozia WolaSb20 STY 16:40 
Kolejka 8
Radośni  3 — 7  Kozia WolaSb27 STY 13:35 
OSP Gosań  5 — 1  Nofar SołtykówSb27 STY 14:45 
Radośni  5 — 4  ChłopakiGDB Sb27 STY 16:05 
Kozia Wola  4 — 4  FC CHGWSb27 STY 16:40 
Kolejka 9
FC CHGW  2 — 3  ChłopakiGDB SbLUT 13:05 
OSP Gosań  4 — 7  RadośniSbLUT 13:40 
ChłopakiGDB   6 — 2  Kozia WolaSbLUT 14:50 
FC CHGW  3 — 2  OSP GosańSbLUT 16:00 
Nofar Sołtyków  2 — 5  Czarni StąporkówSbLUT 16:35 
Kolejka 10
Czarni Stąporków  2 — 5  RadośniSb10 LUT 12:35 
Nofar Sołtyków  3 — 7  FC CHGWSb10 LUT 13:45 
OSP Gosań  1 — 7  ChłopakiGDB Sb10 LUT 15:30 
Kozia Wola  4 — 6  Czarni StąporkówSb10 LUT 16:05