Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 22

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,862
· Najnowszy użytkownik: brrandonor188
Statystyki
statystyka
 Junior młodszy, gr. B, 2017/18
Ostatnie spotkania
Junior młodszy, gr. B
Astra  3 — 0  DekoWTO17:00
Tabela rozgrywek
Junior młodszy, gr. B
1.   Hetman Włoszczowa 10 27 37–12 9 1 5 15 22–  8 5 5 12 15–  4 4 1
2.   Lechia Strawczyn 10 17 19–15 5 2 3 5 10 10–  4 3 1 1 5 7   9–11 2 1 2
3.   Astra Piekoszów 10 17 35–20 5 2 3 5 9 21–  7 3 2 5 8 14–13 2 2 1
4.   Deko Włoszczowa 10 15 24–13 5 5 5 12 18–  5 4 1 5 3   6–  8 1 4
5.   ŁKS Łopuszno 10 10 19–23 3 1 6 5 7 10–  7 2 1 2 5 3   9–16 1 4
6.   Top-Spin Promnik 10 1 12–63 1 9 5 1   7–27 1 4 5 0   5–36 5
 

Najlepsi strzelcy
10 bramekDominik Pękalski (7 + 3 k.) (Astra)
9 bramekPaweł Dercz (Deko)
8 bramekŁukasz Brożek (7 + 1 k.) (Astra), Jakub Kryczka (6 + 2 k.) (Astra)
7 bramekJakub Janicki (Hetman), Norbert Mosiejowski (Hetman)
5 bramekDawid Kościołek (Deko), Bartłomiej Piotrowski (Lechia), Damian Serek (ŁKS Łopuszno), Dawid Sideł (Lechia), Andrzej Toborek (Hetman)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Astra Piekoszów  1 — 2  Lechia StrawczynSbKWI 11:30 
Hetman Włoszczowa  1 — 0  Deko WłoszczowaSbKWI 12:30 
Top-Spin Promnik  1 — 5  ŁKS ŁopusznoSbKWI 13:00 
Kolejka 2
ŁKS Łopuszno  2 — 2  Lechia StrawczynSb14 KWI 10:00 
Deko Włoszczowa  1 — 3  Astra PiekoszówSb14 KWI 11:00 
Top-Spin Promnik  1 — 8  Hetman WłoszczowaSb14 KWI 13:00 
Kolejka 3
Astra Piekoszów13 — 2  Top-Spin PromnikSb21 KWI 11:30 
Hetman Włoszczowa  8 — 3  ŁKS ŁopusznoSb21 KWI 12:30 
Lechia Strawczyn  1 — 0  Deko WłoszczowaSb21 KWI 17:00 
Kolejka 4
ŁKS Łopuszno  3 — 0  Deko WłoszczowaSb28 KWI 11:00 
Hetman Włoszczowa  6 — 4  Astra PiekoszówSb28 KWI 12:00 
Top-Spin Promnik  1 — 4  Lechia StrawczynSb28 KWI 13:00 
Kolejka 5
Lechia Strawczyn  0 — 1  Hetman WłoszczowaSbMAJ 11:00 
Astra Piekoszów  3 — 0  ŁKS ŁopusznoSbMAJ 11:30 
Deko Włoszczowa  6 — 0  Top-Spin PromnikSbMAJ 17:00 
Kolejka 6
ŁKS Łopuszno  5 — 1  Top-Spin PromnikSb12 MAJ 11:00 
Deko Włoszczowa  2 — 0  Hetman WłoszczowaSb12 MAJ 14:00 
Lechia Strawczyn  2 — 2  Astra PiekoszówSb12 MAJ 14:30 
Kolejka 7
Hetman Włoszczowa  6 — 1  Top-Spin PromnikSb19 MAJ 13:30 
Lechia Strawczyn  1 — 0  ŁKS ŁopusznoNd20 MAJ 12:00 
Astra Piekoszów  3 — 0  Deko WłoszczowaWt12 CZE 17:00 
Kolejka 8
ŁKS Łopuszno  0 — 3  Hetman WłoszczowaSb26 MAJ 10:00 
Top-Spin Promnik  4 — 4  Astra PiekoszówSb26 MAJ 11:00 
Deko Włoszczowa  6 — 1  Lechia StrawczynSb26 MAJ 14:00 
Kolejka 9
Astra Piekoszów  1 — 3  Hetman WłoszczowaSbCZE 11:30 
Deko Włoszczowa  3 — 1  ŁKS ŁopusznoSbCZE 14:00 
Lechia Strawczyn  6 — 1  Top-Spin PromnikSbCZE 17:00 
Kolejka 10
Hetman Włoszczowa  1 — 0  Lechia StrawczynWtCZE 17:00 
ŁKS Łopuszno  0 — 1  Astra PiekoszówSbCZE 11:00 
Top-Spin Promnik  0 — 6  Deko WłoszczowaSbCZE 11:00