Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS.

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 35

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 42,988
· Najnowszy użytkownik: bestnagdeskzan92
Statystyki
statystyka
 CLJ U-15, gr. D, 2018/19
Nadchodzące spotkania
CLJ U-15, gr. D
Motor   —   JuventaSOB
KKP Korona   —   AP 21SOB
Sandecja   —   ResoviaSOB
TOP 54   —   WisłaNDZ12:00
Tabela rozgrywek
CLJ U-15, gr. D
1.   Akademia Piłkarska 21 Kraków   –    –    – 
  Motor Lublin   –    –    – 
  Juventa Starachowice   –    –    – 
  KKP Korona Kielce   –    –    – 
  Resovia Rzeszów   –    –    – 
  Wisła Kraków   –    –    – 
  Sandecja Nowy Sącz   –    –    – 
  TOP 54 Biała Podlaska   –    –    – 

Najlepsi strzelcy
Terminarz
Kolejka 1
Motor Lublin   —   Juventa StarachowiceSb18 SIE 
KKP Korona Kielce   —   Akademia Piłkarska 21 KrakówSb18 SIE 
Sandecja Nowy Sącz   —   Resovia RzeszówSb18 SIE 
TOP 54 Biała Podlaska   —   Wisła KrakówNd19 SIE 12:00 
Kolejka 2
Akademia Piłkarska 21 Kraków   —   TOP 54 Biała PodlaskaSb25 SIE 
Wisła Kraków   —   Motor LublinSb25 SIE 12:00 
Resovia Rzeszów   —   Juventa StarachowiceSb25 SIE 12:00 
Sandecja Nowy Sącz   —   KKP Korona KielceSb25 SIE 12:00 
Kolejka 3
Motor Lublin   —   Akademia Piłkarska 21 KrakówSbWRZ 
KKP Korona Kielce   —   Resovia RzeszówSbWRZ 
TOP 54 Biała Podlaska   —   Sandecja Nowy SączSbWRZ 
Juventa Starachowice   —   Wisła KrakówSbWRZ 13:00 
Kolejka 4
Akademia Piłkarska 21 Kraków   —   Juventa StarachowiceSbWRZ 
KKP Korona Kielce   —   TOP 54 Biała PodlaskaSbWRZ 
Resovia Rzeszów   —   Wisła KrakówSbWRZ 12:30 
Sandecja Nowy Sącz   —   Motor LublinSbWRZ 14:00 
Kolejka 5
TOP 54 Biała Podlaska   —   Resovia RzeszówSb15 WRZ 
Wisła Kraków   —   Akademia Piłkarska 21 KrakówSb15 WRZ 
Motor Lublin   —   KKP Korona KielceSb15 WRZ 
Juventa Starachowice   —   Sandecja Nowy SączNd16 WRZ 16:00 
Kolejka 6
TOP 54 Biała Podlaska   —   Motor LublinSb22 WRZ 
KKP Korona Kielce   —   Juventa StarachowiceSb22 WRZ 
Sandecja Nowy Sącz   —   Wisła KrakówSb22 WRZ 
Resovia Rzeszów   —   Akademia Piłkarska 21 KrakówSb22 WRZ 13:30 
Kolejka 7
Motor Lublin   —   Resovia RzeszówSb29 WRZ 
Akademia Piłkarska 21 Kraków   —   Sandecja Nowy SączSb29 WRZ 
Wisła Kraków   —   KKP Korona KielceSb29 WRZ 12:00 
Juventa Starachowice   —   TOP 54 Biała PodlaskaNd30 WRZ 15:00 
Kolejka 8
Akademia Piłkarska 21 Kraków   —   KKP Korona KielceSbPAŹ 
Wisła Kraków   —   TOP 54 Biała PodlaskaSbPAŹ 
Resovia Rzeszów   —   Sandecja Nowy SączSbPAŹ 
Juventa Starachowice   —   Motor LublinNdPAŹ 15:00 
Kolejka 9
TOP 54 Biała Podlaska   —   Akademia Piłkarska 21 KrakówSb13 PAŹ 
KKP Korona Kielce   —   Sandecja Nowy SączSb13 PAŹ 
Motor Lublin   —   Wisła KrakówSb13 PAŹ 
Juventa Starachowice   —   Resovia RzeszówNd14 PAŹ 15:00 
Kolejka 10
Sandecja Nowy Sącz   —   TOP 54 Biała PodlaskaSb20 PAŹ 
Wisła Kraków   —   Juventa StarachowiceSb20 PAŹ 
Akademia Piłkarska 21 Kraków   —   Motor LublinSb20 PAŹ 
Resovia Rzeszów   —   KKP Korona KielceSb20 PAŹ 12:30 
Kolejka 11
Motor Lublin   —   Sandecja Nowy SączSb27 PAŹ 
TOP 54 Biała Podlaska   —   KKP Korona KielceSb27 PAŹ 
Wisła Kraków   —   Resovia RzeszówSb27 PAŹ 12:00 
Juventa Starachowice   —   Akademia Piłkarska 21 KrakówNd28 PAŹ 14:00 
Kolejka 12
Akademia Piłkarska 21 Kraków   —   Wisła KrakówSbLIS 
KKP Korona Kielce   —   Motor LublinSbLIS 
Resovia Rzeszów   —   TOP 54 Biała PodlaskaSbLIS 13:30 
Sandecja Nowy Sącz   —   Juventa StarachowiceSbLIS 14:00 
Kolejka 13
Wisła Kraków   —   Sandecja Nowy SączSb10 LIS 
Akademia Piłkarska 21 Kraków   —   Resovia RzeszówSb10 LIS 
Motor Lublin   —   TOP 54 Biała PodlaskaSb10 LIS 
Juventa Starachowice   —   KKP Korona KielceSb10 LIS 12:00 
Kolejka 14
TOP 54 Biała Podlaska   —   Juventa StarachowiceSb17 LIS 
Sandecja Nowy Sącz   —   Akademia Piłkarska 21 KrakówSb17 LIS 
KKP Korona Kielce   —   Wisła KrakówSb17 LIS 
Resovia Rzeszów   —   Motor LublinSb17 LIS 12:00