Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 28

· Użytkowników online: 1
wykdom1aj7hl

· Łącznie użytkowników: 53,603
· Najnowszy użytkownik: wykdom1aj7hl
Statystyki
statystyka
 CLJ U-17, wiosna, gr. D, 2018/19
Nadchodzące spotkania
CLJ U-17, wiosna, gr. D
Wisła   —   CracoviaSOB15:00
Korona SA   —   ResoviaSOB15:00
Podgórze   —   StalNDZ12:00
Motor   —   BKS LublinNDZ13:30
Tabela rozgrywek
CLJ U-17, wiosna, gr. D
1.   Wisła Kraków 3 6 10–  4 2 1 2 6   9–  2 2 1 0   1–  2 1
2.   Motor Lublin 3 6   3–  2 2 1 1 3   1–  0 1 2 3   2–  2 1 1
3.   Resovia Rzeszów 3 6   4–  3 2 1 2 6   4–  2 2 1 0   0–  1 1
4.   Podgórze Kraków 3 6   5–  5 2 1 1 3   2–  0 1 2 3   3–  5 1 1
5.   Stal Mielec 3 4   4–  3 1 1 1 1 1   0–  0 1 2 3   4–  3 1 1
6.   Korona Kielce SA 3 3   3–  7 1 2 2 3   1–  3 1 1 1 0   2–  4 1
7.   Cracovia Kraków 3 2   4–  5 2 1 2 1   4–  5 1 1 1 1   0–  0 1
8.   BKS Lublin 3 1   4–  8 1 2 1 0   1–  3 1 2 1   3–  5 1 1
 

Najlepsi strzelcy
2 bramkiKrzysztof Bociek (Podgórze), Sebastian Usarz (Resovia)
1 bramkaArkadiusz Bednarczyk (Motor), Mateusz Chmielowiec (Stal), Dominik Cholewa (Podgórze), Miłosz Gierczak (Korona SA), Jakub Konstantyn (Korona SA), Adam Kramarz (Stal), Mateusz Magdziarz (Wisła), Patryk Pischinger (Wisła), Kacper Pytka-Wasil (BKS Lublin), Miłosz Strzeboński (Podgórze), Mateusz Surma (Podgórze), Aleksander Szumilas (Stal), Patryk Warczak (Wisła), Daniel Wolak (Wisła), Kacper Wydra (Wisła)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Wisła Kraków  5 — 0  Podgórze KrakówSbMAR 10:00 
Korona Kielce SA  1 — 0  Motor LublinSbMAR 12:00 
Cracovia Kraków  3 — 3  BKS LublinNd10 MAR 15:00 
Resovia Rzeszów  2 — 1  Stal MielecNd10 MAR 16:00 
Kolejka 2
Wisła Kraków  4 — 2  Korona Kielce SASb16 MAR 12:00 
Stal Mielec  0 — 0  Cracovia KrakówNd17 MAR 12:00 
Podgórze Kraków  2 — 0  BKS LublinNd17 MAR 14:00 
Motor Lublin  1 — 0  Resovia RzeszówNd17 MAR 14:30 
Kolejka 3
Resovia Rzeszów  2 — 1  Wisła KrakówSb23 MAR 12:00 
Korona Kielce SA  0 — 3  Podgórze KrakówSb23 MAR 12:00 
BKS Lublin  1 — 3  Stal MielecSb23 MAR 13:30 
Cracovia Kraków  1 — 2  Motor LublinSb23 MAR 15:00 
Kolejka 4
Wisła Kraków   —   Cracovia KrakówSb30 MAR 15:00 
Korona Kielce SA   —   Resovia RzeszówSb30 MAR 15:00 
Podgórze Kraków   —   Stal MielecNd31 MAR 12:00 
Motor Lublin   —   BKS LublinNd31 MAR 13:30 
Kolejka 5
Cracovia Kraków   —   Korona Kielce SASbKWI 
BKS Lublin   —   Wisła KrakówSbKWI 
Resovia Rzeszów   —   Podgórze KrakówSbKWI 12:30 
Stal Mielec   —   Motor LublinNdKWI 12:00 
Kolejka 6
Podgórze Kraków   —   Motor LublinSb13 KWI 12:00 
Wisła Kraków   —   Stal MielecSb13 KWI 12:00 
Korona Kielce SA   —   BKS LublinSb13 KWI 12:00 
Resovia Rzeszów   —   Cracovia KrakówSb13 KWI 13:30 
Kolejka 7
Stal Mielec   —   Korona Kielce SACz18 KWI 12:00 
Cracovia Kraków   —   Podgórze KrakówSb20 KWI 
BKS Lublin   —   Resovia RzeszówSb20 KWI 
Motor Lublin   —   Wisła KrakówSb20 KWI 12:00 
Kolejka 8
Stal Mielec   —   Resovia RzeszówSb27 KWI 
BKS Lublin   —   Cracovia KrakówSb27 KWI 
Podgórze Kraków   —   Wisła KrakówSb27 KWI 12:00 
Motor Lublin   —   Korona Kielce SANd28 KWI 12:00 
Kolejka 9
Cracovia Kraków   —   Stal MielecŚrMAJ 
BKS Lublin   —   Podgórze KrakówŚrMAJ 
Resovia Rzeszów   —   Motor LublinŚrMAJ 12:00 
Korona Kielce SA   —   Wisła KrakówŚrMAJ 12:00 
Kolejka 10
Podgórze Kraków   —   Korona Kielce SASbMAJ 12:00 
Wisła Kraków   —   Resovia RzeszówSbMAJ 12:00 
Stal Mielec   —   BKS LublinNdMAJ 12:00 
Motor Lublin   —   Cracovia KrakówNdMAJ 14:30 
Kolejka 11
Cracovia Kraków   —   Wisła KrakówSb11 MAJ 
BKS Lublin   —   Motor LublinSb11 MAJ 
Resovia Rzeszów   —   Korona Kielce SASb11 MAJ 12:30 
Stal Mielec   —   Podgórze KrakówSb11 MAJ 17:30 
Kolejka 12
Motor Lublin   —   Stal MielecSb18 MAJ 13:30 
Korona Kielce SA   —   Cracovia KrakówSb18 MAJ 15:00 
Wisła Kraków   —   BKS LublinSb18 MAJ 16:00 
Podgórze Kraków   —   Resovia RzeszówNd19 MAJ 12:00 
Kolejka 13
Cracovia Kraków   —   Resovia RzeszówSb25 MAJ 
BKS Lublin   —   Korona Kielce SASb25 MAJ 
Motor Lublin   —   Podgórze KrakówSb25 MAJ 
Stal Mielec   —   Wisła KrakówSb25 MAJ 11:00 
Kolejka 14
Wisła Kraków   —   Motor LublinSbCZE 
Korona Kielce SA   —   Stal MielecSbCZE 12:00 
Resovia Rzeszów   —   BKS LublinSbCZE 14:30 
Podgórze Kraków   —   Cracovia KrakówNdCZE 12:00