Transfery 2024
Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19,
ŚLJS,
okr.:
1,
2,
3.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM,
okr.:
1,
2,
3.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
I ŚLTS,
II ŚLTS,
III ŚLTS;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5.
Trampkarz młodszy:
I ŚLTM;
II ŚLTM: gr. 1,
gr. 2;
okr.:
1,
2,
3.
Młodzik starszy:
I ŚLMS;
II ŚLMS: gr. 1,
gr. 2;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Młodzik młodszy:
I ŚLMM,
II ŚLMM,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
Aktualnie online
· Gości online: 39
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 118,686
· Najnowszy użytkownik: Kitjjtred
|
Łódzki KS
| II liga | Kolejka 1 | Sb | 20 LIP | 12:00 | | 3 — 1 | Skra Częstochowa (Stadion ŁKS, Łódź) | | II liga | Kolejka 2 | Pt | 26 LIP | 17:00 | | 0 — 0 | Wisła Puławy | | I liga | Kolejka 2 | Pn | 29 LIP | 20:30 | | 1 — 2 | Arka Gdynia | | II liga | Kolejka 3 | Sb | 3 SIE | 12:00 | | 0 — 4 | Wieczysta Kraków | | I liga | Kolejka 3 | Pn | 5 SIE | 20:30 | | 1 — 1 | Górnik Łęczna | | Puchar Polski | Runda wstępna | Śr | 7 SIE | 17:30 | | 2 — 1 | Radunia Stężyca | | I liga | Kolejka 4 | Sb | 10 SIE | 19:35 | | 0 — 1 | Miedź Legnica | | II liga | Kolejka 4 | Nd | 11 SIE | 19:35 | | 0 — 1 | Chojniczanka Chojnice | | II liga | Kolejka 5 | Pt | 16 SIE | 18:00 | | 2 — 2 | Zagłębie Sosnowiec | | I liga | Kolejka 5 | Pt | 16 SIE | 20:30 | | 0 — 2 | Kotwica Kołobrzeg | | I liga | Kolejka 6 | Wt | 20 SIE | 20:30 | | 4 — 2 | Warta Poznań (Stadion Rodan Groclin, Grodzisk Wielkopolski) | | II liga | Kolejka 6 | Pt | 23 SIE | 17:00 | | 2 — 4 | Olimpia Grudziądz | | CLJ U-15, gr. A | Kolejka 1 | Sb | 24 SIE | 12:00 | | 3 — 0 | SSM Wisła Płock | | I liga | Kolejka 7 | Nd | 25 SIE | 14:30 | | 3 — 0 | Chrobry Głogów | | I liga | Kolejka 8 | Pt | 30 SIE | 18:00 | | 1 — 0 | Odra Opole | | CLJ U-15, gr. A | Kolejka 2 | Sb | 31 SIE | 16:30 | | 0 — 0 | Widzew Łódź | | II liga | Kolejka 7 | Nd | 1 WRZ | 17:00 | | 4 — 2 | Rekord Bielsko-Biała (Centrum Sportu Rekord, Bielsko-Biała) | | II liga | Kolejka 8 | Pt | 6 WRZ | 18:00 | | 0 — 1 | Resovia Rzeszów | | CLJ U-15, gr. A | Kolejka 3 | Sb | 7 WRZ | 13:00 | | 1 — 3 | Legia Warszawa | | I liga | Kolejka 9 | Pt | 13 WRZ | 18:00 | | — | Pogoń Siedlce | | CLJ U-15, gr. A | Kolejka 4 | Sb | 14 WRZ | 13:00 | | — | Varsovia Warszawa | | II liga | Kolejka 9 | Nd | 15 WRZ | 12:00 | | — | Zagłębie II Lubin | | I liga | Kolejka 1 | Wt | 17 WRZ | 19:30 | | — | Wisła Kraków | | II liga | Kolejka 10 | Sb | 21 WRZ | 12:00 | | — | Polonia Bytom | | CLJ U-15, gr. A | Kolejka 5 | Sb | 21 WRZ | 14:00 | | — | MKS Polonia Warszawa | | I liga | Kolejka 10 | Sb | 21 WRZ | 17:30 | | — | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | | Puchar Polski | Runda 1 | Śr | 25 WRZ | | | — | Grom Nowy Staw | | Puchar Polski | Runda 1 | Śr | 25 WRZ | | | — | Kotwica Kołobrzeg | | II liga | Kolejka 11 | Pt | 27 WRZ | 17:00 | | — | KKS 1925 Kalisz | | CLJ U-15, gr. A | Kolejka 6 | Sb | 28 WRZ | | | — | Jagiellonia Białystok | | I liga | Kolejka 11 | Pn | 30 WRZ | 19:00 | | — | Wisła Płock | | CLJ U-15, gr. A | Kolejka 7 | Sb | 5 PAŹ | | | — | Radomiak Radom | | II liga | Kolejka 12 | Sb | 5 PAŹ | 15:00 | | — | Hutnik Nowa Huta Kraków | | I liga | Kolejka 12 | Nd | 6 PAŹ | 17:00 | | — | GKS Tychy | | CLJ U-15, gr. A | Kolejka 8 | Sb | 12 PAŹ | | | — | Znicz Pruszków | | II liga | Kolejka 13 | Sb | 12 PAŹ | | | — | Olimpia Elbląg | | CLJ U-15, gr. A | Kolejka 9 | Sb | 19 PAŹ | | | — | Żuri Olsztyn | | I liga | Kolejka 13 | Sb | 19 PAŹ | | | — | Stal Stalowa Wola | | II liga | Kolejka 14 | Sb | 19 PAŹ | | | — | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | | I liga | Kolejka 14 | Sb | 26 PAŹ | | | — | Stal Rzeszów | | II liga | Kolejka 15 | Sb | 26 PAŹ | | | — | Podbeskidzie Bielsko-Biała | | CLJ U-15, gr. A | Kolejka 10 | Nd | 27 PAŹ | 17:00 | | — | Rozwój Iława | | CLJ U-15, gr. A | Kolejka 11 | Sb | 2 LIS | | | — | Escola Varsovia Warszawa | | I liga | Kolejka 15 | Sb | 2 LIS | | | — | Ruch Chorzów | | II liga | Kolejka 16 | Sb | 2 LIS | | | — | GKS Jastrzębie Zdrój | | I liga | Kolejka 16 | Sb | 9 LIS | | | — | Polonia Warszawa | | II liga | Kolejka 17 | Sb | 9 LIS | | | — | Świt Skolwin Szczecin | | CLJ U-15, gr. A | Kolejka 12 | Sb | 9 LIS | 14:30 | | — | AP Junior Białystok | | CLJ U-15, gr. A | Kolejka 13 | Sb | 16 LIS | | | — | Łódzka AF Łódź | | II liga | Kolejka 18 | Nd | 17 LIS | | | — | Skra Częstochowa | | I liga | Kolejka 17 | Sb | 23 LIS | | | — | Znicz Pruszków | | II liga | Kolejka 19 | Nd | 24 LIS | | | — | Wisła Puławy | | I liga | Kolejka 18 | Nd | 1 GRU | | | — | Wisła Kraków | | I liga | Kolejka 19 | Nd | 8 GRU | | | — | Arka Gdynia | | I liga | Kolejka 20 | Nd | 16 LUT | | | — | Górnik Łęczna | | I liga | Kolejka 21 | Nd | 23 LUT | | | — | Miedź Legnica | | II liga | Kolejka 20 | Nd | 2 MAR | | | — | Wieczysta Kraków | | I liga | Kolejka 22 | Nd | 2 MAR | | | — | Kotwica Kołobrzeg | | II liga | Kolejka 21 | Nd | 9 MAR | | | — | Chojniczanka Chojnice | | I liga | Kolejka 23 | Nd | 9 MAR | | | — | Warta Poznań | | II liga | Kolejka 22 | Nd | 16 MAR | | | — | Zagłębie Sosnowiec | | I liga | Kolejka 24 | Nd | 16 MAR | | | — | Chrobry Głogów | | II liga | Kolejka 23 | Nd | 23 MAR | | | — | Olimpia Grudziądz | | II liga | Kolejka 24 | Nd | 30 MAR | | | — | Rekord Bielsko-Biała | | I liga | Kolejka 25 | Nd | 30 MAR | | | — | Odra Opole | | II liga | Kolejka 25 | Nd | 6 KWI | | | — | Resovia Rzeszów | | I liga | Kolejka 26 | Nd | 6 KWI | | | — | Pogoń Siedlce | | I liga | Kolejka 27 | Śr | 9 KWI | | | — | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | | II liga | Kolejka 26 | Nd | 13 KWI | | | — | Zagłębie II Lubin | | I liga | Kolejka 28 | Nd | 13 KWI | | | — | Wisła Płock | | II liga | Kolejka 27 | Sb | 19 KWI | | | — | Polonia Bytom | | I liga | Kolejka 29 | Nd | 20 KWI | | | — | GKS Tychy | | II liga | Kolejka 28 | Nd | 27 KWI | | | — | KKS 1925 Kalisz | | I liga | Kolejka 30 | Nd | 27 KWI | | | — | Stal Stalowa Wola | | II liga | Kolejka 29 | Nd | 4 MAJ | | | — | Hutnik Nowa Huta Kraków | | I liga | Kolejka 31 | Nd | 4 MAJ | | | — | Stal Rzeszów | | II liga | Kolejka 30 | Nd | 11 MAJ | | | — | Olimpia Elbląg | | I liga | Kolejka 32 | Nd | 11 MAJ | | | — | Ruch Chorzów | | II liga | Kolejka 31 | Nd | 18 MAJ | | | — | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | | I liga | Kolejka 33 | Nd | 18 MAJ | | | — | Polonia Warszawa | | II liga | Kolejka 32 | Nd | 25 MAJ | | | — | Podbeskidzie Bielsko-Biała | | I liga | Kolejka 34 | Nd | 25 MAJ | | | — | Znicz Pruszków | | II liga | Kolejka 33 | Nd | 1 CZE | | | — | GKS Jastrzębie Zdrój | | II liga | Kolejka 34 | Nd | 8 CZE | | | — | Świt Skolwin Szczecin | Pokaż strzelców bramek przy meczach | zwycięstwo | | remis | | porażka | | u siebie | | na wyjezdzie |
|