Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ¦LJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Karpaty Krosno (junior mł.)
Historia
1999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/06
2006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/13
makroregion
POZ: 8/8
2 – 1 – 11
2013/14
makroregion
POZ: 8/8
1 – 1 – 12
2014/152015/162016/17
makroregion
POZ: 7/8
2 – 4 – 8
2017/18
CLJ
POZ: 6/8
4 – 5 – 5
2018/19
CLJ
POZ: 7/8
4 – 2 – 8
2019/20
CLJ
POZ: 6/8
0 – 0 – 1
CLJ U-17, gr. DKolejka 1Nd16 SIE11:00
 
  1 — 3  Hutnik Nowa Huta Kraków
Konrad Głód 71'
CLJ U-17, gr. DKolejka 2Nd23 SIE12:00
 
  0 — 2  Cracovia Kraków
CLJ U-17, gr. DKolejka 3Sb29 SIE12:00
 
  3 — 1  Korona Kielce SA (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta)
Patryk Pędrak 42', Wiktor Białogłowicz 83', Michał Sobieniak 90' (sam.)
CLJ U-17, gr. DKolejka 4NdWRZ12:00
 
  0 — 3  Wisła Kraków
CLJ U-17, gr. DKolejka 5Sb12 WRZ12:00
 
  1 — 3  Stal Mielec
Michał Smoleń 61'
CLJ U-17, gr. DKolejka 6Sb19 WRZ11:00
 
  3 — 0  TOP 54 Biała Podlaska
Michał Telega 45', 79', Bartłomiej Jesionka 50'
CLJ U-17, gr. DKolejka 7Sb26 WRZ12:30
 
  2 — 5  Motor Lublin
Mikołaj Dybu¶ 65', 90'
CLJ U-17, gr. DKolejka 8SbPA¬12:00
 
  1 — 2  Hutnik Nowa Huta Kraków
Michał Telega 9'
CLJ U-17, gr. DKolejka 10Nd18 PA¬12:00
 
  2 — 2  Korona Kielce SA
Wiktor Białogłowicz 12', Michał Smoleń 68'
CLJ U-17, gr. DKolejka 9Śr28 PA¬13:00
 
  1 — 4  Cracovia Kraków (Stadion AWF, Kraków)
Michał Telega 85'
CLJ U-17, gr. DKolejka 12Sb31 PA¬12:00
 
  2 — 3  Stal Mielec
Patryk Słowik 5', Patryk Pędrak 8'
CLJ U-17, gr. DKolejka 11ŚrLIS13:00
 
  0 — 6  Wisła Kraków
CLJ U-17, gr. DKolejka 13SbLIS11:00
 
  0 — 2  TOP 54 Biała Podlaska
CLJ U-17, gr. DKolejka 14Sb14 LIS13:30
 
  1 — 2  Motor Lublin (Arena Lublin (boczne, naturalne))
Patryk Pędrak 78'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie