Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 23

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 46,573
· Najnowszy użytkownik: Gerberes7
Statystyki
statystyka
ďťż
 Juventa Starachowice
Historia
2007/08
kl. okręg.
POZ: 2/10
15 – 1 – 2
2008/09
kl. okręg.
POZ: 3/9
11 – 0 – 5
2009/10
kl. okręg.
POZ: 3/12
13 – 0 – 5
2010/112011/12
kl. okręg.
POZ: 2/10
14 – 1 – 3
2012/132013/14
kl. okręg.
POZ: 2/10
15 – 0 – 3
2014/15
kl. okręg.
POZ: 2/5
6 – 0 – 2
2015/16
kl. okręg.
POZ: 1/6
8 – 0 – 0
2016/17
kl. okręg.
POZ: 2/5
6 – 2 – 0
CLJ U-15, gr. DKolejka 2Nd26 SIE18:00
 
  1 — 4  Resovia Rzeszów
Jacek Safian 58'
CLJ U-15, gr. DKolejka 1Śr29 SIE16:00
 
  0 — 8  Motor Lublin
CLJ U-15, gr. DKolejka 3SbWRZ13:00
 
  0 — 8  Wisła Kraków
CLJ U-15, gr. DKolejka 4NdWRZ12:00
 
  0 — 12Akademia Piłkarska 21 Kraków
CLJ U-15, gr. DKolejka 5Nd16 WRZ16:00
 
  3 — 1  Sandecja Nowy Sącz
Adrian Cieśla 13', 67', Kacper Ostrowski 25'
CLJ U-15, gr. DKolejka 6Sb22 WRZ12:00
 
  0 — 4  KKP Korona Kielce
CLJ U-15, gr. DKolejka 7Nd30 WRZ13:30
 
  0 — 4  TOP 54 Biała Podlaska
CLJ U-15, gr. DKolejka 10ŚrPAŹ14:00
 
  1 — 7  Wisła Kraków
CLJ U-15, gr. DKolejka 8NdPAŹ15:00
 
  0 — 4  Motor Lublin
CLJ U-15, gr. DKolejka 9Nd14 PAŹ15:00
 
  0 — 2  Resovia Rzeszów
CLJ U-15, gr. DKolejka 11Sb27 PAŹ12:00
 
   —   Akademia Piłkarska 21 Kraków
CLJ U-15, gr. DKolejka 12SbLIS14:00
 
   —   Sandecja Nowy Sącz
CLJ U-15, gr. DKolejka 13Nd11 LIS12:00
 
   —   KKP Korona Kielce
CLJ U-15, gr. DKolejka 14Sb17 LIS13:30
 
   —   TOP 54 Biała Podlaska
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie