Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Junior starszy:
    CLJ U-18.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 37

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 59,969
· Najnowszy użytkownik: plu329za
Statystyki
statystyka
 Piast Osiek
Historia
1997/981998/991999/002000/01
kl. okręg.
POZ: 13/16
9 – 6 – 15
2001/02
klasa A
POZ: 7/12
9 – 5 – 8
2002/03
klasa A
POZ: 1/11
14 – 0 – 4
2003/04
kl. okręg.
POZ: 8/16
13 – 3 – 14
2004/05
kl. okręg.
POZ: 14/16
8 – 9 – 13
2005/06
klasa A
POZ: 11/12
4 – 2 – 16
2006/07
klasa A
POZ: 8/11
5 – 3 – 10
2007/08
klasa A
POZ: 6/14
8 – 9 – 5
2008/09
klasa A
POZ: 7/14
10 – 9 – 7
2009/10
klasa A
POZ: 6/14
11 – 7 – 8
2010/11
klasa A
POZ: 7/14
9 – 6 – 11
2011/12
klasa A
POZ: 9/14
7 – 10 – 9
2012/13
klasa A
POZ: 5/14
12 – 5 – 9
2013/14
klasa B
POZ: 5/9
6 – 2 – 8
2014/15
klasa B
POZ: 4/10
9 – 3 – 6
2015/16
klasa B
POZ: 2/13
17 – 4 – 3
2016/17
klasa A
POZ: 13/16
6 – 9 – 15
2017/18
klasa A
POZ: 2/12
13 – 5 – 4
SparingiSb28 LIP
 
  1 — 1   Piast Stopnica
SparingiWtSIE
 
  1 — 5   LZS Samborzec
SparingiWt14 SIE
 
  4 — 0   Zryw Zbigniewice
SparingiPt17 SIE
 
  7 — 1   Baszta Rytwiany
Klasa A, gr. IIIKolejka 1Nd26 SIE15:00
 
  1 — 1  Agricola Łoniów
Paweł Żmuda 18'
Klasa A, gr. IIIKolejka 2Pt31 SIE17:00
 
  3 — 1  Baszta Rytwiany
Dawid Wieczorek 4', Paweł Figacz 65', Bartłomiej Ryński 73'
Klasa A, gr. IIIKolejka 3NdWRZ15:00
 
  2 — 3  Spartakus II Daleszyce
Jakub Jazgara 8', Bartłomiej Ryński 54' (k.)
Klasa A, gr. IIIKolejka 4Sb15 WRZ16:00
 
  1 — 0  Arka Pawłów
Łukasz Malecki 59'
Klasa A, gr. IIIKolejka 5Sb22 WRZ16:00
 
  2 — 1  Wisła II Sandomierz
Tomasz Koronkiewicz 23', Łukasz Malecki 59'
Klasa A, gr. IIIKolejka 6Sb29 WRZ15:30
 
  3 — 1  Strażak Bidziny
Dominik Kaczmarczyk 41', 53', Paweł Żmuda 80'
Klasa A, gr. IIIKolejka 7NdPA¬15:00
 
  2 — 1  Zryw Zbigniewice
Jakub Jazgara 10', Łukasz Malecki 84'
Klasa A, gr. IIIKolejka 8Nd14 PA¬15:00
 
  1 — 1  GKS Górno (Bodzentyn)
Jakub Jazgara 47'
Klasa A, gr. IIIKolejka 9Nd21 PA¬14:00
 
  3 — 2  Zorza Tempo Pacanów
Konrad Cebula 32', Jakub Jazgara 62', Robert Misiak 86'
Klasa A, gr. IIIKolejka 10Sb27 PA¬13:00
 
  3 — 3  UKS Baćkowice
Dominik Kaczmarczyk 7', Bartłomiej Ryński 54' (k.), Marcin Rusiecki 66' (sam.)
Klasa A, gr. IIIKolejka 11SbLIS13:00
 
  6 — 0  Ester Wojciechowice
Jakub Jazgara 3', Bartłomiej Ryński 37', 64', Dawid Wieczorek 63', Dominik Kaczmarczyk 75', Przemysław Wieczorek 87'
SparingiSb23 LUT12:00
 
  5 — 2   Baszta Rytwiany
SparingiCz28 LUT19:00
 
  3 — 0   Olimpia Pogoń Staszów
SparingiNdMAR11:00
 
  0 — 3   Cukrownik Włostów
SparingiNd10 MAR11:00
 
  0 — 7   Piast Stopnica
SparingiNd17 MAR11:30
 
  1 — 5   Zryw Zbigniewice
SparingiNd24 MAR
 
  2 — 3   Zorza Tempo Pacanów
Klasa A, gr. IIIKolejka 12Sb30 MAR15:00
 
  1 — 3  Agricola Łoniów
Bartłomiej Ryński 31' (k.)
Klasa A, gr. IIIKolejka 13NdKWI15:00
 
  1 — 3  Baszta Rytwiany
Bartłomiej Ryński 36'
Klasa A, gr. IIIKolejka 14Sb13 KWI16:00
 
  3 — 0  Spartakus II Daleszyce
Paweł Figacz 34', Bartłomiej Ryński 53', Kamil Kosior 90'
Klasa A, gr. IIIKolejka 15Sb20 KWI12:00
 
  3 — 3  Arka Pawłów
Łukasz Malecki 85', Łukasz Molendowski 90', Kamil Kosior 90'
Klasa A, gr. IIIKolejka 16Nd28 KWI16:00
 
  0 — 0  Wisła II Sandomierz
Klasa A, gr. IIIKolejka 17NdMAJ15:00
 
  1 — 1  Strażak Bidziny
Marcin B±k 31'
Klasa A, gr. IIIKolejka 18Nd12 MAJ17:00
 
  0 — 3  Zryw Zbigniewice
Klasa A, gr. IIIKolejka 19Sb18 MAJ16:00
 
  2 — 0  GKS Górno
Robert Misiak 51', Bartłomiej Ryński 76'
Klasa A, gr. IIIKolejka 20Nd26 MAJ15:00
 
  2 — 6  Zorza Tempo Pacanów
Kamil Kosior 43', 73'
Klasa A, gr. IIIKolejka 21NdCZE15:00
 
  0 — 1  UKS Baćkowice
Klasa A, gr. IIIKolejka 22NdCZE15:00
 
  5 — 2  Ester Wojciechowice
Marcin B±k 22', Bartłomiej Ryński 30', Mateusz Przysucha 40' (sam.), Łukasz Malecki 66', Kamil Kosior 90'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie