Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ¦LJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ¦LTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. ¦w.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Go¶ci online: 45

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 58,398
· Najnowszy użytkownik: 2adrianc652ya9
Statystyki
statystyka
 Klasa B, gr. III, 2014/15
Ostatnie spotkania
Klasa B, gr. III
GKS ¦winiary  0 — 6  StrzelecNDZ11:00
GTS Raków  6 — 0  ZorzaNDZ11:00
LZS Czarnocin  5 — 3  PiastNDZ11:00
Arka  5 — 2  VictoriaNDZ11:30
¬ródło  0 — 3  Jawornik
Tabela rozgrywek
Klasa B, gr. III
1.   Jawornik Gorzków 18 45 78–27 14 3 1 9 27 42–  4 9 9 18 36–23 5 3 1
2.   Arka Koprzywnica 18 37 56–29 11 4 3 9 21 41–15 6 3 9 16 15–14 5 1 3
3.   Strzelec Chroberz 18 36 44–31 11 3 4 9 20 23–16 6 2 1 9 16 21–15 5 1 3
4.   Piast Osiek 18 30 49–34 9 3 6 9 23 28–  8 7 2 9 7 21–26 2 1 6
5.   Victoria 2015 Skalbmierz 18 25 41–47 7 4 7 9 17 21–12 5 2 2 9 8 20–35 2 2 5
6.   LZS Czarnocin 18 24 45–38 7 3 8 9 10 18–18 3 1 5 9 14 27–20 4 2 3
7.   GKS ¦winiary 18 21 33–47 5 6 7 9 17 25–20 5 2 2 9 4   8–27 4 5
8.   Zorza Czajków 18 17 31–52 5 2 11 9 10 23–27 3 1 5 9 7   8–25 2 1 6
9.   GTS Raków 18 16 38–69 5 1 12 9 10 23–26 3 1 5 9 6 15–43 2 7
10.   Vitalpol Solec-Zdrój 18 4 16–57 1 1 16 9 4 13–28 1 1 7 9 0   3–29 9

Najlepsi strzelcy
28 bramekNorbert W±tek (27 + 1 k.) (Jawornik)
22 bramekKrzysztof Witek (21 + 1 k.) (Jawornik)
15 bramekRobert Pytowski (14 + 1 k.) (GTS Raków)
13 bramekKamil Olesiński (12 + 1 k.) (Victoria), Sylwester Pyszczek (12 + 1 k.) (Arka)
12 bramekAdam Paczkowski (LZS Czarnocin), Kamil Wi±cek (Jawornik)
11 bramekMichał Kukla (Strzelec)
10 bramekWojciech Ciach (Arka), Łukasz Malecki (Piast), Damian Cichy (8 + 2 k.) (LZS Czarnocin)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców
Fotogalerie
Terminarz
Kolejka 1
GTS Raków  0 — 3  Piast OsiekNd31 SIE 11:00 
Zorza Czajków  5 — 1  GKS ¦winiaryNd31 SIE 11:00 
Arka Koprzywnica  3 — 3  Jawornik GorzkówNd31 SIE 14:00 
LZS Czarnocin  1 — 3  Victoria SkalbmierzNd31 SIE 16:00 
¬ródło Solec-Zdrój  1 — 4  Strzelec ChroberzNdLIS 11:00 
Kolejka 2
Victoria Skalbmierz  4 — 4  Jawornik GorzkówNdWRZ 11:00 
Zorza Czajków  3 — 0  ¬ródło Solec-ZdrójNdWRZ 11:00 
Strzelec Chroberz  3 — 1  Arka KoprzywnicaNdWRZ 16:00 
Piast Osiek  0 — 0  GKS ¦winiaryNdWRZ 16:00 
LZS Czarnocin  3 — 0  GTS RakówNdWRZ 16:00 
Kolejka 3
GTS Raków  2 — 5  Victoria SkalbmierzNd14 WRZ 11:00 
GKS ¦winiary  5 — 3  LZS CzarnocinNd14 WRZ 11:00 
¬ródło Solec-Zdrój  0 — 3  Piast OsiekNd14 WRZ 11:00 
Arka Koprzywnica  2 — 2  Zorza CzajkówNd14 WRZ 14:00 
Strzelec Chroberz  2 — 5  Jawornik GorzkówNd14 WRZ 15:00 
Kolejka 4
Victoria Skalbmierz  0 — 1  Strzelec ChroberzNd21 WRZ 11:00 
Zorza Czajków  5 — 6  Jawornik GorzkówNd21 WRZ 11:00 
LZS Czarnocin  4 — 0  ¬ródło Solec-ZdrójNd21 WRZ 11:00 
GTS Raków  5 — 1  GKS ¦winiaryNd21 WRZ 11:00 
Piast Osiek  8 — 3  Arka KoprzywnicaNd21 WRZ 15:00 
Kolejka 5
Victoria Skalbmierz  4 — 1  GKS ¦winiaryNd28 WRZ 11:00 
¬ródło Solec-Zdrój  3 — 4  GTS RakówNd28 WRZ 11:00 
Arka Koprzywnica  7 — 2  LZS CzarnocinNd28 WRZ 14:00 
Piast Osiek  3 — 1  Jawornik GorzkówNd28 WRZ 15:00 
Strzelec Chroberz  2 — 1  Zorza CzajkówNd28 WRZ 15:00 
Kolejka 6
LZS Czarnocin  2 — 6  Jawornik GorzkówNdPA¬ 11:00 
GTS Raków  0 — 1  Arka KoprzywnicaNdPA¬ 11:00 
¬ródło Solec-Zdrój  3 — 3  GKS ¦winiaryNdPA¬ 11:00 
Victoria Skalbmierz  3 — 0  Zorza CzajkówNdPA¬ 11:40 
Piast Osiek  3 — 1  Strzelec ChroberzNdPA¬ 15:00 
Kolejka 7
¬ródło Solec-Zdrój  4 — 3  Victoria SkalbmierzNd12 PA¬ 11:00 
Zorza Czajków  3 — 2  Piast OsiekNd12 PA¬ 11:00 
Arka Koprzywnica  1 — 1  GKS ¦winiaryNd12 PA¬ 14:00 
Jawornik Gorzków  6 — 1  GTS RakówNd12 PA¬ 15:00 
Strzelec Chroberz  2 — 2  LZS CzarnocinNd12 PA¬ 15:00 
Kolejka 8
Victoria Skalbmierz  2 — 1  Piast OsiekNd19 PA¬ 11:00 
GTS Raków  3 — 3  Strzelec ChroberzNd19 PA¬ 11:00 
¬ródło Solec-Zdrój  0 — 2  Arka KoprzywnicaNd19 PA¬ 11:00 
GKS ¦winiary  2 — 2  Jawornik GorzkówNd19 PA¬ 14:00 
LZS Czarnocin  1 — 2  Zorza CzajkówNd19 PA¬ 14:30 
Kolejka 9
Piast Osiek  1 — 1  LZS CzarnocinSb25 PA¬ 13:00 
Victoria Skalbmierz  1 — 1  Arka KoprzywnicaNd26 PA¬ 11:00 
Zorza Czajków  3 — 4  GTS RakówNd26 PA¬ 11:00 
Jawornik Gorzków  4 — 2  ¬ródło Solec-ZdrójNd26 PA¬ 13:00 
Strzelec Chroberz  1 — 0  GKS ¦winiaryNd26 PA¬ 13:30 
Kolejka 10
GKS ¦winiary  2 — 0  Zorza CzajkówNd19 KWI 14:00 
Victoria Skalbmierz  0 — 2  LZS CzarnocinNd19 KWI 15:00 
Strzelec Chroberz  3 — 1  ¬ródło Solec-ZdrójNd19 KWI 16:00 
Jawornik Gorzków  1 — 0  Arka KoprzywnicaNd19 KWI 16:00 
Piast Osiek  3 — 1  GTS RakówNd19 KWI 16:15 
Kolejka 11
Arka Koprzywnica  2 — 1  Strzelec ChroberzSb25 KWI 13:00 
¬ródło Solec-Zdrój  2 — 3  Zorza CzajkówNd26 KWI 11:00 
GKS ¦winiary  3 — 3  Piast OsiekNd26 KWI 14:00 
GTS Raków  2 — 7  LZS CzarnocinNd26 KWI 15:00 
Jawornik Gorzków  8 — 0  Victoria SkalbmierzNd26 KWI 16:00 
Kolejka 12
Piast Osiek  3 — 0  ¬ródło Solec-Zdrój 
Victoria Skalbmierz  4 — 2  GTS RakówNdMAJ 11:00 
Zorza Czajków  1 — 2  Arka KoprzywnicaNdMAJ 11:00 
LZS Czarnocin  1 — 1  GKS ¦winiaryNdMAJ 16:00 
Jawornik Gorzków  5 — 0  Strzelec ChroberzNdMAJ 17:00 
Kolejka 13
Arka Koprzywnica  4 — 3  Piast OsiekNd10 MAJ 14:00 
GKS ¦winiary  4 — 1  GTS RakówNd10 MAJ 15:00 
Jawornik Gorzków  4 — 0  Zorza CzajkówNd10 MAJ 16:00 
Strzelec Chroberz  2 — 2  Victoria SkalbmierzNd10 MAJ 17:00 
¬ródło Solec-Zdrój  0 — 3  LZS Czarnocin 
Kolejka 14
Zorza Czajków  0 — 3  Strzelec ChroberzNd17 MAJ 11:00 
GKS ¦winiary  6 — 1  Victoria SkalbmierzNd17 MAJ 12:00 
LZS Czarnocin  0 — 1  Arka KoprzywnicaNd17 MAJ 16:00 
Jawornik Gorzków  4 — 0  Piast OsiekNd17 MAJ 16:00 
GTS Raków  3 — 0  ¬ródło Solec-Zdrój 
Kolejka 15
Zorza Czajków  3 — 3  Victoria SkalbmierzNd24 MAJ 11:00 
Arka Koprzywnica14 — 1  GTS RakówNd24 MAJ 14:00 
Jawornik Gorzków  3 — 1  LZS CzarnocinNd24 MAJ 16:00 
GKS ¦winiary  3 — 0  ¬ródło Solec-Zdrój 
Strzelec Chroberz  5 — 3  Piast OsiekCzCZE 16:00 
Kolejka 16
GTS Raków  2 — 6  Jawornik GorzkówNd31 MAJ 11:00 
LZS Czarnocin  1 — 2  Strzelec ChroberzNd31 MAJ 12:00 
GKS ¦winiary  0 — 4  Arka KoprzywnicaNd31 MAJ 15:00 
Piast Osiek  3 — 0  Zorza CzajkówNd31 MAJ 17:00 
Victoria Skalbmierz  3 — 0  ¬ródło Solec-Zdrój 
Kolejka 17
Zorza Czajków  0 — 6  LZS CzarnocinNdCZE 11:00 
Jawornik Gorzków  7 — 0  GKS ¦winiaryNdCZE 16:00 
Piast Osiek  4 — 1  Victoria SkalbmierzNdCZE 17:00 
Strzelec Chroberz  3 — 1  GTS RakówNdCZE 17:00 
Arka Koprzywnica  3 — 0  ¬ródło Solec-Zdrój 
Kolejka 18
GKS ¦winiary  0 — 6  Strzelec ChroberzNd14 CZE 11:00 
GTS Raków  6 — 0  Zorza CzajkówNd14 CZE 11:00 
LZS Czarnocin  5 — 3  Piast OsiekNd14 CZE 11:00 
Arka Koprzywnica  5 — 2  Victoria SkalbmierzNd14 CZE 11:30 
¬ródło Solec-Zdrój  0 — 3  Jawornik Gorzków