Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLMS2, ŚLMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Klasa B, gr. III, 2010/11
Ostatnie spotkania
Klasa B, gr. III
Zorza  1 — 6  Piast IINDZ11:00
Tabela rozgrywek
Klasa B, gr. III
1.   MSS-Klonówka Masłów 18 47 63–15 15 2 1 9 27 37–  4 9 9 20 26–11 6 2 1
2.   Klonówka Masłów 18 38 55–27 12 2 4 9 14 17–14 4 2 3 9 24 38–13 8 1
3.   Gród Wiślica 18 37 59–24 12 1 5 9 19 37–15 6 1 2 9 18 22–  9 6 3
4.   Piast II Stopnica 18 28 35–32 9 1 8 9 15 17–15 5 4 9 13 18–17 4 1 4
5.   Victoria 2009 Kurozwęki 18 22 24–36 7 1 10 9 18 18–13 6 3 9 4   6–23 1 1 7
6.   GKS Solec-Zdrój 18 20 28–39 6 2 10 9 18 20–13 6 3 9 2   8–26 2 7
7.   GTS Raków 18 19 31–65 6 1 11 9 10 19–27 3 1 5 9 9 12–38 3 6
8.   Nidzica Dobiesławice 18 18 25–45 6 12 9 9 11–17 3 6 9 9 14–28 3 6
9.   GKS Szydłów 18 18 30–54 6 12 9 9 16–29 3 6 9 9 14–25 3 6
10.   Zorza Czajków 18 17 29–42 5 2 11 9 8 15–25 2 2 5 9 9 14–17 3 6
11.   Strzelec Chroberz 0   –    –    – 
 

Najlepsi strzelcy
25 bramekPatryk Klepacz (Gród)
23 bramekCezary Zarzycki (21 + 2 k.) (GOKiS)
14 bramekPaweł Walasek (13 + 1 k.) (Gród)
10 bramekMaciej Kwiatkowski (Klonówka)
9 bramekKarol Siwonia (GTS Raków), Kamil Molenda (8 + 1 k.) (GTS Raków)
8 bramekStanisław Błasiak (Zorza)
7 bramekMateusz Bugaj (Piast II), Grzegorz Karyś (Klonówka), Łukasz Krzemiński (Źródło), Piotr Małek (Zorza), Robert Pytowski (GKS Szydłów), Grzegorz Stępień (GKS Szydłów), Przemysław Nowak (4 + 3 k.) (Nidzica)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Fotogalerie
Terminarz
Kolejka 1
GTS Raków  2 — 1  Victoria Bizon KurozwękiNd22 SIE 11:00 
GKS Szydłów  0 — 5  Zorza CzajkówNd22 SIE 11:00 
Nidzica Dobiesławice  0 — 2  Gród WiślicaNd22 SIE 11:00 
Źródło Solec-Zdrój  0 — 3  Klonówka MasłówNd22 SIE 15:00 
Kolejka 2
Gród Wiślica  3 — 0  Źródło Solec-ZdrójNd29 SIE 11:00 
Zorza Czajków  2 — 1  Nidzica DobiesławiceNd29 SIE 11:00 
GOKiS Masłów  5 — 0  Piast II StopnicaNd29 SIE 11:15 
Victoria Bizon Kurozwęki  2 — 1  GKS SzydłówNd29 SIE 17:00 
Kolejka 3
GTS Raków  1 — 6  GOKiS MasłówNdWRZ 11:00 
Nidzica Dobiesławice  2 — 0  Victoria Bizon KurozwękiNdWRZ 11:00 
Klonówka Masłów  0 — 2  Gród WiślicaNdWRZ 17:00 
Źródło Solec-Zdrój  0 — 5  Zorza CzajkówPt24 WRZ 16:00 
Kolejka 4
Zorza Czajków  1 — 4  Klonówka MasłówNd12 WRZ 11:00 
Victoria Bizon Kurozwęki  2 — 1  Źródło Solec-ZdrójNd12 WRZ 11:00 
GOKiS Masłów  3 — 1  GKS SzydłówNd12 WRZ 11:00 
Piast II Stopnica  2 — 3  GTS RakówNd12 WRZ 13:30 
Kolejka 5
GKS Szydłów  2 — 1  Piast II StopnicaNd19 WRZ 11:00 
Nidzica Dobiesławice  0 — 3  GOKiS MasłówNd19 WRZ 11:00 
Klonówka Masłów  2 — 2  Victoria Bizon KurozwękiNd19 WRZ 16:00 
Gród Wiślica  2 — 0  Zorza CzajkówNd19 WRZ 16:00 
Kolejka 6
Victoria Bizon Kurozwęki  0 — 3  Gród WiślicaNd26 WRZ 11:00 
GOKiS Masłów  3 — 0  Źródło Solec-ZdrójNd26 WRZ 11:00 
Piast II Stopnica  1 — 4  Nidzica DobiesławiceNd26 WRZ 11:00 
GTS Raków  3 — 2  GKS SzydłówNd26 WRZ 11:45 
Kolejka 7
Nidzica Dobiesławice  3 — 0  GTS RakówNdPAŹ 11:00 
Zorza Czajków  0 — 1  Victoria Bizon KurozwękiNdPAŹ 11:00 
Źródło Solec-Zdrój  2 — 1  Piast II StopnicaNdPAŹ 14:00 
Klonówka Masłów  2 — 2  GOKiS MasłówNdPAŹ 15:00 
Kolejka 8
GOKiS Masłów  4 — 0  Gród WiślicaNd10 PAŹ 11:00 
Piast II Stopnica  2 — 4  Klonówka MasłówNd10 PAŹ 11:00 
GTS Raków  2 — 2  Źródło Solec-ZdrójNd10 PAŹ 11:00 
GKS Szydłów  2 — 3  Nidzica DobiesławiceNd10 PAŹ 11:00 
Kolejka 9
Zorza Czajków  1 — 1  GOKiS MasłówNd17 PAŹ 11:00 
Źródło Solec-Zdrój  3 — 1  GKS SzydłówNd17 PAŹ 14:00 
Klonówka Masłów  4 — 1  GTS RakówNd17 PAŹ 15:00 
Gród Wiślica  3 — 3  Piast II StopnicaNd17 PAŹ 15:00 
Kolejka 10
GOKiS Masłów  5 — 0  Victoria Bizon KurozwękiNd24 PAŹ 11:00 
Piast II Stopnica  3 — 0  Zorza CzajkówNd24 PAŹ 11:00 
GTS Raków  2 — 4  Gród WiślicaNd24 PAŹ 11:00 
GKS Szydłów  1 — 7  Klonówka MasłówNd24 PAŹ 11:00 
Nidzica Dobiesławice  5 — 0  Źródło Solec-ZdrójNd24 PAŹ 11:00 
Kolejka 11
Gród Wiślica  7 — 0  GKS SzydłówNdPAŹ 15:00 
Zorza Czajków  4 — 0  GTS RakówNd31 PAŹ 11:00 
Victoria Bizon Kurozwęki  2 — 1  Piast II StopnicaNd31 PAŹ 11:00 
Klonówka Masłów  2 — 0  Nidzica DobiesławiceNd31 PAŹ 13:30 
Kolejka 12
Gród Wiślica  2 — 0  Nidzica DobiesławiceSbKWI 15:00 
Klonówka Masłów  2 — 1  Źródło Solec-ZdrójNdKWI 14:00 
Zorza Czajków  4 — 5  GKS SzydłówNdKWI 14:30 
Victoria Bizon Kurozwęki  0 — 1  GTS RakówNdKWI 15:00 
Kolejka 13
Nidzica Dobiesławice  1 — 3  Zorza CzajkówNd10 KWI 11:00 
Piast II Stopnica  1 — 4  GOKiS MasłówNd10 KWI 11:00 
Źródło Solec-Zdrój  1 — 0  Gród WiślicaNd10 KWI 14:00 
GKS Szydłów  3 — 0  Victoria Bizon KurozwękiNd10 KWI 14:00 
Kolejka 14
Gród Wiślica  1 — 5  Klonówka MasłówSb16 KWI 15:00 
GOKiS Masłów  5 — 2  GTS RakówNd17 KWI 13:30 
Zorza Czajków  2 — 2  Źródło Solec-ZdrójNd17 KWI 14:30 
Victoria Bizon Kurozwęki  5 — 2  Nidzica DobiesławiceNd17 KWI 16:00 
Kolejka 15
GTS Raków  1 — 2  Piast II StopnicaSb23 KWI 11:00 
Klonówka Masłów  3 — 1  Zorza CzajkówSb23 KWI 14:00 
Źródło Solec-Zdrój  2 — 1  Victoria Bizon KurozwękiSb23 KWI 14:00 
GKS Szydłów  0 — 2  GOKiS MasłówSb23 KWI 14:00 
Kolejka 16
Piast II Stopnica  2 — 0  GKS SzydłówNdMAJ 11:00 
GOKiS Masłów  8 — 1  Nidzica DobiesławiceNdMAJ 13:30 
Zorza Czajków  0 — 5  Gród WiślicaNdMAJ 14:30 
Victoria Bizon Kurozwęki  1 — 2  Klonówka MasłówNdMAJ 17:00 
Kolejka 17
Gród Wiślica  4 — 1  Victoria Bizon KurozwękiSbMAJ 16:00 
Nidzica Dobiesławice  0 — 2  Piast II StopnicaNdMAJ 11:00 
Źródło Solec-Zdrój  1 — 2  GOKiS MasłówNdMAJ 14:00 
GKS Szydłów  2 — 3  GTS RakówNdMAJ 14:00 
Kolejka 18
GTS Raków  0 — 3  Nidzica DobiesławiceNd15 MAJ 11:00 
Piast II Stopnica  2 — 0  Źródło Solec-ZdrójNd15 MAJ 11:00 
GOKiS Masłów  2 — 0  Klonówka MasłówNd15 MAJ 13:30 
Victoria Bizon Kurozwęki  3 — 0  Zorza CzajkówNd15 MAJ 17:00 
Kolejka 19
Gród Wiślica  2 — 4  GOKiS MasłówSb21 MAJ 15:00 
Nidzica Dobiesławice  0 — 1  GKS SzydłówNd22 MAJ 11:00 
Klonówka Masłów  1 — 2  Piast II StopnicaNd22 MAJ 14:00 
Źródło Solec-Zdrój  5 — 0  GTS RakówNd22 MAJ 14:00 
Kolejka 20
Piast II Stopnica  1 — 0  Gród WiślicaSb28 MAJ 15:00 
GTS Raków  5 — 7  Klonówka MasłówNd29 MAJ 11:00 
GOKiS Masłów  2 — 0  Zorza CzajkówNd29 MAJ 13:30 
GKS Szydłów  5 — 2  Źródło Solec-ZdrójNd29 MAJ 14:00 
Kolejka 21
Victoria Bizon Kurozwęki  3 — 2  GOKiS MasłówNdCZE 11:00 
Gród Wiślica13 — 2  GTS RakówNdCZE 11:00 
Klonówka Masłów  1 — 3  GKS SzydłówNdCZE 11:00 
Źródło Solec-Zdrój  6 — 0  Nidzica DobiesławiceNdCZE 11:00 
Zorza Czajków  1 — 6  Piast II StopnicaNd19 CZE 11:00 
Kolejka 22
Nidzica Dobiesławice  0 — 6  Klonówka MasłówNd12 CZE 11:00 
GKS Szydłów  1 — 6  Gród WiślicaNd12 CZE 11:00 
GTS Raków  3 — 0  Zorza CzajkówNd12 CZE 11:00 
Piast II Stopnica  3 — 0  Victoria Bizon KurozwękiNd12 CZE 11:00