Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS.
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS.
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM; okr.: 1, 2.
Młodzik starszy:
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety
II liga
III liga

2016/2017
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga (bar.)
Klasa okręgowa (bar.)
Klasa A, gr. I (bar.)
Klasa A, gr. II (bar.)
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Makroregion jun.

Junior starszy:
    CLJ, ŚLJS (bar.), MP;
    l. okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    MAKRO, MP; ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
    gr.: A, B, C, D, E, F, G.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B, C.

Aktualnie online
· Gości online: 31

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 32,864
· Najnowszy użytkownik: ubvvhsuqq49
Statystyki
statystyka
Oferta turniejowa Sparty K. W.
Kazimierski Ośrodek Sportowy, MLKS Sparta Kazimierza Wielka serdecznie zapraszają na XV Halowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Prezesa MLKS Sparta Kazimierza Wielka.

Turniej seniorów

Turniej rozgrywany będzie w hali Kazimierskiego Ośrodka Sportowego, ul. Tadeusza Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka w dniu 20.01.2018 (sobota), początek godzina 8:00.

Opłata startowa: 400 zł od drużyny.

Gospodarz turnieju w ramach budżetu powstałego z opłat startowych uczestniczących drużyn
zapewnia: opiekę medyczną, uregulowanie ryczałtów sędziowskich, wodę mineralną, posiłek, odnowę biologiczną — basen.

Turnieje młodzieżowe

Ponadto organizowane są także turnieje drużyn mlodzieżowych. One również rozgrywane będą w hali Kazimierskiego Ośrodka Sportowego, ul. Tadeusza Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka w następujących terminach:
  • 13.02.2018 (wtorek) początek godzina 8:00 — III Halowy Turniej Piłki Nożnej Skrzatów Starszych (rocznik 2011 i młodsi),
  • 14.02.2018 (środa) początek godzina 8:00 — VII Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków Starszych (rocznik 2009 i młodsi) o Puchar Kazimierskiej Agencji Drukarskiej,
  • 15.02.2018 (czwartek) początek godzina 8:00 — VII Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików Starszych (rocznik 2007 i młodsi) o Puchar Prezesa Firmy Rolmet w Kazimierzy Wielkiej,
  • 16.02.2018 (piątek) początek godzina 8:00 — IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików Starszych (rocznik 2005 i młodsi) o Puchar Prezesa Kazimierskiego Ośrodka Sportowego,
  • 20.02.2018 (wtorek) początek godzina 8:00 — X Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy Starszych (rocznik 2003 i młodsi) o Puchar Starosty Kazimierskiego,
  • 21.02.2018 (środa) początek godzina 8:00 — X Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych (rocznik 2001 i młodsi) o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kazimierza Wielka,
  • 22.02.2018 (czwartek) początek godzina 8:00 — XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Starszych (rocznik 1999 i młodsi) o Puchar Prezesa Firmy Mlek-Pol w Kazimierzy Wielkiej.
Opłata startowa: 300 zł od drużyny.

Gospodarz turnieju w ramach budżetu powstałego z opłat startowych uczestniczących drużyn zapewnia: opiekę medyczną, uregulowanie ryczałtów sędziowskich, wodę mineralną, posiłek, odnowę biologiczną — basen.

Zgłoszenia

Zgłoszenia do turniejów — kontakt: Piotr Paciuch, telefon komórkowy: 504 840 118, e-mail: piotrpaciuch@wp.pl.
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Kacper Basa (11 lat, Wierna)
Bartosz Sobczyk (12 lat, Nida)
Jakub Urbański (12 lat, MGTS Działoszyce)
Szymon Turski (12 lat, Orlicz)
Mikołaj Fiecek (12 lat, Deko)
Fabian Niewójt (13 lat, OKS Opatów)
Daria Kosowska (13 lat, KSP Kielce)
Michał Stępień (13 lat, Polanie)
Bartosz Sala (13 lat, GKS Rudki)
Szymon Szymczyk (14 lat, KS Smyków)
Krzysztof Kowalczyk (14 lat, MGTS Działoszyce)
Kacper Kubik (15 lat, Klimontowianka)
Patryk Bałut (15 lat, Partyzant)
Karol Strzelecki (15 lat, Wisła Junior)
Zuzanna Kozera (15 lat, Górnik)
Jan Madej (16 lat, AP 21)
Mateusz Wosiński (16 lat, ŁKS Łopuszno)
Filip Kania (16 lat, Neptun)
Tomasz Machulski (16 lat, GKS Nowiny)
Natalia Giełbaga (16 lat, DAP)
Eryk Pudełko (16 lat, Nidzica)
Karol Gągorowski (17 lat, Wierna)
Norbert Ogórek (17 lat, Baszta)
Jakub Nowakowski (18 lat, Radiator$)
Dawid Łata (18 lat, ŁKS Łagów)
Jakub Wesołowski (18 lat, Victoria 2015)
Jakub Kuza (18 lat, Rodzina)
Krzysztof Iwanicki (18 lat, AP 21)
Kinga Ferenc (18 lat, Starówka)
Artur Świerczyski (18 lat, Naprzód)
Damian Głębocki (18 lat, Jagiellonia)
Piotr Goliasz (18 lat, Stal)
Patryk Pieszczoch (19 lat, Cosmos)
Paweł Czeranowski (19 lat, Widok)
Szymon Gad (19 lat, ŁKS Łopuszno)
Norbert Pałos (19 lat, Neptun)
Jakub Świeboda (19 lat, GLKS Krasocin)
Dominik Teda (20 lat, GKS Bełchatów)
Bartosz Pieńkowski (20 lat, Wigry)
Damian Piotrowski (20 lat, Łódzki KS)
Kacper Wołowiec (20 lat, Orlicz)
Wiktor Gaweł (20 lat, Stomil)
Marcin Stępień (20 lat, Moravia)
Damian Wilk (21 lat, Sokół)
Łukasz Wesołowski (21 lat, MKS Ełk)
Patryk Marmon (21 lat, Sandecja)
Dawid Ambur (21 lat, Wierna II)
Szymon Kiebzak (21 lat, Garbarnia)
Michał Stępień (21 lat, Sokół)
Łukasz Kita (21 lat, TS 1946 Nida)
Ewelina Kamczyk (22 lata, Górnik II)
Jakub Kozłowski (22 lata, Wisła)
Krzysztof Majerczyk (22 lata, Wolania)
Adrian Wójcik (22 lata, Wisła II)
Robert Janowski (23 lata, Neptun)
Mariusz Kalita (23 lata, Neptun)
Łukasz Jakubowski (23 lata, Neptun)
Tomasz Trela (23 lata, Strzelec)
Wojciech Paluch (23 lata, Nidzianka)
Paweł Jamróz (24 lata, Hetman)
Mateusz Kołodziej (24 lata, KP KSZO 1929 II)
Sebastian Osman (24 lata, Dąb)
Łukasz Chamerski (24 lata, GKS Świniary)
Paweł Bugaj (24 lata, Baszta)
Jarosław Chlebica (25 lat, Nidzica)
Piotr Dziama (25 lat, Cukrownik)
Michał Bedronka (25 lat, Podhale)
Daniel Skrzypiec (25 lat, Polonia Białogon)
Michał Kołodziejski (25 lat, Wisła)
Dawid Ciężkowski (25 lat, Poprad)
Artur Dyl (26 lat, Pogoń)
Sebastian Drogosz (26 lat, Skała)
Krzysztof Granica (26 lat, Koprzywianka Arka)
Partyk Frańczak (27 lat, KSZO II)
Mateusz Mikos (27 lat, Arka)
Kamil Kuliś (27 lat, Nidzica)
Mateusz Mikos (27 lat, Arka)
Patryk Frańczak (27 lat, Świt)
Łukasz Brzyśkiewicz (27 lat, LKS Bolmin)
Piotr Kubicki (28 lat, Moravia)
Arkadiusz Bugaj (29 lat, Piast)
Maciej Szajna (30 lat, Korona)
Michał Odej (30 lat, Skała)
Roman Gerger (30 lat, Górnik)
Krzysztof Kotlarz (32 lata, Baszta)
Wojciech Skuza (32 lata, Baszta)
Maciej Pawłowski (33 lata, TS 1946 Nida)
Łukasz Sałagan (34 lata, OKS Opatów)
Kamil Pawlak (35 lat, Unia)
Jarosław Białek (37 lat, Olimpia)
Jacek Szaniawski (48 lat, Oldboys)
Wiadomości
21 lutego
20 lutego
17 lutego
16 lutego
11 lutego
5 lutego
4 lutego
27 stycznia
26 stycznia
24 stycznia
21 stycznia
19 stycznia
17 stycznia
12 stycznia
10 stycznia
8 stycznia
6 stycznia
5 stycznia
17 grudnia
15 grudnia
12 grudnia
9 grudnia
4 grudnia
3 grudnia
1 grudnia

Archiwum wiadomości

Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."