Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 32

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 45,030
· Najnowszy użytkownik: Maioccoes6
Statystyki
statystyka
Grają ligi halowe

Nowińska I Liga Futsalu
Kolejka 1
Drewkom Kostomłoty  8 — 4  Agro Trade26 LIS14:40
Adam Imiela 5, Łukasz Szymoniak, Krzysztof Trela 2 — Kamil Kubicki, Dominik Olejarczyk, Wojciech Krzysiek, Piotr Kosmala
FC Gniewce  1 — 2  ZIO-MAX Kielce26 LIS15:15
Paweł Banaś — Jakub Olearczyk 2
Drewkom Kostomłoty  5 — 3  Futsal Małogoszcz26 LIS15:50
Piotr Gardynik 2, Adam Imiela 2, Krzysztof Trela — Kamil Borowski, Karol Krzyżyk 2
GKS KCMB Futsal Nowiny  5 — 1  Agro Trade26 LIS16:25
Paweł Szymonek 2, Szymon Chrabąszcz, Olgierd Chatys, Nikodem Włodarz — Dominik Olejarczyk
GKS KCMB Futsal Nowiny  4 — 2  Korona MM26 LIS17:35
Szymon Chrabąszcz 2, Dawid Dorowski, Radek Szymonek — Norbert Benigier 2

25 bramekAdam Imiela (Drewkom)
21 bramekJakub Olearczyk (ZIO-MAX)
12 bramekKamil Woliński (Simset.Net)
11 bramekAdrian Maciejewski (FC Ślichowice)
10 bramekPaweł Łuszcz (Korona MM)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Nowińska II Liga Futsalu
Kolejka 1
Alma Alpinex  1 — 3  Victoria Futsal26 LIS11:10
Albert Kołodziej — Krystian Jas 3
Uroczysko  5 — 4  Husaria Kielce26 LIS11:45
Michał Wieczorek 2, Łukasz Poniewierski 2, Szymon Chmielewski — Dominik Pękalski 2, Sebastian Pekalski, Kamil Ogonowski
Victoria Futsal  2 — 0  Nawroplast Tokarnia26 LIS12:20
Marcel Trojanowski, Karol Biesaga
Kartki także: Marcel Trojanowski  — Krystian Jastrzębski , Sebastian Dewerenda .
FC Śruty  1 — 3  Piekarnia Kwiatkowski26 LIS12:55
Arkadiusz Frankowicz — Tomasz Adamczyk, Kamil Milner, Tomasz Orzechowski
Nawroplast Tokarnia  5 — 7  Futsal Bolmin26 LIS13:30
Sebastian Dewerenda 2, Tomasz Malarczyk, Mateusz Kostecki, Cezary Nawrot — Szymon Błaszczyk 4, Piotr Kruk, Mariusz Paluch 2
Kartki także: Michał Sołtysik , Mateusz Kostecki .
Headhunters  2 — 3  Acapulco FT26 LIS14:05
Mateusz Matysik, Norbert Sennik — Tomasz Pażdzior , Karol Bujak 2

21 bramekTomasz Orzechowski (Piekarnia Kwiatkowski)
17 bramekTomasz Pażdzior (Acapulco FT)
14 bramekHubert Myśliński (Futsal), Sebastian Pekalski (Husaria)
13 bramekNorbert Sennik (Headhunters)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Nowińska I Liga Futsalu
1.   Drewkom 10 27 44–24
2.   ZIO-MAX 10 24 41–16
3.   FC Gniewce 10 21 27–15
4.   Simset.Net 10 17 27–28
5.   Korona MM 10 15 38–34
6.   FC Ślichowice 10 15 38–32
7.   Futsal Małogoszcz 10 11 30–35
8.   GKS KCMB Futsal Nowiny 10 11 23–32
9.   Agro Trade 10 7 31–50
10.   Real 10 7 30–38
11.   Nie Wnikaj 10 6 29–54
12.   Cannabinios 0   – 
 
Nowińska II Liga Futsalu
1.   Piekarnia Kwiatkowski 9 25 56–14
2.   Acapulco FT 9 23 41–23
3.   Alma Alpinex 9 16 23–17
4.   Husaria 9 15 50–22
5.   Headhunters 9 15 29–21
6.   Victoria Futsal 9 12 24–42
7.   Uroczysko 9 9 28–38
8.   Futsal 9 9 35–55
9.   Nawroplast 9 4 23–46
10.   FC Śruty 9 4 25–56
11.   Garden-Expert 0   – 
 

I Morawicka Liga Futsalu
Kolejka 2
Hardes Bilcza  4 — 1  Meditrans Bilcza25 LIS16:25
Jacek Cieślik, Grzegorz Janicki, Robert Kotwica, Artur Żońca — Dawid Nowak
Kartki także: Marcel Giza , Mateusz Maniara .
Mardex Morawica  5 — 0  Albatrosi Morawica25 LIS17:00
Karol Gilewski 3, Kamil Kubicki, Mateusz Sołtys
Kartki także: Karol Gilewski  — Karol Maciński .
Netbik Brzeziny  5 — 3  Mixon Bilcza25 LIS17:35
Karol Lurzyński, Piotr Pietrzyk 4 — Łukasz Skuza, Marcin Ołubek, Krystian Strząbała
Kartki także: Kamil Makocki .
Ceramik Murexin Bilcza  0 — 3  Tompawex Obice25 LIS18:10
Łukasz Zawadzki, Michał Zawadzki, Damian Pietras
Kartki także: Sebastian Pańczyk , Łukasz Ubożak  — Dawid Wójcik .

33 bramekPiotr Pietrzyk (Netbik)
25 bramekKarol Gilewski (Mardex)
23 bramekMichał Zawadzki (Tompawex)
16 bramekKarol Lurzyński (Netbik), Mateusz Zawadzki (Tompawex), Łukasz Zawadzki (Tompawex)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

II Morawicka Liga Futsalu
Kolejka 1
Dobre Chłopaki Wola Morawicka  0 — 2  Soccer City Chmielowice25 LIS15:10
Grzegorz Sułek, Sebastian Krzemiński
Kartki także: Artur Chlebowski  — Grzegorz Sułek .
Kolejka 2
Dobre Chłopaki Wola Morawicka  7 — 4  WM Team25 LIS14:00
Mateusz Drzewicz, Karol Pawlik 3, Dawid Osman 2, Mateusz Obarzanek — Michał Niebudek, Hubert Pawlik 2, Wiktor Rosół
Kartki także: Jakub Bedla , Dawid Osman .
PG Team  0 — 2  Orion Radomice25 LIS14:35
Adam Stępniak 2
Kartki także: Jakub Gola  — Adam Stępniak .

23 bramekSebastian Misztal (Eko Wat)
22 bramekPaweł Ślefarski (Eko Wat)
18 bramekDawid Pierzak (Orlęta)
15 bramekSebastian Krzemiński (Soccer City)
13 bramekAdam Kaczor (Soccer City), Przemysław Stępień (Soccer City)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

I Morawicka Liga Futsalu
1.   Tompawex 14 42 89–19
2.   Mardex 14 26 66–34
3.   Netbik 14 25 78–46
4.   Albatrosi 14 23 37–35
5.   Hardes 14 18 46–62
6.   Ceramik Murexin 14 15 45–56
7.   Mixon 14 11 42–82
8.   Meditrans 14 8 27–96
II Morawicka Liga Futsalu
1.   Eko Wat 12 33 80–41
2.   Soccer City 12 25 54–26
3.   Orion 12 22 43–26
4.   Dobre Chłopaki 12 13 37–49
5.   WM Team 12 12 37–78
6.   Orlęta 12 11 38–58
7.   PG Team 12 10 40–51
8.   Orkan 0   – 

Zagnańska I Liga Futsalu
Kolejka 1
OPP Kielce  3 — 6  Szwecja Chełmce26 LIS11:25
Jacek Szafarczyk 3 — Tomasz Baran, Rafał Kurczyński 2, Marcin Zapała 2, Patryk Pietrzak
Kartki także: Michał Kłek , Adrian Niewczas , Jacek Szafarczyk  — Michał Picheta .
OPP Kielce  4 — 4  Foksdrob Kajetanów26 LIS12:35
Jacek Szafarczyk 4 — Michał Bracha 2, Walenty Pawłowski, Marcin Orliński
Szwecja Chełmce  3 — 3  Renesans26 LIS13:10
Tomasz Baran, Patryk Pietrzak, Marcin Zapała — Tomasz Małkowski, Jacek Zieliński, Karol Kołda
Kartki także: Tomasz Baran  — Tomasz Małkowski , Arkadiusz Cieśliński .
Foksdrob Kajetanów  1 — 8  Partizan26 LIS13:45
samobójcza — Karol Pańczyk 2, Karol Nieszporek 3, Kamil Tomaszewski, samobójcza 2
DM Futsal Tumlin  2 — 1  Płomień Niewachlów26 LIS14:20
Albert Michta, Kacper Nawara — Łukasz Wrona
Instal-Luk  2 — 4  MMW Szalunki Kielce26 LIS14:55
Damian Piwowarczyk 2 — Karol Dudzik, Mateusz Łukasiewicz, Wojciech Surdyk, Dawid Surowiec
Kartki także: Krystian Pedryc  — Tomasz Raczyński , Wojciech Surdyk , Dawid Surowiec .
Partizan  6 — 0  Płomień Niewachlów26 LIS15:30
Karol Nieszporek 2, Karol Pańczyk, Karol Opara 2, Piotr Zawadzki
DM Futsal Tumlin  2 — 9  MMW Szalunki Kielce26 LIS16:05
Krzysztof Pach 2 — Karol Dudzik, Dawid Janaszek 2, Mateusz Łukasiewicz, Jakub Mojecki, Tomasz Raczyński, Wojciech Surdyk, Dawid Surowiec, samobójcza
Kartki także: Krzysztof Pach  — Tomasz Raczyński .

34 bramekKarol Nieszporek (Partizan)
20 bramekKarol Opara (Partizan), Marcin Zapała (Szwecja)
17 bramekMateusz Łukasiewicz (MMW Szalunki)
16 bramekJacek Szafarczyk (OPP Kielce)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Zagnańska II Liga Futsalu
Kolejka 1
Ultra Violet  8 — 3  Top Skład25 LIS14:00
Jakub Chyb 4, Piotr Jagodziński, Łukasz Sęk 2, Marcin Jagodziński — Maciej Leśniewski, Łukasz Majkowski, Konrad Leśniewski
Top Skład  7 — 2  FC Bombowce25 LIS15:10
Waldemar Armuła 2, Konrad Leśniewski 3, Maciej Leśniewski, Łukasz Majkowski — Piotr Stefański, Jakub Socha
Ultra Violet  3 — 2  Wykonawca25 LIS15:45
Marcin Jagodziński, Łukasz Sęk, samobójcza — Rafał Rutka, Maciej Kobyłecki
Kartki także: Łukasz Sęk  — Stanisław Pałka .
FC Bombowce  7 — 2  JFK 25 LIS16:55
Daniel Lisowski 3, Dominik Reczyński, Michał Chwastowski, Przemysław Śledż 2 — Maciej Nieścioruk 2
Instal-Luk II  3 — 4  FC Piechotne25 LIS17:30
Damian Kopeć, Szymon Tomczyk 2 — Łukasz Gębski 2, Hubert Suchenia, Michał Koza
Adwokatura Kielce  6 — 2  Power Play Kielce25 LIS18:05
Adam Jończyk 2, Kamil Orłowski 2, Rafał Zimnicki 2 — Karol Wawrzeńczyk, Konrad Wrona
FC Piechotne13 — 3  JFK 25 LIS18:40
Łukasz Gębski 4, Michał Koza 2, Hubert Suchenia 3, Piotr Stodulski 4 — Maciej Nieścioruk 2, Maciej Czyż
Kolejka 2
Instal-Luk II  5 — 1  Power Play Kielce26 LIS12:00
Damian Kopeć, Michał Kurek, Konrad Łoboda 3 — Kacper Cedro

32 bramekJakub Chyb (Ultra Violet)
30 bramekMaciej Leśniewski (Top Skład)
25 bramekŁukasz Gębski (FC Piechotne)
24 bramekWaldemar Armuła (Top Skład)
17 bramekSzymon Tomczyk (Instal-Luk II)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Zagnańska I Liga Futsalu
1.   Partizan 16 37 83–50
2.   Instal-Luk 16 31 75–33
3.   Renesans 16 30 53–45
4.   Foksdrob 16 30 51–45
5.   MMW Szalunki 16 27 74–59
6.   Płomień 16 19 37–57
7.   DM Futsal 16 15 53–82
8.   Szwecja 16 11 55–79
9.   OPP Kielce 16 10 53–84
 
Zagnańska II Liga Futsalu
1.   Top Skład 16 40 99–40
2.   Ultra Violet 16 36 82–41
3.   FC Piechotne 16 31 69–57
4.   FC Bombowce 16 30 54–29
5.   Wykonawca 16 26 53–38
6.   Adwokatura 16 19 54–60
7.   Instal-Luk II 16 15 42–58
8.   Power Play 16 10 29–87
9.   JFK 16 6 30–102

Masłowska Liga Futsalu
Kolejka 2
Cedzyna  5 — 1  Hydras FC Doma26 LIS13:50
Przemysław Kowalik 4, Łukasz Morawski — Bartłomiej Papros
Hotel Przedwiośnie  2 — 3  Verona Masłów Futsal Team26 LIS14:35
Przemysław Kupis, Marcin Ołubek — Łukasz Kmieć, Albert Kołodziej, Łukasz Skuza
Kartki także: Karol Janicki .
Ceramik Murexin  2 — 1  ŁNP26 LIS15:15
Rafał Kowalski, Bartłomiej Długosz — Mateusz Grzyb
Ambrozja Catering  7 — 2  Cedzyna26 LIS15:50
Adrian Wołczyk 5, Tomasz Staszewski, Maciej Detka — Piotr Wąs, Piotr Kowalik
Gas Monkey Team  7 — 3  ŁNP26 LIS16:25
Paweł Zarzycki, Marcin Supierz, Ernest Supierz 2, Bartosz Kołomański, Piotr Frańczak 2 — Przemysław Świstak, Krzysztof Świątek, Bartłomiej Kowalczyk
Kartki także: Krzysztof Świątek .
Gas Monkey Team  6 — 1  OSP Ciekoty26 LIS17:35
Ernest Supierz 5, Cezary Zarzycki — Konrad Kozubek
Kartki także: Paweł Kuchciński .

25 bramekErnest Supierz (Gas Monkey Team)
21 bramekAdrian Wołczyk (Ambrozja Catering)
20 bramekKarol Zwierzyński (Verona Masłów FT)
19 bramekWiktor Brożyna (PHU Wojda Zeimmery)
18 bramekMateusz Łukasiewicz (MMW Szalunki), Krzysztof Świątek (ŁNP)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Masłowska Liga Futsalu
1.   Delikatesy Centrum 13 36 77–17
2.   MMW Szalunki 13 33 66–24
3.   Ceramik Murexin 13 30 51–34
4.   Gas Monkey Team 13 26 56–28
5.   Cedzyna 13 21 48–46
6.   Ambrozja Catering 13 19 58–49
7.   Hydras FC Doma 13 19 52–46
8.   Verona Masłów FT 13 19 61–68
9.   PHU Wojda Zeimmery 13 18 54–39
10.   Hotel Przedwiośnie 13 16 43–42
11.   ŁNP 13 13 48–63
12.   Przeds. Geologiczne 13 13 41–52
13.   OSP Ciekoty 13 3 24–101
14.   Krajno 13 0   6–76
 


Miejska I LF Stąporków
Kolejka 1
Rewolwerowcy  4 — 8  Zryw Zaborowice 25 LIS15:20
Kamil Kowalczyk 3, Jakub Nowakowski — Jakub Pasierbek, Kamil Tomaszewski 4, Karol Opara, Michał Miśtal, Wiktor Gola
Kamienna Wola  3 — 3  Skała Niekłań25 LIS15:55
samobójcza, Robert Mączyński, Mariusz Domagała — Piotr Połeć, Łukasz Kwiecień, Łukasz Miążek
Kartki także: Zbigniew Boruń .
Taktyczny Piątek  5 — 2  Bliżyn25 LIS16:30
Łukasz Skalski 2, Rafał Staniszewski, Eryk Szmidt 2 — Kacper Trzebiński, Hubert Seweryński

19 bramekKamil Kowalczyk (Rewolwerowcy)
12 bramekŁukasz Skalski (Taktyczny Piątek), Kamil Tomaszewski (Zryw)
11 bramekKacper Trzebiński (Bliżyn)
10 bramekJan Sroka (Taktyczny Piątek)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Miejska II LF Stąporków
Kolejka 1
Radośni  2 — 1  Nofar Sołtyków25 LIS13:00
Piotr Piętak, Ciro Esposito — Jarosław Lunge
Kartki także: Marcin Lunge .
Czarni Stąporków  2 — 2  FC CHGW25 LIS13:35
Bartosz Jóźwik, Patryk Górecki — Kacper Swat, Krystian Pastucha
Kozia Wola  2 — 10OSP Gosań25 LIS14:10
Łukasz Szac 2 — Damian Milczarz, Filip Olejarz, Kamil Karkusiewicz 2, Wiktor Gębski 2, Michał Wudarczyk 3, Przemek Żelezik
ChłopakiGDB   7 — 1  Nofar Sołtyków25 LIS14:45
Patryk Kołodziej, Piotrek Bednarski, Damian Kmieć, Bartek Szkurłat 4 — Jarosław Lunge

20 bramekŁukasz Szac (Kozia Wola)
17 bramekPatryk Mastalerz (Radośni)
16 bramekKacper Swat (FC CHGW)
14 bramekTomasz Krawczyk (Czarni)
13 bramekKacper Majkrzak (Kozia Wola)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Miejska I LF Stąporków
1.   Taktyczny Piątek 10 21 41–20
2.   Skała 10 16 36–34
3.   Zryw 10 16 41–34
4.   Kamienna Wola 10 13 33–33
5.   Rewolwerowcy 10 8 37–50
6.   Bliżyn 10 6 34–51
 
Miejska II LF Stąporków
1.   Czarni 12 31 54–24
2.   Radośni 12 24 49–43
3.   FC CHGW 12 21 43–23
4.   ChłopakiGDB 12 17 45–38
5.   OSP Gosań 12 15 38–37
6.   Kozia Wola 12 11 46–57
7.   Nofar 12 3 25–78

Komentarze
#1 | halowiec dnia listopad 25 2017 11:48:17
Orientuje się ktos czy w jakiejs ekipie wystepuje Niebudi?
#2 | Kkn dnia listopad 26 2017 20:20:12
Zmiencie tego lasote w tym zagnansku bo chlop daje na prawo i lewo te kartki dojdzie do tego ze druzyny nie beda mialy kim grac.
#3 | jak dnia listopad 26 2017 20:57:18
jest za co, to daje, proste.
#4 | do halowiec dnia listopad 28 2017 09:14:44
Mistrz Niebudi kręci wszystkich w II Morawickiej Lidze Futsalu w WM Team.
#5 | Hhv dnia listopad 28 2017 09:53:48
Wypozyczony zostal z piasta gliwice
#6 | do 4 dnia listopad 28 2017 12:30:18
dzieki za odpowiedz,widze ze juz zaczal nawet swoja kanonade strzelecka
#7 | EllRils dnia maj 30 2018 17:43:27
Amoxicillin And Wine Propecia Parto Achat Cialis Kamagra cialis 40 mg Acticin Medicine
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
ďťż
Bartosz Marek (11 lat, Wisła)
Kamil Okopień (12 lat, Football Academy)
Bartosz Żuk (12 lat, Klimontowianka)
Oskar Mucha (13 lat, Sparta)
Adam Bracki (13 lat, GKS Rudki)
Dawid Bidziński (13 lat, AP SKS Star)
Hubert Lis (14 lat, GLKS Krasocin)
Jakub Zaliński (14 lat, KKP Korona)
Mikołaj Ciach (14 lat, Klimontowianka)
Jakub Adach (14 lat, KS Smyków)
Milena Chlebda (15 lat, Respekt)
Dawid Dąbrowski (15 lat, Wisła)
Michał Grzegorski (15 lat, Granat)
Kacper Łukasiak (15 lat, Pogoń)
Gabriel Rabczuk (15 lat, TOP 54)
Ewelina Myszogląd (16 lat, Respekt)
Kamil Naporowski (16 lat, Gród)
Julia Potoniec (16 lat, UKS 3)
Bartosz Jedynak (16 lat, Stal)
Piotr Białas (16 lat, Neptun)
Wiktor Jedynak (16 lat, Stal)
Patryk Tomalski (16 lat, Baszta)
Kamil Świat (16 lat, Orlicz)
Dominik Frańczak (16 lat, Resovia)
Sandra Jadach (16 lat, Sokół)
Olaf Przewoźnik (16 lat, Soła)
Bartłomiej Rolka (17 lat, Huragan)
Dominik Jartyś (17 lat, Radiator$)
Dominik Socha (17 lat, Wicher)
Michał Pietrasiak (17 lat, Partyzant)
Kacper Lipiński (17 lat, Zawisza)
Tobiasz Olowo (17 lat, Łódzki KS)
Jakub Galera (17 lat, GKS Nowiny)
Bartosz Czarnecki (18 lat, LZS Samborzec)
Daniel Nazimek (18 lat, Naprzód)
Dawid Musiał (18 lat, Śląsk)
Piotr Godlewski (18 lat, Neptun)
Krystian Ratajczak (18 lat, Dąb)
Dawid Brzeski (18 lat, Victoria)
Arkadiusz Kaczmarek (19 lat, Lech)
Ałdo Danaiłow (19 lat, Rodzina)
Hubert Przybycień (19 lat, Cracovia)
Filip Belski (19 lat, Victoria 2015)
Krzysztof Gołuchowski (19 lat, Astra)
Jakub Stokłosa (19 lat, Jawornik)
Norbert Jaworski (19 lat, Piast)
Wiktoria Fiutek (20 lat, Bronowianka)
Mateusz Skonieczka (20 lat, MKS Ełk)
Kamila Płatek (20 lat, MKS Zdrój)
Piotr Zapiór (20 lat, Unia)
Dominik Żak (20 lat, Lubrzanka)
Kacper Mikołajczyk (20 lat, Juventa)
Dominika Giza (20 lat, DAP)
Rafał Kaśniewski (20 lat, LZS Samborzec)
Paweł Szmit (20 lat, Sokół)
Wojciech Nowak (20 lat, Huragan)
Sebastian Pikuła (20 lat, Resovia)
Kamil Król (21 lat, Alit)
Paweł Karpiel (21 lat, Soła)
Dariusz Musiał (21 lat, Hetman)
Przemysław Laskowski (21 lat, Orlęta)
Urszula Korga (21 lat, MUKS Kraśnik)
Paulina Banasiewicz (21 lat, UKS Iwaniska)
Filip Hładyłowicz (21 lat, Hutnik)
Paweł Zbroszczyk (21 lat, Łysica II)
Hubert Przebieracz (21 lat, LZS Czarnocin)
Daniel Łukasik (21 lat, Sokół)
Konrad Gąsiorowski (22 lata, Motor)
Paweł Rylski (22 lata, Wierna II)
Paweł Lichosik (23 lata, GLKS Krasocin)
Przemysław Majchrzak (23 lata, Naprzód)
Michał Szeliga (23 lata, Sandecja)
Lukas Klemenz (23 lata, GKS Bełchatów)
Piotr Fortuna (23 lata, MSS-Klonówka)
Dawid Krawczyk (24 lata, Neptun)
Piotr Kropisz (24 lata, GKS Górno)
Dawid Bąba (24 lata, Hetman)
Filip Gożdziewski (24 lata, Klimontowianka)
Mariusz Łuszczek (24 lata, Dąb)
Michał Poseniak (25 lat, Strażak)
Damian Kozioł (27 lat, Gród)
Dawid Szewczyk (27 lat, Hutnik)
Szymon Wołcerz (27 lat, Spartakus)
Mateusz Jędrzejewski (27 lat, Polonia Białogon)
Kamil Cichy (28 lat, Nidzica)
Mateusz Grabka (28 lat, Baszta)
Łukasz Sosnowski (28 lat, Cracovia II)
Łukasz Prokop (29 lat, UKS Baćkowice)
Michał Kot (32 lata, LKS Bolmin)
Michał Łabędzki (38 lat, Olimpia)
Ernest Sadłocha (39 lat, Koprzywianka Arka)
Mirosław Waldon (42 lata, GKS Górno)
Wiadomości
21 września
14 września
12 września
8 września
5 września
1 września
29 sierpnia
24 sierpnia
23 sierpnia
18 sierpnia
17 sierpnia
14 sierpnia
10 sierpnia
9 sierpnia
7 sierpnia
5 sierpnia
3 sierpnia
2 sierpnia
1 sierpnia
31 lipca
30 lipca
26 lipca
25 lipca
24 lipca
21 lipca
13 lipca
10 lipca
15 czerwca
8 czerwca
6 czerwca
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."